• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Katy, ty poznáš podle tvaru bříška pohlaví ? ty jo...! :sweat_smile: :dizzy_face:
24. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji pěkný den.
Teda holky máte kráááásnééé pupíčky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . Musím říct, že nejhezčí má Adrianka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .
Já mám pocit, že mám takový velký balónek - teda spíš balón. No no taky půlka těhu za námi, že?
Vendulko, co je s tebou. Všechny jsme jak na trní.
24. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi,já jen kopíruji ty babské řeči :wink: :grinning:

Jajuldo,kdo je tady Adrianka?A ť můžu taky posoudit :wink:
24. zář 2009 v 09:21  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Ivi, náhodou máš nejhezčí bříško, všichni máme "megapupky" , ale neboj, Sofinka si udělá místo....
24. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanetko děkuju, ale určitě vás brzo doženu :sweat_smile:
Katy - klidně kopíruj, pokud se mi potvrdí holčička je mi jedno z jakého zdroje to bude :grinning:
Vendy, už si s náma nehraj na schovku a hoď sem aktuality ! :wink:
24. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už na babské řeči nedám. Mě každý tvrdil, když jsem čekala Daňulku, že to bude jasná holčička. Podle pupíka, podle fleků v obličeji a byl kluk jak buk.
Katy Adrianka je dceruška Žanetky. A na jedné fotečce co mají v albumku mají ukázané obě dvě pupíky. Ale Adrianka jasně vede. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,tak tu fotečku jsem viděla :grinning: ,ale nepostřehla jsem,že se jmenuje Adrianka :wink:

Holky,mám skromný dotaz....připadáte si přitažlivé :sweat_smile: ?Já jsem nějaká ošklivá,taková oplácaná,poďobaná,vlasy splihlé a hrozně vysušené :confounded:
24. zář 2009 v 10:49  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se přiznám, že si někdy připadám jak oplácaný tučňák (a ten musí vypadat hruzně). Já už teď naštěstí poďobaná nejsem. Ale ze začátku se mi manžílek smál, že jsem horší než puberťák. :grinning: :grinning: :grinning: Ale je fakt, že jsem změnila krém a hodně se to zlepšilo. Vlasy už mi tak nepadají, ale po porodu to přijde. A upřímně, večer taky moc efektně nevypadám. Jsem utahaná jak kůň. Musím říct, že je hodně velký rozdíl když jsem malého měla ve třiceti a teď mám 34,5. Ten rozdíl věkový jde hodně cítít. Takže utahaný tučňáček.... :angry: :angry: :sweat_smile: Chudák chlap. :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo/Žanet - taky to vidím na jasnou výhru juniorské ligy :grinning: :grinning: :grinning: Hold ještě musíš zamakat Žanetko :wink:
Katy - atraktivita těžce v mínusu, ale zase se cítím spokojená jak nikdy a vzhled vůbec neřeším... :sweat_smile:
Dokud jsem brala Duphaston (první 3m) tak jsem vypadala skvěle, ale teď jsem taky samý pupínek. Nedávno mi teta pěla chválu jak ta Sofinka bude krásná (narážela na to jaká jsem teď ohava) ale mě je to uplně jedno... :dizzy_face:
24. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------------
29.9.-Žanet(poradna)
29.9.-Katy(tripple testy)
1.10.-Lucinka(poradna)
6.10.-iva(poradna)
7.10.-Piskot(poradna)
13.10.-Jájulda(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------???
Jájulda-------------5.2.2010------Lukášek,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------???
Iva------------------16.3.2010------Sofinka
Katy----------------14.3.2010------Sofinka/Julie,Oliver

Ahoj holky!!!Tak co ta Vendulka???Stále nic!!Snad se nic neděje a nejde jim jen komp!!!Jsem jak na trní!!!
Jinak moooc chválím pupiky :wink:Jsou krásný,taky musim přidat pár aktuálních fotek!!Ivčo taky takovej budeš mít,ani se nenaděješ a budeš za půlkou a pak to vyskočí a bude :grinning: :grinning:
Jinak k tý přitažlivosti!!Od krku na horu si připadám přitažlivější než před těhu,to bude tím,že čekáme kluka,jak s oblibou říká polovina národa no a od krku dolů škoda mluvit!! :angry: Připadám si jak vorvaň a navíc mi popraskali prsa a zadek a to se mažu!!!Myslela jsem,že mě švihne,když jsem to viděla v zrcadle!!Bříško mám krásně čistý,ale prsa,zadek,stehna achich ouvej!!Utěšuju se tím,že to trošku vybledne a nebude to tak viditelný jako teď!!! :sunglasses:
24. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přidala taky dvě nový fotečky bříška! :wink:
24. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
piskotku,bříško máš krásný a strie nevidím ani na těch prsou,takže to určitě nebude tak zlé :wink: .

Mě se objevily pidi prasklinky na bocích,ale zatím fakt pidi,tak snad to tak i zůstane(taky hodně mažu),ale prsa mám nalité,ani ne tak velké,jen kulatější ,ale ty škaredé modré žíly,připadám si,jako bych snad neměla barvu a kůže mi prosvítala :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 ve 12:33  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pupíky jsou krásné.
Holky, já se poctivě mažu už asi nějakých 14 let. A musím říct, že prasklinky ani strie nemám. Myslím, že mazaní během těhu je málo. No jo to je daň za naše malé drobotinky. :grinning:
Ta Vendulka nás pěkně trápí. :frowning2:
24. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, pěkné břiško máš :wink: no holt někomu něco popraská někomu ne. Já jsem se při prvním těhotenství mazala olejíkem od Weledy a teď jsem si ho koupila taky a v obchodě se mi jenom protáčeli panenky, když jsem platila 325kč,-, ale je fakt, že mi pomohl.
24. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, já mám problematickou pleť, tak v těhotenství se mi vždycky zlepší :grinning: No ty vlasy by měli být v těhotenství kvalitnější a rychleji by měli růst. Ale taky jsem ráda někdy, že žiju, já jsem taky sedřená jak kůň. Když jdeme s malou ven, tak ta se pěkně nastrojí a já hodím rifle, triko a vyrážíme, tak to taky moc neřeším.
24. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, no krásný bříška máte!! :wink: :wink: Adrianka je moc hezká Žanetko! :sunglasses: Jinak musím oznámit, že buď zítra nebo v sobotu odjíždíme na chatu do Pardubek, přijedeme až v neděli, tak aby jste věděli, kdybych se neozývala. :slight_smile: No a dodávám, že mě padají vlasy, hrůza. :frowning2: Mě narostly paradoxně vlasy až po porodu. :grinning:
24. zář 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky nevím co Vendulka. Snad jsou v pořádku. :wink: :unamused:
My zítra odjíždíme do Prahy, takže tu nebudu. Pojedeme asi až do neděle. Takže kuknu buď v pondělí nebo až v úterý. Snad se už Vendulka do té doby oszve. A mohla by se ozvat i Safirka.
Tak zatím papa a hezký víkend.
24. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, Luci díky. Věřím, že Vendulka se drží a všechno bude určitě v pořádku. Užíjte si holky víkend, hlavně vy co máte velké plány :wink:
25. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
29.9.-Žanet(poradna)
1.10.-Piskot(3D UZ)
1.10.-Lucinka(poradna)
6.10.-iva(poradna)
7.10.-Piskot(poradna)
13.10.-Jájulda(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)

Těhu postupka

Ahoj holky!!No teda ta Vendulka nám dává zabrat!!Nakukuju sem co to jde a stále nic!!Snad je vše ok a nejde jim jen komp!!!
Tak my o víkendu malujem ložnici!!Včera jsem si vybrala barvičky a byli jsme koupit novej koberec a zítra se na to vrhnem!!Už se těšim!!Matýsek pak bude hezky v novym a čistym!! :slight_smile:
A hlásím,že příští čtvrtek jsme s malým objednaný na 3D UZ,tak už se nemůžu dočkat!!Snad bude malej spolupracovat a nechá se hezky vyfotit!!! :grinning:
25. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
29.9.-Žanet(poradna)
1.10.-Piskot(3D UZ)
1.10.-Lucinka(poradna)
6.10.-iva(poradna)
7.10.-Piskot(poradna)
13.10.-Jájulda(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)

Těhu postupka

Koukám,že tu nikdo celý víkend nebyl,taky jsem nestíhala!!A dneska douklízim zbytek a máme už vše v cajku!!
Tak papa zítra se ozvu :wink:
28. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj píšu za Vendu, leží od 17 v nemocnici. Nevíme kdy půjde domu, máme menší problémy ale držíme se zuby,nehty. Nevím kdy půjde domu, jakmile to půjde tak se ozve. :unamused:
28. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak znovu po víkendu. V aquaparku bylo super. Užili jsme si to se vším všudy. Manžel mi zaplatil těhotenskou masáž. To bylo super. Až pojedeme příště tak si ji nechám udělat znovu. V neděli jsme měli 6 let výročí svatby, tak jsme slavili. Bylo fakt skvěle.
Ach jo Vendulka. Já čula, že se asi něco děje. Držím palečky ať jsou v pořádku jak miminko, tak Vendulka.
Musím říct, že jste toho moc nenapsali za tu dobu co jsem tu nebyla.
Jinak Žanet a Katy, ať dnes dopadnete na výbornou. :grinning:
29. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, tak o víkendu tu bylo fakt mrtvo! :grinning: :grinning: Jinak že moooc pozdravuju vENDULKU a ať se spolu s prckem drží!!!! :dizzy_face: Jajuldo jé hned bych šla taky na masáž, u Karolínky jsem chodila a bomba!...no a bohužel musím říct, že 3 měsíce jsou nějakou chvíli za mnou a já mám nevolnosti jak na začátku těhu. :frowning2: Motání hlavy, pocit na zvracení, poslední dobou mi začne hučet v uších, zatmí se mi před očima a musím si honem sednout, jinak bych padla, fakt. :unamused: Tak jednou to skončit musí. Prcek kope o stošest, je to sranda. :sunglasses: Možná je to brzo, ale už nakupuji pár věciček, protože jak už jsem psala, po Kájce většina růžová a popravdě jsem si blbec moc věcí nenechala. :sweat_smile: Tak sleduju mimiaukce a aukro a občas do seku nahlédnu. A taky jsem nemohla sehnat těhugatě, tedy za trošku normální cenu. :unamused: Byli jsme v obchodě, byla tam značka těhuoblečení mama..a nevím jak dál a kalhoty 1500 - 2000. :angry: No a teď se mi poštěstilo na mimiaukci NEXT gatě za 500 i s poštovným. :grinning: :grinning: Tak mi mají každým dnem přijít a jsem moooc zvědavá, pak hodím fotku, jak přijdou. :wink: Dnes jedu za kamarádkou do porodnice, od 29tt tam leží a bude chudera ležet až do porodu! :unamused: teď je nějaký 34tt. Říkala, ještě že má vše nachystaný, jako oblečky i kočár. Aspoň jde vidět, že se opravdu vyplatí mít už něco nachystáno předem, jinak chudák její manžel, vše by bylo teď na něm. A to byla nááhoda, že ta kamarádka prala a žehlila oblečky v pátek a další týden v pondělí už zůstala v nemocnici. Měla kliku v tomhle. :grinning: No to jsou moje novinky, tak taky něco napište a ten srázek tedy necháme na jindy asi, že.papa
29. zář 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
P.S. jinak mám v albu novou fotečku, strašně rychle rostu. :frowning2: :slight_smile: Máte to taky tak? Žanetko, Jajuldo, vícerodičky, pomooc. :grinning:
29. zář 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, moc pozdravů Vendulce, ať je všechno vpořádku a brzo se za námi vrátí.
Holky vy tu sobotu rušíte ? Já s ní docela počítám :sweat_smile:
Jinak už mám (bohužel) taky kočárek - přítel to nevydržel a koupil Maxi cosi hlubokej, sporťák i vajíčko a všechno v modré :angry: ale je to funglovka a když se mu za to chce utrácet, brzdit ho nebudu. Nakonec je docela hezkej a jsem ráda, že mám jednu drahou starost z krku.
Luci neboj, bříško máš krásný - já si někdy po ránu připadám jako bych ani těhu nebyla. :frowning2:
29. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě k těm motanicím Luci - mám to taky - ve výtahu nevydržím stát, musím si alespoň čupnout. Mžitky před očima, slabost, nenamaluju se do práce na jednou, musím si k tomu taky sedat a v Bille u kasy už vidím černě. Zatím jsem ještě nikde neomdlela, ale je to na spadnutí :frowning2: Ještě že jezdím autem, v MHD bych to neustála.... :sweat_smile:
Těhu rifle jsem koupila na mimibazaru taky za 500 a jedny černý jsem dostala od příbuzné. Pokusím se to v tom vydržet ale zatím ještě můžu chodit v normálním (i když si po obědě rozepínám knoflík) :dizzy_face:
29. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ty motáky mívám ještě teď. A můžu říct, že mě hóóóódně pálívá žáha a je to pěkný hnus :rolling_eyes: . Máš krásné bříško.
Ivčo, já jezdím taky autem. A doufám, že budu jezdit tak dlohou jak u malého, což bylo i v den termínu. Nic mi nebylo, tak proč ne. Ivčo, pak kočárek vyfoť a dej ho do albumku. Přítel je dobrý, že koupil kočárek :grinning: :grinning: .
Já asi v tu sobotu nebudu moc.
No holky a co, jak jste dopadly na kontrolách? :slight_smile:
Safi, ozvi se nám.
29. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulenky, jsem ráda, že se Vám všem daří a že bříška rostou a miminka prospívají. Já zatím stále nic snažím se nemyslet, ale ono to není tak lehké. Jinak Vendy myslím na tebe i miminko ať jste v pořádku a všechno dobře dopadne. Krásně si užívejte těhulkování a všechno s tím spojené. Jinak mi už jsme se přestěhovali ke tchánom a zabydlovali jsme se, takže i když jsem měla skoro 3 týdny dovču nikde jsme nebyli jen nakupovat v Ikei nějaký nábytek. A stále jsme to tu nějak vylepšovali a teď už totu vypadá podle našich představ ještě mi zbývají nějaké obrázky vymyslet ať je to útulnější. Jsem ráda, že jste spokojené. :slight_smile: Sem tam na vás kouknu, ale nemám vám toho co říct ani k těhu ani k vašim problémům takže se moc neozývám a nezapojuji do diskuze. Tak se mějte krásně a zase někdy písnu papa :slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
1.10.-Piskot(3D UZ)
1.10.-Lucinka(poradna)
6.10.-iva(poradna)
7.10.-Piskot(poradna)
13.10.-Jájulda(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)

Těhu postupka

Ahoj holky!!Tak Vendulce strašně moooc a moooc držím palečky ať se drží a hlavně je vše v pořádku s ní i s mimčem!!!
Jinak ten srázek bych odložila,když Vendulka nemůže!!Necháme to na jindy až budem moc všichni co vy na to??
No já mám zatim štěstí,mě vůbec nic neni!!Žádné motanice hlavy,žádné zvracení prostě nic!!Jediný problém,že mi natekají obě nohy okolo kotníků!!tu nemocnou mám hodně a zdravá je o trochu lepší,ale napuchlou ji mám!!Zeptám se doktorky co s tím a taky v Praze to budu muset nahlásit!!
Jo ve čtvrtek jdu na ten 3D UZ!!Tak jsem zvědavá!! :wink:
29. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé držim palečky Žanetce a Katy,pak dejte holky vědět!!! :wink:
29. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek