• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Piskotku, to je fajn, že jsi se ozvala. Je nám tady smutno, no ........ :dizzy_face: A taky jsme nažhavené na informace, jak vám to doma jde. Když budeš mít chvilku, tak se zase ozvi, mamino!
To je jasné, že každé roční období má něco do sebe. Už teď vím, že kdybych musela rodit teď, tak se do ničeho nevlezu! Ani do jedné zimní bundy! Léto je určitě praktičtější, ale bude mě čekat více běhání po doktorech a jak člověk s bubnem funí do těch schodů, tak pak ostatní neví, jestli se o vás pokouší infarkt nebo budete rodit :dizzy_face: ! Ále, to už se nějak zvládne! Hlavně, aby už to bylo!!! Strašně se těším!!!!
21. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Piškotku jsi šikulka. :slight_smile: Maminkovství si užíváš a to je nejdůležitější. :slight_smile: Na ty očička je ještě brzy. Malému ujíždělo jedno očičko a tak jsme šli k očnímu. Teď nosí okluzorek a má brýlky, ale vidí v pohodě bez nich. Ten okluzorek má proto , aby to jedno očičko posílil. Ono se to nějak vyvrbí. Piškotku, vy jste byly v takové zimě s Matýskem venku?
Jinak holky, já jsem hrozná, ještě nemám věci do porodnice dané v tašce. Chystám se na to každý den a každý den mě to nějak nevyjde. Mám je ve skříni v poličce, ale nejsem schopná to dát do tašky. :grinning: :rolling_eyes:
Safi, prosím tě na jakého OSCARA mě měl doktor poslat? Nějak tomu nerozumím. Ta porodní asistentka (na ten kurz, případně i po porodu, ale nevím jestli dělá i tam kde bydlíš) se jmenuje Dorazilová Radmila a číslo je 604 256 266, 577 105 633.
Holky, každé roční období má svoje a má kouzlo. Já osobně bych brala raději léto, ale někomu vyhovuje víc zima.
22. led 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------

25.1.-Lucinka(poradna)
26.1.-Žanet(poradna)
28.1.-Jajulda(poradna)
29.1.-Jaji(poradna)
1.2.-Safirka(kontrola)
2.2.-Iva(poradna)
2.2.-Katy(poradna)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukas,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Eliáš
Safirka-------------14.8.2010----Šimonek
Jaji------------------10.8.2010

Hvězdná (mimi) postupka
----------------------------------
Piškot-----------7.1.2010 0:12--------Matýsek-----3,5kg, 51cm
Vendulka-----14.1.2010 19:18------Matýsek-----2,90kg, 49cm

Ahoj holky, Jajuldo to do tašky hodíš už hravě, když to máš ve skříňi, to já se už budu muset taky pomalu balit, plus ještě pokupovat hygienické potřeby.
Piškotku odpočívej, co to jde, mimčo je pěkný záběr, to je fajn, že je Matýsek hodný...
Jáji, to neznáme, že když je člověk těhu, musí být bezpodmínečně "valicí se a fuňící koule" Já jsem při prvním těhu ani málem nevěděla, že jsem těhu. Ani jsem neznala žádné funění ani takovou námahu jako těď, člověk holt asi stárne :grinning:
22. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet, já mám gyndu v 3. patře bez výtahu, takže vidím ty maminy s břichem, jak se tam škrábou a pak mají málem infarkt, než se svezou na židli. Hold, to jsou ty snadné přístupy k doktorovi!
22. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo abych to vysvětlila ten první trimestrový skreening se přesně ve Zlíně nazývá OSCAR je to odběr krve a UZV. Lékaři používají název OSCAR, promiň jestli jsem tě zmátla. Chtěla jsem vědět jestli tě na to vyšetření dr. obědnal nebo ses musela obědnat sama.To je celé. :slight_smile:
22. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajo, no my máme gyndu ve 2. patře taky bez výtahu a člověk teda taky funí, ale to jsou malé věci :grinning:
A co Vendulko nového u vás, asi máš taky spoustu práce jako Piškotek a ty kór s dvěma dětma, není se čemu divit :wink: , napiš pár řádků, jak se máte :wink:
22. led 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, na ty odběry a UZ jsem byla na Prediku. Doktor mi řekl, že půjdu tam a já jsem se objednala sama. U malého mi testy na krev dělal doktor a UZ mi dělali na porodnici. Prediko je ale mnohem modernější a kvalitnější. Viděli jsme i průtok krve na UZ. Odběry krve dělají přímo vedle ordinace Predika (na poliklinice). Vyšetření stálo 1400,- Kč a k tomu byl ještě UZ, ale teď nevím, ve kterém týdnu.
22. led 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, dávám do albumu fotky od foťáka, jsou v Pc takové bledé, ve skutečnosti jsou ostřejší a trochu tmavší. :wink: Jajuldo my stále s brýlečkama bojujeme, Kája je nechce. :unamused: Aspoň doma se snažíme...Piškotku tak to ti malej spinká hezky v noci, na to, že jste chvilku doma. :slight_smile: :wink: No jinak my opět válčíme s nemocí, teda Karolínka jako. 4 dny ve školce a je zase doma. Má horečky tak je o zábavu postaráno. Mě dnes celej den jaksi "škube" ve spodku, prcek mi tlačí až vespod až je to bohužel nepříjemné. Asi málo odpočívám, ale jak tu píší ostatní maminky co už doma dítě mají, odpočívat nejde. :slight_smile: Jinak dnes jsem po delší době "obíhala" město, potřebovala jsem drogerii, na poštu, do lékárny...a tak 3 známí na mě koukali, že čekáme přírustek. :grinning: Že si toho nevšimli, až teď, až mám na sobě narvanej kabát. A když jsem řekla, že mám termín v březnu, tak málem padli. :grinning: :grinning: No jo, přes zimu se bříško krásně schová a lidi si toho všimnou opravdu až je maminky "kus". :grinning:
22. led 2010 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucienko moc pěkné fotky, moc ti to tam sluší. Partner na nich vypadá takový mlaďoučký. Můj muž taky vypadá na fotkách mladě, ale co si nechal narůst vousy tak je to lepší :grinning:
Aha no tak při prvním těhu mi nabízela bývalá dr., že buď do nemocnice kde to hradí pojišťovna nebo jak říkáš ty to Prediko kde si za to zaplatím. Takže uvidím, co mi řekne dr. teď. každá ordinace to má jinak. Děkuji za opověď.
22. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla jsem se zeptat jestli dostanete něco od svých poloviček za narození miminka. U nás se to v rodině tak dělá, já tomu říkám bolestné, ale taky je to pěkný památeční dárek na upomínku narození prcka.Vendulka s Piškotkem jsou teď vytížené. Ono než si taky na sebe zviknou :slight_smile:
22. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak fakt nějak nestíhám i když je Mates hodnej!! :wink: Ono 2 děti jsou 2 děti!!! No mezi přebalováním, kojením atd. vařím a něco dělám s Ádou z modelíny nebo malujem!!! Nechci aby si hned ze začátku připadal odstrkovanej!! Ale od pondělka jde do školky a pak budu mít trošku klid! :wink: Dnes má manžel zapíječku se známejma, tak jsem zvědavá v jakým stavu se mě vrátí domů!! :sweat_smile: Jinak Mates přez den pije tak po 3 hod a v noci vydrží dýl tak 4,5 hod i dýl, tak taky k němu vstávám 2X, to je super!!! Asi máme zlatý Matýsky s Piškotkem!!! :grinning:
22. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jen ty večery s dvojtým koupáním je záhul!!! Ale už mám jakštakš systém, tak se to dá!!! A Áda pomáhá a už dost pochopí, tak je to s ním dobrý!!! :wink: Tak to snad je všechno!!
22. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko, to máš báječný miminko ! Matýsek je moc hodnej a ohleduplnej a ten Piškotkův je taky hodňoučkej :dizzy_face:
Safi, u nás v rodině taková tradice taky je, většinou se dává nějaké zlato. Ale vzhledem k tomu že můj přítel je takovej "nestandardní" a ještě není čech tak nevím jak to mají oni - určitě nic vyžadovat nebudu ani ho na to neupozorním, jsem ráda že koupil výbavičku pro malýho. Od mamky dostanu zlatou cihličku a jeden klient mi chce taky dát zlato, tak jsem si řekla o zlatý dukát k narození dítěte - dělají se u různých příležitostí třeba svatební a tak a je to hodnota. Kdyby pak prckovi v životě někdy bylo hůř, může ho prodat a něco z toho mít. Stojí na netu 3900 Kč :wink: Pokud někdo chcete tip pro rodinu: http://www.e-mince.cz/?p=productsMore&iProduct=853
23. led 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já zlato nechci! Nedostala jsem ho ani za Ádu!!! Moc těch šperků nenosím!!! Ale vybrala jsem si novej telefón! Mám už dost strej a začal zlobit, tak si vyberu nějakej pěknej!!! :slight_smile: Jinak u nás je v rodině tradice dávat spíš zlato dětem!! Jeko řetízek s přívěškem- jaký je znamení!!! Dostali to všechny vnoučata, a babička už vybírá nějakýho pěknýho kozoroha pro Matese! Áda dostal řetízek s rybičkou, tak to má schovaný, a nosit to bude až bude velkej!!! :wink:
23. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se právě vrátila z nemocnice, začala jsem špinit - to se mi teda ještě nestalo -neměla jste to nějaká v takto pokročilým stadiu těhu ? :frowning2: Ale všechno je OK, natočili mi monitor a udělali všechna vyšetření vč. UZ. Malej je vpořádku, má 1,73 kg a všechno jak má být, čípek polotuhej, CS 1. Jen mě teda vyšetřovaly dvě doktorky - jedna mladší než druhá, a to si ještě radily "teď stiskni enter" takže kdyby mi opravdu něco bylo asi bych to těžko rozdejchávala, takto to bylo spíš komický... nicméně to asi holky ještě moc neumí, protože tak brutální vyšetření na koze jsem ještě nezažila - strašně to bolelo :angry: Ale vzhledem k tomu že je všechno jak má být tak jim všechno odpouštím :dizzy_face:
23. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, Safi přítel je o rok mladší jak já. :slight_smile: On jen tak vypadá, takový mladý a hodňučký, ale v práci má pod sebou několik chlapů a umí se pořádně naštvat a zařvat. :grinning: :grinning: Vendulko tak další hodný dítě jak tak koukám. Teda máte zlatý kluky s Piškotkem. :wink: Jinak já popravdě nevím, jestli za miminko něco dostanu. Za Karolínku jsem nedostala žádný šperky nebo tak. Ani kytku, to až doma, protože do porodnice to zakázali nosit na pokoj. No a teď nevím, teď máme "druhého tatínka" tak se necháme překvapit. Ten mi dává hodně dárečků. :slight_smile: Od babiček nečekám nic, moje mamka se ani nezajímá co mám a co ne, jak se mám, prostě nic. Takový těžší vztah máme. :unamused: Ivi hlavně že je vše v pořádku!
23. led 2010 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! I když je to pro mě ještě daleko, tak taky nevím, zda za prcka něco dostanu. Slyšela jsem, že se to dělává, ale netuším, jestli se to v naší rodině nosí. Asi se nechám překvapit.
Luci, to je smutné, že máš s vlastní mamkou takový vztah. Musí to být pro tebe těžké. Člověk si rodinu nevybere ..... ale hlavní je, že máš přítele, který tě má rád a maximálně za tebou stojí :slight_smile: .
Ivi a tak řekli ti, čím to teda je? Takové vyšetření je za všechný prachy! Hlavně, abyste byli oba v pořádku! Jinak jsem se dívala na tvou poslední fotku. Pořád ti lezou žebra :grinning: ! Takovej hubeňourek ....
23. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Zase mám trošku času,tak píšu a taky přidám pár fotek mrněte!!!Je na nich vidět jak máme ty očička!!Ale to se spraví!!Hlavní je,že jinak jsme v pořádku!!
U nás se za narození dává taky nějakej šperk,ale já na to moc nejsem a řekla jsem manželovi ať nic nekupuje,že te´d budem potřebovat každou korunu na Matýska!! :grinning:
A od příbuzných jsem dostala hromadu kytek a spoustu dárků na malýho!!!
Tak já jdu přidat rychle fotky než se mi mrně vzbudí,abych to stihla,tak zatim papa a já se zas ozvu hned jak to půjde!!! :wink:
23. led 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------

25.1.-Lucinka(poradna)
26.1.-Žanet(poradna)
28.1.-Jajulda(poradna)
29.1.-Jaji(poradna)
1.2.-Safirka(kontrola)
2.2.-Iva(poradna)
2.2.-Katy(poradna)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukas,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Eliáš
Safirka-------------14.8.2010----Šimonek
Jaji------------------10.8.2010

Hvězdná (mimi) postupka
----------------------------------
Piškot-----------7.1.2010 0:12--------Matýsek-----3,5kg, 51cm
Vendulka-----14.1.2010 19:18------Matýsek-----2,90kg, 49cm

Ahoj holky, Lucie, pěkné fotky, máš tam nějaké malé bříško :wink: Vendulko super, že je Matýsek taky hodný jako Piškotkův. Já se toho trochu hrozím, jak budu kmitat kolem 2prcků, ale nějak se to zvládne a bude jaro, léto, tak budeme pořád venku.
Ivi, tak to je teda pech s tím špiněním, ale hlavně, že jste v pořádku, musela ses teda vylekat! A ty tvoje žebra jsou fakt super, to jsem teda ještě neviděla takovouhle těhuli :grinning:. A co ten tvůj termín porodu, nějak s ním pořád hýbeš, jaktože ho máš posunutý?
Já za porod nic nechci, aby mi ležel prstýnek ve šuplíku, tak to je zbytečné. Nosím akorát snubák. A teď cpeme všechny penízky do baráčku.
23. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji - čím je to neřekly, teda je fakt že to bylo jen malinko a hned jsem utíkala, asi zbytečně. Ale raději 5x zbytečně než jednou pozdě, že. Prý je teď čípek hodně prokrvenej a může se stát že nějaká malá žilka praskne. Hematom nemám a Olivekovi se daří dobře, tak to neřeším. Dneska jsem už uklidila, vyprala a začínám přebírat výbavičku pro malýho - na něj začnu prát asi v pondělí, mám dovolenou a do práce už nepůjdu - jen v pondělí s holkama na oběd, dorazí mi poslední plínky s tím výkrojem na pupíček, v pátek to už nestihli dodat :angry:
Piškotku malej je roztomilej a je vidět jak ho manža miluje - očička se spraví neboj... :wink:
Luci, je blbý že tvoje maminka "nefunguje" pomoc by ti přišla vhod až se vrátíš z porodky s mimčem a budeš se mít starat ještě o Káju a přítulu - chjo... já to mám zase už 20 let na prd s otcem, ale ten naštěstí není tak potřeba jako maminka :sunglasses:
Vendulko, mobil je praktická a rozumá věc, je fakt že zlato na nošení dělá jen parádu a nic z toho, já ho beru spíš jako hodnotu a investici pro případ nouze - řetízek bych taky nechtěla, co s ním ? Expřítel dostal za dceru od své maminky deštník, stejně ho ale zapomněl někde ve vlaku :grinning: (jsem nevěděla že se dává i chlapům :fearful: )
23. led 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku pěkně si s tatínkem Matýska užíváte, radost pohledět :wink: , krásné fotečky. A ohledně těch očiček, já myslím, že se s tím určitě dá něco dělat, že to bude dobré.
23. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak tda Piškotku moc vám to s Matýskem sluší! Já bych řekla že je celá máma!! :grinning: Taky zkusím přidat fotečky ale až zítra to bude Áda ve školce a budu mít čas! :slight_smile: Jen mě zítra zase odjíždí manžel až do čtvrtka, tak to budu muset všechno stíhat sama! :unamused: Nejhorší je že má ještě mrznout a nebudu moct ještě s Matesem ven, tak musím nějak ošéfovat ten odchod do školky!
24. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím poradíte mi ? Na papírech z pohotovosti, kde jsem v sobotu byla, mi napsali, že prcek je v poloze příčné hlavičkou poloha II - už se to tady probíralo, ale nějak jsem to nedohledala - to znamená že jak se bude šroubovat ven musí udělat půlotáčku navíc ?? Nebo je o něco jiného ? Myslím že to vysvětlovala Vendulka, tak prosím o repete... díky :wink:
25. led 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás je pěkná kosa. Lituju autíčko. Parkuju venku, protože bych do garáže nedopajdala a to ji nemáme daleko, tak 200-300m.
Piškotku Matýsek je nádherný a podle toho co píšeš tak pohodový. Řekla bych,že ty u očička nejsou u novorozence nic zvláštního. HOdně dětí je má takové. A až jsou větší, tak je mají normální :sweat_smile: .
Vendulko, tvůj Matýsek je taky pohodový. Taky jsem zvědavá, jak to budu zvládat se dvěma prckama. :sweat_smile: :sweat_smile:
Ivčo, ty umíš vystrašit. Důležité je,že Olliverek je v pohodě a ty už taky. Jinak já jsem za malého dostala hodinky. A teď asi dostanu prstýnek, ale o ten jsem si řekla. Malý má taky minci k narození a mimísek bude mít taky. Mince jsou dobrá věc. Manžel má asi dvě nebo tři a je fakt, že můžou stoupat na hodnotě.
IVčo ta poloha prcka vím, že když je I. tak je hlavičkou dolů. Ale příčná II nevím co je.
Lucinko, krásné fotečky. Jakto, že malá je zase nemocná? Víš co malému hodně pomáhá, když začne mít nějaký problém anebo jsem mu to dávála i na posílení imunity - homeopatika. Jak jsem byla vždycky proti, tak malému fakt dost pomáhají. :slight_smile:
Jinak malý má od pátku a celý příští týden prázdniny. Tak jsem zvědavá co bude. :grinning:
25. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi tak poloha příčná znamená že není úplně ideálně hlavička směrem dolů!! Ale Máš čas a určitě je to lepší poloha než koncem pánevním!!! Oli je jako hlavičkou šikmo dolů(hlavičku má jako u tebe někde v levém třísle) na pravo zádíčkama!!! To je ta poloha II!! Poloha I je že je prcek zádíčkama na levo!! Nemá to vliv na nic, zatím!! U porodu jestli se nepřetočí do polohy I, tak bude muset udělat o půl obrátku navíc, to je vše!!! A určitě to neznamená bolestivější porod, je bude muset se víc otočit!!! :wink: A ta šikmá poloha se určítě ustálí tak jak má, ještě máš čas, hlavní je že je hlavou dolů!!! :slight_smile: Hele a to tvoje špinění nemohlo být po sexíku? To pak bývá časté a prý normální, po tom jak je to tam prokrvený!! :wink: Tak hlavně klid a začni si užívat pomalu volna a chystání výbavičky. Hezky se z těch věciček potěš, protože pak už je budeš jen prát, žehlit a oblíkat!!! :grinning: :grinning: Jinak já používam plínky 1 HAPPY- jsou super, přesně na ty malý drobečky a maj taky otvor na pupíček!! Tak do porodnice doporučuji!!! A nejsou tak drahý jako 1 Pemprsky, stojej bez akce 169Kč!!! A ještě jsme přišla na super kapičky na prdíky!! Čistě přírodní, a jsou fakt dobrý!! Matýsek se nám kroutil, tak jsem hned naklusala do lékárny a máme klid!! Dávám mu je vždy při odpoledním a večerním kojení a ono ho to pak netrápí. Mám to ze zkušenosti s Ádou, ale to jsme nevěděli co dělat a tak se chudák týden trápil a mi s ním!!! :frowning2:
25. led 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko a jak se ty kapečky jmenují?
25. led 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko, děkuju za vysvětlení, ale asi to nechápu, z mého pohledu na břicho dolů má hlavičku úplně dole, zadeček vlevo a nožičkama mě kope hlavně dio pravého žebra, je v takovým céčku a to už od 29 tt kdy jsem byla naposledy u mýho gyndaře a toto mi vysvětlil - tuto polohu mi ty holky (doktorky) potvrdily i v sobotu. Takže to vypadá na tu nejklasičtější klasiku. Jen nechápu tu polohu II. Že by měl málo zabořenou hlavu ? :sweat_smile:
Špinění po sexu určitě nebylo (ten jsem neměla asi 3 měsíce a minimálně další 3 mít nebudu - můj se bojí a já to chápu a sdílím) Už jsem dneska doma, ám dovolenou, tak jsem se dala do praní a tídění oblečků, no je to sranda takový pidi hadříky - to se snad ani nedá žehlit normální žehličkou ? :grinning: Plinky Happy jsem si taky objednala, dovezli mi je do práce ale až v pátek večer, tak si pro ně vpoledne zajedu a vezmu holky na oběd. No pomalu mi ubývají věci ze seznamu, co je třeba ještě zařídit a koupit. Ale ještě že těhu trvá 9 měsíců a je na to čas :slight_smile:
Jajuldo, ty už můžeš frčet každou chvilku, moc se těším na fotky mimíska... !! :dizzy_face:
25. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ty kapičky jsou BabyCalm! Mají růžovou krabičku s modrým psaním a obrázek-fotku spícího miminka na přední straně!!! Jsou úplně přírodní je tam jen glycerin, feniklový olej, anýzový a mátový olej!!! Musí se to nejdřív naředit a ,má to kapátko tak to jde rovnou kapat do pusinky!!! :slight_smile: Jsou fakt super!! u Ády jsem používala Sab simplex, je dobrej ale je klisický farmakum!!
25. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a stál 130 kč!!! tak to taky jde! :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Asi se mi budete smát, ale už si dělám poznámky jaké plínky jsou pro vás nejlepší a i ty kapičky jsem si poznačila. Až to budu potřebovat, tak nebudu muset bloumat, co bude nejlepší :slight_smile: ! V těch polohách miminka mám sice chaos, ale mám dvě knížky, tak se to pokusím nastudovat :slight_smile: .
U nás taky pěkně mrzne, ale svítí sluníčko a je to rozhodně lepší, než včera. Při neděli nebylo vidět ani živáčka. Ty mrazy nás pěkně zlobí. Ani pes ráno nechce jít ven, to už je co říct!
25. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek