• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Doktorská postupka
----------------------

11.1.-Lucinka(poradna)
12.1.-Vendulka(poradna)
19.1.-Katy(poradna)
20.1.-Jajulda(poradna)
26.1.-Žanet(poradna)
29.1.-Jaji(poradna)
1.2.-Safirka(kontrola)
2.2.-Iva(poradna)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukas,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Eliáš
Safirka-------------14.8.2010----Šimonek
Jaji------------------10.8.2010

Hvězdná (mimi) postupka
----------------------------------
Piškot-----------7.1.2010 0:12--------Matýsek-----3,5kg, 51cm

Ahoj holky, Jajuldo gratulace k dnešní úspěšné kontrole a je super, že je mimčo v pořádku. Katy pěkné fotečky pupíku. Čím víc se člověk snaží neuklouznout Katy, tak jak naschval sebou řízne. Já jsem se byla bobovat s malou a taky jsem sebou švihla naštěstí do sněhu, no a ani nevím, jestli jsem si dala ruku před břicho. Ale mimčo v břišku sebou řádí, tak je snad všechno ok taky.
No holky, jestli dobře počítám, tak dneska je pátý den a Piškotek by měl jít dneska domů z porodnice. Sice bude mít asi fofr, ale bylo by super, kdyby se ozvala a dala fotečku Matýska :slight_smile:
11. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak vy jste se pěkně rozepsaly :slight_smile: ! My ještě vybraná jména nemáme. Kluka bych chtěla Honzíka, ale manžel ne. Chtěl by, aby se jmenoval po něm, s čímž zase já nesouhlasím. Tak to zatím necháváme být. Líbí se mi taky jméno Lukas. Chtěla jsem se zeptat, protože nemám s tím vůbec žádnou zkušenost, kdybych náhodou chtěla Lukase, musí se o toto jméno nějak zvláště žádat o schválení, když není v kalendáři?
K tomu screeningu. V pátek jsem se o tom bavila s doktorem. Vzhledem k předchozí velice špatné zkušenosti jsem se ho ptala, zda mě bude nutit opět do screeningu. Řekl mi, že ne. Jeho názor je, že je to velice nepřesné a když to vyjde špatně, je to pro maminu zbytečný několika týdenní strach. Že doufá, že se věda brzy posune kupředu a vymyslí se konečně něco přesného. Tak jsem byla ráda, že tam nemusím. Podstoupím screening jen z krve v 15tt. Minule sebou prcek tam házel, že doktor nebyl schopen ho ani změřit natož změřit něco tam malého jako je nosní kůstka a šíjové projasnění. Riziko mi vyšlo 1:30, což je úplná katastrofa! Proto už to nechci podstupovat znovu. Možná mě za to odsoudíte, ale úplně se mi svírá hrdlo, když na to jen pomyslím ...
Taky jsem chtěla vyrazit se psem na procházku, ale mám z pádu takový strach, že asi raději nikam nepůjdu. Včera mě celý den tak silně píchal podbřišek, že jsem měla strach, že se něco děje. Dneska zase dobré, tak snad si tam prcek jen dělal místo.
11. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji právěže ten screening v 1. trim. je nejpřesnější!!! Ty odběry v 16tt jsou falešně pozitivní!!! A odhalí vady jen z 70% ale ten v tom 13tt až z 90%- tak je to přesnější a hlavně ti přesně řeknou stáří mimi-je to nejpřesnější!!! :wink: Právě proto co bylo před tím jsem do toho screeningu šla a celej si ho zaplatila!!! Jo a přece Lucince ten sceening vyšel dobře a odběry falešně pozitivní a měla akorát trápení a nakonec jsou OK!!! Aspoň myslím že to tak bylo, žejo Luci!! :wink: No, na konec je to každýho věc, jak se rozhodne! Hlavní je, aby vše bylo úplně na 1!!! :grinning: No taky se někde po císaři chodí až 7 den, a když měla Piškotka ty problémy, tak třeba půjde domů o trošku dýl!!! Ale už se nemůžu dočkat foteček Matýska!!! :slight_smile:
11. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy máš krásný bříško, moc ti sluší ! :dizzy_face:
Jajuldo, gratuluju, to je fakj že je všechno tak jak má být, ale ty už se taky pomalu můžeš chystat :wink:
Jaji - nikdo tě odsuzovat nebude, je to naprosto normální - každá chceme zdravý miminko a pohodový těhotenstí, co nejméně stresu a pokud by ses necítila dobře, tak to prostě nedělej... Ale jak píše Vendulka, za ten klid to stojí a testy jsou nejpřesnější v prvním trimu. Myslím že ty výsledky pak byly do týdne (někdo je má dokonce okamžitě) a kombinují se hodnoty na UZ a krevní testy. Ty pozdější hrazené testy v 16tt mají spolehlivost 60%, vychází často falešně pozitivní a každou takovou maminu pak ženou na amniocentezu a to je ještě horší, tam se na výsledky čeká hrozně dlouho, zásah je invazivní - no není o co stát. S pesanem nikam nechoď když je takové riziko pádu, nestojí to za to a on se může vyvenčit i kousek od vašich dveří, taky omezuju pohyb venku na minimum z preventivních důvodů :sunglasses:
11. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem myslela na Piškotka, že by měl jít už domů. Vendulko, Piškotek neměl císaře. Tak by mohli jít dneska domů a dát pár foteček do albumku, a napsat co a jak. Budeme se těšit.
Jáji, klidně můžeš dát Lukase. Když se podíváš, tak my máme Lukase a Ellen a ani jedno jméno není v kalendáři. Je Lukáš a Elena.
Lucienka jde ještě dneska na kontrolu, tak snad dopadnou dobře.
Katy co je to Casuale? Možná jsme hloupá, ale nevím co to je.
11. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíte, 90% je hodně a já jsem zase ta vyjímka, která do tabulek nezapadá. Brali mi krev, která nedopadla dobře a šíjové projasnění taky. Výsledek 1:30, což je téměř jisté postižení. Hnali mě na odběr plodové vody. To už se nestalo, protože jsem potratila. Z pitvy se žádné postižení neprokázalo. Takže už žádnému screeningu nevěřím. Při mé smůle by i tento dopadl špatně.
11. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji,holky mají pravdu,v prvním trimu bývají testy nejpřesnější :wink:
jajuldo,je to zkratka pro kočár Casualplay,ale teď mi došlo,že už kočárek máte.Špatně jsem to pochopila s tím fusákem,že na něj čekáš,tak jsem myslela,že origoš do Casualplaye :wink:
A taky se těším na Matýskovy fotečky :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:01  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jsem asi špatně pochupila!! :confused: Já myslela, že měla císaře!!! Nebo jsem to tak z té 1. zprávy od manžela pochopila, že budou mít císaře!!! :wink: Tak to vtom případě by domů mohli jít a byz problémů!! :wink: Tak snad se nám brzo ozve!!! :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka, tak vidím, že jste se rozepsali. No já jsem akorát přijela z města manžel tam jel služebně tak jsem jela s ním a koupila jsem si v Orsey úpletové šaty. Ještě jsem si chtěla koupit i teplé hnědé silonky, ale bohužel v tom obchůdku měli zrovna zavřeno. Doma mám jen černé tak uvidím jestli to k tomu půjde. Šaty jsou hezké a pohodlné. Jak jsem jela s mužem v autě a dojedla pitu s kuřecím masem tak jsem si musela povolit knoflík, páč mě to děsně táhlo.
Jinak Jaji, záleží jen na tobě a pokud ti to doktor schvaluje tak proč né. Dřív se nedělali vyšetření vůbec. Jiné je pokud by maminka veděla, že by si to nechala vzít, kdyby ty testy dopadly špatně. Ale jinak. Je to opravdu jen na tobě a taky chápu, že si přeješ pohodové těhotenství jako já i holky.
Katy, opravdu pěkný kočárek i bříško je krásné, je z tebe hezká maminka. :slight_smile: No Piškotek už by se měl vracet i s tím malým voňavým uzlíčkem. Taky už se těším na foto :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko, Piškotek psal po poslední prohlídce že bude mít 100% císaře, ale nakonec to asi změnili a rodila přirozeně - taky mě to zmátlo :wink:
Jaji, Safirko - pracujete nebo máte neschopenku ?
11. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi jsem na PN protože jako zdravotní sestra, těhotná pracovat v nemocnici nemůžu je to rizikkové pracoviště pro těhotné. Jsem zvědavá jaké dostanu peníze z PN. Dřív to bylo lepší v tom, že pokud byl člověk delší dobu nemocný dostal víc peněz, ale teď to nějak změnili a já nevím kolik to dělá peněz. Darebáci. Šetří úplně na nepravých místech. Měli by ubrat platy sobě a ne maminkám na mateřských a nemocným lidem, kteří taky chtějí žít. :angry:
11. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahokte holky, tak nejdřív Katy krásný fotky, a kočárek luxus! Hodně se mi líbí Casualplay. :wink: Piškotek měl mít císaře, ale potom její manžel psal, že nakonec rodila přirozeně, normálně. :slight_smile: Třeba už je doma. :wink: Já dnes na kontrole vše v pořádku, chlapeček je hlavou dolů, tak, jak má. :sunglasses: Píšu, chlapeček, protože dnes doktorka opět ukazovala "pytlíka", tak už by to měla být opravdu tutovka. :grinning: Váží kolem 1,7kg. Další poradnu mám 25.1. tak prosím Žanetku o dopsání. :slight_smile: Vendulko teda ty si dáváš na čas, já furt, že už nenapíšeš že už beztak budeš v porodnici a ty furt nic! :grinning: Jinak já si taky myslím, že ty testy v tom 13tt jsou nejpřesnější. A vlastně mi to říkala i dr.na genetice v Brně. Právě na základě toho, že jsem měla testy ve 13tt dobré, nešla jsem na odběr plodovky. V 16tt mi vyšli tripple testy špatně a byla jsem na genetice. Tam mi navrhli odběr plodové vody, ale mě se do toho moc nechtělo, tak mi napsali do papírů, že se rozhodnu po ultrazvuku. Na ultrazvuku bylo vše v pořádku a ještě mi k tomu doktorka připočítala ty dobrý výsledky ze 13tt a hned vyšlo riziko 1:420, teď to nevím přesně, prostě nad 400.A to že už je v normě. Předtím jsem měla 1:200. Chválabohu, že jsem v tom 13tt na odběru byla. To mě "zachránilo" od odběru plodovky. Ale abych se vám přiznala, i když bylo na UZ vše v pořádku, pořád se hrozně bojím, aby bylo miminko zdravé. :unamused:
11. led 2010 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem na PN, mám nezvratně poškozenou dělohu, takže u mě to bude vždycky rizikové těhu. Bohužel. Mezi touto a předchozí PN nemám odpracováno 6 měsíců, takže mi nevyjde rok dávek. Budu muset žádat o prodloužení, ale to by neměl být problém, jsem těhotná a to nezůstanu napořád :slight_smile:. Taky jsem zvědavá na penízky, onemocněla jsem ve starém roce, ale nevím, jestli se mě bude či nebude týkat letošní úprava.
11. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ránko. Jáji letošní úprava se bohužel vztahuje na všechny. Ikdyž jsi nastoupila na PN minulý rok tak ti budou přepočítavat dle letošních úprav. Je to stejné jako u mateřské. IKdyž jsme šly loni, tak se letos bude počítat podle letošních úprav. Bohužel :frowning2: :frowning2: , páč někomu sebourou dobré peníze.
Tak¨Vendulko, jsem zvědavá jestli dneska jdete na kontrolu nebo už jste někde úplně jinde. :sweat_smile:
12. led 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, s tou mateřskou ještě neházejme flintu do žita. Fischer si zve pohlaváry jednotlivých stran na hrad a ti jsou zatím všichi pro to, aby se to vrátilo na původní výši (pokud najdou peníze :sweat_smile: ) já teda ještě pořád doufám !! :dizzy_face:
12. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, jenom aby ty peníze nehledali a nerozhodovali se celý rok. Podle mě nemají dávat zemědělcům (tím ale neříkám, že by nebyli důležití), ale logicky by měli dát peníze tam kde je naše budoucnost. :rolling_eyes: Jenže ono jim to asi nedochází.
12. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------

12.1.-Vendulka(poradna)
19.1.-Katy(poradna)
20.1.-Jajulda(poradna)
25.1.-Lucinka(poradna)
26.1.-Žanet(poradna)
29.1.-Jaji(poradna)
1.2.-Safirka(kontrola)
2.2.-Iva(poradna)

Těhu postupka
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukas,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Eliáš
Safirka-------------14.8.2010----Šimonek
Jaji------------------10.8.2010

Hvězdná (mimi) postupka
----------------------------------
Piškot-----------7.1.2010 0:12--------Matýsek-----3,5kg, 51cm

Ahoj holky,je to prostě síla s tou mateřskou a nemocenskou. Ale mi s tím bohužel nic nezmůžem, jak říká Iva jen doufat :unamused: . Já jsem teda po pravdě už přestala doufat, za 14 dní jdu na mateřskou a v novinách psali, že kdyby to schávili, tak by to začlo platit tak v polovině roku, takže nic moc.
12. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak píšu co v poradně!! Tak jsme tam čeho jsem se bála!! Potvrzen zvazivovatělaj čípek po stehu!!! Bolesti v noci zase a to od 21.30-2.30!!! Hrůza a na čípku minimální změny!! :frowning2: Tak vzhledem k tomu všemu pokud se porod nerozběhne tak ve čtvrtek ráno nastupuju do nemocnice na vyvolání!! Budou mě dávat prášky na rozrušení čípku- snad to pomůže, protože jestli ne tak máme v sobotu ráno naplánovanýho císaře!!! :frowning2: Na druhou stranu jsem ráda že vím, že už budu mít od toho všeho pokoj, ono 12 dní v kuse bolesti není žádnej med!!! :unamused: Jen mě uklidňuje ta vidina konce, i když císaře opravdu nechci!!! Jinak podle UZ má Mates 2700g tak si pěkně dobaštil a neměl by mít žádný problémy!!! Prý dřív jak ve čtvrtek to nejde teprv od zítřka je branej jako donošenej!! Tak to měla asi i Piškotka nechali jí ukončit 38tt a pak už Matesovi nebránili!! Tak se budu zítra na to všechno připravovat a loučit se s bříškem!!! :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulasy, máš ty to ale opravdu těžké. Moc bych ti přála, aby jsi nemusela na císaře, ale uvidíš jak to půjde. Matej má ideální váhu na porod, takové bych taky chtěla rodit :slight_smile: Ty bolesti a trápení musí být opravdu mor, ale už aspoň víš, že se něco bude dít a ty budeš mít malého už brzo u sebe. :slight_smile:
12. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendul, všechny ti budeme moc a moc držet palce. Věřím, že už to chceš mít za sebou. Bolesti musejí vyčerpávat a je to vlastně pořád dokola už dlouho. Tak se s bříškem pěkně rozluč, konečně ten baťůžek budeš mít vedle sebe a bude konec trápení. Hlavně, abyste to oba dobře zvládli :slight_smile: .
12. led 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Vendulko, konec už je v dohledu a ty přesně víš, že nejpozději v sobotu už se malýmu podíváš z očí do očí... :dizzy_face: Držim palečky aby bylo všechno v co nejlepším pořádku ! :wink:
Piškotku co je s tebou ???
12. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si opět přečetla vaše články a koukám, že se začíná pomalu připravovat na svět další človíček :slight_smile: Vendulko, budu na tebe myslet, atˇ ti všechno dobře dopadne.A atˇ se Matýsek umoudří a jde ven přirozenou cestou, abys nemusela podstupovat císařák.Ale zase musíš mít pořád v hlavě jen jednu myšlenku a to, že už brzy svého drobečka budeš držet v náruči a to je nad veškerou bolest!!!! :slight_smile: Tolik ti to přeju a už bych chtěla být na tvém místě.......Ale bohužel, já mám ještě pořádný flák cesty..... :frowning2: Jinak všem ostatním gratuluju ke kontrolám!!!!!!!A dávejte všechny pozor venku, je to tam doslova o život!!!Tak ne, aby tady někdo psal o zlomené noze :astonished: Tak se mějte hezky. A Vendulko drž se, pfuj, pfuj, pfuj...!!!!!
12. led 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Ivi, chtěla jsem se tě zeptat, kolik jsi vážila, než jsi otěhotněla??Jestli to teda neni tajemství :wink: Koukala jsem na tvé fotky a v 15tt bych řekla, že mám stejně velké bříško, jako jsi měla ty a musim ti teda říct, že mě to dost uklidnilo, protože když jsem kolikrát viděla ty míče už v 15tt, tak mě úplně polilo horko, že mi bříško neroste!!Vim, že ho má každý jiný, ale jsem ráda, že jsi mě tou tvou fotkou uklidnila :slight_smile: A jak ty se připravuješ ne den D?? :sweat_smile: Přeci jen ti to taky rychle uteče!!!Už máš vše připravené???Já vůbec nevim, kdy mám začít něco shánět, nechci si přivolat nějaké neštěstí, tak jsem pořád v klidu a po ničem se ještě neohlížim, tak nevim....Abych to pak vůbec stihla :slight_smile:
12. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Vendulko, taky se přidávám a přeji aby Matýsek šel normální cestou a hned toho 14.1. jak chcete.
Já mám už druhý den bolesti zad a kyčlí. Pajdám jak stará babka. Včera večer mi bylo jaksi zvláštně. Už mívám i takové stahy (měla jsem to i u malého a nic se nedělo), kdy mi jdou až do nohy, ale nebolí. Jen je to hodně nepříjemné.
Manžel jel dnes do Prahy a zítra pojede na večer a přes noc, tak snad se nic dít nebude. Myslím, že ne.
Míšo, velikost bříška je různá. Já si teď třeba připadám jak balón a to jsem u malého byla větší. Jenže to bylo v létě (devátý měsíc) a já ho trávila u našich v bazénu a v letních šatech. Takže mi to vůbec nepřišlo. Pomalu se můžeš dívat po různých věcech na mrňouska. Třeba zajít do obchodu se podívat na kočárek, břebalovací podložku, autosedačku atd. Kočárek si vyzkoušet, prozkoumávat to vše. :grinning:
13. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo - není to zrovna taktní otázka, ale vzhledem k tématu diskuze a okolnostem odhodíme bon ton :sunglasses: Měla jsem 66 kg při výšce 174 cm. Teď už mám o 11 kg víc. Takže pokud jsi na tom "podobně" budeš asi přibírat tak jako já... Sleduju si to i v těhu průkazce a jsem více méně v tabulkách až teď poslední týden to nějak vyskočilo :angry: Malej je taky přesně podle tabulek, jako z učebnice... :wink:
No já musím počkat až přijede přítel s velkým autem a pojedeme do Ikea koupit skříňku pro věci na malýho, chci i křeslo na kojení (bydlím v garsonce a nemám stůl ani židle, spím na zemi) takže to tam budu muset nějak poskládat. Pak ještě postýlku a věci kolem ní - povlečení, lampičku, přebalovák etc... a jakmile bude smontovaná skříň, pojedu k bratránkovi pro hadříky na malýho. Mají Toníčka 6 měsíců a slíbili mi všechno po něm. Tak to přeberu a uvidím jestli bude třeba něco dokupovat. Kočárek, vaničku a kosmetiku pro malýho mám, tak by to už pak mělo být všechno. Nechci moc kupovat dopředu, raději dokoupím až budu něco potřebovat, než mít doma kupu nesmyslů. V bytě 33m2 to ani nejde, nepohnula bych se tam.
Jajuldo, ty už to máš taky každou chvilku, jestlipak už to nejsou poslíčkové... I ty už si brzo pochováš miminko ! :dizzy_face:
13. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVčo, jsou to takový zvlážtní bezbolestivý poslíčci. Sice nepříjemní, ale nebolí. :sweat_smile: Včera jsme se o miminku bavili a Daňulka se móóóóc těší. :sweat_smile: Tak mě napadlo, že kdyby se to narodilo 25.1 tak malý je 25.8. A nebo na můj svátek 4.2. Hezky jsme to vymyslela, že? :grinning: Já bych brala raději ten první termín. No ono si to v pupíku udělá stejně jak chce. :angry:
NEvím co ten Piškotek. Už by se někdo od nich mohl ozvat. Když né maminka s tatínkem, tak malý Matýsek, že? :grinning:
13. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem pro ať Piškotkův Matýsek napíše jak se má a jak se mu tady libí :grinning: :grinning: :grinning: když ti dva (rodiče) nás neinformují :angry:
13. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi moc ti děkuju, žes mi to řekla, nemáš se vůbec za co stydět!!!!Takže jsem v podstatě stejný, já mám 173cm výšku a vážila jsem 63kg, tedˇuž 65kg.takže budeme nejspíš růst, jako vy :grinning: Upřímně ti řeknu, že už bych potřebovala, aby bylo úterý a seděla už bych u doktora v čekárně, jelikož 5 týdnu nevědět nic, je opravdu dlouhá doba a ještě když je člověk zavřený doma, tak to ti to v tý hlavě šrotuje opravdu deno denně!!A převládají negativní myšlenky nad tima pozitivníma.... Ale pak budu zase netrpělivě čekat na výsledky z krve, budou mi tedˇ dělat ty tripl testy, tak to bude zase zkouška ohněm :frowning2: A nevíte náhodou, jak dlouho se na ty výsledky čeká??? Už bych taky chtěla být aspoň ve 30 týdnu.....Tedˇ dávají v sama doma diskuzi o předčasně narozených dětech(např.v 6 měsíci atd.) No můžu vám říct, že jakmile ukázali obrázky a začali jmenovat rizika a vyprávět příběhy postížených dětí, tak jsem to okamžitě přepla!!!Těhotenství je doslova jedno velký riziko!!!!A opravdu záleží jen na štěstí!!!No nic, tak se mějte všechny hezky a pokud Jajulda už začíná mít taky poslíčky :slight_smile: , tak ti moc přeju, aby i ty ses brzy podívala svému drobečkovi do očí a držela ho v náruči.No prostě všem maminkám, kterým už to klepe na dveře přeju HODNĚ ŠTĚSTÍ a budu držet palečky!!!! Jinak holky, jak čekáte pořád, aby se ozval piškotek, tak pokud má malinkej třeba žloutenku, tak se jim pobyt v nemocnici trochu protáhne, uvidíte, že se brzy ozve!!!!
13. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no Vendulko, vy tomu s Matýskem dávate, ty máš vážně "pohodové těhu" od začátku do konce, ale jsi šikulka, pěkně to zvládaš. Po porodu Aďi mi to přišlo taky trošku líto, že už nemám bříško s mimčem :wink: , takže ti rozumím, že se budeš s bříškem loučit. A držím všechny palečky, ať vám to krásně vyjde a ať pěkně porodíte přirozeně.
Já jsem jinak nějaká mrtvá, vůbec nemám žádnou energii, ani spánek už nepomáhá. Mimčo mi asi všechnu energii, bere :unamused: , už se těším, jak bude svítit sluníčko a bude teplo, nakonec jsem ráda, že budu rodit v tom březnu.
No není možné, že by se už zítra Piškotek neozval, už se těším na její zážitky a fotečky :grinning:
13. led 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Která pravidla porušuje: | Zruš Doktorská postupka
----------------------

19.1.-Katy(poradna)
20.1.-Jajulda(poradna)
25.1.-Lucinka(poradna)
26.1.-Žanet(poradna)
29.1.-Jaji(poradna)
1.2.-Safirka(kontrola)
2.2.-Iva(poradna)

Těhu postupka