• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

14. března 2012 
jo jo buni, je hnusně, že by ani psa nevyhnal... no a já musela ráno zanést doktorce Ondrovu moč na kultivaci... Ble.. nevzala jsem si ani deštník.
My jsme ve fázi hrube stavby, přízemí a chtěli jsme zítra zalívat stropy betonem, jenomže v takovém marastu to asi nepůjde. My jsme taky chtěli bydlet co nejblíž k Brnu, ale protože nejsme milionáři a ani jsme se nechtěli zadlužovat zbytečně moc, tak jsme trochu i museli dál od Brna, kde pozemky i nemovitosti stojí o 2/3 míň než v Brně. I tak budeme rádi, že to utáhneme. :unamused:
14. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi-tak to my jsme bydleli až na konečné,ale Laštůvkovu ul.znám :grinning:

doci-jéje,tak snad jsi moc nezmokla,já včera byla u zubařky a taky lilo,ale jela jsem naštěstí autem,tak to šlo
:wink: Doufám a přeju,že výsledky už budou v poho :wink:
My si na baráček ještě počkáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to my si počkáme na všechno :grinning: Ale nás v Brně nic moc nedrží, takže půjdeme tam kde budem moct oba dva s manžou najít práci (takže stejně nějaký větší město), ale chtěli bychom domeček :grinning: Tak uvidíme, každpoádně to bude ještě pořádně dlouho trvat.. :confounded:
14. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím novou mamču :slight_smile:
Jinak úterý všem vyhovuje....tak doufám, že nám do toho nic nevleze a bude konečně krásně :slight_smile:
Vidím, že se spousta z Vás chystá stavět, tak to Vám moc přeju! Taky bysme chtěli domeček...ale asi si zatím ještě chvíli počkáme. Nechce se mi z Kohoutovic :(
14. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak mám super zprávu.
Dnes jsme byli kouknout na kavárnu-posezení s dětským koutkem v Yellow fish v Lipsku (zastávka Stamicova) a je to sice pro větší dítka cca 2 roky,ale posezení je boží a prostorné pro kočárky a také místo na přebalení,nočník,wc,jídelní židličky...
Cena dětského koutku je 29kč na celý den neomezeně.
Do 19h se v prostorech NEKOUŘÍ! :wink:

Zítra hodím fotečky. :slight_smile: .......dnes si tam jdu ještě sednout na vínko,tak pěkný víkend všem :wink:
14. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
buni - a není to tam pak po těch cigárech cítit? :frowning2: Mně přijde, že to musí načichnout... Ale jinak to zní docela dobře :slight_smile:
14. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, buni to je jako po tom kadeřnictví, to už tam tak rychle udělali?
14. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
k.ate-no,toho se taky bojím,ale dnes to bylo prvně otevřené a vše nové a voňavé,takže zatím dobrý.Taky jsme to majitelovi říkali,ale on se bojí,že by tam pak nikdo nešel,pokud by to zakázal nadobro a prý ty maminy,když vyrazí večer bez dětí,tak si rády dají cigárko...no,ale koutek je od 19h uzavřený a je tam dobrá ventilace v té sedací místnosti,tak snad to nebude tak hrozný. :wink: ....Už aby to uzákonili a bylo by !

Tegi-ne toto je jak jsem říkala v tom yellow fish,jak jsi byla na wc :grinning: Vepředu je kulečníková herna s barem a vedle udělali velkou místnost s posezením a dětským koutkem kde se vejde víc lidí,jsou tam stolečky,sedačky a křesílka :slight_smile:

Víno a večerní posezení bylo fajn a já jdu na kuťě :grinning:
14. kvě 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajoo, už vím:slight_smile:....a není to tam hodně tmavý? na vínečko bych taky zašla:slight_smile:, super, že sis to užila
15. kvě 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem taky zvědavá, jak to s těmi cigaretami dopadne. Ale určitě bych se tam taky ráda podívala. A radši brzo, ať už nedojdeme do zašlé a zakouřené knajpy.
A dnešek začíná docela pozitivně, jak tak koukám. :sunglasses: Vypadá to i na hezké počasí. Jak dlouho? Manža nakonec jel na stavbu ty stropy zalít, tak přemýšlím, když mám všechno hotovo, že se tam vláčkem pojedeme s malým podívat. :sunglasses: Mají to mít brzo hotové, tak tam alespoň nebudeme do večera. Snad tam nebudeme zavazet. Tak hezkou sobotu a víkend a v úterý čáááu :grinning:
15. kvě 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
buni - je to škoda, že z toho majitel má strach... my s manžou zase horkotěžko hledáme něco, kam večer zajít a nesmrdět od cigár...

Jinak mě napadlo (ale to spíš jen pro merett), že tady v žabinách je "Zdravá kavárna", mají tam taky koutek pro děti (nevim kolik a jestli se platí), obsluha tam je úplně super, je to propojený i s vinotékou a je to nekuřácký... :slight_smile: Takže za sebe ji můžu doporučit, jen mi tam chyběly židličky pro děti na krmení a má to hoooodně bariérovej přístup (takže jsme tam šli s nosítkem) no a máto zahrádku, kde se kouřit může..
15. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj.ty cigára a smrad mi taky vadí všude v těch hospodách.Jenže politici z toho mají love,tak to prostě neuzákoní :confounded:

My jsme byly s kámoškou v tom novým a byly jsme tam samy a jen na chvíli tam přišli mladí zahrát šipky a nekouřili,tak to bylo fajn.On tam totiž namá moc stolů v té přední místnosti jak jsou kulečníky,tak proto je tam dovoleno od 19h kouřit,jinak by mohli lidi odejít,kdyby se tam třeba nesmělo kouřit a vepředu bylo plno a to on si ted nemůže dovolit,nacpal do toho spoustu peněz a kšefty zatím moc nejsou....i když bych byla taky ráda,kdyby se tam nekouřilo,ale alespon jsou tam vysoké stropy a hodně dobré odvětrávání.
Snad to tam nebude moc načichlé,jinak mu tam ani přes den nikdo s dětmi chodit nebude....uvidíme :wink:

tegi-v té místnosti jsou okna,takže světlo tam je :wink:
15. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
K.ate vše nej malému k osmi měsícům, už je to velkej chlap.
15. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani - jééé děkujem moc za přání :slight_smile: jojo, už je to velkej chlap a rošťák ještě větší :grinning:
15. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky herny Yellow fish-----
15. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vypadá to tam mooooc pěkně, kdy tam zajdeme:slight_smile:?
16. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska byla hrozná noc, spala jsem asi jen 3 hodiny a to ještě ne v kuse.Malý pokašlává od včerejšího odpoledne, myslela jsem, že se jen trochu napil při plavání vody, ale ne je nemocnej, tak jsme byli v lékárně pro sirup na kašel, tak snad to bude lepší a zítra zajdem k dr.V noci se mi navíc ještě po mlíčku dvakrát poblil(fakt poblil, letělo to pěkně), takže jsem dvakrát převlíkala, vše mokré, ale ted už s mlíkem dobré, jen kucká a semtam se mu v nose udělá snoplík.
16. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj holky, to vypadá moc hezky, a Kačka se klouže koukám se jí to líbí berušce. :grinning: Počasí je šlený, tak uvidíme co v úterý a nebo že bysme si zašly do toho Yellow fish, asi si vytáhnu kozačky, včera jsme byli v Podolí na pouti a Niki jezdila ve vláčku a byla nadšená a byla s taťkou i na labutích, jsem se bála a Niki byla šťastná jak blecha, ale ta kosa, brrrrrr. :wink:
Hannah: to ti nezávidím, asi si utahaná, když si na vše teď sama, jo když děti stůňou tak to je starostí, ale to bude dobrý uvidíš, pro tyhle malý prcky je dobrý do nosíku na rýmu Libenar, ale doktor ti určitě poradí co a jak. :slight_smile: Tak ti přeju dnes klidnější noc. :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libenar mám dostali jsme ho v nějakým tom kufříku v porodnici, tak jsem dala v noci a ráno.Ale malý moc nepospí, spal tak 10-15 minut a ted zas nic.A to je vzhůru už od zhruba 7.Tak snad bude brzo tak unavený, že zas na chvíli usne, semtam zakašle, ale už to není tak hrozný, jen mi zas zvracel.Tak snad to bude brzo dobré, jinak mi v úterý bohužel nepřijdem a stejně jsem ted na netu četla, že na moravě má pršet až do úterý.
16. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buni: Ta restaurace vypadá fakt zajímavě. Hodně netradiční. Ale moc pěkné. Určitě bych se tam taky ráda podívala. :grinning:
16. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hannah, my kašel už taky měly, ale nezvracely jsme, asi se mu špatně dýchá, proto nemůže spinkat a když se napapá tak zvrací :frowning2: . Jestli máš odsávačku, tak mu to zkus odsát, tu rýmu a taky i když je zima tak větrej a nebo na topení dej vlchkej ručník to pomáhá na to dýchání.
16. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yellow fishvypadá moc dobře :wink: Mají otevřeno i o víkendu holky?
16. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo to děláme všechno, jen odsávačku nemám jen takovou tu ruční, ale přijde mi to na nic, já mu vždycky ten snoplík vytáhnu.Ted myslím konečně usnul, tak jdu taky na chvíli zdřímnout, dospat tu noc.Zvracel mi jen v tu noc dvakrát po sobě a dopoledne jednou jinak ne.
16. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, něka vůbec tento víkend nestíhám, včera jsem byli s malým u tchýně až ve Znojmě a dnes jsme se byli fotit v ateliéru (mám v albu nové fotečky :slight_smile: ). Zítra se určo ozvu a pokecáme. Hlavně přeji ať jste všichni zdraví a nezmrzněte
16. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanah tak to taky nezábidím, možná jak je zahleněnen, tak proto blinká

kdyby bylo škaredě, tak bysme určitě mohli do toho Yellow fish, to by bylo fajn, aspoň to omrkneme všechny:slight_smile:
16. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
merett: Ty fotečky jsou moc krásné. Kde jste se byli fotit? A kolik vás to stálo? Já se chystám taky malého nechat vyfotit, ale nechce se mi jít do babyphoto, protože se mi zdají dost drazí. :slight_smile:
16. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
merett - malej je krásnej :slight_smile:

doci - mně se docela líbí fotečky tady http://fotofidelity.cz/pocet100-galerie-detail41 , ale cenu neznám... :slight_smile:
16. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.anetabarcova.cz mohu jen doporučit a ještě u ní dostanete slevu 300,- my jsme se u ní nechali fotit
16. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hannah šichni si chválí odsávačku napojitelnou na vysavač, zkušenost s ní nemám, ale chci ji asi pořídit, ta ruční je na nic. :frowning2:
Já mám na baterky taky docela dobrá, má tři nástavce podle věku a velikosti nosíku. :slight_smile:
16. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek