• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ahoj holky, díky za držení palečku na pondělní kontrole. Jsme v pořádku, máme 4kila nahoře :grinning: a mám si skočit na ty testy na cukrovku během týdne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky vy jste teda akční, to je samé uklizení ...to já jsem unavená jenom z chůze :slight_smile: , dělám jen to nejnutnější, uvařit, nádobí i to někdy musí dělat manžel. No nic jdu loupat ořechy, vánoční pečeníčko se blíži.
18. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, super bříško i fotečka Oliverka :wink:
18. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám nové fotky,jak rosteme :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:51  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé,Žanetko,tys byla rychlejší :grinning: ,děkuji :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:51  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet já jsem taky někdy úplně vyřízená a nic nedělám!!! Ono to k tomu patří! :slight_smile: A je fajn jsi v pohodě!! :slight_smile: Taky přidej fotku!! Katy pěkně jste vyrostli :grinning: Normálně mě příjde že máš větší bříško než já!!! :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko!!Děkuju,tak já to koupim!!
Jinak Katy máš nádherný bříško!!A malej vypadá úžasně!!!!
18. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanetko, gratulace k úspěšné kontrole. :slight_smile:
Katy, nádherné bříško. A ten pokojík co máš v albumku je naprosto dokonalý, ale třeba u nás neprovoditelný :grinning: .
Piškotku, ještě doporučuji koupit prsní vložky od Chicca. Jsou perfektní. Taky si je musím koupit. Síťované kalhotky mám, ale nevím v jakém jsou stavu. :angry: . Musím kuknout. Teď mi došlo, že nemám přebalovací podložky - takové ty papírové. Ach jo, abych si to sepsala. :rolling_eyes:
18. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky :slight_smile:
jajuldo,u nás je to taky zakopaný pes,máme sotva poloviční rozměry dětského pokoje,ale líbí se mi pro kluka ta barevná kombinace,tak to asi budeme řešit.Jen chci ještě borduru na zeď
18. lis 2009 ve 13:17  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jen se ozývám že žiju, ale nestíhám - v práci je kolotoč a nemám čas jít ani na záchod. Opatrujte se, myslím na vás ! :sunglasses:
18. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidala jsem dvě fotky pupíku do albumku. Kvalita nic moc je to pře mobil, ale aspoň něco. :sweat_smile:
19. lis 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je s váma dneska? :angry:
19. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
25.11.-Piskot(Praha)
26.11.-Piskot(poradna)
26.11.-Katy(poradna)
1.12.-Iva(poradna)
1.12.-Vendulka(Velký UZ)
3.12.-Lucinka(poradna)
7.12.-Jájulda(poradna)
16.12.-Jájulda(velký UZ)
7.1.-jájulda(krev)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukášek,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Oliver

Jájuldo!!Pupík už máš teda taky pěknej!!Hrozně to letí!! :slight_smile: Já od včerejška ležim a dnes v tom hodlám pokračovat,protože ty otoky mám fakt ošklivý,tak chci aby to aspoň trochu slezlo!!!Tak snad to pomůže!!
Tak já jdu zas ležet zatim papa
19. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to sluníčko venku je prima :slight_smile: pěkně mě to nabíjí, je to krása. Jajuldo, pěkné břišečko. Já vyfotím něco o víkendu. Ivi, ať tě v té práci neuženou, dávej na sebe pozor :angry:
Piškotku, to jsi teda chudáček s těma otokoma, to vůbec neznám, nesetkala jsem se s tím. Já jsem zničená jenom z toho, jak mě mimčo v bříšku táhne k zemi. Tak se pěkně šetři a odpočívej, ať se ti ty protivné otoky zmenší :wink:
Jo a v poradně jsem si řekla o kufřík. Tak ho mám, akorát moc mě teda nenadchnul, byly tak akorát dva časopisy, malá lahvička s olejíkem na strie, to mi zabavila Adrianka :unamused: , pak tam byly vlchčené ubrousky a dávka krému pro děti. To se teda moc nepředali, já jsem tam chtěla cumlík. No ještě by něco měli dát, když pošlu potvrzený lístek, tak uvidím.
Jinak krásný víkend všem!
20. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem dorazili domů! Krev jsemdnes zvládla, je fajn že jsem mohla být najezená! Jen ty 3 zkumavky?! Tak jsem musela chvilku sedět! :wink: Jajuldu, už jste taky teda pěkný!!! :grinning: :grinning: Ivi dávej na sebe pozor!!! :wink: Já jsem si dovezla ten košík a novou skříňku Ádoj do pokoje!! Děda makal! :slight_smile: Tak přdávám fotečky mé práce, děda dělal nožičky a konstrukci na nebesa! Docela se nám to povedlo!! :grinning:
20. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, děkuji za pochvalu bříška. Rosteme, rosteme. Už by to stačilo. :sunglasses:
Vendulko, krásný košík pro Matýska. Taky jsem chtěla košík, ale neměli by jsme ho kam dát. A miminko tam stejně dlouho nevydrží, tak se obejdu bez něj (jak u malého). :sweat_smile:
Za chvíli jdu na pohřeb strejdovi (pohodový super člověk). Tak snad to zvládnu v pohodě. Sice to není optimální akce, ale nedá se nic dělat. Po obřadu pojedu domů.
Včera jsem žehlila látkové pleny a u našich mám už vyprané zase další dvě pračky. :grinning: Zítra chci drhnout kočáry a autosedačku. Tak snad bude počasí přát. :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko, Matyášek bude mít krásné leženíčko, máte to v rodě tu šikovnost :wink: Ty nebesa jsou nádherné, ale taky pěkný lápač prachu.
Jajuldo, to je mi líto, tak zkus být v klidu, moc nestresuj, nestojí to za to :wink:
20. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
jééé,moc pěkný košík,Vendulko :slight_smile: :slight_smile: ,to my tak šikovní nejsme,co si nekoupíme,to nemáme.

Jinak dnes jsem byla na ČSSZ,od 15.1.2010 mi končí podpůrná doba 380 dní,takže už nedostanu nemocenskou.Já a úřady :rolling_eyes: ,vůbec jsem to nepochopila,tak jsem tam zajela osobně,ať mi to paní vysvětlí,prtože přece nemůžu být bez peněz :zipper_mouth: .Představte si,že ta nemocenská se sčítá!!!!Mezi prvním a druhým těhotenstvím jsem byla v práci pouze 2 měsíce,takže mi ty dny sečetli a buď bych byla bez peněz nebo by mě asi dali na důchod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :angry: ,mizerové!!!!! Nakonec jsme to teda neřešili,paní mi spočetla,že mi to na den přesně vychází k nástupu na mateřskou,tak prý uvidíme,když tak potom zažádáme o prodloužení.
Prý se nepočítalo s tím,že by někdo mohl mít 2 rizikové těhu v tak krátké době po sobě :rolling_eyes:
To jsou mi zákony !!!!
20. lis 2009 ve 13:58  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
25.11.-Piskot(Praha)
26.11.-Piskot(poradna)
26.11.-Katy(poradna)
1.12.-Iva(poradna)
1.12.-Vendulka(Velký UZ)
3.12.-Lucinka(poradna)
7.12.-Jájulda(poradna)
16.12.-Jájulda(velký UZ)
7.1.-jájulda(krev)

Těhu postupka

Ahoj holky!!Jsem tu dnes jen na skok!!Jedem do Kutný Hory do velkýho dětskýho krámu se podívat :slight_smile: ,tak jak se znám,tak zas určitě něco přivezu!!! :grinning:
Vendulko!!Krásný košík,si šikulka!!Malej to má mo hezký!!!Já na šití nejsem,takže co si nekoupim,tak to nemám!! :slight_smile: Jsem na to antitalent!!Aspoň,že babička šije,tak když něco potřebuju,tak mi to udělá!!! :slight_smile:
Tak já letim zatim papa a krásný víkend!!!
20. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Katy to jsou zprávy! To je zajímavý já jsem doma od února nic mě neřekli?! :angry: A taky už bych měla být dávno na mateřské( od konce srpna)!!! :unamused: Ale asi to už neřešej, když asi tak za týned( od 1.12) nastupuju na mateřskou!! Jdu se ptát v pondělí jak to budu mít, když jsem tak dlouho na nemocenský a při tom na rodičáku s Ádou!! Jinak dík za pochvalu! Ono mě ty ručnípráce bavěj, relaxuju tak!!! A nebesa mám aby měl v košíku přítmí, bude přes den v obýváku! A tak do půl roku tam vyrdží a pak bude velkej a hlavně tam už nebude chcít bejt!!! V Ložnici máme klasickou postýlku! Ale abych nemusela pořád běhat nahoru a dolu, tak jsem si vymyslela ten košík! :slight_smile: Jinak zítra příjde druhej děda( tchán) chystat na malování!! A od čtvrtka začínáme!!! :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanetko, možná cumlík ještě dostaneš v porodnici v dalším balíčku, nezoufej :slight_smile:
Vendulko, krásná postýlka, jak na zámku, tam se mu bude chrupkat, seš neuvěřitelně šikovná na všechno ! :wink:
Katy - přesně jako ty, co si nekoupím to nemám, na Vendulčiny ruční práce teda fakt nemám ! :grinning: Snad ti to s těmi penězi vyjde, dobře žes tam jela osobně !
Jajuldo, bezva pupík a na pohřbu opatrně, je to vždycky smutná záležitost, mysli na malýho... to zvládneš.
21. lis 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem fotku bříška.
Jo a byla jsem si koupit ty síťované kalhotky do porodnice jak jste o nich psaly, jsou teda pěkně srandovní :grinning:
Doporučovala nám je i PA na předporodním kurzu, prý musíme mít všechno prodyšné a vložky bez igelitu kvůli infekci - no má to svoji logiku, ale nedokážu si to prakticky představit, to budu asi po hodině v noci vstávat a kontrolovat se... ještě že na tyto starosti mám 4 měsíce čas :slight_smile: ale vyblbla nás tak, že si asi pomalu začnu balit tašku do porodnice :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Ivi hezky jste vyrostli!! :grinning: Ty kalhotky jsou po porodu super, nikde netlačí a při tom dobře drží!! Já jenosila jen v porodnici a doma už ne. Já mám sice už všechno nakoupený, ale tašku nabalenou nemám!! Taky jsem si říkala, že mám nejvyšší čas to pobalit!! Že není na co čekat!! :wink:
21. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevim, jestli si na mě ještě vzpomínáte, změnila jsem si i přezdívku, jelikož jsem tamtu ztratila, ale jsem Míša, jak jsem se s vámi asi tak v květnu loučila a vy jste přešli právě na tuhle stránku.Je pro mě strašně krásný číst, v jakém velkém postupu těhotenství většina jste, opravdu mi to hřeje u srdíčka!!!A udělalo mi to hned velký úsměv na tváři, když jsem sem vešla!!!MOC VÁM TO PŘEJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I já už jsem těhotná, ale teprve na pouhym záčátku(6tt.). Proto jsem vás i vyhledala a chtěla bych vás poprosit o radu!!Dnes ráno, když jsem šla na záchod, tak jsem měla na toal.papíru kousek hnědavé "špíny".Teď už zase ne, ale občas mám kousíčky nažloutlé barvy!!!Myslíte si, že je to nomální????Začínám se opět zase bát!!! :frowning2: Už stačí, že mě pořád děsí ty jejich prasečí chřipky!!!!Jinak mi doktor předepsal duphaston 1 ráno, 1 večer.A užívám femibion 800 a ještě samostatnou kyselinu listovou.Budu moc ráda, když mi některá poradíte, děkuju!!!!
21. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
25.11.-Piskot(Praha)
26.11.-Piskot(poradna)
26.11.-Katy(poradna)
1.12.-Iva(poradna)
1.12.-Vendulka(Velký UZ)
3.12.-Lucinka(poradna)
7.12.-Jájulda(poradna)
16.12.-Jájulda(velký UZ)
7.1.-jájulda(krev)

Těhu postupka

Ivi!!Krásnej pupik!!Já už mám taky ty síťový kalhotky a kojeneckou podprdu a pomalu vše co mám mít,ale ještě to nemám zbaleno do porodnice!!Furt mi připadá,že času je dost!!! :grinning:
Míšo!!!!To víš,že si Tě pamatuju!!Je moooc dobře,že ses ozvala!!Jinak moooooc a moooooc gratuluju k těhu!!!My už jsme tu všechny za polovinou,ale taky jsme začínali,tak se ničeho neboj a věř,že to bude ok!!!budu moc držet palečky a doufám,že tu s náma zůstaneš a budeš psát novinky!!
Jinak k tvýmu dotazu!!Není to jen výtok??Ten je většinou v těhu a pokud není s příměsí krve,tak je to ok a v pořádku!!A k tý hnědavý špíně!!Nemusí to vůbec nic být,ale pokud by se objevila znova,tak bych radši skákla k doktorovi ať na tebe jukne,ale myslim,že můžeš být v klidu!!!Na začátku těhu můžeš klidně i trošku krvácet!!Takže držím moc palečky a jsem strašně ráda,že si nás našla napsala!! :slight_smile:
21. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc ti děkuju za radu!!!!Myslim si, že to asi nic nebude, jelikož jsem to měla naposled ráno a od té doby se to neukázalo, tak se budu modlit, aby už se to neobjevilo!!!Jinak ve středu jdu k tomu doktorovi, tak mu to určitě řeknu!!!Aby mi popřípadě vysvětlil co a jak!!!MOC vám to z celého srdíčka přeju, že už máte doma pomalu zbaleno do porodnice :slight_smile: Uteklo to strašně rychle, jak jsme si nedavno psali o smutných událostí a tedˇ už vás bude čekat porod, je to nádherný!!!!Vám nejvíc přeju, že se na vás všechny usmálo štěstí!!!A budu doufat, že dopadnu stejně jako vy?!Určitě sem budu za vámi chodit a ráda se s vámi podělim o svých informací.Jsem doma i na rizikovym, takže co bych taky jinýho dělala, než seděla na netu, ne??!! :wink: Tak zatim moc děkuju a všem přeju vše nej do posledních měsíců.........
21. lis 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo, tak tě vítám zpátky!!! Jinak jestli je to jako hnědé, tak to nemusí nic znamenat! Já špinila víc jak 5 týdnů v kuse!!! A na konec jsme až takhle daleko!!! :slight_smile: Chce to klid, nic nedělat, pro jistotu žádnej sexík, a myslet pozitivně!!! Ale kdyby se to zhoršovalo tak si skoč k DR. a na nic nečekej!!! :wink: Jé holky a co Linda?? Taky se důlouho neozvala!!
21. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo ! To je super že ses k nám zase přidala, jsem ráda, že už tady nejsem nejmladší těhulka (teda i když věkem pořád nejstarší :grinning: ) Já špinila po otěhotnění asi 14 dní, někdy silnějí, někdy slaběji a to i přes Duphaston. Jedla jsem na začátku úplně stejnou kombinaci jako ty - první 3 měsíce Duphaston, Femibion 800 a listovku. Chodila jsem na kontroly snad každej týden nebo 14 dní, doktor si mě po potratu hlídal, ale všechno bylo ok. Teď ve středu už budeš mít i srdíčko viď, tak určitě pak napiš !! Jo a hnědá barva je prý stará krev, to je "dobrý" a může to být z čehokoliv (implantační krvácení, praskají drobné žilky jak se roztahuje děloha...), horší by to bylo kdyby byla světlá, čerstvá, ale ani to nemusí nic znamenat. Bývají hematomy, u kterých jsou potoky krve a mimčo v pohodě, takže opravdu neplaš - smůlu už tady máme všechny vybranou !! :wink:
A jak je ti - nějaké nevolnosti, závratě, žravost apod ? :sunglasses:
21. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
25.11.-Piskot(Praha)
26.11.-Piskot(poradna)
26.11.-Katy(poradna)
1.12.-Iva(poradna)
1.12.-Vendulka(Velký UZ)
3.12.-Lucinka(poradna)
7.12.-Jájulda(poradna)
16.12.-Jájulda(velký UZ)
7.1.-jájulda(krev)

Těhu postupka

Ahoj holky!!Tak jakej byl víkend??U nás pohoda!!A dokonce je i nádherně venku!! :slight_smile:
Holky taky máte takovou žravou jako já??Já se teď strašně cpu a hlavně bych furt mohla sladký a hlavně zákusky!!! :grinning: Jsem na to teď úplně ujetá!!!Pak se divim,že mi jdou ty kila tak nahoru!! :slight_smile: :slight_smile:
22. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak já dnes lenošila, Áda byl u dědy! Piškotku já mám dny kdy mám taky žravou :wink: jen je to občas na sladké a někdy na slané!!! A někdy vůbec nevím co si vzít, prostě mě nic neuspokojí :unamused: tak si oloupu jablíčko, to zabere skoro vždycky!!! zítra ráno jedu nakupovat barvy, tapety všechno potřebný. Tak mám na celý dopoledne co bude Áda ve školce co dělat!! :wink:
22. lis 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, tak já měla víkend nabitej, měla dojet kámoška, vařila jsem, pekla a.....její dcerka dostala horečky tak nakonec přijet nemohli. :frowning2: MÍŠO vítám tě také zpátky!!! Věř, že to bude dobré, já na začátku také špinila, sice jen 3 dny, ale taky. A taky jako ty Duphaston, + listovku a vitamínky pro těhulky. :sunglasses: Jinak si tak holky říkám, že to je vážně štěstí, že se NÁM VŠEM zadařilo v relativně krátké době...jak jsem vám psala, že jsem chodila ještě na ty druhý stránky, nedávno jsem tam nakoukla a bylo mi tak trošku smutno z toho. :frowning2: Některé měli podobnou zkušenost jako my a zadařilo se, ale je tam i spousta těch, co píšou bohužel měsíc co měsíc to samé, že zase NIC. :cry: A jsou to i mladé holky, 24let...No, teď zpátky k pozitivnímu: Ivi jak psala vendulka, moc hezky jste vyrostli. :wink: Piškotku já už měla u Karolínky od 33.týdne sbalenou tašku. :grinning: Pamatuju si to, jak vzorně stála ta taška nachystaná v obýváku, abych ji přinejhorším mohla popadnout a utíkat do porodnice. :grinning: Byla jsem taková klidnější....No jinak karolínku mám opět doma, byla 1 den ve školce a přišla s kašlem. No a já od včerejška totálně hotová, rýma + kašel. Do nosu si stříkám jen Vincentku, na kašel zatím nic. Psalo se to tu víckrát, ale napište prosím, co jste brali vy, když jste byli nachlazené...a to docela dost, celou noc jsem nespala. :angry: Taky se stejně jako Míša bojím té bláznivé chřipky. :unamused:
23. lis 2009 v 06:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek