Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

Jsem z Brna Kohoutovic a vzhledem k tomu, že moji kamarádi se do miminek ještě nějak nemají, hledám nějakou pohodovou mamču z Kohoutek na společné procházky, kafe, pokec...Mám dvouměsíční holčičku a ikdyž se taťka snaží být hodně s náma, ženská to prostě není 🙂
dociska
16. kvě 2010
Hani, tééda, vám to na těch fotkách taky moc sluší. A cenu jste měli jakou? 😃
Jo a holky, sorry, ale v úterý to možná nestihnu. 😞 Musím s malým na prohlídku v 10ti měsících a pak se mi objednala zákaznice na nehty. Tak pokud třeba vyrazíte později, tak bych se mohla přidat potom. Byla bych hotová tak v 16:00. 😉
k.ate
16. kvě 2010
My máme tu odsávačku na vysavač a je celkem v pohodě 🙂 I když naštěstí jsme ji u malýho museli použít jen dvakrát asi...
hadimrska
16. kvě 2010
Jé Doc, ty děláš nehty jo, to teda nevím, že bych taky někdy zkusila 🙂 .
hannah23
16. kvě 2010
Doc 2600,- měli jsme tu největší kolekci, bylo tam plno fotech vyvolaných, ty koláže byly ve větším formátu a pak na cd nebo dvd nevím byi vechny fotky v černobílé, a takové té hnědé a ve zmenšené formě pro mail....byli jsme u ní 2x, jednou s manželem a jelikož malý pak plakal, tak jsem tam šla ještě jednou s malým já.Vše rychlé...byli jsme objednaní do babyfoto, ale odradilo nás, že nám "nadiktovala" co si obléct.....
hannah23
16. kvě 2010
Nehty jsem si nechávala párkrát dělat, ale ted mám pevné a dobré svoje, tak nechci, možná někdy....za kolik děláš???
tegga
16. kvě 2010
holky fakt krásný fotky, měli bysme asi taky něco takovýho podniknout, ať máme takovou krásnou památku

odsávačku na vysavač taky používáme, je to hlavně rychlý, s tou balonkovou bych u malýho moc nepochodila😃

já nehty neměla udělaný od toho, co jsme porodila🙂....a že bych teda svoje měla nějak moc pěkný, to se říct nedá, strašně se mi lámou :-p
merett
17. kvě 2010
Pěkné ráno všem, my ty fotky nemáme přímo z profi ateliéru ale kamarádka nám domluvila jednoho svého známého pána fotografa, který má menší ateliér a focení jako koníček. Tady se můžete mrknout http://www.foto-dusan.eu/ popřípadě domluvit za kolik by vám udělal kolekci foteček. Pan Dušan je strašně milý a ochotný a určitě se s ním dá domluvit. Ví jak se k malému chovat aby ho nevystrašil a on i Kuba si focení moc užili 🙂

Odsavačku máme taky na vysavač a už bych neměnila, je to rychlý a bez týráni 🙂 jen se nám už rozbil jeden nástavec tak za chvíli budeme shánět náhradní díly 🙂

Nehtíky bych si taky ráda nechala udělat ale ještě mě přijde brzo, Kuba je moc maličkej a já bych se bála že mu nehtem nějak ublížím.
reny82autor
17. kvě 2010
Dobrý ránko 🙂 Tak počasí už to opravdu přehání...doufám, že se Vás povodně netýkají. My už tady bohužel nervózně čekáme, jak se to bude vyvíjet, protože mám rodiče v záplavové oblasti a 97 rok teda stačil...No snad se to nestane znovu. Tak hezkej týden a možná zítra 😉
dociska
17. kvě 2010
čauky. Tak nehty se mi podařilo posunout už na 12:30, tak po 15:00 bych se mohla přidat. 😃 Určitě, pokud byste nehtíky chtěly, můžeme se domluvit. Nové dělám za 500,- a doplnění 450,-. Možná se vám zdá, že to není moc levné, ale já nedělám gel, ale tzv. porcelán (acryl). Víc vydrží, je tvrdší a od gelovek je k nerozeznání. Ten je dražší. V salonech stojí tak 600,- a víc. Moje minulá nehtařka ho dělala za 750. 🙂
Taky bych se k umělým nejraději vrátila. Malý je už větší a už bych se toho ublížení nebála. Já mám nehty sice rovné, ale hrozně se mi lámou. Jenomže, když jsem si je dělala sama sobě, tak mi skoro všechny upadaly 🙂 Tak musím sehnat nějakou známou, co mi je taky za malou úplatu udělá. 🙂
dociska
17. kvě 2010
reny: Určitě to dobře dopadne. Zítra už pršet moc nemá a koncem týdne se má vrátit sluníčko a letní teploty 😉 Určitě to rodiče nějak ustojí a nakonec k záplavám nedojde. Taky jsem zažila na vlastní kůži záplavy v 97, když jsem byla na prázdninách u babičky, která bydlí kousek od Moravy. Ble. Nic příjemného. :-S
tegga
17. kvě 2010
ahoj holky, no už je to fakt hnus to počasí, ale já taky doufám, že už brzy přestane pršet.....akorát teda jsme byli hned ráno venku a pokud bude zítra taky taková kosa, tak bych to teda spíš viděla někam dovnitř, než na nějaký procházky
hadimrska
17. kvě 2010
Ahoj, tak já nevím, venku hnus, nezamluvíme nějaký stolečky v té dětské kavárně?
merett
17. kvě 2010
holky co jste měli zájem, zjistila jsem vám toho fotografa, dá se s ním domluvit kdykoliv i běhěm víkendu a fotí děti za 1500-2000, jsou v tom fotky na cd a a vybrané fotky upravené a vytisknuté. My už se teď těšíme až tam půjdeme zase 🙂

jinak k tomu počasí, už dlouho nebylo tak hnusně na konci května. Na tu zítřejší vycházku to moc nevidím, to by bylo spíš za trest než za odměnu. Pokud se domluvíte někde v kavárně tak by to bylo lepší 🙂
hannah23
17. kvě 2010
Ahoj holky, tak jsme nachlazení a dostali jsem fenistil kapky a sterimar do nosíku, takže zítra nepřijdeme.
JInak ten déšt, hlavně na moravě je děs, ted jsem koukala na fotky na FB a hrůza, já jsem taky zažila povodně v 97, v Opavě, kde jsme bydleli a není to dlouho co jsme nesli nějaké věci do Jeseníku nad Odrou a už zas tam mají vodu, no hnus, snad se to brzy umoudří a bude líp.
hadimrska
17. kvě 2010
Ani mi nemluvte, mám v záplavové oblasti známý a je to špatný, už jsou odříznutý od světa 😞
reny82autor
17. kvě 2010
Je to obrovskej stres, je mi těch lidí strašně líto...když si to člověk jednou prožije, pochopí, jak jsou záplavy hrozný.

hannah: přeju rychlý uzdravení!
hadimrska
17. kvě 2010
Hannah taky Vám přeju ať jste rychle zdravý 🙂
A jak to teda vidíte zítra se srazíkem, myslím, že ven ani omylem, leda ta kavárna a šel by někdo? 🙂
k.ate
17. kvě 2010
Holky, já to na kavárnu asi moc nevidim, dneska jsme s malým byli v kavárně, tak zítra si asi dáme pauzu... 😕 Snad se už to počasí umoudří a bude možný nějak normálně procházkovat...
tegga
18. kvě 2010
ahoj holky, tak já nevím, jestli to nenecháme, až bude trošku líp.....nebo jak kdo chcete, my se přizpůsobíme
reny82autor
18. kvě 2010
Já se holky dneska určitě nezúčastním. Vypadá to, že to ty záplavy asi taky schytáme, takže nervózně doma sledujeme aktuální zprávy...a půjdu se maximálně s malou provětrat na chvíli ven. Tak příště.
hadimrska
18. kvě 2010
Ahoj, já dnes taky ne, jsem nachlazená. 😞
dociska
18. kvě 2010
Takže dneska to padá. OK 😞
reny82autor
19. kvě 2010
Holky tak se tomu asi vyhneme, těsně, ale joo, uf! 🙂 Snad už se nic nečekanýho nestane....a počasí se umoudří a příští týden se sejdeme 😉
merett
19. kvě 2010
reny tak to je super zprava, doufám že se to bude už jen zlepšovat. Jiank nám už asi fakt rostou zuby, máme teplotku, průjem, špatně spíme a jsme děsně uplakaní, chjo...
hannah23
19. kvě 2010
Ahoj holky nevíte o někom kdo by půjčil na 14 dní cestovní postýlku, jedu v neděli k rodičům a u tchýně ještě malý nemá postýlku, spí se mnou ve velké posteli, ale tchýně si ho chce na noc vzít k sobě at se vyspím.Postýlku sháním i dr¨řevěnou ale zatím bez výsledku, nechci nějakou drahou.A vracíme se 4.6.Tak kdyby některá jsmte věděla tak prosím dejte dvědět, moc děkuji
bunicka
19. kvě 2010
Ahojky hoky,

Venku je pěkně hnusně,ale snad bude někdy ještě sluníčko,co myslíte? =-) :-N

Reny-super zpráva,tak snad se Vám to vyhne a už konečně přestane pršet a všechny v záplavových oblastech to přestane ohrožovat 😉

Hannah-my máme cestovní postýlku na chalupě.Koukala ses na Aukro?Tam mívají hodně nabídek 😉
bunicka
19. kvě 2010
akorát teda nevím,sháníš to dost pozdě,když už v neděli odjíždíš |-|
bunicka
19. kvě 2010
hannah23
19. kvě 2010
Jé díky moc už to řeším

Začni psát odpověď...

Odešli