• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Vendulko!!!!!!!!To je úplná bomba!!!!!!!Strašně moooooc gratuluju!!!!!Já věděla,že jak se strhne lavina,že to půjde hned!!!!!Mooooc a moooc Ti to přeju!!!! :slight_smile:
Tak a kdo nás bude následovat teď??
21. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem si přidala do alba fotečku jak sem trochu bláznila,tak se mrkněte :grinning:
Lucinko a proč máš antibiotika???Máš zánět nebo proč???
Jestli máš antibiotika,tak bych se snažílkováním počkala aspoň do té doby než je dobereš,protože jsou nebezpečný pro mimčo a většinou v těhu nesmíš brát žádný ATB!!!
Vendulko a v kolikátém si???Já včera začala 5 týden!!Tak když to půjde dobře,tak bysme měli rodit nějak po sobě viď???? :wink:
21. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj antibiotika mi napsala, protože po revizi mi žádné nedali a prý se to dává...tak nevím. Mám počkat přes víkend a pokud mě nepřestane bolet podbřišek, mám je začít brát. Dělala mi ultrazvuk a nic nenašla, tak mi udělala jen stěr a za 10 dní budou výsledky, zda je vše o.k. :slight_smile: Tak my se tento týden dosnažíme a kdyžtak od dalšího týdne antibiotika :sunglasses: Jsou to prášky jen na 4 dny, pak bych měla dostat MS tak uvidíme, co dál :grinning: Ale já Májovka asi nebudu, nebo si to aspoň myslím :grinning: Tak pá holky jdu se opalovat, mám na sobě plavky a huráá na balkon :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciienko, po revizi se žádné antibiotika neberou :unamused: :unamused: :unamused: Držím toi palečky, ať tě to bolení přejde. Nemůžeš to mít před MS? Mě to taky bolelo, ale pak přestalo ze dne na den.
Piškotku, tak to už máš úspěšně první měsíc těhu za sebou, tak ještě osm. To to letí,že? Jsem zvědavá, kdo vás bude následovat. A jak jsi dopadla na tom HCG?
21. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, taky se snažime ted od Května, můžu se zeptat po jak dlouhé době se vám zadarilo.
21. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, před víkonem by se ATB měla dávat je to taková clona, aby nedoško k zánětu, u nás v práci je dáváme před operací a já je dostala taky než jsem šla na sál. Piškotk není jak tobě taky bych chtěla otěhotnět co nejdřív ale teprve čekám tu první mrchu a pak už snad nedorazí protože po miminku toužím já i manžel.Jinak jsem se dnes taky opalovala ale jen chvilku sluníčko prý léčí tak jsem mu vystavila bříško, at mi to tam hezky zhojí :grinning: Tak jsem ráda, že už máme dvě a doufám, že se to bude šířit na nás všechny.Hlavně se těhulky opatrujte
21. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku ty jsi teda číslo :grinning: Jde tam krásně vidět jak se to HCG v moči zvyšuje jak ta barvička tmavne tak se ničeho neboj a užívej si to :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Piskotku takjá bych měla být dnes 3+4tt podle mě ale uvidím co řekne Dr!!! :grinning:
21. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo!!Neboj dám vědět jak sem dopadla!!Jdu tam až tak za dvě hoďky,ale určo se pak ozvu!!
Vendulko,tak to je moooc fajn,já jsem dneska 5+1tt,ale uvidíme přesně až podle doktorky!!!Kdy jdeš k doktorce???
Chersi!!Nevim jestli to víš,ale my jsme tady všichni po potratu a teď se postupně začínáme znovu snažit,ale zatim se to každé z nás povedlo pomalu hned!!!Tak neztrácej naději!!! :wink:
21. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
piskot1, promíň to jsem nevěděla, omlouvám se.
21. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chersi!!To vůbec neva!!!!Jen sem Ti napsala jak to je,aby si byla v obraze :slight_smile:
Když se snažíte od května teprve,tak to je hrozně krátká doba!!!Většinou to trvá několik měsíců než se zadaří!!!Tak se ničeho neboj,určitě se Ti to povede :wink:
21. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je ale dneska veselo :grinning: ! To je fajn, že už jsme(jste :slight_smile: )dvě z nás šťastlivky. Strašně si přeju, abych za měsíc mohla psát taky, že jsem těhule! Dneska jsem si konečně koupila arzenál! Teď srkám kontryhelový čaj, zblajzla jsem první tabletku femibionu a koupila si ovu test a těhu test. Lékárnice si asi myslela svoje :grinning: . Moje MS zatím nikde, už se vidím na injekci, ach jo ...
21. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen k těm antibiotikům ..... taky jsem je dostala hned po zákroku. Říkali mi, že se to dává, abych nechytla nějaký zánět nebo bůh ví jaký kikiris! Hned jsem byla klidnější, další zánět dělohy už bych asi nedala :frowning2:
21. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piskotku ona tan dnes Dr nebila tak to zkusím zítra. Ale já si myslím že až tak kolem 10.6. :slight_smile: :slight_smile: Uvidím jesti bude chtít počkat, nebo se na nás mrkne dřív! :sunglasses: A asi jak jsem byla ztoho dnes tak vyklepaná, tak když jsem dělala oběd, tak mi vystřík olej a mám pěkně spálenou ruku( 3x3cm s puchýřem). Bolí to jek svi.... Večer slouží kámoška tak si tam zajedu na převaz( ošetřila jsem si to zatím sama) :confounded:
21. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vendulko opatrně s tím olejem! :frowning2: JJ, že se ty antibiotika dávají aby tam nevznikl zánět, tak to říkala. Tak jsem je dostala pozdě, ale přece :unamused: Pokud mě bude bříško bolet i přes víkend, tak se tam asi rodí nějaký zánět a budu ho muset přeléčit. Já jsem to neuměla vysvětlit, jste mi napověděli :wink: Kdyžtak další měsíc snaženíčka, je to ve hvězdách :grinning: Už mám uvařený kontryhelový čaj, tak si jdu sednout k telce tak pro dnešek pá všem snažilkám a těhulkám a čekatelkám :sunglasses:
21. kvě 2009 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se pro dnešek loučím ...... dobrou děvčátka :grinning: !
21. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím, že jste se rozepsaly. To je fajn. Já byla s malým u našich. Napustila jsem malému malinký bazének a s našima jsme seděli na terase a slunili se, kecali a malý se ráchal. Je to vodomil. :grinning: :grinning: :grinning: Pak jsem pekla tyčinky z listového těsta. Fajn odpoledne. luciienko přeji ti aby to zánět nebyl a aby tě to bolení přešlo.
Já holky fakt nevím jestli jsem dostala během zákroku nějaké antibiotika, ale po zákroku nic. Vendulas opatrně s popálením. Víš že to je to nejhorší, tak se šetři.
Jáji, jsi pěkně vybavená. Ale to je fajn, alespoň tě nic nepřekvapí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Taky se pro dnešek loučím, papá.
21. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy!!! :slight_smile:
Tak jsem právě dorazila z HCG!!!
Minulý týden jsem ho měla 387 a dnes ho máme 4751,takže prý krásně stoupáme a podle HCG zatim vše v pořádku!!!
Ale přesně uvidíme až 4.6. u doktorky a na UZ jestli je vše ok a máme srdíčko!!To už budu 7+1tt!!
Vendulko to mě mrzí s tim olejem,ale já bych z toho byla taky tak vykolejená,že já bych se opařila celá :grinning: !!Jééé a co manžel na to,že si těhu???
Lucinko!!Pokud jsou ty ATB jen na 4 dny,tak bych je začla v klidu brát a nečekala jestli Tě přejde bolest bříška ať to dyžtak utneš hned na začátku a můžete v klidu pokračovat ve snažilkování!!! :wink:
Safirko!!Jak dlouho si po revizi??Já myslela,že už si měla první MS!!!Nebo,že bych to zas s někym spletla???Je to možný,já jsem na to talent :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno tak mě večer kámoška propíchůa puchýř a už je líp!!! Jinak manžel ja moc rád, ale asi má větší strach než já jen to neumí vyslovit !!! :unamused: Luci souhlasím s Piskotkem , taky bych si ty ATB vzala ať máš jistotu že jsi OK!!
22. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, tak HCG máš super :slight_smile: No už je to přes 3 ntýdny takže teď čekám kdy se mi dostaví MS.Tak uvidím, říká se 4-6 týdnů tak snad a pokud ne tak půjduna injekci at mi to vyvolá.No a k tem ATB, pokud tě břicho pobolívá stále tak si je vem, aj kdyby tam zánět nebyl bude to taková málá prevence.Mi to po operaci dáváme taky tak na ty 3 dny jak u koho. Holky kéž by se nám zadařiálo tak rychle jako vám.
22. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko! Moje 1MS stále nikde, už jsem z toho docela na nervy! Holky, máte někdo zkušenosti z těmi vyvolávacími injekcemi? Na nějaké diskuzi jsem četla, že po té vyvolávačce přijde MS třeba až za 14dní! Někdy prý ani ta první nezabere a jde se na další :frowning2:
22. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko!!!Tak to máš ještě hodně času na vyvolávačku!!První MS se po revizi dostane až tak po 5-6 týdnech!!Já ji dostala až po 6 týdnech od revize!!Tak se neboj určitě dorazí,ještě je na ni čas!!A pak se začnete snažilkovat!!!Neboj uteče to rychle a co nevidět budeš psát,že si těhule :wink:
Jáji a ty si jak dlouho po revizi??Jestli je to víc jak 7 týdnů,tak bych si došla k doktorovi,ale jinak bych ještě počkala,taky se dočkáš!!U někoho to trvá trochu dýl než ji dostane!!Jinak s vyvoláčkama zkušenosti nemám!!Takže v tom Ti neporadím!!!
Lendulko jak jste vymalovali???? :wink:
22. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky....Jáji já jsem dostala po vyvolávačce MS za 12 dní. Někdo to dostane hned po 3 dnech, někdo ne. 14 dní je prý max. Jinak první MS jsem měla až po šestinedělí. :dizzy_face: Vendulko, to bude otázečka trochu zpátky, ale kdy ty si měla první MS? Vím, že jsme byli na revizi "spolu", stejný den, ale ty jsi je měla nějak dřív jak já. Já je dostala až 6.5. Tak to si ještě počkám, zda se zadařilo, či ne :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já to dostala 26.4. přesně 1měsíc a 1 den po revizy!! Jinak mě dnes zas pobolívá břicho - asi zas ten Utrogestan!!!! :frowning2: A připadám si jak balón- mám nafouklí břicho a je mi nějak těžko! ! Tak je to snad všechno v pohodě!! :wink:
22. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teď jsem doletěla z práce a ze školky. Opět zamračeno. Těhule naše, hlavně buďte v pohodě. Vendulásku, teď myslím hlavně tebe :wink: :wink: :wink: Já jsem zvědavá na sebe,tak moc bych chtěla, ale nevěřím :unamused: :unamused: :unamused:
Jáji MS doratí musí. Jen si dává ta potvora načas. Holky nechci vypadat jako úplný blb, ale jak funguje ovu test?
22. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo!!Ovu test funguje stejně jako těhu test!!!Až se Ti tam objeví dvě stejně silné čárky,tak to znamená,že do 24-48 hodin dojde k ovulaci,tak je nejlepší čas na snažilkování!!
Ale pozor ty čárky musí být stejně silné!!Jak je jedna míň zbarvená než ta druhá,tak se to považuje jako negativní!!
Nejlepší je testovat několik dní po sobě!!Záleží na tom jak dlouhý máš cyklus!!Já ho měla 27 dní a začla jsem testovat 12 den a 13 nebo 14 mi to ukázalo,že bude brzo ovulace!!!
22. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHA...A od kdy bereš ten utrogestan? Mě Dr. nic takovýho nenasadila :confounded: Tak snad je vše v pořádku Vendi..u tebe jako :wink: Jinak ovu testy jsem si dělala, asi 4 týdny po revizi, abych věděla, jestli tělíčko funguje, úplně haluzově vyšel pozitivně tenkrát :grinning: Protože mě Tak 2 dny pobolívalo bříško a byla to ovulka :slight_smile: Normálně na něj načuráš jak na těhu test :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko!!Neboj bude to všechno ok a v pořádku!!!Musíme doufat!!! :wink:
Nezkoušela sis jen tak náhodou kdy máš termín porodu??Vím,že je to mooc brzo,ale zajímá mě jak sme od sebe daleko :slight_smile:
A hlavně buď v klidu a nestresuj se!!Byla si už u doktorky nebo si objednaná??že bych založila tu doktorskou postupku!!Co vy na to holky???
22. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tedy blbost jsem napsala, nenačuráš, ale ponoříš do toho a jak budou 2, je ovulka :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.menstruacni-kalendar.cz/index-cs.aspx .....jen vepíšete dny, kdy jste měli MS a ono vám to samo ukáže žlutě plodný dny :grinning: Tedy musíte to tam v nastavení zaškrtnout, že chcete zobrazit plodné dny :grinning: Tak snad to někomu pomůže...
22. kvě 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek