• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

14. března 2012 
Jsem z Brna Kohoutovic a vzhledem k tomu, že moji kamarádi se do miminek ještě nějak nemají, hledám nějakou pohodovou mamču z Kohoutek na společné procházky, kafe, pokec...Mám dvouměsíční holčičku a ikdyž se taťka snaží být hodně s náma, ženská to prostě není :slight_smile:
12. dub 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky reny,
hledáš už mamču,nebo může být i maminka čekatelka?Jsem z Brna,ale ne z Kohoutovic. :unamused: .Tak pokud by ti to nevadilo,tak napiš a já ti napíšu víc.Zatím se měj hezky :slight_smile:
14. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Veru :slight_smile: Maminka čekatelka je taky dobrá :slight_smile: Spíš mi šlo o to, abych měla s kým vyrazit ven....Odkud jsi??
14. dub 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já taky nejsem z kohoutovic, jsme ze štýřic, kousek od m-paláce a mám 4měsíčního syna a taky nemám s kým chodit ven, navíc jsme ted s malým smai, manžel odjel do Ameriky a vrací se až v půlce srpna.Dojedeme kamkoliv, pokud tam jedou šaliny a busy.
14. dub 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Reny :slight_smile:
Já jsem z Brněnských Ivanovic - Tuřany,je to kousek za Makrem :slight_smile: .Do města to mám tak 20.min,do Kohoutek tak cca 40.min,což mě vůbec nevadí,pokud to tedy nevadí tobě.Jsem vdaná ,v 17+3tt a je mi 26 let. :wink:
14. dub 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj reny,

A kde přesně v Kohoutkách bydlíš?
14. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bunicka: Ahojky :slight_smile: Bydlím na Pavlovské, vedle ZŠ, kousek u vodojemu. Kde ty??

verca8: Ahoj Veru, moc děkuju za reakci, ale je tu asi lepší volba pro těhulky z Brna, tady je odkaz:http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zacinajici-tehulky-z-brna/. Já myslím, že si tam budeš s holkama rozumět nejvíc...Období těhotenství už máme za sebou a teď už řeším trošku jiné věci... :slight_smile: Ze zkušenosti vím, jak je fajn, když si můžeš pokecat s někým, kdo je na tom stejně, nebo podobně...Proto hledám nějakou mamču :slight_smile:

hannah: Pokud to pro tebe není problém, tak můžeš dorazit na společnou procházku do Kohoutek :slight_smile: Já ještě MHD vynechávám...
15. dub 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj reny, dnes jsme byly s malou venku s bunickou, říkala, že si mi taky psala, já prostě tu svou diskusi nemůžu najít, tak jestli by si chtěla my bydlíme na Chopinově, malá je už přes rok a půl, tak spíš tak chvilku jezdit a pak někam na hřiště nebo běhat. :slight_smile:
21. dub 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se přidávám:slight_smile:....bunicku i hadimrsku už znám a ráda poznám další maminy:slight_smile:....co kdybysme uspořádali takový mini kohoutovický srazík:grinning:
21. dub 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky jsem si to říkali, jako že až bude hezky a naplánujem si to, tak se sejít všechny. :slight_smile:
21. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se dívala a k Pavlovské to mám z kampusu 8minut a ke kampusu tak 10minut.Tak někdy bych se mohla přidat.
21. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile: Trošku jsem díky krásnýmu počasí zaspala diskuze...ale ten srazík zní dobře!! Tak pojďme to naplánovat - navrhuju úterý odpoledne nebo čtvrtek?
1. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
V úterý jsem pro, to zrovna nic nemáme :slight_smile:
1. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Klidně bych taky někam vyrazila. Zatím nic v plánu nemám. Tak klidně i v to úterý. Jen doufám, že nebudu muset jet na stavbu.
1. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nám je to jedno můžeme v úterý i ve čtvrtek, ale uvidíme podle počasí, koukám, že má pršet, tak snad se jim ta předpověď nevyplní. :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak srazík se tady plánuje.... :grinning:
1. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak my v úterý můžeme, ve čtvrtek máme u nových sadů od devíti do desíti cvičení, takže to bych mohla až tak 11 až 12hodin.
1. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže úterý vyhovuje? Navrhuju kolem 14h? A kde? Zkušenější mamky, navrhněte :slight_smile: já ty místa ještě neznám :slight_smile:)Snad vyjde počasí...
2. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já bych navrhovala sraz buď u základní školy na Pavlovské a nebo u alberta(u vrchního jak je Grand Prix), my možná spíš až tak o půl třetí, malá mi po obědě spinká, ale vzbudím ji, tak aby si trochu schrupla a nebyla protivná, my už v kočárku nespíme. :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám by se taky hodilo kolem půl třetí, ať to pěkně stíháme a je nám jedno kde, albert je pro nás blíž, ale jiank je to celkem fuk
2. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám je to jedno kdy jen mi prosím někdo napište kdyztak jestli máme vystoupit na zastávce Pavlovská at už půjdem kamkoliv nebo jinde.Děkuji.
2. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky pro, kolem té půl třetí u školy :slight_smile: Kolik nás teda celkem bude?Pokud dobře počítám,tak asi 6 mamin s kočárkama :grinning: Chtělo by to nějakej pěknej parčík :wink: :sweat_smile:
2. kvě 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže o půl třetí u ZŠ Palovská :slight_smile: (zastávka Talichova) My ještě nemáme ustálenou dobu, kdy se co děje, takže doufám, že to akorát vyjde třeba po kojení...;) Každopádně mám kontakt na bunicku, takže kdybych náhodou nedorazila, přidám se později. Ale s počasím to nevypadá moc růžově. Navrhuju, že bysme se ještě zítra po obědě koukly všechny sem na diskuzi a podle aktuálního počasí se rozhodly....kdyžtak to můžem pak přesunout.
3. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, s tím počasím uvidíme, zítra sem po obědě kouknem a dáme si vědět co a jak. :slight_smile: Kdyžtak se to přesune na jiný den.
3. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé reny, tak to jsme se měly přizpůsobit spíš vám, my máme prcky větší, tak už je to jednodušší....ale s tím počasím to moc růžpvě nevidím, tuším, že to klapne až příští týden, to má být už snad hezky :wink:
3. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky souhlasím. Jen doufám, že na to nezapomenu. :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasíme, jen to počasí fakt moc nevypadá.Mějte se
3. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak to vidíte,holky? :confused: Je tam dost zima :unamused:
4. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kosa a hlavně každou chvíli kape, nechala bych to na příští týden, až bude teploučko, ať si to užijem :wink:
4. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no je jedenáct stupňů, teda u nás, koukám na počasí na příští týden, taky tam jsou mráčky, ale snad se to umoudří, no každopádně my máme čas všechny dny, tak jestli se srazík přesune, nám je jedno na kterej den. :slight_smile:
4. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, ale už jsou tam mráčky se sluníčkem:slight_smile:...ale jak chcete, tak můžem počkat, jestli bude odpo pršet.....akorát my jdeme na plavčo, tak mi tady pak napište, jak jste se dohodli, ať vím ju:slight_smile:
4. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 21
Tvůj příspěvek