• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Vendulko, moc gratuluju, to je bezva zpráva - bojujete statečně, ale to přibírání nechápu, mám spíš kamarádky co naberou 20-30 kg než takový vyžle jako ty ! :wink:
Jajuldo, jo mám i 3 krátký filmy, takže jsem moc spokojená, mele tam rukama a nohama tak je to to nejkrásnější dvd na světě :dizzy_face: Teda ty seš pěkně akční těhulka, pouštět se do takových uklízecích akcí... no klobouk dolů ! :sweat_smile:
Piškotku, pupík máš výstavní :sunglasses:
Katy - závidím ti že to máš ještě před sebou je to opravdu zážitek a stojí to za to i kdyby se to mělo platit ! :grinning:
9. lis 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
--------------------------
10.11.-Jájulda(poradna)
10.11.-Katy(poradna)
12.11.-Piskot(UZ 30tt)
16.11.-Žanet(poradna)
25.11.-Piskot(Praha)
26.11.-Piskot(poradna)
1.12.-Iva(poradna)
1.12.-Vendulka(Velký UZ)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukášek,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Oliver

Ahoj holky!!Tak Vendulko!!Gratuluju ke kontrole!!To opravdu moc nahoře kil nemáš!!Tak hezky papej a ono to půjde nahoru :grinning: Nebo aspoň u mě to jde teď úplně samo!!Připadá mi,že přibýrám už jen tím jak se na jídlo podívám!! :grinning: :grinning:
Holky!!Tak bolest v krku je pryč,ale mám hroznou rýmu a nevim co s tim!!Ucpaný dutiny až hrůza,nevíte jaký smím kapky do nosu??Nebo já si zkusim zavolat na gyndu,tam by to mohla sestřička vědět!! :wink: Tak já jdu zas do peřin zatim papa
9. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, tak se taky hlásím po víkendu. Vendulko ty si ta šťastná těhulka, co nenabere skoro nic. :slight_smile: Tak to má i moje kamarádka. Já mám, stejně jako Katy, 8 kg navrch. :grinning: A to se omezuju...v čokoládě atd. :unamused: Ivi krásný fotečky z toho 3D. :wink: A Piškotku seš krásná těhulka, moc ti to sluší! :sunglasses: Mě má dnes přijít korbička na kočár tak budu mít komplet kočár konečně. :grinning:
9. lis 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, na tu rýmu mi dal doktor Bioparox (je to i do krku) a pomohlo mi to. Na rýmu můžeš Piňosol, ale ten mi nos ještě víc ucpal. Je fakt, že Matýsek je už vyvinutý, takže by mu to moc uškodit nemělo, ikdyby sis dala nějaké jiné kapky.
9. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dnes jsem měla moc práce - šiju a šiju!!! A zítra mám taky co dělat! :wink: Kámoš je myslivec a dovezl mě z honu 2 divoké kačeny a 2 bažanty, tak to musím oškubat!!! :unamused: Ale pak to zase bude bašta :grinning: !!! Tak dám ráno Ádu do školky a mám celý dopoledne co dělat!!! :wink: Jo Jajuldu, Katy držím pěsti na zítřejší kontroly!!! :wink: Piškotku na rýmu můžeš Otrivin- můžou ho i malý děti, mě pomoh!!! :slight_smile:
9. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Piškotku přidej mě prosím do postupky: 3.12. další poradna. :slight_smile: Děkuji :wink:
9. lis 2009 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké ráno holky... :slight_smile: ...já ho mám tedy nějaké divné, vstávala jsem v půl 5 a už jsem nezabrala, stává se vám to? teď jsem jak přejetá parním válcem. :angry: Spát jsem šla o půlnoci. No jinak jsem od včerejška pěkně naštvaná, protože Karolínka mi opět odmítá chodit do školky. Měla i minulý rok takové období...kvůli jedné "kamarádce", to je na tom to smutné. Ona jako nedělá scény, neřve nebo tak, ona prostě za mnou přijde, třeba i 10krát za den a mami já nechci zítra do školky...a ráno si třeba vymyslí, že ji bolí hlava, noha,... :sweat_smile: Ta kamarádka je totiž kamarádka do té doby, než tam přijde třetí holka stejně stará jako ony. Potom ta kamarádka začne tu třetí navádět a spiknou se proti Káji a nebojím se říct, že je to taková dětská šikana. Ta holčička je totiž na 5 let až moc chytrá, její mamka je na ni hodná a ona si moc dovoluje. :unamused: Možná je to prkotina, řeknete si, že děti se škádlí ve školce, ale todle už není škádlení, když to z Káji leze, co se tam děje, mám nervy jak prase, co vám budu povídat. Jednou přijde bez sponek, protože jí je ta jedna vzala schovala do kapse a nevrátila, podruhé rozcuchaná jak vrabčák, že jí tahali za vlasy, včera přišla smutná, že si sní nikdo nehrál, protože ta "kamarádka" navedla ostatní, a by se s ní nebavili, že je hnusná, že má hnusnou sukýnku....ano, tak doslova mi to říká...a kolikrát přijde z procházky se špinavou bundou, protože do ní opět ta známá firma strčila. :frowning2: Já už fakt nevím, co mám dělat, Karolínka je v tomhle trdýlko, ona si to nechá líbit, ona prostě není zlá, nezná to. Paní učitelka ta to kolkirát nevidí a Kájka žalovat nechodí. Samozřejmě nemám doma anděla, taky dovede pěkně řádit, ve školce spookojená, dokud nepřijde...ta můra malá. :angry: :angry: Štve mě to, protože jsou kamarádky odmalička a ona jí ted dělá tohle. A Kája to nechápe...co mám dělat???
10. lis 2009 v 07:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci tak mi se školkou v pohodě!!!Ale jedna známá říkala něco podobnýho ale pro změnu to byli kluci!!! To víš dalo jí to spoustu práce vysvětlit, že on nedělá nic špatnýho a kluci prostě tak zlobí!!! Řekla mu, že kdo takhla zlobí je hloupí a že on hloupej není, tak ať si najde nějakýho menšího kamaráda na hraní!!! A víš jak to dopadlo? :wink: Hele ty rošťáci, to prostě pak vzdali a malej měl jinýho kamaráda!!! Ale trvalo to!! já bych na to upozornila učitelku, ať si toho všímá co se děje!!! A hezky jí to všechno řekni, Jak je chudák Kája z toho vyřízená!!! :wink:
10. lis 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím návrat z kontroly. Vše dopadlo dobře. Prcek zase spinkal (vždycky u doktora spí). Po zdravotní stránce vše v pohodě. Termín v poradně mám 7.12. to mi budou brát poslední odběry a na UZ jdu do porodnice 16.12. To by měl být poslední UZ, ale určitě si ještě nějaký připlatím. :sweat_smile: . Přibrala jsem necelých šest kilo od začátku. Nic moc, ale i tak je to dost. :grinning:
Luci, co se týče té školky, bych si taky promluvila s učitelkou. Přece jenom je to základ pro to dítě a kvůli nějaké rádoby kamarádce, to všechno zkazit. Popravně řečeno, učitelky jsou tam od toho, aby si dětí všímali. Každopádně bych se Karolínce snažila vysvětlit, ať si té holky (těch dvou) nevšímá a hraje si s ostatníma. A možná by nebylo špatné říct něco i její mamince, jakou potvoru má doma. :angry:
10. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jajuldo to máš dobrý, že ti prcek vždycky na kontrole spinká. :slight_smile: U nás je to naopak. :grinning: A s váhou jsi na tom taky velice dobře! :wink: Jinak k té školce: nám tento rok strašně pomíchali děti, dali úplný prcky se staršíma dětma...že ty menší se od větších naučí atd...takže kamarádky z minulého roku - i kamarádi - jsou v jiné třídě a zůstali právě jen ty 2 holky věkově stejně jako Kája a pár kluků, zbytek jsou "maloši", jak se jim říká, třeba i 2,5 leté děti. :unamused: A ty jsou na Káju moc malé, jak sama říká. :grinning: M?ě mrzí, že se uzavřela do takovýho svýho světa a vykládá si pořád s kočičkou, plyšovou. :frowning2: Když jsem se jí ptala, proč si s ní pořád povídá - někdy vážně až moc - řekla mi, že je to její kamarádka ze školky(samozřejmě ji tahá i do školky). Učitelka o tom ví, už z minulého roku, jsem jí upozorňovala, ať dává na ni pozor trochu, že nic neřekne. A učitelka mi sama řekla, že o tom ví, že Terka(ta holka), je s ní kamarádka kamarádka a zničehonic ji praští a nebaví se sní. Oni ji tak okřiknou to je vše. její maminka je moje kámoška, říkala jsem jí to, tak jí v šatně "vyhubovala", ale ta si myslela svoje. :angry: :angry: Karolínce jsem vysvětlila, že je zlobivá, ať si hraje s někým jiným...a ona že má kočičku. :unamused: Jednou jí to dojde a nenechá si to. Dokonce jsem jí naváděla, ať jim to oplatí, pokud ji buchnou. :sunglasses: Nedá se jinak. Jak se u nás říká:ty po mě kamenem, já po tobě cihlou. :sweat_smile:
10. lis 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak se zkus zeptat, jestli by ti Karolínku nepřeřadili do jiné třídy, kde má ostatní kamarády z minulého roku.
10. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo gratulace ke kontrole!!! Přidala jsem si fotky jak rosteme a fotky podkroví ( už jsem je slíbila- a je to už dlouho)!!! :sweat_smile:
10. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nestíhám. Gratulace ke kontrolám Vendulko a Jajuldo. Ivi, krásné fotečky Oliverka :wink: , no manžel, jak viděl fotku z toho ultrazvuku 3d ještě u doktora, tak ji ani moc nechtěl, miminečka v bříšku vypadají trošku jako mimozemšťani :grinning:
Vendulko, krásné břiško máš, je tak akorát i fotečky z baráčku jsou prima, máte to doma útulné :wink:
Luci, Adrianka se zase bojí dětí a zatím si povídá ve školce s paní učitelkou, ale snad si zvykne na děti. No Luci, já mám mamku učitelku v mateřské škole a vím, že bych to nemohla dělat, zvládnout 25 dětí na jednu učitelku, to si myslím, že je dost. Tak si myslím, že si ani nemůže všech rozporů mezi dětma všimnout, ale taky bych se přikláněla k Jajuldě a zkusila bych jí přeřadit do jiné třídy a učitelku taky upozorní, ať dá pozor na tu "teroristku" trochu.
Jo a Luci, já jsem se dneska v noci taky moc nevyspala, spaly jsme s A'dou u našich a ona se pořád vrtěla taky, no a já u toho jejího vrtění nemůžu moc spát a ještě se mnou v posteli vyvalovala ta naše psí slečna. Vždycky spí s manželem, ale ten je do čtvtrku pryč, tak jsem jí stačila já.
10. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Vendulko, máte to doma náááádherné. :sweat_smile: . To máte podkrovní byt? A pupík je taky krásný. Budu muset taky něco přidat.
10. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já jsem popravdě o tom přemýšlela, jestli by nebylo lepší kdyby byla jinde....jenže jsem to konzultovala se známou, co ve školce dělá a ta říkala, že to ani nemám zkoušet, že ředitelka je na tohle pěkně blbá. Že u ní neexistuje měnit systém. :unamused: Ona je tam chvíli a nikdo ji nemá rád, právě i ona zavedla to pomíchání dětí. :angry: Snad to nějak vyřešíme......teda Vendulko já koukám, fakt moc hezké to máte, to je bydleníčko! :slight_smile: A ta velká ložnic, nádhera. :dizzy_face: Žanetko jo, máš pravdu, to nejde někdy stíhat všechny děti....a ta malá si vybírá chvilky, kdy tam učitelka není. Dnes opět přišla bez sponek. :angry: Ptám se jí, kde je máš. No Terka mi je vzala...když byla paní učitelka v umývárce...toš není to vyčůranost? To už nemá cenu řešit fakt, musím naučit káju bojovat. :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne máme starší domek! A postupně předěláváme!! :slight_smile: Za 2 roky(dojde zase spoření) budem dělat kuchyň, spodní koupelnu, obyvák a lužnici!!! :wink: Vršek budou mít děti!!! :slight_smile: Do září jsme 3 roky bydleli jen dole 2+1!!! Předloni jsme dělali novou střechu, loni nový okna, balkónovky, vchodovky a pergolu a letos celý podkroví!!! :wink: Pomalu ale jistě!!! To nějak doděláme! Neberem si žádný půjčky( stačí hypotéka) jen z toho co ušetříme a nebo když dojde spoření!!! Měli jsme jednu chvíli 3!! Teď jen 2!!! :wink: Tak si na tu kuchyň ještě musím počkat!! Ale vymalovat ji ještě musíme do vánoc i s obývákem!!! Je to zaprášený( od bourání) a kus zdi nově nahozený, jak jsme posouvali 1 zeď kvůli schodišti!! :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No každopádně to máte Vendulko krásné. :slight_smile:
Luci, neměla ti včera dojít korbička na kočárek? Došla? Jestli jo, tak dej do albumku.
Piškotku a co ty s postýlkou?
Katy jak jsi dopadla na kontrole?
10. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:
na kontrole vše v pořádku,čípek mám nadukázkový 4,68cm :fearful: ,děloha klidná,náš svištík má 26cm a váží 425g :dizzy_face: :dizzy_face: . další poradnu mám za čtrnáct dní, 26.11.
vendulko,pupík super :slight_smile: a hnízdečko máte mooc pěkné :slight_smile:
Luci,taky jsem zvědavá na korbičku...
10. lis 2009 ve 13:57  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Jinak díky za pochvalu bydleníčka! :wink: Jsem na to hrdá, děláme si všechno sami a já si dělám i celej projekt- tak to máme jak chceme mi a ne podle nějakých trendů!!! :slight_smile: Jajuldo, Žanet, Ivi přidejte fotečky bříška ať vidíme jak rostete!!! :grinning: Luci to je ale hrůza takhle se jí ta školka opravdu může pořádně znechutit!! Asi ti opravdu nezbývá nic jiného než naučít Káju jak se bránit a že má být taky trošku mrška!!!! :wink:
10. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy gratulace ke kontrole!! Tak vám prcek pěkně roste co?! :slight_smile: Jo 4,68 cm tak to je dost dobrý!! Já měla v tomhle týdnu míň jak 2cm!! Ale taď máme po tom 2 zajišťovacím stehu 3cm- doufám!!! :slight_smile:
10. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Katy taky se nám pochlub s bříškem!!! :grinning:
10. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katy gratuluji k úspěšné kontrole! :slight_smile: Vendulko teda to potom budete mít baráček jako novej! :grinning: Já taky myslela, že to je podkrovní byt. :grinning: Jo, korbička došla! úplně jsem to vypustila z hlavy :sweat_smile: .Dávám do albumu, je vážně jako nová, je ještě v záruce. Na to, že si to troufáme posílat poštou, jsme měli štěsrí. :grinning: Koupili jsme ji na aukru za 3 tis, takže celý kočárek nás vyšel na 7tis, což se myslím dá, ne? :wink:
10. lis 2009 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
12.11.-Piskot(UZ 30tt)
16.11.-Žanet(poradna)
25.11.-Piskot(Praha)
26.11.-Piskot(poradna)
26.11.-Katy(poradna)
1.12.-Iva(poradna)
1.12.-Vendulka(Velký UZ)
3.12.-Lucinka(poradna)
7.12.-Jájulda(poradna)
16.12.-Jájulda(velký UZ)

Těhu postupka

Ahoj holky!!Vendulko!!máte nádherný bydlení!!Fakt se mi moc líbí a ta ložnice!!My máme pidi ložnici,tak koumáme jak to vymyslet s postýlkou!!Nějak jí tam vmáčknem!! :grinning: Jinak tu postýlku jsem na aukru bohužel projela,ale neva jsou tam ještě jiný,tak si je ohlídám!!
Luci!!Hezká korbička a super pupík!! :grinning:Sluší ti to!! :wink:
Katy a Jájuldo gratuluju k úspěšným kontrolám!!!A přidejte taky aktuální foto bříška!!! :wink:
10. lis 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Luci krásnej pupík, rostete každým dnem co?! :slight_smile: Piškotku mi měli na bytě taky malou( tak 3,5x4m) a vešlo se tam všechno( velká šatní skříň, postel, postýlka, přebalovák a komoda s TV!!) :wink: Neboj vyšpekuluješ to!!! :slight_smile: Je fakt že teď mě příjde, že to tam máme nějaké prázdný( má přes 22m2)!! Mi spíš řešili pokoj pro Ádu. zatím to šlo v jednom velkým pokoji, ale mi dva, Áda a do toho noční kojení ?!! :confused: To už je moc!!! Proto jsem tlačila na toma aby se to podkroví dělalo letos!! :sweat_smile: A dá se sehnat spousta věcí i na jiných bazarech, za seper korunky! Já si tak kopila celej přebalovák od CAM za 400Kč! A koš na miminko za 350Kč!!(nevybavenej ale super- všechno jsem si našila) Stačí jen trocha času a trpělivost!!!! :wink:
10. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, korbička je moc pěkná ! a cena je super :sunglasses:
Vendulko, ten byteček je naprosto parádní a máte tam spoustu místa pro spoustu dětí - pokud dobře počítám a chcete nechat vršek dětem, tak je tam ještě jeden volnej pokoj pro sestřičku pro kluky :grinning:
Katy - gratulace ke kontrole, já mám asi nějakýho macíka - v sobotu vážil 450 gr. Asi omezím ty prenatální vitamíny :dizzy_face:
Jinak já bříško fotím po měsíci vždycky ke 20. dni tak za chvilku přidám další do sbírky :wink:
Někde na netu jsem četla, že miminka u předčasného porodu zachraňují od 500 gr. a 22+1tt - to budeme mít zítra tak si asi oddechnu :sweat_smile: Teda ne že bych se chystala předčasně rodit, ale přecejen... vím, že chápete... :zipper_mouth:
11. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy - 22m má celej můj byt ! :grinning:
11. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi měv nemocnici říkali že u nás v republice je hranice potrat- porod přesně daná a je to 23+6( od teď porod)!!! A do tý doby miminko nezachraňujou!!! :frowning2: I kdyby mělo 600g!!! Hrůza že za miminko rozhodujou čísla!!! :unamused:
11. lis 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
12.11.-Piskot(UZ 30tt)
16.11.-Žanet(poradna)
25.11.-Piskot(Praha)
26.11.-Piskot(poradna)
26.11.-Katy(poradna)
1.12.-Iva(poradna)
1.12.-Vendulka(Velký UZ)
3.12.-Lucinka(poradna)
7.12.-Jájulda(poradna)
16.12.-Jájulda(velký UZ)

Těhu postupka

Ahoj holky!!Tak jsem včera vyhrála na aukru postýlku i s matrací!!Jsem z ní úplně nadšená!!Ve čtvrtek si pro ni jedem,tak až bude doma a postavená,tak šoupnu foto!! :wink:
Zítra mě čeká velký UZ,tak na mě mooc myslete!!Už se těšim,ale i bojim aby bylo vše ok!!Taky by mi měli říct kolik Mates asi váží a jestli už je otočenej dobře,protože od 30tt prý už mimča mají stálou polohu,tak uvidíme!!No hlavně,když bude vše ok!!
Vendulko ani mi o tom nemluv,jak se rozhodujou kdy zachránit mimčo a kdy ne!!Je to děs!!Měli by se o to pokusit vždy!!A ne,aby rozhodovali čísla nebo váha!!To je hnus :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, co to máte za téma - odkdy se zachraňují miminka :angry: . To se nás netýká, my ty naše prcolíky donosíme normálně. :sweat_smile:.
Piškotku držím palečky zítra.
11. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, gratulace Katy k úspěšné kontole :wink: No k tomu prostoru, my máme ložnici 2,4 x 5m, no máme tam letiště, skříň a postýlku. No je to akorát na to přespání, jinak věgetíme v obyváku 4x4m a taky žijem. Ale už se těším i na baráček, asi příští rok se tam budeme stěhovat :grinning:
No holky, pryč s takovýma negativníma myšlenkama. Už máme všechno špatné vybrané přeci a už bude všechno ve skvělém pořádku :slight_smile:
Piškotku, jasně, že budeme na tebe myslet a držet palečky na zítřejší kontrolu.
Jo jinak už jsem byla si nechat zpravit ten zub. No nic moc, vrtala mi po třetí v životě, tak to celkem bolelo i natahovalo, ale už to mám snad z krku a už to nebude nic dělat :angry:
Luci, pěkně rostete :wink: , i korbička je super.
11. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek