• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ahojky holky, tak já měla víkend taky moc hezký, byla jsem s manželem v Brně kde mikoupil dáreček a já si pro radost jako každá ženksá koupila něco na sebe. Jinak spolupracovnice šla dnes na kyretáž pro zmlké těhu v 7t. Ještě sem tam si sama vzpomenu na ty dny.Někdy si říkám, že je to dobré a z ničeho nic se mi chce tak plakat, ale manžel mě utěšuje že se bude velice snažit mě dostat brzo do jiného stavu :grinning: tak se na to fakt těším :grinning: Jinak se přiznám šestinedělí jsme nedodrželi, ale dr. říkala že po dvou týdnech už můžem, na kontrole bylo vše O.K a sliznice se u těhu v1 .trimestru hojí do dvou týdnu. Ale nešlo to vydržet.Jinak hned jak bude 1MS tak se na to vrhám a nechám to na přírodě protože jak říkají jiní mám to teď pohnojené :grinning: Jo a jajuldo, panu doktorovi budu volat příští týden to mi totiž dr. už ukončí neschopenku a já si beru kartu a odcházím :angry: Jsem na ni nazlobená za její přístup.A piškotku jak je už si užíváš ranní nevolnosti?
18. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, tak já si taky o víkendu koupila něco na sebe :grinning: radost musí být :wink: taky jsme si vybrali novou ložnici, ale přijde až tak za měsíc :confounded: Tak musím stihnout vymalovat, aspoň nějaký odreagování :sunglasses: Jinak my se snažíme, jak to jde, tedy když je chuť :dizzy_face: Piškotku dej vědět, jak válčíš :grinning: a co Vendulka, jak se má??papa, jdu pro malou do školky a odpoledne má opožděnou besídku pro maminky, tak se mějte! :wink:
18. kvě 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Já o víkendu taky nakupovala!Chtěla jsem si koupit úžasný šaty,ale byli mi jentaktak,tak jsem si je nekoupila!!Za chvíli přiberu a už bych se do nich nevešla :grinning: Ale koupila jsem si kalhoty a triko!!Takže aspoň něco!!
Jinak s nevolnostma to zatím jde!!Zatím jen strašně krkám,ale nezvracím!!Tak uvidíme jak budem pokračovat!!Ve čtvrtek jdu na to HCG,tak na mě myslete,ju??Aby bylo vysoký!! :wink:
Ale jsem hroznej magor!!Pomalu obden si dělám těhu test,jakej jsem cvok :slight_smile: ,ale po HCG už přestanu!!Manža by se nedoplatil :grinning: :grinning:
Snad to bude vše ok!!Musíme věřit!!!
Jsem zvědavá kdo mě bude následovat a napíše,že je těhu!!Přála bych to všem na jednou!!Bylo by to moooc fajn!!!!
18. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky taky jsem o víkendu nestíhala. Zase jsme trochu makali, ale nedělní odpoledne jsme trávili u místního rybníka. Ada si celé odpoledne hrál s dětma na písku, manžel pivko a já chytala sluníčko- prostě relax!! :grinning: Jinak se taky snažilkujem ale moc nám to nevychází, buď ja špatně mě nebo je manžel pryč! Tak uvidím jestli se ta potvora koncem týdne ukáže!! :sweat_smile: :sweat_smile: Jinak budu muset vymyslet nějakou fintu na Dr aby mě ještě masíc nechal doma!! Mi měli besídku a focení ve školce před týdnem, bylo to fajn! A když jsem viděla fotky, tak jsem normálně zase brečela. On tam byl tak dospělej, už to není ten můj malej mazel!!! Hrůza jak rychle nám odrůstaj, že?!
18. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže už se snažilkujeme skoro všichni. Piškotek už nemusí a Safirka za chvíli začne. :wink: :wink: :wink: My měli taky fajn víkend. V sobotu jezdíme k mým rodičům - jezdí tam bráchova malá - má skoro tři roky a tak si děcka vyhrají. A v neděli jsme byli na písku ráno i večer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Musím jít dělat mám jen 1,5 než se malý vzbudí a práce mooooc.
18. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já to taky beztak obrečím tu besídku, jsem na tohle strašná citlivka :grinning: :cry: Tak ahojky, za chvíli jdeme :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky!!To je moooc fajn,že už se snažílkujete skoro všechny!!Mooc vám to přeju,aby to klaplo co nejdřív :wink:
Lucinko,pak písni jaká byla besídka,ju?Zatim papa
18. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Hm, tak to já si o víkendu nic nekoupila :frowning2: , protože jsem ani nikde nebyla. Akorát v pátek měl oslavu náš známý, kterému se před dvěma týdny narodil kluk. Paradox byl ten, že si mě všichni pletli s jeho ženou a střídavě mi gratulovali k narozenému miminku :frowning2: :frowning2: :frowning2: ! Masakr! Měla jsem slzy na krajíčku, ještě, že už byla docela tma! Jinak já pořád čekám na tu první mrchu červenou a nějak se nechce dostavit! V sobotu už jsem měla takové ty typické křeče v břichu a pobolívání, ale nic se neděje. Jestli to do konce týdne nedostanu, tak asi budu muset zavolat doktorovi, co s tím. Taky bych ráda ještě zůstala doma, ale doktor už mě určitě nenechá. Zítra moje šéfová z práce slaví kulatiny a pozvala mě na oslavu. Vůbec se mi tam nechce. Kolegyně jsem viděla naposledy v půlce března, kdy jsem ještě byla těhotná. Ach jo, život je těžký ... :frowning2:
18. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak besídka moc pěkná, děti recitovali a zpívali a když říkali nějakou básničku o mamince, tak se slzičky kutáleli :cry: :slight_smile: Piškotku snad se brzy zadaří, děláme co můžem :dizzy_face: Jajinko tak to je smutný, že si tě pletli....to bych nevydržela, to se přiznám :unamused: Jak dlouho jsi po revizi, že ještě nemáš MS? Já ji dostala přesně po 6ti týdnech...
18. kvě 2009 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od první revize je to sedm týdnů a od druhé je to zrovna dneska šest týdnů. Zřejmě bych asi neměla plašit, asi se to počítá až od toho druhého vyčištění. Já nevím, už bych se taky chtěla snažit o mimčo....
18. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, já si taky myslím, že se to počítá od toho druhého vyčištění....pokud tě pobolívá podbřišek, tak bych počkala max do konce týdne a zavolala si doktorce (doktorovi), pro jistotu. Už jsem to tu psala, taky jsem myslela, že už dorazí, kvůli bolestem v podbřišku a...nic. Cysta. Dostala jsem vyvolávačku a mrcha do 14ti dnů dorazila. Tak ti přeji, ať už brzo dorazí, to čekání je nekonečný, že :wink:
18. kvě 2009 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, nekonečný :unamused: Ale je fajn, když se mám na koho obrátit a zeptat se, co s tím mým trápením :wink: . Jsem ráda, holky, že vás mám. Když nemáte vedle sebe někoho, kdo si to prožil, těžko mě může pochopit a poradit. Vy jste takový můj "druhý doktor".
18. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko!Tak to je fajn,že besídka byla hezká a že sis ji užila :wink: Držim palečky ať to snažilkování přinese ovoce
:grinning: Jáji myslím,že se to počítá až od druhý revize,tak máš ještě čas,každej to dostane jinak!!Neboj se určitě ta mrcha dorazí a za chvilku si budeš přát,aby nedorazila!! :wink: Jinak jak psala Lucinka počkej do konce týdne a pak si dyžtak skoč k doktorovi a uvidíš,ale určitě se neboj a nestresuj!!Ona dorazí :slight_smile:
Holky nevíte něco o Lendulce??Dlouho se neozvala!!
Safirko!!Schvaluju nechat projet první MS a vrhnout se na to!!Ono si tělo samo řekne kdy je připravený a většinou po revizi jak píšeš tak si dobře "pohnojená",tak to půjde rychle jako po másle a ani se nenaděješ a budeš těhulka!!
Já se pomalu ani nestačila rozkoukat a už jsem zase byla těhule :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste kdo????Tady ani noha,tak jdu něco ukuchtit,zatim papapa :sunglasses:
19. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky koukám a nikde nikdo ....
Co je s vámi holky?
19. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji!!!Nikde nikdo viď???
Ale oni se objeví!! :wink:
Už mám ukuchtino!!Dělala jsem rychlovku knedliky s vajčkem!!Takže pohoda a manža to zbaští rád :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já nějak od rána nestíhám. Manžel nečekaně zůstal doma a maká tak jsem musela na nákup a vařit!! :sweat_smile: A do toho ještě Ada - on chce pomáhat, tak ho musím krotit! Je to na prd když prší, nemůžem ven na zahradu!! :wink:
19. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, už sem tady :grinning: Zbytek je asi v práci nebo někde lítají :sunglasses:
19. kvě 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hurááá holky!!Už jsme mysleli,že jste se nám zratili!!!
Vendulko u nás taky leje jako z konve,i když teď už přestalo a začíná vykukovat sluníčko,ale jinak lilo jako z konve!!! :frowning2:
19. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsme doma uklízela a pak jsem musela pro malýho do školky a tak jsem to nějak nestíhala. U nás taky pršelo, tak doufám, že odpoledne nebude. Jdeme s malým do solné jeskyně a pak bych s ním chtěla být venku, ale jestli bude pršet... Manžel dnes domů nepřijede tak mi bude smutno. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Holky chtěla bych se zeptat, kdy nejdřív se dá zjistit těhu. Myslím dá se zjistit ještě před MS? A jak?
19. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej teď spí, tak mám chvílku čas! U nás už neprší ale je pořád zataženo :frowning2: Takže oblíknem gumáčky a hurá ven!
19. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda Jájo, že bys otěhotněla v šestinedělí? :sunglasses: Nic není nemožné...tak prvně bych si udělala test, nebo ti v laborce naberou krev, platí se myslím za to, pokud to bude na tvoji žádost a zjistí ti nějaké hcg v krvi a podle toho to budeš vědět hned. :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. kvě 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo!!Prodávaj se těhotenské testy před MS,ale těm bych moooc nevěřila!!Já si ho dělala než jsme jeli na tu oslavu a byl negativní a přitom už jsem byla těhule!!
Nejlepčí vyšetření je z krve HCG!!To se ukazuje už několik dní po oplození!!!Tak jestli máš možnost,tak na krev a nebo zkus test,ale na ten bych moooc nevsázela!!
Myslíš,že si těhule???To by bylo bomba :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vendulko tak u nás od rána krásně a teď to přišlo k nám ten hnusnej černej mrak!! :angry: A to chce jít Kájka zrovna ven...tak musím najít zábavičku doma :slight_smile: Jinak adresa pro vás :grinning: Do dalších dnů.....snad se bude hodit :wink:
19. kvě 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko!!Já si to zkusila vypočítat a mám tam větší pravděpodobnost kluka!!To by bylo super :grinning:
Nejspíš jsem otěhotněla přímo v den ovulace!!A to nevim jestli je větší pravděpodobnost holky nebo kluka!!
Ale přesný otěhotnění budu vědět až po gyndě!!Jen si to myslim,že to tak je!!
Je to vlastně fuk co to bude,hlavně když to dotáhnem zdárně do konce :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přesně tak, hlavně ať je "to" zdravé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: Mě dnes bolí podbřišek pěkně, že by ovulace? :grinning: Jdeme malovat tak páá
19. kvě 2009 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciienko, přezdívka jáji26 je bývalá přezdívka Jana, onos e to dost plete. Já jsem měla už 2 MS, takže v šestinedělí nejsem.
Piškotku nevím jestli jsem těhu. :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: Jen mě to tak napadlo, zda se to dá zjistit dříve. Ta adresa je dobrá :wink: :wink:
19. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Promiň Jajuldo, polepším se :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím se po víkendu :slight_smile: Jáji já měla menstruaci skoro po pěti týdnech bez 2 dnů od revize. Říkají, že do toho šestinedělí by měla dorazit, ale je to zásah do těla, tak těžko říct, jak se s tím tělo vypořádá. Ta oslava musela být pěkně nepříjemná, to si umím představit, taky bych to asi nedávala.
Jajuldo taky se chystám s malou do solné jeskyně, jsme často nachlazení, kašleme, tak doufám, že ji to pomůže, a co vy jaké máte s tím zkušenosti?
19. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek