• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Doktorská postupka
---------------------------
23.10.-Žanet(UZ 20tt)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)
2.11.-Iva(prenatální kardio)
3.11.-Iva(poradna)
5.11.-Piskot(poradna)
10.11.-Jájulda(poradna)
20.11.-Iva(3D UZ)
25.11.-Piskot(Praha)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukášek,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------???
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Sofinka/Julie,Oliver

Ahoj holky!!Tak Vendulko na dnešní kontrolu držím palečky ať je vše ok!!
Jinak já na Matýska už mám skoro všechno koupený,ale myslela jsem,že to začnu prát tak na začátku prosince!!Vy už si to perete a připravujete teď??Tak to jste mě zaskočili!! :wink:
Normálně holky jak mi začali natýkat nohy a jak se napnula kůže,tak mi to popraskalo!!Takže mám celý stehna až pod kolena popraskaný!!Jediný co zatim drří je pupek ten mám krásně čistej,ale prsa,zadek,boky a nohy mi teda pěkně popraskali a to mažu pravidelně každý den!!Nevím jak už tomu zabránit!! :angry: Doufám aspoň,že to po porodu trošku vymizí!!! :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím že já nemám na co čekat s tím chystáním! :wink: Kdyby se cokoliv stalo tak ať to mám nechystaný!!! A stejně jsem chtěla prát nejdýl v listopadu, v prosinci budu ráda že budu mít klid a že možná něco napeču!!! :wink: A Piškotku neboj ono se to po porudu stáhne ale stejně se mazej a pak si kup krém na stahování stií!! Někdo se tomu neubrání ať dělá co chce, prostě to má od přírody daný!!!! Hlavně se tím netrap dej nohy na horu a odpočívej!!!! A počkej co ti udělaj prsa po porodu!!! To se tomu nezabrání vůbec, ale mám vyzkoušený že to pak v lpavkách vidět není!!! Mě popraskeli prsa právě až po porodu jak se mě rychle nalili mlíkem!! A opravdu se to po tom co jsem přestala kojit stáhlo!!!! :wink: hlavní je, že jsou bobíšci OK a tak to musíme brát!!! :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko, jasně že to vydržíte !!! I podle toho co všechno děláš se asi cítíš dobře, ale opravdu to nepřeháněj, nestojí to za to.
Jajuldo - ty bolesti v kříži mi začínají taky - hopsám doma na balonu a chodím cvičit (dneska jdu taky) a kromě toho mě bilí i kyčle když spím na jednom boku, tak ta spodní ale ukrutně, i když se otočím na druhej bok tak pak bolestí chcilku nemůžu usnout :frowning2: ale co bych pro prcka nevydržela... dneska buším v práci do klávesnice a Oliverek do mě :o)
Žanetko, úplně to chápu, taky mě hned každá odchylka od tabulek vyděsí, ale mám velkou důvěru v naše zdravotníky i v systém prenatální péče u nás, je propracovaný a pečlivý, lepší než v mnohých "vyspělejších" zemích EU :sunglasses: A kdy nám prozradíš jména pro mimíska ? Už seš poslední :wink:
Piškotku, já zatím nikde nepraskla (to ovšem ještě může přijít), ale na olejíčku Babylove, kterej používám píšou že se máme mazat 3x denně (ještě 3 měsíce po porodu) - teda nevím jak vy, ale já bych měla všechno oblečení promaštěný - to se prostě nedá. Taky mažu jen 1x večer před spaním... :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, tak já z vlastní zkušenosti vím, že věci začnu pomalu chystat po tom UZ ve 20tt. :slight_smile: Myslím že nějak v 31tt jsem měla vše nachystaný, jen postýlka nebyla složená, to až nějak týden před porodem. :grinning: A jak jsem byla ráda, že všechno mám a nemusím nic dělat. Ono to totiž může přijít kdykoli!!!!!!!!!!!!! :wink: A jak píše Vendulka myslím, jsou tu za chvíli Vánoce, a já třeba taky na Vánoce peču a s Kájou objíždíme babičky atd. - no prostě to není čas myslet na to, co mám ještě na mimino a co ne... :sunglasses: A pak je nový rok a frrrr, je tu začátek března a rodím. S Karolínkou to uběhlo taky po tom novém roce šíííleně rychle.(je narozená 15.2.). Takže já budu následovat mojí kamarádku, která měla už v 29tt vše nachystané - teda myslím jako oblečení, vyprané a naskládané v komodě. A jak byla ráda, potom jí otekli nohy, potom ležela 3 týdny v nemocnici a nakonec porodila o 3 týdny dřív, než měla termín. :grinning: :grinning: Na druhou stranu není kam spěchat, ale já s jedním dítětem to už budu chtít mít nachystaný, ať se do porodu ještě můžu pořádně věnovat Karolínce. :sunglasses: Už teď mi skříňka přetéká věcma, co jsem dostala, koupila, sehnala po bazárkách a já se úplně třepu na to, až to nahážu do pračky a bude klid. :grinning: :grinning: Jinak dnes mi přišli těhu rifle z mimibazaru, jsou super, vkládám foto. :slight_smile: Stáli 500Kč i s poštou. :grinning: Tak se zatím mějte, jdu zalehnout k tv. :sweat_smile:
20. říj 2009 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Ivi cítím se někdy dobře a jindy mám takový divný řezavý bolesti! do čípku a někdy mě dost tuhne bříško! Prý to je od toho stehu!! A budu tomít až dokonce- prý se tělo s tím pere!!! :unamused: Jinak kontrola v rámci možností dopadla dobře!!! Stále klidový režim a prášky po 6 hodinách!!! Čipek drží díky stehu ale žádná sláva!!! Na procházku můžu ale jen když mě bude dobře!!! Máme všechno zakázan a to až do porodu( vlastně až do konce šestinedělí)!!! Máme vyrdžet do vánoc a pak už by to prý šlo!!! Jinak kdyby se něco začalo dít tak to pro mě znamená nastěhovat se do nemocnice až do porodu a o to opravdu nestojím!!! Jinak Mates už má 955g a opravdu na dýlku celej 38cm!!! Je dost dlouhej!!! :grinning: Tak si říkám zaplať pámbů že už mám první 2 dávky věciček vypraný!!! A Když mě bude dobře tak budu zítra pokračovat!! Abych měla radši nachystáno, než abych trnula jak doma vyperou a jak nachystaj!!! :wink: Jo a už máme skoro 3 kg přibráno!!! Tak jsem ráda že tu magickou hrnici 1kg už máme skoro za sebou!!! A že Mates by to už zvládl!!!! :wink:
20. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko, určitě by to už zládl, jde o to, aby měl po porodu co možná nejmíň, nebo nejlépe vůbec žádné komplikace. Syn od kamošky dělá lékaře na neonatologii a říkal, že od 27 tt se to dá vypiplat, ale jsou tam většinou potřeba nějaké operace. To je lepší se fakt šetřit a i kdyby byl prcek v inkubátoru (což není žádnej problém) tak ať se na něj nemusí šahat a zasahovat do něj.... Prostě buď hodná holka a fakt to nepřeháněj. Každej den kdy je v tobě je dobrej ! :slight_smile:
21. říj 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nám svítí dneska už konečně sluníčko. Vendulko, gratuluji k celkem úspěšné kontrole. Matýsek je šikulka, že tak krásně přibívá. :slight_smile:
Já jsem včera vytáhla další pytel u našich a tentokrát jsem se ztrefila, byly tam miminkovské věci. Je hroné jak ten čas letí. Ani není možné, že v tom malý chodil :grinning: . Včera mi došla poštou rychlozavinovačka a fusak do autosedačky. Obě dvě věci jsou nádherné. Už kupovat nic nepotřebuji. Ještě jen kosmetiku, ubrousky na utírání zadečku a přebalovací pult. Plenky mám jen 1 balík to pro začátek stačí. Víc jich kupovat nemá cenu, až jestli mimískovi nebudou dělat špatně. Už mě nenapadá co je ještě potřeba.
21. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
23.10.-Žanet(UZ 20tt)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)
3.11.-Iva(poradna)
5.11.-Piskot(poradna)
10.11.-Jájulda(poradna)
20.11.-Iva(3D UZ)
25.11.-Piskot(Praha)

Těhu postupka
Žanet--------------12.3.2010------???

Vendulko!!Taky gratuluju k celkem ucházející kontrole!!Je moc dobře,že vše drží a že Tě znova nezavřeli do nemocnice!!Hlavně lež a odpočívej za to trápení to pak opravdu nestojí!!!Ať se malej co nejvíc hezky dopeče!! :grinning: Jak říká naše mamka!!
Jájuldo ty už máš plínky??To já ještě ne!!Chybí mi plínky,kosmetika,ubrousky,postýlka a to je asi všechno!!Furt si říkám,že na to je času ještě dost!!Ale asi už začnu taky pomalu prát a skládat si to do přebalováku ať to mám připravený!!Ať mám na vánoce klid a s ničím se nestresuju!!
Stačí,že už teď mám panickou hrůzu z porodu!!Bojim,bojim!!!! :unamused:
21. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Piškotku, ty budeš rodit asi první - pokud tě Venda nebo Jajulda nepředběhne :dizzy_face: ale zase jak první uvidíš mimčo a budeš to mít za sebou... já si zatím porod vůbec nepřipouštím a odmítám o tom cokoliv studovat a stresovat se 4 měsíce předem. To asi až pak jak budu doma na mateřské, bude na to čas a nálada :sunglasses:
21. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, v Kauflandu měli slevu plenek od Pampers. Byly zhruba o 130 nebo 150 Kč levnější a tak jsem si jeden balík vzala. Jsou to ty nejmenší - myslím že 3-6 kg. To do porodnice stačí a pak uvidím co mimísek, jestli se neoprudí. Ubrousky na zadeček taky budu kupovat Pampers - bílé, jsou to ty nejjemnější. A jak podle toho jak se zachová pokožka uvidím co dál. :slight_smile:
Porodu se vůbec neboj. Není čeho. Určitě ho poznáš ( v mém případě to byl můj muž kdo rozhodl, že jedeme do porodnice, páč já jsem chtěla pravidelné kontrakce - jakože po 15 min., pak po 10 min atd.... a né jak u mě to bylo jednou po 5 min pak po 2 min pak po 7 min pak po 2 min. atd...). Myslím, že se není čeho bát. Co se týče bolesti, tak pro mě bylo horší trhání krčních mandlí, když mi přestala účinkovat injekce. To bylo něco. Ale u porodu je mnohem lepší a krásnější výsledek. :grinning:
21. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Vendulko gratulace ke kontrole, odpočívej, co to jde , ať to dotáhnete s Matýskem, co nejdál :wink:
Jo Piškotku do další poradny jdu 16.11 a můžeš do těhu postupky napsat i k mému jménu Pepču, asi mi jiné jméno u kluka neprojde a holka asi Danielka.
Ivi, máš krásné bříško, už se ti Oliverek pěkně rýsuje, ale neboj těch 30kg, jak tvoje mamča nepřibereš!
No holky, už jste pěkně připravené, já ještě počkám měsíc či dva.
Piškotku, to víš, že člověk má obavy, když něco podstupuje poprvé. Ale miminko bez porodu prostě nejde :grinning: U každého je porod jiný, někdo rodí 2 dny a někdo nemá co řešit za 5 hoďek. Říká se, že když je maminka v pohodě a vyrovnavá, tak podle toho vypadá i porod a vlastně si ho užívá. A neboj na bolest( u každého je individulní) u porodu se zapomíná a stojí to za to krásné miminečko.
Dneska bude krásně, to je bomba, sluníčko krásně svítí :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No stejně bojim,bojim!!Ale zase si říkám zvládli to jiný,tak já taky!! :slight_smile: Ani nebudu mít na výběr!!! :grinning: Ale za to trápení to bude stát!!Až mi pak dají malýho do náruče,tak na všechno určitě zapomenu!!!
21. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku bát se, je normál, ale stejně popravdě jinak na svět nepříjde??! Já do toho šla s tím, že porodili ostatní tak já taky!!! A nemůžu říct, že by to bylo tak strašný!! Prostě si říkej, že to tak má být a ono to dopadne dobře!!!! :slight_smile: A je pravda, že ne to nejhorší rychle zapomeneš při pohledu na mimíska!!! :grinning: Jo jinak si mám během tohodle nebo příštího týnde zajít na cukrovku!!! A do poradny jdu 7.11- je to sobota ale stěhujou se do novho tak to jinak nejde! :slight_smile: Dnes jsem se byla nechat ostříhat( už jsem to měla fakt hrozný- a teď zas do ledna vydržím) a koupila jsem pláštěnku na kočár!! Tak dnes jen lenoším!!! Zítra zas něco přeperu!! Ono se to nezdá ale mám tak dohromady 7 praček!! :sweat_smile: Jinak já kosmetiku taky nemám, a pliny!! A pro sebe hlavně kojící podprsenku!!!! :wink: Tak to taky někdy musím pořídit!!
21. říj 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
23.10.-Žanet(UZ 20tt)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)
3.11.-Iva(poradna)
5.11.-Piskot(poradna)
7.11.-Vendulka(poradna)
10.11.-Jájulda(poradna)
16.11.-Žanet(poradna)
20.11.-Iva(3D UZ)
25.11.-Piskot(Praha)

Těhu postupka
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka

Ahoj holky!!Tak jsem vše do postupky doplnila kdo tam chyběl!!snad správně,tak to zkoukněte!! :wink:
Žanet na zítra držím moooc palečky a pak dej hned vědět co a jak!!Necháte si říct co to bude nebo bude překvápko? :wink:
22. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se byla zeptat na tu cukrovku a jdu 29.10!! Tak se už fakt těším?! :frowning2: Jinak u nás je pořád zataženo, začínám postrádat sluníčko!! Žanet na zítra držím pěsti, a jsem zvědavá co se vám tam schovává!!! :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no my jsme dneska měli náročnou noc s Adriankou, Aďa lítala, co 2 hoďky na záchod-měla sračku a do toho má teplotu 38st., no něco dotáhla ze školky. Dneska přes den, to bylo obdobné, už má i obpruzenou prdelku :confounded:
Holky díky, manža už se těší na ten zítřejší ultrazvuk, já jsem zvědavá, jak bude mimčo vypadat na tom 3D ultrazvuku, ještě jsem to neviděla. Jo a Vendulko, říct si to nenecháme, necháme si to jako překvápko až na březen :grinning:
22. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Žanetko užijte si ten 3D UZ. Pak dej vědět jak jste nadšení. :sweat_smile:
Vendulko ty testy na cukrovku jdou dělat i z krve na lačno. Zkus se domluvit takto, ať nemusíš pít tu glukozu.
Jinak jsem chytla dobrý kašel. :frowning2: :unamused: Ztrácím i hlas. Tak mám vincetku a jakýsi sirup stodal. Tak snad to přejde, jinak mi nic není.
23. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Žanetko držím pěstičky na dnešní kontrolu, ať je vše v pořádku, což určitě bude!! :wink: :grinning: Já už to chci mít taky za sebou...... :frowning2: Jinak Karolínka měla v úterý a středu to samé co tvoje malá, jen teploty a průjem. Doktorka jí antibiotika nedala, prý je toho teď moc a za 2 dny to přejde. Dávala jsem na teploty jen nurofen sirup a na srajdu klasika dietka - piškotky, bramborová polívka...Včera už byla dobrá, ale dnes ráno se probudila a zasoplená + kašel. tak to asi ješrě není konec nemoci... :unamused: Jajuldo jak jsem psala, u nás každej nemocnej, každej kašle. I dospělí. Asi je to tím blbým počasím. :confounded: Jinak já na ten 3D ultrazvuk asi taky půjdu...uvidím, jak dopadnu na tom velkém ultrazvuku. :unamused: Jdu totiž ještě hodinu předtím na genetickou konzultaci, už vím, že mě pošlou na odběr plodovky, ale pokud to nebude nutné, nechci na ni! No, uvidíme...Jinak Žanetko můj obdiv máte, ale za to překvápko to stojí! :wink: Já jsem to nevydržela a chtěla to vědět hned, co to bude. :slight_smile:
23. říj 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)
29.10.-Vendulka(test cukrovka)
3.11.-Iva(poradna)
5.11.-Piskot(poradna)
7.11.-Vendulka(poradna)
10.11.-Jájulda(poradna)
16.11.-Žanet(poradna)
20.11.-Iva(3D UZ)
25.11.-Piskot(Praha)

Těhu postupka

Ahojky!!Tak Žanet na dnešek držím moc palečky,pak dej vědět co a jak!!A přidej hned fotečky jestli nějaké budeš mít!! :wink:
Jinak mě dneska přišel ten monitor na malýho,tak si pro něj odpoledne jdu,už se nemůžu dočkat až uslyšim malýho,jsem zvědavá jaký to bude!!No každopádně od teď budu v klidu,když budu vědět,že si můžu kdykoliv poslechnout srdíčko malýho a nemusim čekat jednou za 4 týdny na kontrolu u doktorky abych ho slyšela!!
Vendulko!!u nás se ta glukoza pít musí,je to sice strašnej hnus,ale dá se to s troškou vůle zvládnout!! :grinning:
23. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak u nás žádná jednodušší varianta neexistuje!!! :frowning2: Ale nějak to zvádnu jako každej! :wink: Jen jsem sitam domluvila že si tam lehnu na lehátko abych nemusela 2hod sedět na židli nachobě!!! :slight_smile: Jinak jsem si na netu našla tašku na pláštěnku ke kočárku která se dá přidělat na konstrukci! Paní je šije doma tak jsem to omrkla a šiju si jí sama!! Je to praktický, žádnej igeliťák v košíčku ani pláštěnka v nožičkách!!! :wink: Je to jednoduchý!
23. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám monitor doma a hned jsem ho zkoušela!!Je to úplně úžasný!!Malej byl nádherně slyšet až jsem brečela!!Má 158 tepů za minutu a bylo to nádherný,manžel byl úplně hotovej,když slyšel jeho srdíčko!! :slight_smile:
Žanet!!Jak si dopadla??Dej hned vědět!!
Tak já pádim,zítra mám plavčo a dneska večer jedem do kina,tak už se tešim zatim papa
23. říj 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vidím, že jste o víkendu žádná nepsala. Ten víkend vždycky tak rychle uběhne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tento týden má malý od středy prázniny, tak doufám, že bude pěkné počasí.
Piškotku,když máš ten přístroj na poslouchání srdíčka, tak to máš Matýska pod neustálým dohledem, že?
26. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, karolínka je pořád marod, tak o víkendu nebyl na nic čas. Dnes jsme byli znovu u Dr a vyfasovala antibiotika. :unamused: Jinak od středy mají ve školce u nás taky prázdniny, tak bude vlastně celý týden doma. Já zítra jedu do toho Brna, no nervy mám na pochodu, jak to tam dopadne hlavně s tou genetikou. :confounded: Uvidíme, snad to byl jeden z těch mnooooha falešně pozitivních tripple testů. :angry: ...teda Vendulko koukám, že seš jak Ferda mravenec, práce všeho druhu. :grinning: Tak se tu mějte a já se zítra ozvu. Paaa
26. říj 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)
3.11.-Iva(poradna)
5.11.-Piskot(poradna)
7.11.-Vendulka(poradna)
10.11.-Jájulda(poradna)
16.11.-Žanet(poradna)
20.11.-Iva(3D UZ)
25.11.-Piskot(Praha)

Těhu postupka

Ahoj holky!!tak Žanet jak si dopadla jsem zvědavá,tak hned písni!!! :wink:
Luci na zítra držím mooc palečky a pak dej hned vědět!!
Jinak ten monitor je fakt super,jsem ráda,že ho mám a jsem v klidu!!sice mě to láká,ale neposlouchám malýho každý den to bych k tomu byla přilepená furt,ale jednou za dva tři dny si ho poslechnu a jsem v klidu!!Je to nádherný ho slyšet!!Manža až brečel,když ho slyšel a malej ho do toho ještě kopnul,tak manža skoro ohluchl,protože to byla fakt rána :slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, teda vy máte pěknýho rošťáka - nakopnout rozněžnělýmu tatínkovi bubínek, to je kvalitní lumpárna :grinning: Já si dávám pozor na pohyby a myslím, že je cítím každej den, takže poslouchat asi nebudu. Uvažovala jsem o fonendoskopu, ale asi je to zbytečný. Pokud s sebou mele, tak mu musí bušit srdíčko :slight_smile:
Luci, taky držím palečky a napiš pak hned jaký to bylo.
Teda holky stejně furt přemýšlím jaká je to hezká náhoda že se nám skoro všem podařilo otěhulit tak rychle po té ztrátě a sešly jsme se tady... je to úžasný !! :sunglasses:
26. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak nám zas blbne internet!!!! Jak jsi dopadla Žanet??? :wink: Luci na zítra držím pěsti, naboj budete v pořádku!!! :slight_smile: Je pravda že pokud se prcek mele tak je v pohodě, ale slyšet ho kdy bych chtěla je taky určitě super!!! :grinning: V sobotu měl manžel krizi! Podráždil si žaludek a lítal na WC jen nevěděl co tam strčit dřív!! Jotakhle to dopadá když neposlouchá a myslí si že je už úplně OK!! :confused:
26. říj 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nám už je dobře po víkendu. S Adriankou už šijou samý čerti, to šili i vlastně o víkendu. Jak se jí ulevilo, tak chuděrka jen jedla a jedla. My na kontole dobrý (orgány i genetika v pořádku), akorát se v tom nějak nevyznám, jestli jsme byli na ultrazvuku 2d nebo 3d. Já myslím, že jen 2d, když jsem chtěla fotku z 3d, tak to přepínal nějak. Miminečko je blízko děložní stěny, tak fotečka málem ani nebyla.
Luci, tak se pěkně kurírujte a na zítra držím palečky.
No jo Vendulko, ti chlapy jsou někdy horší než dětí :grinning:
26. říj 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
3.11.-Iva(poradna)
5.11.-Piskot(poradna)
7.11.-Vendulka(poradna)
10.11.-Jájulda(poradna)
16.11.-Žanet(poradna)
20.11.-Iva(3D UZ)
25.11.-Piskot(Praha)

Těhu postupka

Ahojky!!Žanet gratuluju a hezká fotečka!!A pohlaví bude teda překvápko??
Luci!!Na dnešek držím palečky a pak dej hned vědět!! :wink:
Ivi!!Ten fonendoskop si nekupuj!!Přes něj není vůbec nic slyšet!!Doktorka říkala,že je úplně zbytečnej,že přes něj není slyšet a když už je,tak strašně potichu a taky hodně záleží jak je mimčo natočený!!U tohohle monitoru je to úplně jedno jak je natočenej je to slyšet furt!!Takže podle toho to taky u nás vypadá!!Celá rodina si chce poslechnout malýho!!Dokonce i tchán na to,že jsem ho neviděla v životě brečet,tak když slyšel malýho,tak měl slzy v očích!!
Holky!!toto letí ani se nenadějem a budem pomalu rodit!!je to až strašný jak to rychle uteklo!! :grinning:
Jo taky se strašně dlouho neozvala Katy!!!Ani po svý kontrole nedala vědět co a jak!!Je škoda,že o ní vůbec nic nevíme!!
27. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se dostávám k PC. Malého včera začalo bolet trošku ucho, tak jsem s ním šůla dneska k ušnímu, páč mu minulý rok 3x ucho pichali. Ale vše v pohodě je jen zahlenění. Dneska zůstal doma, zítra je volno a pak mají dva dny prázdniny. Tak se to snad dá dohromady. Příští týden půjdeme na kontrolu a uvidí se jestli nepůjde trhat nosní mandly. UVidíme.
Žanetko, krásná fotečka. KDyby jste měli DVD v téhle barvě a takhle laděné, tak by to bylo 3D, jinak to byl normální UZ.
Já si myslím, že pokud cítíte pohyby, tak je poslouchání srdíčka zbytečné. Stejně to člověk neposlouchá stále.
Katy se vážně dlouho neozvala, snad jsou v pořádku. :unamused:
IVčo, je to vážně zázrak, že se nám to tak pěkně všem povedlo. Ještě Safi, tak neměla problémy a Jáji, ale ta měla dost problémů. Přesto si myslím, že se to povede jim oboum, a snad co nejdřív. :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:

prvně se omlouvám,že jsem dříve nenapsala(ale četla jsem Vás pravidelně),neměla jsem náladu řešit veřejně to,co Vám teď napíšu...
Nevyšly nám tripply,měli jsme riziko SLO syndromu 1:5,což je velmi vzácné a závažné genetické postižení,horší než Down.Ve screeningu v 1.trimestru se toto onemocnění nevyšetřuje.Byla jsem z toho zoufalá,ani netušíte,jak jsem ty dny probrečela.
7.10. jsem byla na odběru plodovky a čekaly nás nekonečné tři týdny čekání na výsledky.
Nyní už je víme,mám dobrou a špatnou zprávu.SLO syndrom je nagativní a i ostatní karyotypy a chromozomy jsou v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a teď ta špatná,naše miminko bude mít s velkou pravděpodobností kožní onemocnění podobné lupence.Vím,že toto je jen kosmetická vada,ale i tak mě to mrzí :pensive:
A ještě něco,co už teda víme dlouho, čekáme chlapečka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:35  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek