• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ahojky holky chtěla jsem se zeptat kde máte umístěné postýlky. No já to mám totiž tak že bydlíme u tchánů a máme v podkroví dvě pidi místnosti. A jednu máme jako kuchyň s jídelnou a mini obývákem a druhou jako ložnici. Postýlka bude jednou samozdřejmě vložnici, ale postýlka mi vychází částečně pod oknem a někdo říkal v telce, že tam by se neměla dávat, ale mi ji prostě nikam jinam dát nemůžeme,a navíc chci do postýlky, ty boční polštářky jak se teď dělají. Musíme co nejdříve postavit, než začne potom mrně chtít svůj pokojíček. jaji taky jsem si ty kapky napsala. Ty druhé kapky co jsi menovala ten Sab se hodně dává v nemocnicích miminkům, a je dobrý v tom, že je to jako antidotum předávkování nebo spíše když dítě sní a teď nevím jestli prací prášek nebo něco takového.
Zítra jsi jdu dělat nehty tak se těším, vždycky mi to udělá radost. Jinak už se těším až ty mrazy předjou protože venku moc dlouho nevydržím, jak tam mrzne.
25. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jáji já používám Pampersky plenky. Ty jsou pro mě nejlepší.
Safi s tou postýlkou si myslím, že je to jedno. Jednom aby mimčo nebylo v průvanu.Já mám postýlku taky u zdi pod oknem. Ale okno nad ní není. Myslím, že je to jedno.
25. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
A jak je ti, Jajuldo? Co kyčle?
25. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám postýlku taky pod oknem - celou delší stranou, jinak to v mým pidibytě ani nejde. Co naděláme,... když tak zatáhnu žaluzie. Když jsem zjistila že jsem těhotná, nechala jsem udělat nový plastový okna, ale stejně mám pocit že profukují, no alespň bude mládě otužilý a připravený do tohoto světa :wink:
25. led 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte holky, Vendulko tak kapky jsem si taky poznamenala, :grinning: Na Káju jsem měla klasicky Sab jako ty. :sunglasses: Jinak Safi já si taky myslím, pokud není přímo pod oknem nebo nebudeš na malýho (na malou) pouštět průvan, tak proč ne. Někdy to prostě jinak nejde , my máme taky pidiložnici, nenaděláme nic. :slight_smile: Plinky jsou u mě favoritky Pampersky, jako u Jajuldy. :grinning: Ale potom jsme začali kupovat obyč.Tesco plinky a spokojenost veliká. Holt šetřit se musí. :wink: Jinak dnes na kontrole vše v pořádku, na kontrolu zase za 14 dní. Jo ty homeopatika myslím zkusím, Kája je jinak pořád marod, ale vždy to dotáhne ze školky, jak je doma, tak dobrý! :unamused: Ivi plastový okna nás ekají příští rok, my zatím máme starý, a to je kolikrát doma "fičák", když začne foukat. :grinning:
25. led 2010 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Safir když to jinak nede, tak ta postýlka tam musí být!! Hlavní je aby prcek nebyl v průvanu a na ničem jiným nezáleží!!! Jinak já mám pak koupený 2 Pemprsky ale ty nejmenší jsou drahý a ty Happy jsou lepší!!! Pak až Mates trochu odroste, tak budem dávat nějaký levnější!!! Taky jsem používala ty u Tesca, a byli mooc fajn!!! :wink: Tak uvidím jestli jsou pořád dobrý! :slight_smile: Luci gratulace ke kontrole a jen tak dál!!! :grinning: A co ty Jajuldo?! Pořád se cítíš OK!!! :slight_smile: Dnes jes žehlila, měla jsem toho 2 koše :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bylo fajn že je áda ve školce, mám na to teď čas když Mates spí!!! Zítra přidám fotky!! Jinak u nás taky mrzne jen praští!!! :wink: A dnes jsme byli s Matesem poprve venku- sice jen na chvilku ale bylo to fajn!!! Šli jsme si vyzvednout Ádu ze školky, tak vozil, byl hrooozně důležitej!!! :grinning:
25. led 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------

26.1.-Žanet(poradna)
28.1.-Jajulda(poradna)
29.1.-Jaji(poradna)
1.2.-Safirka(kontrola)
2.2.-Iva(poradna)
2.2.-Katy(poradna)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukas,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Eliáš
Safirka-------------14.8.2010----Šimonek
Jaji------------------10.8.2010

Hvězdná (mimi) postupka
----------------------------------
Piškot-----------7.1.2010 0:12--------Matýsek-----3,5kg, 51cm
Vendulka-----14.1.2010 19:18------Matýsek-----2,90kg, 49cm

Ahoj holky, gratulace Lucinko k dnešní úspěšné kontrole! Už se nám to krátí :unamused: , já jdu zítra na kontrolu taky a bude mi vypisovat mateřskou, hrůza. Nějak se mi nechce moc do porodu, už mám z toho bobky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Holky neslyšely jste něco o homeopatikách, co se berou před porodem a při porodu? Četla jsem to na nějaké diskusi, tak se zeptám v lékarně.
Jaji, ani nevíš, jak ti to uteče a budeš rodit, my jsme si říkaly, že máme velký kus cesty před sebou a už co nevidět, budem rodit :wink: Tak ty kapičky jsme si zapsaly asi všechny :grinning:, zítra je už půjdu koupit.
Ohledně plinek, my jsme používaly huggies a pampersky, zatím mám koupené pampersky, no ale zkusim jít ještě do nějakých jiným, ty ceny jsou nehorázné!
25. led 2010 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeji pěkné ráno. Kyčle bolí furt - dneska pravá abnormálně moc. Ale asi mi nic jiného nezbyde než do překonat. Slyšela jsem, že je dobrá kostivalová mast (neslyšeli jste o ní?). Zkusím to koupit dnes v lékárně. Už bych brala, kdyby jsem rodila. :grinning: Jen nevím jak prcek. Včera chlapi montovali postýlku a kolotoč nad ní (Daňulka je z něj paf, myslím že si ho bude pouštět sám pro sebe :grinning: ). Taky jsem včera žehlila, ale ještě tam toho mám habakuk.
Holky, ohledně těch plínek. My jsme měli pamperky. Malý byl po nich super a vydržely dlouho. Pak jsme dostali ty pampers levné (nevím jak se jmenují) a malý se po nich oprudil. Pak jsme dostali Huggies a ještě jedny a ty byly mezi nožičkama hrozně tvrdé a na můj vkus dost nepohodlné pro dítě. Tak jsme zůstali u Pampersek. Uvidíme jak to bude dělat mimču teď, ale myslím, že jsou fakt dost kvalitní. A v akcích se dají sehnat za rozumnou cenu. :slight_smile:
Luci gratulace k úspěšné kontrole.
Žanet, přejeme ať je dneska vše v pořádku. :slight_smile:
26. led 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem přidala pár foteček!! Jajuldo ten konec stojí za prd co?! Ale čaká tě už jen ten to dobrý a hlavně vytouženej prcek!!! :slight_smile: Jé holky tak jsem koukala do postupky a zjistila, že v březnu budou 4 miminka během asi tak 2 týdnů!!! To bude přírůstek co?! :slight_smile: Už se moc těším na další mimi!!! :slight_smile:
26. led 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj! Teda Vendo, to nemyslíš vážně, že za 10 dní tam dobře vypadáš!!! Jsem v šoku! :grinning: Malý je úžasný, jak si tam krásně hoví v těch peřinkách! Ježiši, já už to chci taky mačkat v náručí!!!
Jajuldo, kostivalovou mast znám. Babička měla problémy s bolesti kolenou a kloubů, tak používala kde co. Však to zkus, snad ti to trošku uleví od bolesti.
26. led 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jajuldo, já se taky dala do žehlení - zvládla jsem povlečení na postýlku, pár plinek a kojo polštář a už nemůžu. To bude seriál dlouhej jak Dallas :sweat_smile: do toho peru ty pidivěcičky a z toho asi vyteču až to budu žehlit, proč je to tak mrňavý ? :grinning:
Vendulko Matýsek je krásnej a Áda je z něho úplně vedle - je vidět, jak je jako velkej brácha pyšnej ! :sunglasses: A to nemyslíš vážně že máš 10 dní po porodu takovou figuru ??????? To je jako bys nikdy nerodila, natož 2 děti a ještě tak čerstvý !!! Klobouk dolů ! :astonished:
No já jsem s mimčem až na chostu té první vlny a myslím, že TP bude až 25.3. (podle poslední MS) ten 17.3. je podle UZ v 1. trimu a všechny další kontroly potvrzujou spíš ten konec března... No alespoň nebudu muset kupovat moc zimních věcí - zatím pořád doufám, že prcek už se narodí do hezkýho počasí a nebude mrznout.
26. led 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendulko, malý je úúúúžasný, a ty vypadáš super a nejen postavou. Teda smekám. Ty sis snad do té porodnice šla odpočinout :grinning: :grinning: :grinning: nebo co. Matýsek je krásný. Už se těším na toho mrňouska v pupíku :sweat_smile: :sweat_smile: .
26. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!
Vendulko děkuju za radu ohledně kapek na prdiky,hned jsem vyslala manžela do lékárny!! :grinning: Protože nám malej na prdiky trpí a už jsme vyzkoušeli snad všechno!!Tak snad zaberou!!
Jinak u nás vše v pohodě!!Malej je zlatíčko,pláče jen kvůli prdikům jinak je zlatej!!
Vendulko super postava po porodu!!Já nechala na sále po porodu 10 kilo,ale ještě 10 je někde na mě!! :slight_smile: Ale i tak jsem spokojená,ani jsem tomu nechtěla věřit,že 10 kilo zůstalo na sále!!
jinak všem gratulace ke kontrolám!!A už čekám kdy to přijde na Jájuldu!! :wink: Ať máme zase další přírustek!!! :slight_smile: Holky taky přidávám pár fotek mrněte!!
Už aby bylo líp a mohly jsme ven!!Zítra nás čeká kontrola u doktora,ale to jedem autem!!Na kočárek je velká zima!!
Jinak mě taky na konci šestinedělí čeká kontrola v Praze kvůli noze a skončí mi injekce do břicha!!Ani se mi tomu nechce věřit,že už to mám za sebou!! :slight_smile:
Tak zatim papa a já se zase ozvu co nejdřív :wink:
26. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo,je to, že jsem šla rodit a neměla jsem ani 6 Kg!!! A to jsem tam všechno nechala! Jen to bříško je ještě povolený, ale na to je času dost! Po Ádoj jsem to měla stejný! :wink: Asi se budu opakovat ale ten Piškotkův Matýsek je celá mámá!!! :grinning: Nebo mě to tak příjde! Je to prostě krásnej chlapík! :slight_smile: Jo a Piškotku jestli máš vysledovaný kdy ty prdíky začínaj zlobit, tak aspoň už 1 kojení předem mu ty kapičky dej a pak zase!! Já je ze začátku dávala 3x za sebou! Teď už jen 2x!! A je to v pohodě!!! :slight_smile: Jinak Áda k nám dnes pozval děti ze školky, aby se přišli podívat na ,, jeho brášku Matýska"!! Prý takovýho ještě neviděli, říkal!! A učitelka mě to hned vyprávěla, jak se kasal!! :slight_smile:
26. led 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
No Vendulasy vypadáš opravdu skvěle po porodu, moc ti to sluší a malý je taky opravdu moc hezký. Piškotku mě přijde, že malý je víc podobný na tatínka i když má určitě i něco z tebe,ale víc tam vidím toho tatínka :grinning: Tak to jsem zvědavá kolik přiberu já chtěla bych opravdu jen do těch 10kg no uvidíme jak se mi to podaří. Dneska jsem si byla udělat radost nehtíkama. Holky chtěla jsem se zeptat jestli jste brali vitamíny až do konce těhu. Vlastně mám dotaz na Piškotka, která vlastně říkala že si kupovala Femibion mám ho také teď dobýrám to balení 800 a koupila jsem si to 400 od 13tt, ale stálo to 510kč, což je opravdu dost tablet je tam 30 což je na měsíc, tak nevím jestli přejdu na něco jiného je to fakt dost drahé. No Jajulda to má za pár uvidíme kdy to bude a hlavně co to bude.
26. led 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Safi, s těmi vitamíny jsem na tom podobně. Zrovna mi zůstává poslední asi 8 prášků z femibionu 800 a přemýšlím, co dál. Asi se v pátek zeptám doktora, jestli je nutné přejít na tu čtyřstovku nebo můžu brát i něco jiného. Minulé těhu jsem měla Gravital a těsně před potratem jsem si koupila nové balení 60 tab., které zůstalo neotevřeno. Doufám, že mi nic nebrání, abych na něj přešla. Přes pět stovek za měsíc se mi taky nechce dávat!
26. led 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ty vitamíny jsou finančně naprosto likvidující ! Já brala Femibion 800 s duphastonem první 3 měsíce a jak jsme byli z nejhoršího pryč, nasadila jsem calibrum mami 1x denně (má se brát 2x) a listovku 1x denně (má se brát 2x) takže to kombinuju a je to únosný... mám teď tbl ještě na 7 dní po TP a pak na dobu kojení uvidím jestli budu v něčem pokračovat... Pak beru ještě na kyčle Osteogenon (40 tbl 230 Kč !! a má se brát 2x denně, tak beru jen 1x) a ACIX na žáhu (podle potřeby cca tak 1x za 3 dny). V záloze mám ještě Magnesium, ale asi nepoznám kdy mi tvrdne bříško, nebo tomu nevěnuju pozornost takže jsem si ho ještě nevzala :sweat_smile: no a měsíc před TP se má stejně vysadit, takže to dám asi kolegyni pro manžela fotbalistu na tvrdnutí lýtek :grinning:
Ještě piju čaj pro těhotné LEROS z DM a asi za týden nasadím maliník a lněný semínko - prý to má při porodu pomáhat uvolňovat cesty a nebude to tolik bolet. Pokud by to byla pravda, nechala bych si ten čaj zavést infuzí rovnou do žíly :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeji pěkné mrazivé ráno. :slight_smile:
Holky, k těm vitamínům. Já jsem brala do 12 tt femibion a pak jsem si koupila vitamíny Elastiq Q, a pak jsem měla a mám mamavit. Je to mnohem levnější a co se týče kvality úplně stejné. Po porodu budu brát po dobu kojení ten mamavit. Kyselinu listovou jím z důvodu krve, ale jinak bych brala jen ten mamavit. Takže Safi, klidně si můžeš koupit něco levnějšího. Penízky šetřete na něco jiného co budete potřebovat na prcka.
Dneska mají jednat o té mateřské, tak jsem zvědavá, jestli jsou úplní blbci nebo jen tříčtvrteční :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Vůbec by mi nevadilo, kdyby se mimísek narodil dneska. Datum 27. máme takový pěkný v naší rodině. Já jsem se 27. narodila a 27. jsme měli svatbu. Tak uvidíme. :sweat_smile:
27. led 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Jajuldu tak to ti přeju aby ti to všlo jako mě!! :grinning: Ale takhle 2.2. je taky moc pěknej datum!! :slight_smile: A kdy se narodil Daňula?! Je na termín!! Podle toho bys to mohla odhadnout!!! :wink: A už jsi něco zkoušela jak ho dostat ven!! Slyšela jsem že horká koupel, pořádná vycházka, schody, sexík... zabírá!! No já to nezkoušela stačili mě ty blesti co jsem měla normálně!!! :wink: Jo a ty vitamíny jsou důležitý právě v prvních 3 měsících, a pak už jen doplněk stravy!! Pokud budete baštit všechno, ovoce, zeleninu... tak opravdu stačí nějaký levnější vitamíny!! Já taky brala ten Elastin Q. Je za rozumnou cenu!! A opravdu penízky budou potřeba na spoustu jiných věcí!! :wink:
27. led 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jajuldo a něco nasvědčuje tomu, že by se dneska prcek klubal ? :dizzy_face:
27. led 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
No právě že nenasvědčuje nic tomu, že by prcek chtěl ven. :angry: Daňulka se narodil přesně týden po termínu - 41 tt. Horkou koupel bych zkusit mohla. Pořádná vycházka nehrozí kvůli kyčly a sexík nechce zase manžílek. :angry: :angry: No uvidíme.
27. led 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------

28.1.-Jajulda(poradna)
29.1.-Jaji(poradna)
1.2.-Safirka(kontrola)
2.2.-Iva(poradna)
2.2.-Katy(poradna)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukas,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Eliáš
Safirka-------------14.8.2010----Šimonek
Jaji------------------10.8.2010

Hvězdná (mimi) postupka
----------------------------------
Piškot-----------7.1.2010 0:12--------Matýsek-----3,5kg, 51cm
Vendulka-----14.1.2010 19:18------Matýsek-----2,90kg, 49cm

Ahoj holky, včera jsem nějak nestíhala, tak píšu dnes, dokupovala jsem ještě kosmetiku, ať se můžu teda nabalit do nemocnice.
Na kontrole včera ok, čípek ještě drží, akorát hlavička je nízko (proto pořád chodím na malou a někdy citím takové tlaky jako při měsíčkách), tak snad to nic neznamená a kontolu mám za 2 týdny.
Vendulko a Piškotku máte fajn miminečka, které jenom spinkají :slight_smile:
Holky, ještě že nám přizpívají zdravotní pojištovny na ty vitamínky pro těhotné (mi třeba 100kč), trošku směšný, no co se dá dělat.
Koupila jsem si maliník, tak si ho valím uvařit a ještě nějaké homeotika, mají se užívat 14dní před porodem na uvolnění svalstva a také na deprese, no to jsem zvědavá, jak to odhadnu :angry: ještě musím koupít to lněné semínko a pak bude snad porod pohodovější, nějak to na mě dopadá, když už vím co čeho jdu. Ale musím být silná, jednou jsem to přežila, tak po druhé snad taky :sweat_smile:
27. led 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to máš Jajuldo ještě čas, miminku se u tebe prostě líbí :wink:
27. led 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to vidím tak, že doberu teda co jsem si koupila a další si koupim už něco jiného a levnějšího.Jsou to opravdu vydřiduši. Tak doufám,že ten nový zákon neprojde víc penízků prvních 6měsíců by se hodilo já bych jinak přišla asi o víc jak 4000 Kč a to je opravdu moc. Holky neděláte některá do pojišťování a tak podobně? Jinak už nemá žádné nevolsnosti a pachy už mi taky tak moc nevadí jen ta únava je asi pořád. Bříško už nesfouknu, takže nevím jestli vypadám, že jsem tlustá nebo těhotná. Manžel z toho má hroznou srandu.Už se těším na kontrolu a zároveň se bojím.
Jajuldo asi se mu u tebe opravdu líbí. Zkus manžela trochu svést, řekni mu že jeho sperma má teď blahodárné účinky. :grinning: :grinning: Určitě tě to bříško a bolesti v kyčli zmáhají. Byla jsi při prvním porodu ve Zlíně spokojená?Na praxi jsem chodila do brna na porodní sál, takže jak to tady chodí to opravdu nevím. Vy co už jednu ratolest máte doma tak se asi o to víc bojíte, protože už víte do čeho jdete. Já jsem sice u porodu byla, ale tu bolest jsem na vlastní kůži nezažila takže pro mě je to taky velká neznámá.
27. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj! Není nad rady zkušených :slight_smile: ! Stačí se zeptat! Takže já asi taky naběhnu na ty vitamíny, co mám a nebudu to řešit. Ještě mi zbývá 2,5 krabičky utrogestanu. Už to vyloženě počítám, v poslední době mi to strašně vadí, takže budu ráda, když už to nebudu muset zavádět. Já s těmi nevolnostmi zatím ještě bojuji. Ale už to není tolik intenzivní a někdy mám i celý den pokoj. Hlavně mě ještě trápí kyselá pachuť v puse, ale na to konzumuji gumové medvídky, takže se to dá zvládnout. Jinak píchání i tahání ustoupilo, až si říkám, že je nějaký moc velký klid. Kontrolu mám pozítří, tak začinám hysterčit. Dneska v noci se mi dokonce dvakrát zdálo, že jsem zase potratila. Fůj, jak já se vylekala! Snad to v pátek dopadne dobře!
27. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
No Jaji, chápu tvoje pocity, taky se toho bojím, ale když vidím, že mám trošku větší bříško, které opravdu nejde sfouknout, říkám se že se bobíškovi asi daří. No ono ty nevolnosti můžou být i ještě z toho Ultrogestanu. Mě ho dr. vysadil 2 měsíc braní. Všechno se mu líbilo tak jsem byla ráda. Zatím ještě moc nemusím maso, ale sem tam se přinutím, aby malé mělo i nějaké to masíčko, ale jinak raději jím tu zeleninu i když včera jsem pěkně zhřešila koupila jsem v cukrárně větrník a málem jsem ho celý snědla tak byl výborný a to jsem si řekla, že nechám skoro celý manželovi a je to tam tak na zobnutí čtvrtka. Ale od toho 12tt jako by taková ta celková nechuť přestala. Četka jsem, že od toho 13tt prý už spousta žen říká, že je to potom nejhezčí období, nevolnosti ustoupí a vrátí se chuť, tak asi na tom něco bude.Sem to píchání mám taky, ale jinak je mi opravdu dobře. Já jdu na kontrolu v pondělí manžel jde semnou je moc hodný, já už nějak mám z každé kontroly strach tak jsem ráda, když je tam semnou a vždycky to ještě spojí s nějakým vyřizováním tak jsem moc ráda, nejsem na to sama.
27. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Manžel se mnou v pátek taky půjde, jen nevím, jestli ho mám vzít s sebou do ordinace, aby se na to malé podíval. Mě ty pachy už taky tolik nevadí, sice psa cítím pořád a vadí mi smažené jídlo, cítím z toho ten smažený olej. To mi ještě nadzvedává žaludek, ale jinak docela v pohodě. Jo, ještě na česnek jsem dost alergická. Manžel si dal tatarák s česnekovými topinkami a tak spal celou noc v obýváku :grinning: ! Já ho varovala!
27. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!
Tak mě zatím každý říká,že malý je celý táta,tak nevím :grinning: ,ze mě má prý jen kousek nosu toť vše!!!
Jinak dnes jsme byli u doktora!!!Takže minulý týden jsme vážili 3410 a dnes máme 3760g,takže krásně papáme!!Jinak vše v pořádku!!
Vendulko díky za radu ohledně kapiček,dneska mu je dám a snad pomůžou!!
Mám chvilku času,malý se najedl a vytuhnul,tak toho využívám a hned píšu!!! :wink:
Jinak k těm vitamínům,já celou dobu těhu od 13 týdne až do konce 8 měsíce brala Femibion 400 doporučili mi ho v Praze kvůli tý krvi,takže já do toho radši investovala každý měsíc 510Kč a jsem ráda,doktor řekl,že jsem udělala jedině dobře!!Asi kdybych neměla nemocnou krev,tak kupuju levnější,ale takhle jsem do toho ty peníze radši vrážela a kord na doporučení doktora!!
Tak mě se začíná pomalu budit mrně,takže se loučím a zase se ozvu papa :slight_smile:
27. led 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, já na tu svou "chorobu" nějak zapomněla! Takže mě ho zřejmě doktor taky doporučí, už minule mě tlačil to té osmistovky, ale já ji brala už dávno dobrovolně. Vlastně na vaše doporučení. Takže asi bude chtít, abych v tom pokračovala a značku neměnila. Co se dá dělat, je to dost peněz, ale potřebuji, aby bylo všechno v pořádku.
Piskotku, asi máš dobré mlíčko :grinning: . Jen ať malý papá, když mu chutná!
27. led 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
No Jaji na ten Femibion jsem se dívala na netu a opravdu na něj píšou dost dobré reference, asi na něm něco bude. Snad to není jen mediální bum.Ale podle složení je asi opravdu dobrý bohužel ta cena je fakt děsná. Jinak jsem se tě chtěla zeptat jestli jsi si koupila už nějakou knížku k těhu.A jestli budeš chodit někam na předporodní kurzy.
27. led 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek