• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Žanet, malému se v "solničce" tak říká sol.jeskyni moc líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Mají tam kýblíky,lopatky a tak si tam hrajeme jako na písku. Chodíme tam jednou týdně a je tam fajn. Dobrý relax. Za měsíc jedeme na dovolenou, tak tam bude mít přírodní mořskou sůl - moříčko. Kámoška dneska letěla na 14 dní do Egypta - závidím jí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Venku se furt honí takové fujtajblíkové mraky. :frowning2: :frowning2:
19. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím ,že je zbytečné dělat testy teď, počkej do termínu MS a pak si udělej těh. test a uvidíš. Taky jsem jak na trní!! Jestli to vyšlo nebo ne!! Ale pár dní ještě počkám a bude jasno (do víkendu)!! :wink: :wink:
19. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a přidala jsem si fotečky :grinning: Já zapoměla jak se zmenšujou, tak mě trvalo než jsem to vykoumala!! :sunglasses:
19. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko!!Byla si krásná nevěsta!!!Mooooc Ti to slušelo!!! :wink:
Jinak Jajuldo počkej do MS a uvidíš!!To je nejlepší!!Je to těžký vydržet,ale dá se to!!
Vendulko!!Ty to máš dostat o víkendu??Tak to budu moooc držet palečky ať ta mrcha nedorazí a si těhule :wink:
19. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano o víkendu!! Sice nevím s jakou přesností by měla dorazit! :sweat_smile: To si nedokážu po tom všem typnout!! Jinak 28 je sobota!! Tak se ukáže!! To víš že bych si to moooooooc přála!! :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím že nejlepší je vydržet do MS. Jsem sice taky jak na trní (u mě má přijít až příští týden), ale kámoška se mě na to ptala. Taky si myslím, že nejlepší je počkat až zda se dostaví nebo ne :angry: :angry: :angry: :angry: Nicméně holky, kdyby nedorazila u mě a tebe vendulas, tak to by byla sranda. Všechny by jsme byly těhule v máji. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: To by bylo super, ale nebudu nic předbíhat... ale bylo by to skvělé.
Žanet vy už se taky pokoušíte?
19. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak se hlásím, piškotku si hodná, že si na mě myslela. Víkend byl náročný, v sobotu jsme čistili koberce atd. A v neděli jsme byli po nákupech, tedy pro sebe jsem si nic nekoupila :frowning2:, ale musela jsem dokoupit nějaké věci klukům. Ten starší jede zítra na výlet do Prahy a ten mladší odjel v pondělí do školy v přírodě.
Takže v neděli jsem balila. A dnes taky a ještě smažila řízky na cestu :wink:
Jinak snažilkám přeji, aby to vyšlo :slight_smile: :sunglasses:
My se zatím nesnažilkujeme, je to ještě brzy.
Jinak u nás pršelo skoro celý den, začalo to ráno bouřkou, ale už venku vyšlo trochu sluníčko, tak snad zítra užž bude hezky.
19. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vendulko krásná nevěsta :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já taky čekám zda se tento měsíc zadaří či nezadaří :grinning: Papa a mějte se, jsem utahaná, půjdu brzo na kutě :pensive:
19. kvě 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky pro dnešek končím, půjdu se okoupat a pak s malým půjdeme chrupkat. Můj není doma a tak budeme spolu spinkat v ložnici :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Daňulka už se těší, tak papá zítra. :pensive: :pensive: :pensive:
19. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska to venku vypadá o poznání líp než včera :slight_smile: Jajuldo, no mi ještě se nepokoušíme, počkám ještě do druhé MS. Dávám se ještě trošku do kupy, před měsícem jsme teprve skončily s kojením, tak jsem vyšťavená a užívám Coenzyme Q10, abych nebyla unavená a načerpala energii. Holky vy jste teda na tom dobře, když se vám hned zadaří. Nám to při malé trvalo 3 měsíce a pak 4 měsíce, takže ani nespoléhám na tom, že první měsíc při snažení otěhotním :frowning2:
20. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Žanet, máš pravdu venku je dnes mnohem líp. Sice je chvilku slunko z toho to vypadá, že bude pršet, ale snad se vyjasní. Když jsme šli do školky, tak nebylo ani moc teplo. Nám se to taky hned nedaří :confounded: :confounded: . Už jsem měla 2 MS a stále nic. :unamused: :unamused: Snad se poštěstí. Ty jsi tak dlouho kojila? To jsi dobrá. Já jsem kojila jen 4 měsíce, malý se rozhodl, že pak nechce. Nic jsem s tím nenaděla. Včera jsem mluvila po dlouhé době s kamarádkou, čeká miminko. Nevěděla jsem přesný termín. A ona mi říkala, že dneska jde na císaře :wink: :wink: takže dneska se jim narodí holčička Tarinka. Má to štěstíčko. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Já jen uvedu to na správnou míru. Na minulých stránkách jsem byla Janča. Tady mi to bohužel nebralo. Tak jsem včera byla na oslavě narozenin mojí šéfky. Měla jsem obavu tam jí, naposledy jsem je viděla před dvěma měsíci, kdy jsem ještě byla těhotná. Ale bylo to perfektní, všechny se chovaly normálně, říkaly, že dobře vypadám a že už se na mě těší. I já už se docela těším, jen je nás v práci o hodně víc, než jen můj kolektiv a budu mít strach vystrčit nos na chodbu, ale snad se to srovná. Jinak mrcha červená stále nic :frowning2:
20. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak vám zavidím, že už se můžete snažilkovat. Ja musím počkat na 1MS a pak už tomu nechám volný průběh.Od června jdu do práce tak to zase bude jiné, ale moc se mi nechce noční a tak, ale holky se na mě prý už těší. Holky venku je tak krásně maminky jsou venku s dětma a těhulky upřimně jim trošku závidím. Taky jsme v pondělí byli pro skříň, do ložnice tak jsem měla radost.Jinak švagrová je těhotná a měla by teď brzo rodit ale mimi se nechce otočit je stále nožičkama takže to vypadá na císaře, ale ona bude asi ráda, nemá moc ráda bolest jako nikdo ale ona je citlivější a první měla normálně. Tak snad to bude dobré. Holky už je to semnou lepší už se odkážu normálně bavit nejsme mezi lidma smutná a usmívám se.Ale někdy když jsme sama tak tu slizičku uroním :frowning2: Jinak snažilky držím pěstičky ať se vám hned zadaří :grinning:
20. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko, jsme na tom asi stejně. Taky počkám do první MS a pak už tomu nechám volný průběh. Vlastně, pokud budu v pořádku. Nečekám, že se nám to hned podaří, takže asi nic nemůžeme zkazit. Pro mě je největší trizna těhule, které mají bříška velikosti, kterou bych teď pravděpodobně měla já. To mě úplně deptá a jsem z toho vždycky úplně hotová. Nejhorší je, že to těhu je teď na každé vidět, když je teplo a mají na sobě minimum oblečení. Už abych zase patřila mezi ně! :slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jo venku je krásně! Melaj je ve školce, manžel zase buduje a já jsem se rozhodla, že dnes vynesu bazén, umeju ho a napustím!! Čekají nás skoro letní dny, tak snad se brzy využije :sweat_smile: Jinak pořád čekám, ale už jsem dost nervní!! Počkám do pátku a udělám si test!! Prsa mě bolej- tak doufám, že to vyšlo a není to jen před MS!! :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!U nás je dneska náááádherně!!!Svítí sluníčko a je krásně teplo!!Tak sem vytáhla peřiny ven ať se provětraj :slight_smile:
Vendulko moooc Ti držím palečky ať máš na testu //!!!!!!!Bylo by to super a jestli Tě bolej prsa,tak se třeba zadařilo!!!Uvidíš v pátek!!!!Dej hned vědět!!!!
Jajuldo!!!To bě taky držim palečky ať nedorazí!!!Hezky bysme se rozrostli!!! :grinning:
Lendulko to sem ráda,že ses ozvala,bála jsem se jestli se něco neděje!!!
Holky já jdu zítra na kontrolní HCG,tak na mě myslete ať je vysoký aspoň bych se trochu uklidnila než půjdu k doktorce!!Mělo by být okolo 6000 tak uvidíme!!!!!
20. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku nestresuj se, zítra to dopadne dobře. Asi jsem hloupá, ale já jsem na žádném kontrolním HCG nebyla. To jdeš někde po známosti? Nejdůležitější bude aby to bylo správné těhu a né mimoděložní,. Nicméně, kdyby to bylo mimoděl. tak tě bolí hodně břicho.
Safirko taky se dočkáš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mrška přijde coby dup a už budeš snažilka :angry: :angry:
Vendulas, tak jdej vědět jak ti dopadl testík v pátek. Jsem moc zvědavá a držím palečky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jo jinak u nás je nádherně a tak půjdeme s Daňulkou ven. teĎ ještě spinká a já pracuji.
20. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo!!To mám jen ze známosti to HCG!!minulej týden kámoška sloužila jak sem to nedostala,tak říkala ať se stavím,že mi ho nabere,abych věděla na čem jsem !!No a to jsem zjistila,že jsem těhule a zítra slouží znova tak se mám prý stavit,že mě znova nabere abysme věděli jak mi HCG stoupá!!
JInak bych na něj nešla kdybych neměla možnost ze známosti a počkala až na kontrolu,ale když mám možnost,tak proč ne!!Jestli to bude ok,tak se aspoň trochu uklidním a nebudu tolik plašit :slight_smile:
Jinak bříško mě nebolí,tak snad je mimčo tam kde má být!!Právě taky díky HCG se dá zjistit mimoděložní těhu a to,že je něco špatně!!Právě tím,že Ti bude klesat a nebo bude stoupat,ale pomalu než by mělo,tak to je náznak toho,že se něco děje!!Ale snad to bude ok!!!
20. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem měla náročnej den- hrozně mě bolej záda( jak jsem drbala tak bazén). ale už nám stojí plnej vody na zahradě!! Už se těším až se ohřeje a budeme se tam s Adou cachtat! :grinning: :grinning: Zítra budu jen odpočívat a chytat sluníčko!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé to se někdo má, co vendulko :wink: My "panelákovci" si můžem vlízt leda tak na balkon :grinning: Na opalovačku....no já jdu zítra ráno na gynek., protože mě už 3 den pobolívá bříško a po každém sexu špiním. :frowning2: Tak nevím, čím to je...a po šestinedělí jsem ještě na kontrole nebyla, jen před, tak aspoň uvidím, zda je vše o.k. Jinak snažilkování probíhá směle dál :grinning: Tak dobrou noc všem!
20. kvě 2009 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem! přidala jsem si fotečku tak se mrkněte!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko! Vendul, to je báječné!!!!!!!!!!!!! Moc ti gratuluji!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Prosím tě, mám v tom zmatky, možná nejsem sama, ale za jakou dobu od potratu se vám to povedlo?
21. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechali jsme proběhnout 1.MS a pak jsme tomunechali volnej průběh. Povedlo se to hned 1.měsíc!!!! :o))) Tak holky plivu tan bacil od Piškotky dál!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Jajuldo my jsme měli spíš opačný problém s kojením. Když byla malá nevrlá, tak si cucla a pak se jenom zase usmívala a špatna nálada byla pryč , no a pak to vypadalo, že je malý závislaček. A taky samozřejmě se budila i v noci, aby měla jistotu, že je maminka u ní. Safirko a Jaji, taky je mi líto, když vidím nějakou těhulku, ale nezoufejte, dočkáme se. Jde vidět, že i po potratu se rychle může zadařit, máme tady zdárné příklady Piškotek a Vendulka.
Vendulko taktéž moc blahopřeji. Lucienko,doufám, že bude vše v pořádku....
Užíjte si dneska pěkně teplíčka, máte tam dneska léto
21. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko super fotečka... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Moc moc gratuluji! A drž se mamino :slight_smile:
My s manželem jsme se pustili do malování předsíně. Kluci nejsou doma, tak pracujeme. Teda včera jsme strhávali tapety... malovat budeme dnes. Už se těšííííím, jak to prohlédne :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já toholky tušila, podle těch příznaků!! A ty prsa mě bolej dost!!! Tak jsem to do pátku ani nevydržela :sweat_smile: a testík udělala ráno!! A ejhle vyšlo to! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mám obavy, ale to je snad po tom všem normální!!Věřím že to výjde a bude tentokrát vše OK a za pár měsícu se budem radovat z mimíska!!! :grinning:
21. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulasku moooc gratuluji. To je super :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak už jste dvě. Holky úpřímně vám závidim. Tak jste opravdu májovky :dizzy_face: Vendulasku kdy jsi měla dostat MS? Hlavně buď v pohodě a užívej si to.
21. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulásku gratuluji to je fakt super zprávička moc Vám´to přeji a vše bude ok.Velké gratulace nestresovat a nebát se teď se to podaří :grinning: :grinning: :grinning: Tiše závidím tak snad se taky tak brzo dočkám,půda je pohnojená tak uvidíme já musím stále čekat na 1MS :frowning2:
21. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes je 26 den!! Játo i před tím měla jadnou po 28 a po druhý po 26!! Tak tovlastně přesně nevím!! :wink: Ale tzeď to už jedno!!! :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vendulko gratuluju!!!!!!!!!!!!! :grinning: Já dnes byla u ženské dr., páč mě furt pobolívá bříško :frowning2: Udělala mi stěr a dostala jsem macmiror tablety :unamused: Prý to je antibiotikum...Říkala, že mám počkat tak do července se snažením, ale to říkala už minule :grinning: Snad budeme Piškotka a vendulku následovat... :frowning2:
21. kvě 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek