• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Přesně tak fuj téma!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Piškotku prcek by od 32tt by měl mít stabilní polohu!!! Taky čekám jestli se Mates umoudří a otočí se!!!! Od nemocnice máme otočenou polohu a ještě k tomu šikmou- nejrizikovější pro prcka!!! :frowning2: Je hlavou nahoru a má prcku vejš než nožky!!! Prý počkáme na UZ a uvidíme, jinak se prý budem bavit o císaři!!! Síce má občas snahu se otočit ale jak příjde do polohy jako skoro na příč bříško, tak je konec a zase se vrátí!!! A to nemluvím o tom jak hrozně to bolí, když se snaží otčit!!! Je fakt, že ho cejtím pořád kopat jako na levo, šikmo dole- takže otočenej do dneška není!!! Záleží jak ho cítíš kopat, to pak odhadneš jak leží!!! :wink: Sice se prý můžou otočit ještě potom ale s každým dalším týdnem to procentu hrozně klesá!!! Tak se nechám překvapit jak to dopadne!! :wink: Ale jedeno je jistý, nějak ven musí a jestli to bude tak, a nebo jinak na tom nesejde!!! :wink: hlavně že bude OK!!! :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Přesně tak Vendulko, je jedno, jak půjde ven, hlavně že bude prcek venku. My jsme zatím hlavičkou dolů, ale co bude v prosinci až půjdeme na UZ (pak už by se otočit neměl), to nikdo neví. To bude UZ v 33. týdnu, tak to už se neotočí. :angry:
Já jdu zítra na hematologii ohledně krve. Nějak jsem to zanedbala, ale tak snad to bude fajn. Chodím tam od svých zhruba patnácti let - mám nějakou poruchu, ale nevím jakou. No uvidíme jak dopadnu. Ale myslím,že bude vše v pořádku. Dám vědět co a jak.
11. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jajuldu přesně tak taky jdu na UZ a to budem začínat 33tt, tak to bude jasný!!! Mám zas poradnu a UZ najednou toho 1.12. a zas až večer!!! A příští týden si musím zajít na ty poslední odběry! Tak ať to máš zítra v pohodě!!! :wink:
11. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a Piškotku zítra si užij ten ,,POSLEDNÍ'' UZ!!!! :slight_smile: Pak už Matese uvidíš až venku!!! :grinning:
11. lis 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Piškotku užíj si UZ. Vendulko, já přemýšlím, že si ještě po tom velkém UZ zaplatím ještě jeden u doktora jak budu chodit na kontroly. Uvidíme.
Manžel vymyslel a udělal novou ložnici a je úplně super :grinning: :grinning: , jsem hrozně nadšená. Ani bych nevěřila, že se něco takového dá do paneláku udělat. :sweat_smile: A to spaní na kvalitních matracích. Vůbec mě nebolely kyčle.
12. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo kvalitní matrace jsou základ!! No já jestli se Mates neumoudří budu mít ještě pak UZ pro kontrolu polohy( a né asi jeden)!!! Zatím nic nového, kope si tam dolů! :wink:
12. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak na hematologii jsem vyfasovala železo a kysel.listovou. Ještě jdu 7.1.2010 a tam podle výsledků se domluvíme, zda bude potřeba nějaké opatření k porodu.
Vendulko, já mám pocit,že malé kope vlevo a vpravo. Takže asi máchá rukama a nohama, ale nevím jak,když má hlavičku dolů.
12. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
16.11.-Žanet(poradna)
25.11.-Piskot(Praha)
26.11.-Piskot(poradna)
26.11.-Katy(poradna)
1.12.-Iva(poradna)
1.12.-Vendulka(Velký UZ)
3.12.-Lucinka(poradna)
7.12.-Jájulda(poradna)
16.12.-Jájulda(velký UZ)
7.1.-jájulda(krev)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukášek,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Oliver

Tak jsme doma z UZ!!Pan doktor byl moc hodnej!!Vše mi ukázal a vysvětlil!!Tak dle menstruace jsme 30+0 a dle UZ 29+2,takže jsme trošku menší,ale za to máme 1465g :grinning: Což je nádhera!!Jinak vše v pořádku!!Fotku,ale nemáme jelikož naše dítko opětně obě ruce před obličejem!! :slight_smile: Ani mě to nepřekvapilo!!Tatínek se taky nerad fotí,tak bude po něm!!! :slight_smile: Jinak malej byl nádhernej!!Fakt super a hlavně jsme v pořádku!!!!!!!!!!!!
dneska pádíme pro tu postýlku,tak až bude složená,tak nafotim a dám do alba!!Jo a koupila jsem si těhu kalhoty,ale úžasný a taky něco malýmu,přidávám do alba,tak mrkněte!!! :wink:
12. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc gratuluju Piškotku ! :dizzy_face:
12. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Piškotku gratulace!!! Mates už je pěknej chlapík!!! :wink: A myslím že je akorát!!! V těhlech týdnech jsou už dost výrazný individuální rozdíli miminek!!! A pokud to není rozdíl víc jak 2 týdny tak nic neřeš- je to úplně normální!!! :slight_smile:
12. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
a hlavně šťastný a pohodový pátek 13. :slight_smile:

dneska mi přišly látkové pleny pro prcka,taková maličkost a mám z nich obrovskou radost :grinning: a vyaukcovala jsem si 7ks čistě bílých overálků na spaní.Tak se tím teď prohrabuji a kochám se :dizzy_face:

Piškotku,matýsek je už opravdu kus chlapa,krásná váha :slight_smile:

jajuldo,určitě teď jez více vlákniny a mléčných výrobků,moje švígra si železem v těhotenství zadělala na heroidy. :wink: Ale asi jak u koho,kámoška z něj zase trpěla na průjmy :unamused:
Tak snad Ti to sedne a nebude mít žádné potíže,jinak je fajn,že je vše o.k. :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:53  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
16.11.-Žanet(poradna)
25.11.-Piskot(Praha)
26.11.-Piskot(poradna)
26.11.-Katy(poradna)
1.12.-Iva(poradna)
1.12.-Vendulka(Velký UZ)
3.12.-Lucinka(poradna)
7.12.-Jájulda(poradna)
16.12.-Jájulda(velký UZ)
7.1.-jájulda(krev)

Těhu postupka

Ahoj holky!!Tak malej je opravdu už kusanec!!Taky jsem zapoměla napsat,že už jsme otočený hlavičkou dolu akorát postavení 2!!Hledala jsem to na netu a to znamená,že je hlavičkou dolu,ale zádíčka má na pravý straně!!Je to míň obvyklý,ale v ničem to neomezuje!!Jen bude možná trošku víc bolet porod!!Takhle jsem to vyčetla na netu,tak nevim!!Hlavně,že jsme ok!!
Katy taky nakupuješ na aukru??Já jo,minule jsem tam vyhrála postýlku na malýho!!Je úžasná až ji sestavíme,tak dám foto!! :wink:
13. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Piškotku postavení 2 cice znamená že je poloha zádíčkama na pravo ale určitě to neznamená, že bude bolestivější porod!!! Jde o to ,že při porodu se otáčej ve směru hodinovech ručiček a při tom se sunou dolů!!! Jde o to ,že když je na pravý straně tak musí udělat o půl otočky víc než kdyby ležel na levo!!! :wink: A hlavně se ještě může pootočit!! :slight_smile: Tak hlavně klid a žádnej strach!!! :slight_smile: :slight_smile: Je to úplně běžná poloha!! :slight_smile: Mám kámošku porodní asistentku a ta mi to vysvětlovala když jsem čekala Ádu!!! Taky koukám na aukro, něco jsem tam taky pořídila, ale už nemám co kupovat!!! Máme všechno!!! :grinning: Až na tu kojící podprsenku! Normálně jsem si byla zkoušet v obchodě a zůstala jsem úplně paf!!! Měla jsem 3 druhy podprd a s tím jsem musela mít i od každý jinou velikoust!! Zajímavý je že jsem musela mít 75 B-C-D, je fakt že měla každá jinej střih a materiál, ale 3 čísla je stejně síla!!! :slight_smile: A když jsem si vybrala, tak ji měli jen v černé a já chci teď bílou!!! Tak si na nímusím počkat!! :wink:
13. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte holky, tak o víkendu je tu opět mrtvo. :grinning: Dnes je u nás nádherně tak asi někam vyjedeme. :slight_smile: Jinak já nakupuji hooodně na mimiaukci a taky tam prodávám. Ze začátku jsem se tam nevyznala, ale teď jsem tam furt. :grinning: Není to tak obrovské jako aukro, a prodávají si tam vlastně věci většinou maminky maminkám. :dizzy_face: Nakoupila jsem si tam spoustu věcí pro prcka i pro Karolínku. Tak já jdu vařit, mějte se a pište, co novýho. :wink: Jo a prcek mě kope a kope a kope. Karolínka byla tedy klidnější v bříšku. :sunglasses:
15. lis 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak zdravý všechny po krásném víkendu. O to hnusnější je dnešní ráno (špatná zpráva v rodině).
Jak jsem zjistila, tak jsme nepochválila Luciience, Piškotkovi a Vendulce pupíky. Máte je krásné. :slight_smile:
Žanetko, držím palečky, ať je vše v poradně v pořádku. :sweat_smile:
Tak jsem přemýšlela, že si napíši seznam, co mi chybí ještě na prcka a do porodnice. Moc toho není, spíš mi chybí vydrhnout kočárek a vyžehlit tu kupu prádla. :grinning:
16. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

dneska jenom odpočívám,o víkendu jsem myla okna a uklízela celý barák a včera jsem to odležela.Tak dneska nedělaám vůbec nic,nanosila jsem si k posteli kopu jídla,pustila net a zapla telku a tak to asi bude až do večera :sweat_smile:

jajuldo,špatné zprávy je mi líto,ale bude líp :wink:
16. lis 2009 v 09:35  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Máš se Katy, že jen odpočíváš. :slight_smile: Mě ještě chybí umýt okna v pokojíčku a v obyváku a vyčistit koberce. Ale chci to zvládnout než bude první adventní neděle, protože budeme s Daňulkou zdobit byteček pro ježíška :sweat_smile: .
16. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Katy máš odpočívat ne!! :angry: Jinak já wměla taky docela rozlítsnej víkend. Manžel se vrátil skoro po 14 dnech domů :slight_smile:! TAk jsem vařila a pekla( aby měl zase něco sebou). Do toho přišla na oběd v neděli stará babička a u jídla nám oznámila že príjde ještě zbytek rodiny odpoledne!! :astonished: Tak jsem to ani nekomentovala!!! Nakonec jsem bylaráda když večer všichni odešli! A tak jsem si opravdu užili společnej víkend! :unamused: A to pojede domů zas až za 14 dní!! :frowning2: :frowning2: Jediný pozitivní je že jsem dostala povolenku a že si mám vymalovat jak chci a kdy chci! Tak dávám dohromady pracovníky na malování a na úklid!!! Asi to dopadne za 2 týdny! :wink: Žanet držím pěsti!! :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
25.11.-Piskot(Praha)
26.11.-Piskot(poradna)
26.11.-Katy(poradna)
1.12.-Iva(poradna)
1.12.-Vendulka(Velký UZ)
3.12.-Lucinka(poradna)
7.12.-Jájulda(poradna)
16.12.-Jájulda(velký UZ)
7.1.-jájulda(krev)

Těhu postupka

Ahojky!!Jájuldo je mi líto špatných zpráv v rodině!!
Žanet držím palečky na dnešní kontrole!!
Jinak já dneska byla ve městě koupit malýmu kosmetiku a teď už jen taky odpočívám!!nějak mě to začíná zmáhat!! :slight_smile:
Katy!!Teda udělala si kus práce,tak teď už radši jen lež a odpočívej!!
16. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
25.11.-Piskot(Praha)
26.11.-Piskot(poradna)
26.11.-Katy(poradna)
1.12.-Iva(poradna)
1.12.-Vendulka(Velký UZ)
3.12.-Lucinka(poradna)
7.12.-Jájulda(poradna)
16.12.-Jájulda(velký UZ)
7.1.-jájulda(krev)

Těhu postupka

Teda holky!!Tady je nějak mrtvo!!No jo on je ten státní svátek!!Teď nevim kdo to psal,ale myslim,že Lucinka,že nakupuje a prodává na mimibazaru!!Luci taky jsem se tam zaregistrovala,ale vůbec se v tom nevyznám,můžeš mi dát instrukce abych věděla co a jak?
Tak zatim jdu se napapat a pak půjdu ktelce do peřinek!!Jsem nějaká stahaná!! :slight_smile:
17. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tade tady se fakt nic neděje! :wink: A co žanet? Jak jsi dopadla?! Tak já dnes odjíždím do pátku k našim, a v pátek jdu na ty odběry. Mám v autě naloženou novou pračku pro mamku, a o víkendu zas příjde druhej děda dodělat nějaký drobnosti před malováním!! Tak musíme být doma! A náš táta už potřebuje dohled, tak tam jedem teď. Ale dovezu si ten koš tak ho pak vyfotím!! :slight_smile: Včera jsme s Ádou trávili u pohádek, tak jsme se jen tak flákali a odpočívali. Ale po neděli měto začne. Přijede synovec už ve středu a začnem malovat( samozřejmě že on) bílit, aby to bylo rychlejc! Je momentálně bez práce, tak pomáhá celý rodině, když je to potřeba! :wink:
18. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
...vrhnu se na dočítání :wink:

Piškotku,zmenšila bys mi opět fotky? :sweat_smile: Poslala bych opět na email :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:16  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Piškotku,co se týče nákupu na mimibazaru,je to jednoduché.Vlevo, ve sloupci máš ketegorie různých věcí,pokud si chceš prohlídnout vše,co maminky nabízejí.Pak si už vybereš věc,která se ti líbí,klikneš na ODPOVĚDĚT NA INZERÁT,napíšeš člověku vzkaz,že máš o tuto věc zájem a pak čekáš až se ti ozve na email nebo budeš mít zprávu ve VZKAZY(sloupec vpravo).Je lepší si objednat více věcí od jednoho inzerenta kvůli poštovnému :wink: .Co se týče mimiaukce,kupovat můžeš až po týdnu registrace,kdy to nabývá v platnost.Pak už jen přihazuješ :wink:
18. lis 2009 v 10:40  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak já včera nějak nestíhala. Ráno jsme s Daňulkou jeli do Tesca, kuknout se na vánoční ozdoby a tak jsem si koupila dva dudlíky pro mimčo a ubrousky na zadeček. Žehlila jsem povlečení do postýlky a odpoledne jsme šli i manžílkem na lampionový průvod, který končil náááádherným ohňostrojem. Fakt byl ten ohňostroj úžasný.
Teď si jdu k obvodnímu pro razítko do těhu průkazky. K zubařovi jdeme v pondělí a kdy zvládnu plicní to nevím. Asi až v lednu jak půjde na hematologii.
Holky, chtěla jsem se zeptat co máte děti narozené v zimě, dávali jste na pusinku, když jste šli ven krém na zimu? Já jsem si z kosmetiky koupila jen pěnu do koupele. Koupím ještě mandlový olej na maštění, rybilu na pruzeniny a bepanthen. Nic víc kupovat nechci. Ale s tím krémem na zimu na pusu nevím. Nevím jak je to u novorozenců. :unamused:
18. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jajuldu tak já Ádu na venek mazala. Ona jim z té zimy jako vysichá kůže- proto se mažou!!! A teď už mám taky koupenej!! Používala jsem Niveu a má ji zas!!! :slight_smile: Opravdu to je dobrý!! :slight_smile: Tak si taky něco pořiď! :wink: A jinak mám stejně nakoupeno jako ty, jen máme slunečnicový olejíček!! :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
já teda z kosmetiky ještě nic nemám,ale každopádně budu mazat,i na ven,a to hodně mastným krémem.Souhlasím s Vendy,miminkům v zimě vysychá kůžička.Sice my už určitě budeme mít krásné a teplé jaro :dizzy_face: ,ale i tak :wink:
18. lis 2009 v 11:23  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte holky, mě nešli 3 dny tyto stránky vůbec načíst!! :angry: Samej Error...jen na vysvětlenou. Jinak Jajuldo Karolínka je narozená 15.2. a pusinku jsem jí nemazala. Stejně byla zachumlaná pořádně v kočárku, tak na ni ani nefouklo. Ale další zimu už jsme mazali, protože už z kočárku vykukovala. :slight_smile: Piškotku tak Katy už ti odepsala, byla rychlejší. :grinning: Já tedy víc nakupuji přes tu mimiaukci, ale je to na jméno přítele, on si tam kupoval levné násady na holící strojek a už to tam zůstalo, tak jsem tam vlastně přes něj, ale to je jedno. :sunglasses: Na té mimiaukci jsem si koupila "balíček" 25ti extra aukcí, stálo to nějak 250Kč a můžeš si tam dát libovolně 25 aukcí. Až to vyčerpáš, jednoduše přikoupíš další. Když něco prodáš, nedáváš nikomu nic z prodeje jako na aukru. Dá se tam zaplatit i jakýsi členství, ale to je myslím zbytečné. :slight_smile: Tak držím pěsti, ať se ti dobře nakupuje a prodává. :wink: Jinak já jdu číst vaše příspěvky, přečetla jsem tak poslední 4 zatím....mám skluz. :grinning:
18. lis 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem malého mazala taky, ale nevěděla jsem jak u miminek. Taky jsem používala Neveu a koupím si ji zase.
Vendulko,já se spletla, on to měl být slunečnicový olejíček né mandlový. Jsem to ale popleta.
18. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
25.11.-Piskot(Praha)
26.11.-Piskot(poradna)
26.11.-Katy(poradna)
1.12.-Iva(poradna)
1.12.-Vendulka(Velký UZ)
3.12.-Lucinka(poradna)
7.12.-Jájulda(poradna)
16.12.-Jájulda(velký UZ)
7.1.-jájulda(krev)

Těhu postupka

Katy!!Děkuju za vysvětlení a ny tý mimiaukci se to dělá jak??Tam už jsem zaregistrovaná víc jak týden!!Jinak fotky určo pošli a já ti je zmenšim!!To je jasňačka!!! :wink:
Žanet!!Jak si dopadla na kontrole??
Vendulko!!Na tu pusinku stačí normální Nivea nebo je nějaký speciální druh??Taky ji koupim malýmu!!!
Dneska jsem si v lékárně koupila síťový kalhotky do porodnice a ještě mi chybí kojící podprda a je to vše!!Je holky,začlo Vám téct z prsu mlezivo??Mě teče po kapičkách pomalu každý den!!Zírala jsem na to jak z jara!!A taky mám teda hrozně nateklý nohy!!Vůbec nevím co s tím!!!Bojim se,aby mě nezavřeli do nemocnice!!!No snad ne!!
18. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Piškotku tak je to přímo Nivea ochranný krém proti chladu pro děti!! A to mlezivo mě teče už taky(už skoro měsíc- najdřív sem tam kapka, a teď už víc)! A u Ády taky začalo týct brzo, aspoň měl hned co pocucávat a brzo bylo i mlíko!!! Je to normální tak ty 2 měsíce před porodem!!! :slight_smile: :slight_smile: A ty nožky - to asi dost zadržuješ vodu!! Chce to klid, málo chodit, a nožky nahoru!!! :slight_smile: A hlídej si kolik vypiješ- všeho moc škodí!!! :wink: A neboj bude to v pohodě! :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek