• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ahoj holky. Víkend byl fajn, v sobotu jsme byli u našich a včera byl manžel doma (měl jet do Brna) - sice asi 4 hod byl v práci, ale i tak to ušlo.
Ivčo krásný pupík. Já už si připadám jak tučňák a to mám před sebou ještě dva měsíce. :grinning:
Míšo, vítej mezi námi. Jsme rády, že ses vrátila. Ničeho se neboj, bude vše v pořádku. Je jasné, že se hlídáš a ze všeho jsi hned vyhukaná. Přidej nějaké fotečky.
Zajímalo by mě co Safírka :fearful: .
Luciienko, na rýmu a kašel je výborný Bioparox. Je to do nosu i do krku. Mě ho doporučil můj lékař a za dva dny bylo po problémech.
23. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
25.11.-Piskot(Praha)
26.11.-Piskot(poradna)
26.11.-Katy(poradna)
1.12.-Iva(poradna)
1.12.-Vendulka(Velký UZ)
3.12.-Lucinka(poradna)
7.12.-Jájulda(poradna)
16.12.-Jájulda(velký UZ)
7.1.-jájulda(krev)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukášek,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Oliver

Ahoj holky!!Tak mě dneska poprvý čeká předporodní kurz,tak jsem zvědavá!!Jdu s jednou holčinou!!Prý se hodinu cvičí na míči,pak je přednáška a nakonec se jdem podívat na sály a šestinedělí,už se těšim!!Pak jdu ještě v prosinci a to se mnou půjde i manžel,tam bude přednáška i pro ně!! :grinning: Tak jsem fakt zvědavá jaký to bude!!
Luci!!Mě pomohl do nosu Olynth pro děti!!!Byl fakt dobrý a zabral hned,ale na kašel to nevim!!!
23. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Ivi, fajn bříško, máš ho takový malý, pěkný :wink: Tak jsem si taky šupla fotky, jak rosteme. Míšo, vítej mezi námi zase a velká gratulace k těhu. Já jsem taky krvácela v 7 týdnu, byla to první červená krev a pak jen hnědá až do žlutá a nic to nebylo, neměla jsem proč krvácet,doktor nic nenašel v děloze, byla to prostě stará krev.
My jsme měli trochu smutný víkend, manželovi umřela babička, to mě teda zaskočilo. Bydlela s manželovýma rodiče, no a připadá mi to, že už jí to prostě nebavilo(dopomohly k tomu i ty zasrané povodně), tak přestala jíst a pít a pak to tělo v 80-ti už je prostě oslabené. Na pohřeb ani nepůjdu asi bych to nezvládla, ty hormony by udělaly své, zbytečně bych se stresovala.
Jinak jsem se pustila do umývání oken na baráčku v sobotu, bylo tak krásně a teploučko, že mi to nedalo.
Piškotku, předporodní kurz je fajn, ukáže ti, jak trochu zvládat porodní bolesti, ale každý stejně musí přijít na to sám, co mu bude pomáhat. Manžel byl se mnou taky na tomto kurzu, ale jak se zapojil, bylo akorát tak, že mě dovezl do porodnice a čekal v předporodním pokoji až půjdu na sál. Byla jsem asi 2 hoďky na balónu ve sprše. Realita bývá někdy trošku jiná :grinning:
Já se preventivně dopuji Oscilotoxineme (homeopatika na chřipku) a beru každý den vit.C 500, tak musím říct, že to zabírá.
23. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem byla v lékárně a doporučili mi ten Olynth a na kašel mi dali Vincentku - sirup s jitrocelem. Tak uvidím, zda to zabere. Holt ta prevence se asi fakt nemá podceňovat. :sweat_smile: Žanetko hezký fotečky, taky jsem se fotila (teda přítel), jen s rukama přes prsa. :grinning: Ono ta fotka hned jinak vypadá. :slight_smile: Do albumu jsem taky přidala jednu fotku, jak rosteme. :sunglasses: Holky budete se nechávat fotit někde u fotografky s pupíkem? Já ano, fotila jsem se i s Kájou a je to hezká památka. :slight_smile: Plánuju to tak koncem ledna, protože minule jsem se fotila už před termínem a byla jsem taková oteklá ve tváři...Jinak Piškotku já taky chodila na předporodní kurs, přesně jak píšeš, hodinu se cvičilo a další 2 hodiny kecalo. :grinning: Ale to cvičení, to byla chláma. To bylo jak cvičení tuleňů, takový nemotorný jsme byli. :grinning: Mě se tam tedy líbilo, ale realita byla úúúúplně jiná a nic z kurzu jsem nepoužila. :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanetko, krásný pupík, teda skoro žádný nemáš :sweat_smile: . Nevím kde toho mímíska máš schovaného. :grinning:
Můj manžel dneska s mým taťkou pálí sllivovičku. Takže bude něco na zapití. Jen vždycky, když pálíme, schováváme něco malému. Tak teď se to bude dávat 2x (dvě děti), tak nevím co mu zbyte na pití. Já moc slivku nemusím. :confounded:
Jinak dnes jdeme k zubaři. Malému se tam nechce. Ono se mu nechce nikdy nikam a pak ho nemůžeme od doktorů dostat. Jak zjistí, že mu nic nedělají, tak je chytrý jak rádio a kecá s nima, hrůza.
Piškotku, předpor. kurz je fajn. My jsme u malého taky chodili, ale popravdě moc mi to neřeklo. Jen návštěva v porodnici, že jsme si to tam prohlídli a to bylo vše. Ovšem už i v prázném porodním sále se některým tatínkům dělalo zle, tak nevím jak pak dopadli u porodu. Můj mi u porodu pomohl hodně. Už při sepisování papírů jsem nebyla schopna moc přemýšlet a pak na porodním sále si velice nic nepamatuji. Nebýt jeho, tak nevím co se tam dělo a nejen psychicky ale i fyzicky mi pomohl. Je fakt, že jsem měla hodně rychlý porod (když jsem přijela do porodnice byla jsem otevřená na 8 prstů).
23. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, co budete kupovat manželovi k Vánocům? Můj má ještě narozeniny a já jsem bezradná. :rolling_eyes:
23. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, já teď taky ujíždím na sladkým - kupuju si ob den tu velkou arašídovou Nugetu a každej den půlku splácnu, jsem po ní jak divá. Prostě čokoláda teď u mě vede :sunglasses:
Luci, Piškotku, já chodím na předporodní kurz a máme celkem 8 lekcí po 3 hodinách, zrovna dneska po práci jdu. Cvičení je pak zvlášť. To máte nějakej rychlokvašák ne ? Jen na dvakrát :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet a Luci máte krásný pupiky!!Chválim :wink:
Jájuldo ten rychlý porod Ti závidim,při mym štěstí budu rodit minimálně 16 hodin!!Už teď z toho mám panickou hrůzu!!!Hrozně se bojim porodu!!! :unamused:
Jinak manželovi k Vánocům fakt netušim,ale k narozkám dostal ode mě knížku Ahoj Tati!!!Je to psaný pohledem tatínka celý těhotenství,porod a život až do roku dítěte!! :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Žanet pěkné pupíky! :slight_smile: Tak já chodila s manželem na kurz když jsme čekali Ádu. Bylo to 4X2hod bez cvičení!! A je pravda že jediný co jsem využila byla prohlídka porodních sálů, aspoň jsem věděla jak to tam vypadá!!! A u porodu si musí každý poradit sám!!! Ale manžel byl super!! A moc mi pomáhal!!! Piškotku nikdy nevíš jak budeš rodit!! Tak žádný stresy třeba to budeš mít taky rychlí!!! :slight_smile: Mi měli od začátku do konce za necelých 5 hod hotovo!! A dalo se to, řekla bych že jsou horší věci než porod!!! Tak si hlavně říkej že to bude v pohodě a ono to dobře dopadne!! :slight_smile: Pozitivní myšlení dělá zázraky!!! :slight_smile: :slight_smile: Tak ty špatný zahrab hodně hluboko, a ať si ten konec nezkazíš zbytečnýma nervama!!! :wink: Já budu manželoj kupovat knížku do sbírky!!! Není to nic levnýho, a letos jsme si dárek už dali, máme to podkroví!! Tak jen pár blbin Ádoj a tím letos končíme!! Prostě každej rok to nejde, dělat ,, bohatýho ježíška"!!! :sweat_smile:
23. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Piškotku zažeň špatné myšlenky na porod. Bude to za tebou coby dub. :wink:
Já fakt nevím co to mu mému muži na ty narozky a Vánoce. Mám totálně práznou hlavu. Knížka nemá cenu, páč nemá čas číst, oblečení kupuju přes rok a voňavku má taky. Ach jo. :angry: :confounded: :fearful:
24. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
JoJajuldo takto máš blbí!!! Já aspoň uspěju s knížkou!!! Ale jinak bych nevěděla co taky! :wink: A nějakýho koníčka namá?! Nebo já nevím co dělá ale co takhle nějaké pěkné pero, nebo nový obal na mobil nebo mu nech udělat podložku pod myš s vaší fotkou, nebo hrneček do práce s fotkou!!!! Vím že jsou to blbiny ale určitě udělaj radost!!! :slight_smile: :slight_smile: Aspoň by vás měl pořád na očích!!! :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vidím, že včera nikdo nic nepsal. :angry:
Piškotku jak jsi dopadla v Praze? Držím palečka Piškotkovi a Katy na dnešní kontrole. Jestli budou fotečky, tak hned je dejte do albumku. :slight_smile:
26. lis 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky tak ať dopodnete dobře v poradně!!! :slight_smile: Za chvilku přijedou malovat tak asi nebudu stíhat až do soboty!!! Ale je fajn že tchýně bere Ádu zítra ráno až do neděle do Prahy k sestřence!! Aspoň se nám nebude plíst!! :wink:
26. lis 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za pochválu bříška :grinning: Katy a Piškotku úspěšnou kontrolu dneska přeji.2 dny nám nešel net, no hrůza :angry: Já už mám za sebou konečně vyšetření na cukrovku, to píchání do prstu je pro mě velice nepříjemné, všimla si toho i ta paní, co mi brala krev, říkala, že úplně ztvrdnu :sweat_smile: Když mi berou krev z žíly, tak mi to nevadí, ale ten prst, no nevím, čím to je.
Včera jsem se byla kouknout na měsíční holčičku u kamarádky, no a vůbec si nepamatuju, že Ada byla taky taková malinká, to není ani možný.
Vendulko, nezapomeň jen dohlížet, žádnou velkou námahu nepodnikej!
26. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko, tak vyber krásné barvičky. :slight_smile: Já dám malého přespat k našim z pátku na sobotu. V pátek bych čistila koberce a v sobotu dočistila dvě okna a ještě nějaký ten vánoční úklid. V neděli budeme zdobit byteček s Daňulkou. Už se na to těší - no jo advent. :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
1.12.-Iva(poradna)
1.12.-Vendulka(Velký UZ)
3.12.-Piskot(riziková poradna)
3.12.-Lucinka(poradna)
7.12.-Jájulda(poradna)
16.12.-Jájulda(velký UZ)
7.1.-jájulda(krev)

Těhu postupka
Katy----------------14.3.2010------Oliver

Ahojte holky!!Včera jsem vůbec nestíhala tak píšu až dnes!!Tak včera v Praze celkem dobrý.Vyfasovala jsem injekce a teď už se uvidíme až na konci šestinedělí.Ale moc mě pan doktor nepotěšil!!Chtěla jsem při porodu epidurál,ale jelikož mám ty injekce,tak nemůžu a musim si to přetrpět sama!!Pokud se s nima teda nedohodnu na planovanym porodu,tak by mi ho možná dali,ale to ještě nevím!!
Dneska na gyndě ok,už mě odeslala do poradny při porodnici a tam už jdu příští týden!!!A tam se vše rozhodne co a jak!!!Už mám trošku zkrácenej čípek,ale nic kritickýho,takže dobrý!!Ještě mi taky asi budou dělat UZ jak byl malej minule o trochu menší než má být,tak si to ještě zkontrolujou!!Takže dneškem jsem na gyndě skončila a už jdu do nemocnice do poradny!!
Katy!!Jak dopadla kontrola??? :wink:
26. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku to je super, ty už fakt finišuješ... a víš jaký má Matýsek míry a váhu teď ? :wink:
26. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

kontrola je v pořádku,čípek dle UTZ 4,24cm , prcek váží asi 650g,byl zadečkem dolů. Fotečku mám,ale už není tak pěkná(pouze hlavička a část trupu),tak ji sem dávat nebudu.Další poradna 8.12. a to i s testem na cukrovku.
Piškotku,změň mi ,prosím,jméno prcka...shodli jsme se na Eliáškovi :slight_smile:

Cestou zpět jsem ve městě nakoupila zase pár dárků,hlavně manžela už mám "z krku" uffff :grinning:
26. lis 2009 ve 14:07  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak hlavně gratuluji k úspěšným kontrolám. :slight_smile:
Katy ten Eliášek se mi líbí víc než Oliver.
Piškotku, já myslím, že porod zvládneš úplně v pohodě i bez epidurálu. :slight_smile: Ono to není tak hrozné. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ber to tak, že jsou maminky, které do toho jdou i po třetí, čtvrté. Minimálně po druhé. Neříkám, že když jsi v bolestech třeba deset hodin, že nejsi vyčerpaná, ale většinou ty první bolesti přečkáš i doma v klidu.
Jakto, že už nebudeš chodit ke svému doktorovi na kontroly? Chodí se třeba po týdnu, ale skoro až do termínu. :unamused:
Jé Katy, jestli jsi Katka, tak dodatečně vše nej k svátečku. :sweat_smile:
27. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky. Tak my jsme včera byli v Kroměříži na rozsvícení vánočního stromu, byli tam i čerti a mikuláši a hlavně Michal z Kouzelné školky, tak strašně moc lidí, ale děti byli úplně nadšení! Super! :grinning: Katy mě se líbí i Oliver i Eliáš, nezvyklá ale hodně hezká jména. :wink: My jsme museli vybírt jméno normální, protože pokud bude mít prcek příjmení po otci, musí to vyvážit aspoň normální jméno. :confounded: No a to je taky můj problém, stále nevím, zda dát jméno po otci nebo po mně. Nejsme manželé a už teď se jmenujeme všichni 3 jinak. Karolínka má totiž jméno po otci vlastním, ale s tím jsme svatbu také neměli. No a nejspíš bude mít i nadále jméno svého vl.otce, protože on o změně jména nechce slyšet. I když se s ním už rok neviděla a on nemá zájem ji vídat, změnu nepovolí. A k tomu musí být souhlas obou rodičů. Jinak bych si dala obě děti jménem po sobě. Honzovi, současnému příteli, by to nevadilo, kdyby bylo dítě po mě, kdyby jsme se MOŽNÁ někdy vzali, změnili bychom to všechno naráz. Já vážně nevím. Stále o tom přemýšlím..... :frowning2: :unamused: Jinak Piškotku já si taky myslím, že říkat si o epidurál je blbost, pokud tedy nerodíš víc hodin a už opravdu nemůžeš. To mají vždycky ty celebrity v šasopisech:rodila jsem s epidurálem...a to bych zaškrtila!! :grinning: Zvládli to jiní, zvládneš to taky. :wink: Ale jak říkám, pokud jsou komplikace, proč ne. :dizzy_face:
27. lis 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Katy a Piškotku, super, že vám kontoly dopadly dobře :wink: Piškotku, dopředu člověk nikdy neví, jaký bude mít porod, ale říká se, když je maminka v pohodě, tak to jde samo. Já jsem u Adrianky chtěla taky epidurál, ale rodila jsem v noci, takže jsem měla smůlu, epidurál se dává jenom přes den :angry: U mě porod trval asi 14hod. Ze začátku jsou kontrakce třeba po 40-ti minutách a pak se to zkracuje, do porodnice jsem jela až na posledních asi 5 hodin a tam jsem to trávila ve sprše na baloně. Neboj to zvládneš :wink:
To je síla, že to tak utíká a co nevidět budeme rodit :sweat_smile:
Holky, celkem mě ta prasečí chřipka s...e, dneska psali na internetu, že těhotné jsou náchylnější 10x až 20x než normální lidi. Kontaktoval vás někdo, ať se jdete očkovat?
27. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, krásné počasí jen co je pravda, letos jsem zatím jen 2x škrábala led z auta - super !! :grinning:
Žanetko musím reagovat na tu prasečinu (prasečí chřipku) - na mě to působí, že jsou farmaceutické firmy zoufalé, protože o vakcínu není zájem, oni jí mají hodně vyrobené, je to velký byznys, velké lobby a potřebují na tom vydělat. Tak nás média krmí tím jak je to nebezpečné a jak to bude trvat ještě rok a blablabla.
V první vlně, kdy se měli očkovat zdravotníci, tak v Jihlavské nemocnici si to nechalo píchnout jen 12 lidí a 49 ostatních podepsalo revers ! A to jsou u zdroje, nejvíc ohrožení, ale i nejvíc informovaní - to je pro mě kvalifikovaný názor na očkování. Nenechám si pouštět do těla nějaký neověřený jedy, vakcína je příliš mladá na to abychom věděli jaké nežádoucí účinky způsobuje a experimentovat na těhulkách mi připadne šílený ! A to že se vláda zaručí za případné komplikace mě vůbec neuklidňuje, kašlu jim na odškodnění - pokud by se něco stalo, neexistuje suma, která by to ospravedlnila !Ty čísla nakažených nejsou nijak astronomický. V Kanadě jsou na vakcinaci hrozný alergický reakce a v Německu už prý 2 lidi na následky očkování zemřeli. Mě tam teda nikdo nedostane ani párem volů :sweat_smile:
Jo a nikdo mě zatím nekontaktoval - ať ti odpovím na otázku, jen když jsem o tom mluvila asi před měsícem s gyndařem, tak říkal že je to zbytečný... :wink:
27. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivi vyčerpávající odpověď. :wink: Ale třeba na netu se tohle nedočteš, to jsem četla jen to, co Žanetka, že jsou ohrožené těhotné a lidi s nemocným srdcem atd....mě teda taky nikdo nic nenabízel, zatím. :slight_smile: Ale taky bych nešla. :dizzy_face:
27. lis 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky taky reaguji na pras.chřipku. Když jsem viděla v televizi co to dělalo s dospělýma dětma (maminka umřela, holčička ochrnutá. Další chlapeček má na postižené životně důležité orgány - ale nevím co), tak bych se nenechala očkovat ani omylem. Všichni ti co umřeli měli nějakou vážnou nemoc (leukémii nebo srdíčko). Je fakt, že mě to celkem hodně štve, co se tady děje, ale nic s tím nenaděláme. Mimo to v Ústí nad Labem se objevil černý kašel. No a samořejmě u koho? U Romů. Dál se nevyjadřuji. :rolling_eyes:
Je to hnus ty nemoci.
27. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
1.12.-Iva(poradna)
1.12.-Vendulka(Velký UZ)
3.12.-Piskot(riziková poradna)
3.12.-Lucinka(poradna)
7.12.-Jájulda(poradna)
8.12.-Katy(poradna+ test cukrovka)
16.12.-Jájulda(velký UZ)
7.1.-jájulda(krev)

Těhu postupka
Katy----------------14.3.2010------Eliáš

Ahoj holky!!Tak Katy!Máš to změněné!!Jinak teď přesně nevím kdo se ptal,alejá už ke svý gyndařce chodit nebudu!!Až po šestinedělí tam půjdu na kontrolu!!Mě už teď čeká každý týden tokograf a riziková poradna v nemocnici přímo u porodnice!!U nás se to tak dělá!!Začne tam chodit každý tak měsíc před porodem!!Já mám sice ještě 7 týdnů do porodu,ale taky jsem na těch injekcích,takže aby si mě tam pořádně ohlídali!!A taky mi snad ještě budou dělat příští týden UZ,ale to nevim určitě,ale myslím,že jo podle toho co říkala moje gyndařka!!
Taky jsem už včera dostala papíry na mateřskou,který mi jsou teda na nic,protože nedostanu ani korunu,ale už mi ukončila neschopenku a dala mě na mateřskou!!Taky jsem zapoměla napsat,že už se mi trošku zkrátil čípek,ale na porod to zatím prý nevypadá,tak mám být v klidu,že si mě v poradně ohlídají!! :slight_smile:
Jinak k tý prasečí chřipce!!Do očkování nejdu ani za zlatý prase!!Nestojí to za to!!Máme pár týdnů do porodu a abych něco zkazila to fakt ne!!Dotáhli jsme to tak daleko,tak teď už to dotáhnem do finiše bez nějakýho s prominutím zasranýho očkování,který ani nemají pořádně vyzkoušený!!!!!!Naštěstí mi to zatim nikdo nenabízel,taky by se hned se zlou potázal!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Správně Piškotku, ty seš v cílové rovince, tak žádný experimenty na poslední chvíli :sunglasses:
A ty papíry na mateřskou jsi dostala kde a od koho ? Mě u nás v práci na účtárně tvrdili, že to dávají na gyndě, ale to mi připadne divný... no mám ještě čas, jen jsem si chtěla stanovit přesný datum do kdy budu pracovat kvůli dovolené a tak... ale konkrétní datum prý určí gyndař, tak uvidíme :grinning:
27. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za vaše reakce na chřipajznu. Mi teda nikdo ještě očkování nenabízel a doufám, že nabízet ani nebude, protože se to ve mně pořád bije. Teoreticky bych ji dostat neměla,protože ani nepříjdu moc do kontaktu s lidmi, když vlastně ani nechodím do práce a jsem na nemocenské, jedině tak od malé, že by to přitáhla ze školky nebo manžel z práce.
Ivi, papíry na mateřskou ti dává gyndař, to je pravda.
Jinak holky pěkný víkend všem
28. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak máme hotovo ale byla to makačka! :wink: Byla jsem pořádně utahaná i když jsem nic nedělala, jen dohled!! Ale i to stání, pobíhání po baráku a vaření utahá!!! :slight_smile: Ale je to všechno a teď už jsem úplně v klidu, protože mám všechno připravený a hlavně mám hotovej celej předvánoční úklid!!! Jo mamka a ségra si mákly!!! :slight_smile: :slight_smile: Já si udělala jen výzdobu! :wink: Před chvilkou dorazil i Áda a po obědě Tom!! Tak jsme po delší době zase všichni doma! I když jen do úterka! :frowning2: Jinak chřipku řešit taky nebudu a hlavně u nás se taky ještě nic neděje a nikdo neočkuje!!! :slight_smile: A já si jdu pro papíry na mateřskou toho 1.12!! Hele Piškotku jakto, že nebudeš mít žádnou mateřskou!! :confused: Přece máš nárok na PPM!! A to vyplácí sociálka i když nejsi zaměstnaná!!
29. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už mám zase konečně chvilku čas si sednout k netu.Moc vám všem děkuju za hezký přivítání, je to moc milý a aspoň jste mě hodně uklidnili :slight_smile: Vánoce se pomalu blíží, tak jsem doma dělala vánoční výzdobu, truhlíky, adventní věnce i na dveře i pro mojí sestřičku, takže jsem měla tenhle týden co dělat.Jinak ve středu jsem byla u toho doktora a říkala jsem mu o tom výtoku, tak mi sám říkal, že se nemám čeho bát, že to neni nic závažnýho, že je to častý.Tak vždycky skoumám na wc toal.papír jak nějaký úchilák, ale je to bohužel jen ze strachu!!!!Jinak co se týče ultrazvuku, tak srdíčko nám BIJE!!!!!!A doktor říkal, že zatim vše vypadá v pořádku.......Ale můžu vám říct, že když jsem tam k němu šla, tak si mi chtělo úplně brečet a pořád jsem manželovi opakovala, že tam nejdu....Měla jsem úplně žaludek sevřenej až v krku!!!No prostě hrůza, moc bych si přála, aby už byl pro mě květen... :slight_smile: Jinak jsem 6+4. A tim se vás chci i zeptat, co vždycky znamená to druhý číslo????Já to prostě nevim!!!! :slight_smile: Jinak, co se týče mých těhotenských problémů, tak žádné nevolnosti nemám, jen mě občas trápí nízký tlak, ale ten jsem měla vždycky, jenže tedˇ je mi hůř, ale to zase přejde.Takže pro mě není problém ráno vstát a dát si na lačný žaludek actimel!!!Který piju pravidelně, jednou mi ho po hospitalizaci doporučili v nemocnici, když jsem tam byla se žaludkem.A asi to musí obsahovat opravdu něco dobrýho, protože je mi fajn!!!!Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, občas mám na kalhotkách malý mokrý flíček???Měla jste to některá taky??Objevilo se to asi tak před 2 dny a tak 2x za den ho tam mám, aniž bych něco cítila, děkuju opět za radu!!!Ale to víte jsem prostě nezkušená a ze všeho vyjukaná!!!! :slight_smile: Jinak všem přeju krásnou adventní neděli.A já už musim zase jít.Půjdu chystat manželovi svačinu do práce, odchází mi dnes na noční, tak budu v noci sama, ach jo.....ba ne, mám tam ještě pejska :slight_smile: Holky tak pa a já zase přijdu.....
29. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo!!! Tak to je faj že jsi OK! :slight_smile: Jinak 6+4 znamená 6 týdnů a 4 dny- takže 7 těhotenský týden!!! Každý týden začíná +0 a končí +6!! A ten výtok?! Hele v těhu je normální že ženská má výtok- víš změní se i PH v pochvě a fyziologicky se tělo brání vyššímu riziku infekce zvýšenou tvorbou ,, hlenu"!! Pokud nemáš svědění, pálení, zarudnutí tak je vše OK!!! Já to mám taky, někdy nic a někdy trochu! Prostě se zbytečně nestresuj a těš se z prcka!!! A když budeš něco chtít vědět, tak písní a mi se ti pokusíme poradit, vždyť jsme všechny těhu!!! :grinning: A některé i sestřičky!! :slight_smile:
29. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek