• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Teda to počasí ani nebudu komentovat, šly jsme s holkama v práci na oběd (1 km tam a 1 km zpátky) a promrzly jsme na kost i když jsem měla péřovku ! :angry: Naštěstí mám oblečení na zimu docela dost, mám hodně svetrů, kde je dost místa i pro prcka a po mamči budu mít těhu kabát (měla ho když čekala bráchu, kterýmu je teď 22 let). Tak doufám, že až mi ho vrátí z čistírny tak se nerozpadne. Ale odmítám do toho investovat na jednu sezonu. Potom už v oblečení jako kulička chodit nechci. Pak mám ještě jednu bundu, kam by se bříško mohlo vejít, tak uvidíme. Hlavně ať je prcek v teple a nic mu neschází, móda jde letos v zimě určitě stranou :grinning:
Jo a už jsem se objednala na 3D uz 20.11.2009 tak se těším, projedou mi tam i jeho diagnostiku, tak si zase sama před sebou trochu omluvním, že nejdu na amnio :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele tak jsem to zakříkla!! Celý odpoledne prší s krupkama( přemrzlej sníh) a teď CHUMELÍ!!! :astonished: Ono se to neudrží ale je místy bílo na zahradě!!!!!
13. říj 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je taky pěkně hnusně,prší a fouká vítr!!Venku už je pškná zima a bude hůř holky!! :slight_smile: Zlatý teplo teplíčko!!! :grinning:
13. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky holky, zatím kopanečky jsou slaboučké, už se těším na bouličky na břichu :grinning: Jajuldo, super, že vám kontola dopadla dobře :wink: Piškotku, držím pěsti na zítřejší kontolu, taky si myslím, že to může být normální v těhotenství, že máš otoky, někomu to prostě tak dělá!
To počasí, teda nic moc :angry:
Žáha mě nepálívá, ale je mi k večeru těžko, tak popíjím vodu s citrónem,ať mi tělíčko líp tráví. Je to marné, prostě mimčo tlačí na vnitřnosti.
13. říj 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak vidím, ani se vám nechce psát v tom škaredém počasí. Ale má se to lepšit, tak v to doufám.
Piškotku jsem zvědavá, jak dopadneš v Praze - co ti řeknou. Jinak jsem zapoměla, že na další kontrolu jdu 10.11., tak mě prosím tě napiš do postupky, děkuji.
14. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak to je dnes zase počasí co?! U nás celej den sněží!!! Zítra má přijet Áda tak už se nemůžu dočkat!!! A první co budem dělat je to že půjdem koupit zimní botky!!!! Tak snad něco seženem!!! Piškotku tak co jak jsi dopadla?!!! :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co s vámi je, včera jste žádná nepsala. :angry:
Venku je stále hnus. U nás teda nesněží, ale prší (občas déšť se sněhem) a fouká větr. No prostě hnus. Doufám, že už se to bude lepšit. Má být ještě celkem teplo a tak se mi nechce přezouvat pneumatiky. Stále odolávám. Ale nevím, jak dlouho.
Včera jsme koupili malému zimní boty (celkem byl v obchodě nával - hodně lidí a hlavně na děti, kupovalo zimní boty). A pak jsme koupili mimískovi hrací kolotoč nad postýlku. :sweat_smile: Je krásný, takový jemný. Ještě jsme ho nezkoušeli. Malý neměl hrací pouze plyšový a tak jsem si říkala, že mimísek nemá nic nového tak aspoň ten kolotoč. :sweat_smile:
Teď ráno jsem si volala na výsledky z cukrovky, tak vše v normě a v pořádku. :grinning:
Piškotku jak jsi včera dopadla?
Katy se neozvala už dlouho, jak dopadla na kontrole u doktora :frowning2: .
A Safírka se taky neozývá. :frowning2: :frowning2:
15. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, tak u nás taky strašná zima, fouká studený vítr. :unamused: My nejsme výjimky a včera jsme taky upalovali na zimní botky. :slight_smile: Karolínka má ještě z minulého roku vysoké kozačky, ale chtěla jsem něco kotníčkového vytepleného, na teď. tak jsem vybrali , stáli 500, myslím ještě docela dobrá cena. :slight_smile: Já vytáhla zimní bundu, kterou dopnu tak tak, ale zatím to jde, doufám, že mi ještě tak měsíc vydrží,pak budu shánět novou...no, sháním ji už teď. :slight_smile: Jo díky za tip, to jsem vůbec nevěděla, že se v těhotenství může Rennie, na pálení žáhy. Mě to trápí kasždý večer, měla jsem to i u Káji. :confounded: No já jsem zvědavá, jak půjdu na test na cukrovku, já "žeru" samý sladký. :angry: Furt si říkám, že to musím omezit. :sweat_smile: No nic, já jdu vařit, mějte se a písněte pár řádků, jak se kdo má. :wink: Přidávám foto do alba, jak rosteme. :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no je to krásné, když sněží, ale lepší by bylo kdyby to bylo až v prosinci a tak na Vánoce :unamused: U nás taky pěkná klemra a větřisko a ten mokrý snížek. Ani nemám sílu jít s malou ven, skočím tak tak se psem na pár minut.
Taky jsem se včera koukala na zimní bundu do skříně, a ještě do ní vlezu a mám ještě kabát tak tam mám místa i pro dva pupky. Tak to vidím, že budu chodit celou zimu v kabátě :grinning: , snad nezmrznu.
Luci, tak to já naštěstí nemám chutě na sladké. Luci, Karolínka je taky pěkná princezna, člověk musí mít z ní taky radost.
Jajuldo, super, že máte výsledky z cukrovky v pořádku.
15. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
---------------------------
19.10.-Žanet(poradna)
20.10.-Vendulka(poradna)
23.10.-Žanet(UZ 20tt)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)
2.11.-Iva(prenatální kardio)
3.11.-Iva(poradna)
5.11.-Piskot(poradna)
10.11.-Jájulda(poradna)
20.11.-Iva(3D UZ)
25.11.-Piskot(Praha)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukášek,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------???
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Sofinka/Julie,Oliver

Ahoj holky!!Omlouvám se,že píšu až teď!!Včera jsme odpoledne přijeli z Prahy a večer u nás hráli v Kolíně Nedvědi a já je mám strašně ráda,jsem na nich vyloženě odkojená :grinning: ,tak jsem na ně mooooc chtěla,tak jsme vyrazili a bylo to prostě supeeeer!! :slight_smile:
Jinak v Praze vše ok!!Jen mám víc ležet s nohama nahoru ať mi ty nohy tolik neotýkaj!!Na plavání můžu furt!!Vyfasovala jsem injekce a další kontrola je 25.11.
Zítra se dozvim jak mi dopadli testy na cukrovku,tak na mě myslete,ale snad ok!!
U nás je od rána děsně!!Sněží a prší dohromady,hroznej vítr a ošklivo!!Doběhla jsem jen na nákup a dneska už mě ven nikdo teda nedostane!! :slight_smile:
Luci!!Taky už máš krásnej pupik!!! :grinning: Koukám,že nám všem to těhu svědčí a to je dobře!!
Taky by mě zajímalo jak dopadla Katy!!Ani se neozvala a to už je celkem dlouho!!A taky Safirka a Jája!!Snad holky písnou jak se mají!!
15. říj 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku gratuluji k úspěšné kontole, to je skvělé, že všechno krásně vychází.
Jo holky včera mi volala paní z práce, že jsem nevyplnila nemocenský lístek, to je hrozné, jak člověk vážně zakrní na mateřské dovolené, ani mě nenapadlo si to pročíst :frowning2:
15. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka, jen na skok gratulace ke kontrole Piškotkovi a k výsledkům Jajuldě. My začínáme mít v práci fofry, tak makám jak šroubek a zadělávám si na mateřskou :dizzy_face: Aź budu mít chvilku, taky nafotím pupík, už teď si připadám jak velryba a to jsem tady pořád "nejmladší" těhulka :grinning: Včera se mi přítel smál, že i když chápe, že mám ráda tai-či, feng-šuej a východní filozofii, netušil, že se budu snažit za každou cenu vypadat jako buddha (tak jsem si toho břichatýho pána vybavila a málem praskla smíchy :wink: )
15. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
19.10.-Žanet(poradna)
20.10.-Vendulka(poradna)
23.10.-Žanet(UZ 20tt)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)
3.11.-Iva(poradna)
5.11.-Piskot(poradna)
10.11.-Jájulda(poradna)
20.11.-Iva(3D UZ)
25.11.-Piskot(Praha)

Těhu postupka

Ahoj holky!!Tak test na cukrovku mám naprosto v pořádku,prý mám skvělý spalování,takže můžu dál baštit sladký!!! :grinning:
Jéé jinak jsem si dnes objednala monitor na ozvy plodu!!Můžeš každý den doma poslouchat srdíčko malýho a i si to nahrávat!!Sestřička říkala,že je to skvělá věc na doma pro maminky,aby byli uplně vklidu a ok!!i doktorka mi ho doporučila!Tak jsem si ho objednala a fakt budu v klidu!!Každý den si poslechnu srdíčko malýho a nebudu se už vůbec stresovat!!!Už se na něj moooc těšim,nějak v týdnu mi má přijít!! :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky takpořád válčím s tím počítačem!!! :unamused: Jinak zítra manžel půjde domů! :grinning: A po neděli až na stehy!!! Tak jsem ráda že toužbude OK!!!! Jinak jsem dnes musela jít pořídit zimní výbavu pro Ádu! Bunda, zateplený kalhoty, botky, punčošky, rukavice!!!! To jsem se prohla- spíš moje peňeženka!!! A ve výprodeji jsem pořídila krásnou světle modrou kombinézku pro Matese- je fakt krásná!!! :slight_smile: tak jsem si kluky oblíkla!!! :grinning: Ale jsem z toho dost utahaná, ono po 5 týdnech ležení daj i 2 obchody zabrat!!! :wink: Tak pa a pěknej víkend!!! Jinak u nás pořád sněží, ale dnes konečně míň a leží tady sníh!!!!
16. říj 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pěkný víkend přeju. Hurá, počasíčko se má umoudřit a má být konečně trochu tepleji. Piškotku, skvělé, že máš výsledky z cukrovky v pořádku. Ty toho Matýska teda budeš pořád šmírovat :grinning:
V pondělí máme poradnu, tak už teď jsem nervozní, ale snad to bude ok. A taky v pondělí jdeme s Aďou na tříroční prohlídku, tak doufám, že se vyšplháme už aspoň k 13 kilům :grinning: (to jsme měly mít tak v roku) Jo koupila jsem jí homeopatika na podpoření imunity, tak snad nebudeme tak nemocní. Musím se zeptat doktora, jestli bych ho nemohla taky preventivně si vzít.
Vendulko, to je fajn, že je manžílkovi už líp a bude s váma doma.
17. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj takjsme konečně všichni doma!!! :slight_smile: A hned si oba vymejšlej co mám vařit!!! Nejhorší je že má menžel šetřící dietu tak určitý věci nemůže!!!! Tak vymejšlím něco co můžem všichni! A největší zpráva je že máme po 1,5 roce konečně od včerejška sousedy!! Ten barák byl prázdnej a mi už z toho šíleli a čekali jak na smilování aby to už někdo koupil!!!! Sousedí s náma 1 zdí do spdního pokoje a jak se tam nevětralo a netopilo tak nám tam začalo od nich táhnout vlhko!!! Jo a maj 3 děti!!! :slight_smile: Odhaduju tak 9, 7 a 2,5 roku!!! Tak jsem zvědavá jaký budou!!!! :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátky po dlouhé době jsem na vás mrkla tak jsem si řekla, že Vím napíšu. U mě zatím nic nového. S manželem jsme se přestěhovali ke tchánom a trošku si to tu vylepšili. Jinak stále chodím do práce a o miminko se začínáme pořádně snažit. Tak třeba to vyjde. Uvidíme. Jinak jsem ráda Vendulasy, že jsi zpátky doma z nemocnice a vše je zatím Ok. Jinak se mějte holky krásně a hezky si užívejte těhotenství.
18. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko, tak se opatruj a přeju hodně úspěchů při snažení. Teď když už jste přestěhovaní tak to určitě vyjde, třeba si prcek vybíral i místo kde chce být počat :wink: Ale dávejte na sebe oba pozor ať něchytnete chřipajznu, teď je takový blbý sychravý počasí. Takže teple oblíkat a čaj s medem a citrónem jako prevenci :slight_smile: Pokud byste nebyli oba 100% ok raději to o měsíc odložte, nestojí to za to... Věřím že do vánoc budeš těhotná.
19. říj 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás vítám po víkendu. Safi, je fajn, že jsi se ozvala. Asi na naši stránky už moc nechodíš. Škoda. Určitě se brzy zadaří, všechny ti držíme pěsti. A ať se vám dobře bydlí na novém :sweat_smile: .
Žanetko, držím pěstičky, ať ti dnešní kontrola dopadne dobře. Buduš mít i UZ?
Vendulko, to je dobře, že už jste všichni doma. S tím jídlem ti to nezávidím. :wink: , ale ty to zvládneš.
Jinak já už jsem vytáhla pytel s věcma pro miminko, ale vzala jsem si špatný pytel. Mám tam věci kolem půl roku až rok. Ale některé i miminkovské, tak nevím jak jsem to skládála. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
19. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, to ten pytel ani neschovávej, 6 měsíců uteče jako voda a budeš ho potřebovat :grinning:
Žanetko dej hned vědět jak jsi dopadla a případnou fotku vyvěs ! :sunglasses:
Vendulko, ale ty raději opatrně, ať tě ti chlapi nestrhají, přecejen máš šetřící režim...
Jo a mimochodem mě Oliverek v sobotu poprvé nakopl, ty kapříky a motýlky v břiše moc nepočítám, nepovažuju je za přesvědčivé, ale v sobotu to byl fakt regulérní kopaneček, málem jsem se rozbrečela (samozřejmě že ne bolestí :dizzy_face: )
19. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
20.10.-Vendulka(poradna)
23.10.-Žanet(UZ 20tt)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)
3.11.-Iva(poradna)
5.11.-Piskot(poradna)
10.11.-Jájulda(poradna)
20.11.-Iva(3D UZ)
25.11.-Piskot(Praha)

Těhu postupka

Ahoj holky!!Žanetko!!Držím moc palečky na dnešní kontrole!!Pak dej hned vědět,jak si dopadla!!
Ivčo a Tobě moooc velká gratulace k prvním kopanečkům :wink:,je to něco úžasnýho viď??Mě už se teď dělají boule na břiše jak začne malej kopat a to je teprve něco!!Je to takový zvláštní a přitom nádherný pocit!!Jo a koukal jsem do postupky a ty nejdeš na velkej UZ ve 20tt???Ten je přece povinný ne??Nebo to máš spojený s tim kardiem??
Vendulko!!Ty se drž a hlavně zkus pořádně odpočívat!!Ať je na zítřejší kontrole vše ok!!
Tak já pádim uvařit manžovi rajskou :grinning:
Jo a o víkendu přiletěla švagrová,žije v Londýně a vykoupila prý londýnskej krám s dětskym oblečením,tak jsem zvědavá co nám přivezla!! :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku já mám velkej UZ ve 20tt toho 3.11., on to vždycky spláchne zaráz s poradnou :slight_smile:
Teda švagrovou s vykoupeným londýnským baby-krámem ti závidím !!! :grinning: Já somrovala hadry po bráchovi (taky žije s rodinou v Anglii a řekl mi že si mám koupit nový :angry: )
Kopanečky jsou naprosto boží, asi ho pak nebudu chtít pustit z břicha ven :grinning:
19. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, tak já se dnes byla cvičně podívat v porodnici, včera totiž nečekaně kamarádka porodila. O 3 týdny dřív! :grinning: A to měl malej 3650g a 51cm...macek. :grinning: Jinak u mě vše stejné, s tou chřipkou v tomto období je to pravda, nejsme výjimka. :frowning2: Karolínka od včerejška teploty 38, dnes tedy lepší o něcco, ale stále polehává, prostě to není ona-znáte to. :unamused: Safirko moc ti přeji, aby se snaženíčko brzy změnilo v očekávání. :wink: Piškotku tu švagrovou ti taky závidím! :grinning: Já sháním, kde můžu, hlavně za levnej peníz. :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Po vzoru Safči se ozývám. Vlastně ani není co napsat. Konečně máme povoleno se snažit, tak jsme se do toho dali :wink:. Velkou naději do toho nedávám, ale druhý zázrak by se mohl stát :wink: . Jinak stále běhám po vyšetřeních, genetika byla málo dostačující, takže mi na hematologii dělají nové testy. Jsem ráda, že se vám všem dobře daří. Opatrujte se. Pa
19. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Safirko a Jaji je fajn, že jste se po dlouhé době ozvali, aspoň víme, jak se máte. Přeji vám hodně štěstí, ať se vám co nejdříve zadaří.
My dneska na kontole dobrý, všechno dobře drží, tak jak má. Srdeční ozvy taky byly :grinning: I protilátky mám už negativní oproti minulku.
Ivi, velká gratulace k pohybům, řeknu ti, že asi po dvou měsících, co se narodila Adrianka, tak mi bylo líto, že už ji nemám v bříšku :grinning:
Vendulko hodně štěstí zítra na kontole, doufám, že už to špatné jste si vybrali :wink:
19. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak nejdřív gratulace Ivě ke kopanečkům!!! :grinning: a Žanet k úspěšné kontrole!!! :grinning: Jinak mě dnes manžel snesl věcičky taky!!! Mám tak všechno do kočáru, do postýlky, zavynovačky, látkový plíny a oblečky tak do půl roku!!! Tak začnu pomalu všechno přepírat ať mě nic nezaskočí!!!! Jen jak jsem to přebírala tak jsem si říkala že to snad není možný že to ten náš lump nosil!!!! To je tak prťavoučký a ono mu to bylo ještě velký!!!! :slight_smile: Tak uvidím až to všechno vyperu a narovnám co mě napadne že bysme mohli potřebovat ale asi už kromě kosmetiky a plín nic!!! To je výhoda druhého dítěte! :slight_smile: Ivi a Luci já na Ádu tenkrát scháněla taky něco levnýho a už třeba nošenýho a povedlo se!!! Zkuste bazárky na netu- prodávaj i celý výbavičky na kuky nebo holky od narození třeba do roku!! Tak by se vám to vyplatilo!!! Jinak já jdu zítra k DR. až večer v 19.20!!! Tak dám vědět až pak pozdějc nebo až ráno!!!
19. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanetko - super, že už je všechno v pořádku a negativní protilátky, jsem ti říkala, že s tím doktoři umí pracovat :wink:
Jaji, tobě hodně štěstí při snažení, jen nesmíš být tak negativní - zázraky se dějí denně, takže i na vás se určitě dostane !!!
Vendulko, ty chodíš k doktorovi tak pozdě ? To já už skoro spím :grinning: - no hlavně ať všechno správně zkontroluje a dej pak vědět. Držíte se skvěle, 26tt už je dobrej... :sunglasses: Nahlas pak míry a váhy Matýska !!
20. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, gratulace Ivči ke kopanečkům :slight_smile: . Je super, když člověk cvrkouška cití, ale zase na druhou stranu, když mimísek v pupíku spinká a dlouho se neozývá, tak je člověk zase nervózní - teda alespoň já.
Tedy Vendy máš dobrý termín na kotrolu :grinning: . Já už v tu dobu bývám tak akorát nachystaná na spaní. :stuck_out_tongue_closed_eyes: . JInak držím palečky, ať je kontrola úspěšná.
Jáji a Safi, moc nás potěšilo, že jste se ozvaly. A teď už budeme čekat, že se ozvete co nejdříve s radostnou novinkou. :slight_smile:
Holky, začínají mě bolet záda - dole v kříži. Super. :unamused: U malýho jsem neměla nic, tak doufám,že to přejde.
20. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem dnes začala prát a bude to asi na dlouho! Hlavně než to uschne a vyžehlí se!!! :sweat_smile: On Dr má jen jeden den v týdnu ordinaci od 8-18 ale měli dovolenou tak jdu až takhle pozdě!!! Taky jinak už usínám u telky!!! Nejhorší je že musíme jet všichni i Áda!!! Tak čekám že nám usne v autě cestou zpátky v tom lepším případě a že tam nebudu muset dlouho čekat!!!! :unamused: Jinak dnes začínáme 27tt( 26+0) tak už ze mě pomalu opadává ten největí strach a snad to aspoň do vánoc vyrdžíme!!!! :wink:
20. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no to počasíčko se nám moc nelepší :angry: , snad to bude lepší o víkendu! No Vendulko a Jajuldo trošku jste mě vyplašily s tím praním oblečků, ale vy jste vlastně skoro o dva měsíce popředu :grinning: , tak mám ještě čas.
Jo Ivi, měla jsi pravdu s protilátkama, člověka prostě vykolejí kdeco :wink:
20. říj 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek