• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ahoj tak já myslím že je jedno kde budem, ale jestli chcete tak někam můžem přejít!! :slight_smile: Jinak přeju krásný, poslední předvánoční víkend!!! No navím, nevím kterej Mates bude dřív! :slight_smile: Tenhle týden mám zas podivný bolesti, když se Mates dotkne stran, tak tam kde se dotkne začne takový ostrá, pichlavá bolest a směřuje po břiše dolů až do čípku!!! Je to dost nepříjemný a někdy i dost bolestivý!!! :unamused: A zase mě začalo častějc tuhnout břcho, ale to už na to máme nárok!! Jo a jinak jsem poslední 3 týdny baštila ty vadný prášky!!! :astonished: Hrůza co!! :angry: Tak rovnou letěli do koše. Nikde jsem nenašla co můžou způsobovat, ale jestli kje možné že by měli sníženej účinek, tak to by pak ty obtíže byli asi od toho!! :unamused: Nebo fakt nevím!!!
19. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Holky díky moc za podporu! Ten čípek už momentálně neřeším, tím těhotenstvím jsem na to nějak pozapomněla! Když mi to před dvěma měsíci doktor řekl, tak jsem si myslela, že se už asi půjdu někam zahrabat :frowning2: . Pak jsem někde četla, že na ty to změny čípku je dobré těhotenství, prý se to samo nějak vytratí. Těhotná jsem, takže uvidíme. Taky mám kamarádku, které töto zjistili, chodí každý rok na podrobné vyšetření a řekli jí, že by do dvou let měla otěhotnět, pak už by to mohl být problém.
Momentálně největší problém mi dělají ty celodenní nevolnosti! Je to vážně hrůza. Celý den si připadám jako kdybych zpořádala vepřo-knedlo-zelo pro celou armádu! Včera v lékárně neměli ani ty lízátka, všechno vyprodáno! Fakt smůla! Tak jsem pověřila manžela, ať mi dneska něco sežene. Manžel i pes už ze mě šílí, protože mám teď lepší nos než kočka, všechno a všichni mi smrdí. Ach jo, co ten půl centimetrový prďolka dokáže s mým tělem provádět! :rolling_eyes:
19. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendul, jaké vadné prášky? Mě včera v lékárně taky dostali. Ptala jsem se jestli nemají alespoň Anacid a bylo mi řečeno, že ho stáhli, byl vadný. Zrovna jsem včera ráno jeden měla ....
19. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No stahujou magnesium lactacii ale jen od jedné firmy!!!! :unamused: A já jich beru 8 denně! psali něco o mikrobialní nákaze při výrobě!!! Jinak mě na ty nevolnosti pomáhali lízátka a nebo Maolox- jako anacid, maj ho v pytlíčkách a nebo cucací prášky!!! Tak zkus třeba tohle! Tak jsem netušila proč se tomu říkaj raní nevolnosti, já je mělo celodenně!!! Ale ve 13tt jako když utne a pak už v pohodě!! A ten radar místo nusu jsem měla taky, všechny pachy mě vadili a teď jen už cítím vše a všude ale nevadí mi to!! :slight_smile: Tak se drž ono to bude za pár týdnů dobré!!! :slight_smile:
19. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, já to beru taky! Ale mám to z firmy Galenická laboratoř Ostrava, tak to asi nebude ono, co? To je asi jen regionální dodávka. Už si to píšu, díky! Snad to trošku zabere. Posledně jsem byla ve 14tt a zle mi bylo stále, tak snad mě to tentokrát nebude takhle dlouho držet :zipper_mouth: .
Jinak hezký víkend všem! :slight_smile:
19. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele to magnezium je od firmy Vakos XT a.s z Prahy!!! :wink: Tak to omrkni!!!
19. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
21.12.-Lucinka(poradna)
22.12.-Katy(poradna)
22.12.-Vendulka(ctg)
23.12.-Jájulda(velký UZ)
28.12.-Jájulda(poradna)
31.12.-Piskot(poradna)
5.1.-Safirka(kontrola)
5.1.-Iva(poradna)
7.1.-jájulda(krev)
8.1.-Jáji(kontrola)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukášek,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Eliáš

Safirko a Jáji,tak jsem vás přidala do doktorský postupky a až budete chtít,tak vás přidám i do těhu postupky!!Jen mi stačí napsat termín porodu a vybraný jména pro prcka!! :slight_smile:
Jinak taky jsem zvědavá kdo z nás první porodí!! :grinning: Už je to na mě dlouhý,všechno mě bolí a sotva se hnu!!Ještě,že už to máme za pár!! :grinning:
19. pro 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, Vendulko, po 35 tt už je to úplně vpohodě, prcek klidně může ven - takže až se některá na delší dobu odmlčíte, budeme vědět proč - já se tak těším na "naše první májovkové miminko" jsem teda fakt zvědavá kdo to bude !! :dizzy_face:
19. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám takovej dotaz, kde se kupujou normální látkový plínky ? :sweat_smile: V drogerce jsem na ně nenarazila - snad v lékárně ?
20. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji krásnou artickou neděli :grinning: Mráz na zastavení bacilu chřipky dobrý, ale už by mohlo být o něco tepleji. Tak já tipuju, že bude první rodit Vendulka, když prvně rodila o 3 týdny dřív, však už to bude brzy, dlouho čekat nebudem :wink: Vendulko ty jsi mě zase vystrašila s tím hořčíkem, já mám Magnesii lactici 0,5tbl. od Medicamenta a.s. Prahy 6, tak doufám, že tato šarže je v pohodě :angry:
Jaji, drž se, nevolnosti ustoupí, nedá se nic dělat, někdo je má, někdo ne.
Jo jinak je mi už líp, zachytila jsem to v začátku, tak jsem snad dala bacilům na frak :grinning: ,jen se trochu dusím kašlem, tak si popíjím čajíček z cibule.
20. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivi já jsem látkový plinky kupovala v obchodě s dětským zbožím, byla jsem tam omrknout nějaký dětský věci, tak jsem je rovnou vzala. většinou to mají prodavačky u pokladen, balení po 10ti kusech a víc... :wink:
20. pro 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
21.12.-Lucinka(poradna)
22.12.-Katy(poradna)
22.12.-Vendulka(ctg)
23.12.-Jájulda(velký UZ)
28.12.-Jájulda(poradna)
31.12.-Piskot(poradna)
5.1.-Safirka(kontrola)
5.1.-Iva(poradna)
7.1.-jájulda(krev)
8.1.-Jáji(kontrola)

Těhu postupka

Tak holky!!Já taky tipuju,že první odrodí Vendulka!!!U mě to vypadá,že se malej bude držet zuby nehty a nebude chtít ven!! :wink: Jestli bude po mě,tak rozhodně!!Mě mamka přenášela 14 dní a pak jí ještě skákali na břicho,abych vůbec vylezla!!! :grinning: :grinning:
Ivčo!!Látkový plíny taky seženeš přes internet!!!Tam jich je spousta,ale te´d přesně nevim tu adresu,ale kdyby si o ni měla zájem,tak písni a já ji zjistim!!Je to krám zabývající se přímo jen látkovýma plínkama!!!
20. pro 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku díky, ale já bych si je chtěla nejdřív osahat :sunglasses: jen jsem nevěděla jestli pro ně mám jít do lékárny, do dětskýho nebo do drogerky... Internet je až poslední štace :sweat_smile:
20. pro 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. O víkendu jsem vůbec neměla čas sem kuknout. V sobotu jsme slavili svátek malého a narozky manžela. Včera jsem uklízela, žehlila, byli jsme na menším nákupu... Nějak rychle to uběhlo.
Ivčo, látkové plenky bych koupila v obchodě s dětskýmal potřebama. V drgerce ani v lékárně ne.
Já raději nebudu tipovat kdo bude mít první májové miminko. NEchám se překvapit. :slight_smile:
Luci přeji úspěšnou kontrolu.
21. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, abys to nakonec nebyla ještě ty ! :grinning:
21. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hodně štěstí na dnešní kontrole Lucinko! Piškotku, prosím přidej mě do postupky, do poradny jdu 5.1.
21. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky chtěla bych poradit. Jak moc vás bolely prsa v těhu myslím tím ze začátku. Mě první dva týdny docela hodně, ale teď už mám jen citlivé bradavky a trochu mě bolí když na nich ležím. Myslíte, že je to dobré znamení?Bolely vás prsa hodně? já mám strach.
21. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi nestresuj, bolí to každej den jinak... někdy urputně, pak je chvilku klid a pak zase... Prostě hormony a změny se dějí pomalu a taky si na tu bolest postupně zvykáš. Máš na to ještě 33 týdnů :dizzy_face: Pokud bys ji cítila pořád stejně intenzivně, tak se z toho po pár týdnech zblázníš. Tělo tě taky nechá někdy oddychnout :wink: Určitě je všechno vpořádku...
21. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsemtaky nějak od soboty nestíhala, hlavně se nám vrátil táta! :slight_smile: Jinak už mám všechny dárky- navštívila jsem drogérku a oni měli -50% na všechny balčky tak co mě chybělo jsem nakoupila tam!!! :sweat_smile: Jinak látkový plíny maj ve Vesně a v dobrý kvalitě, Ivii jestli budeš používat papírový plíny tak ti těch látkových bude stačit 20ks a nějaký obrázkuvý do poradny a kočáru(5ks)!!! Tak jsem to měla na Ádu a v pohodě jsme vychýzeli!!! :slight_smile: Není to levný tak proč přehánět a nakonec to nevyužít!!!! :slight_smile: Jinak Safir prsa mě bolely za začátku hrozně, nemohla jsem nosit ani podprdu a bolelo mě i ležen na boku!!! Hrozný!!! Ale pak se to nějak samo uklidnilo a teď je to občas, ale za to mě teče jako mlezivo!! Aspoň vm že bude mít Mates baštu!!!! :grinning:
21. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Tak mě prsa taky bolí dost úděsně. Dneska trošku méně, jindy více. Hlavně, když na sobě nemám podprdu! Prsa mám dost velká, tak je to utrpení. Doufám, že z nich po prckovi nebudu mít pytle na úžovky! :dizzy_face: Momentálně se mi i podbřišek uklidnil, nic mě netahá ani nepíchá, ale mě trápí jen ty nevolnosti.
21. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, ty jsi teda hubeňour! Kolik máš nahoře? 3 kila? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Ivi pěkně jste vyrostli!!! :grinning: a fakt máš jen ten pupík!! Jako já co?! :wink: Taky jsem zvědavá s kolika Kg budeš mít než půjdeš rodit!! Ale moc to nebude co?!!! Já mám zatím 4,5 Kg! Zase se bude zítra zlibit!!!! Ale nějak mě to zas nejde přibrat!!! :wink: A to jim na co mám chuť a kdy chci, a taď me chutná to cukroví a hlavně s čokoládou mňam, mňam!!! :grinning:
21. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji - hubeňour ? Připadám si jak neřízenej kamion a to mě to nejhorší teprve čeká :sweat_smile:
Mám zatím nahoře 8 kg. Chvilku jsem chodila na těhu cvičení, ale teď už to flákám - s předporodníma kurzama už se to nedá při práci zvládat a taky se hned zadejchám, tak na to prdím... jen občas procházkuju.
Vendy, 4,5kg to je jako bys končila první trimestr a ne pomalu třetí ! :grinning: až prcka porodíš i s placentou a odteče voda, tak budeš v mínusu ! aby ses pak při kojení úplně neztratila.... Baštíš vůbec něco ? :wink:
21. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
21.12.-Lucinka(poradna)
22.12.-Katy(poradna)
22.12.-Vendulka(ctg)
23.12.-Jájulda(velký UZ)
28.12.-Jájulda(poradna)
31.12.-Piskot(poradna)
5.1.-Žanet(poradna)
5.1.-Safirka(kontrola)
5.1.-Iva(poradna)
7.1.-jájulda(krev)
8.1.-Jáji(kontrola)

Těhu postupka

Ahoj holky!!Tak já te´d přišla z města,je tam boží dopuštění,ty lidi blázněj!!!Hrůza a děs!!Ode dneška už mám doma manžu a ž do novýho roku,tak jsem ráda.Aspoň si ho pořádně užiju!!!
Safirko!!Mě prsa boleli asi měsíc a pak úplně přestali a teď mám jen citlivý bradavky!!Takže se vůbec neboj!!!
21. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, tomu nejde ani uvěřit, že máš nahoře 8 kilo! A kde? Vždyť se ti pořád značí žebra?! :grinning: . Venda, ta je jako mimozemšťan, ještě jsem neslyšela o někom, kdö by přibral je do pěti kilo!!! Mám obavu, že budu ráda, jak naberu jen do 15 kil. Moje mamina nabírala takových dvacet!
21. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, dědičný to určitě není, moje máma má 3 děti a s každým přibrala skoro 30 kg :sweat_smile: Dokážeš si představit jakej jsem z toho měla děs. Ona vypadala jak na 6 měsíc už v 6tt :grinning: Taky je fakt že ji po každým z nás tak 5 kg zůstalo :unamused: no co už - pro mimouše cokoliv. Já tím že bydlím sama a nezavážu si ani boty, tak to mám naštěstí s tou váhou docela dobrý - kdyby se mi něco stalo, není koho požádat o pomoc (takže boty jsem si koupila prozřetelně na zip) :grinning:
21. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Ivi, já si myslím, že jsi taky hubeňour, těch tvojich žeber jsem se lekla :astonished:, máš jenom pěkné bříško. No a mi teda taky nikdo nezavazuje boty, ale mám co dělat, když tak si je zavazuju na schodech.
21. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanetko, je to sranda co ? :grinning: Kdyz jsem si naposledy stříhala nehty na nohách, tak jsem si utřihla kus prstu, bo už na to přes miláška nevidím - krve jak z prasete, ale strašně me to rozesmálo :grinning: :grinning: :grinning: Příště budu opatrnější :sweat_smile:
21. pro 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, dnes na kontrole dobrý. Akorát moc rychlý. :frowning2: Jsem se těšila, že mi řekne kolik prcek váží, měří a nic. Jen mi řekla, že je tak, jak má být....a já se ptám:to je jako jak? :unamused: A doktorka říká: no hlavičkou dolů.... :slight_smile: A šup dolů a další kontrola 11.1. ani jsem se nestihla "rozkoukat" jak se říká. Ona ta moje doktorka má teď strašně moc těhulek, než jdu do ordinace, musím si vždy tak 2 hodiny posedět v čekárně... :angry: Jinak Jáji já mám s prsy taky "problém", jako s velikostí. :frowning2: Brala bych menší, fakt. :unamused: Dávám do alba taky fotku bříška....no už mám 15KG navrch. :frowning2: U Káji jsem měla 23KG! :confounded: Už by se ta váha mohla zastavit....
21. pro 2009 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Ivi, příště musíš být opatrnější na sebe, je pravda, že jsme trošku větší než obvykle :grinning: Ty nehty na nohách mi stříhá manžel, tak jak dorazí přítel, tak ho musíš zaúkolovat :wink:
Luci, gratulace k úspěšné kontrole, těch těhulek je všude hodně i u nás. Luci pěkné bříško, nevypadá to, že jsi přibrala 15kg, vypadáš v pohodě.
21. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek