• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

14. března 2012 
Hani, tééda, vám to na těch fotkách taky moc sluší. A cenu jste měli jakou? :grinning:
Jo a holky, sorry, ale v úterý to možná nestihnu. :frowning2: Musím s malým na prohlídku v 10ti měsících a pak se mi objednala zákaznice na nehty. Tak pokud třeba vyrazíte později, tak bych se mohla přidat potom. Byla bych hotová tak v 16:00. :wink:
16. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme tu odsávačku na vysavač a je celkem v pohodě :slight_smile: I když naštěstí jsme ji u malýho museli použít jen dvakrát asi...
16. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Doc, ty děláš nehty jo, to teda nevím, že bych taky někdy zkusila :slight_smile: .
16. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Doc 2600,- měli jsme tu největší kolekci, bylo tam plno fotech vyvolaných, ty koláže byly ve větším formátu a pak na cd nebo dvd nevím byi vechny fotky v černobílé, a takové té hnědé a ve zmenšené formě pro mail....byli jsme u ní 2x, jednou s manželem a jelikož malý pak plakal, tak jsem tam šla ještě jednou s malým já.Vše rychlé...byli jsme objednaní do babyfoto, ale odradilo nás, že nám "nadiktovala" co si obléct.....
16. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Nehty jsem si nechávala párkrát dělat, ale ted mám pevné a dobré svoje, tak nechci, možná někdy....za kolik děláš???
16. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
holky fakt krásný fotky, měli bysme asi taky něco takovýho podniknout, ať máme takovou krásnou památku

odsávačku na vysavač taky používáme, je to hlavně rychlý, s tou balonkovou bych u malýho moc nepochodila:grinning:

já nehty neměla udělaný od toho, co jsme porodila:slight_smile:....a že bych teda svoje měla nějak moc pěkný, to se říct nedá, strašně se mi lámou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné ráno všem, my ty fotky nemáme přímo z profi ateliéru ale kamarádka nám domluvila jednoho svého známého pána fotografa, který má menší ateliér a focení jako koníček. Tady se můžete mrknout http://www.foto-dusan.eu/ popřípadě domluvit za kolik by vám udělal kolekci foteček. Pan Dušan je strašně milý a ochotný a určitě se s ním dá domluvit. Ví jak se k malému chovat aby ho nevystrašil a on i Kuba si focení moc užili :slight_smile:

Odsavačku máme taky na vysavač a už bych neměnila, je to rychlý a bez týráni :slight_smile: jen se nám už rozbil jeden nástavec tak za chvíli budeme shánět náhradní díly :slight_smile:

Nehtíky bych si taky ráda nechala udělat ale ještě mě přijde brzo, Kuba je moc maličkej a já bych se bála že mu nehtem nějak ublížím.
17. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobrý ránko :slight_smile: Tak počasí už to opravdu přehání...doufám, že se Vás povodně netýkají. My už tady bohužel nervózně čekáme, jak se to bude vyvíjet, protože mám rodiče v záplavové oblasti a 97 rok teda stačil...No snad se to nestane znovu. Tak hezkej týden a možná zítra :wink:
17. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky. Tak nehty se mi podařilo posunout už na 12:30, tak po 15:00 bych se mohla přidat. :grinning: Určitě, pokud byste nehtíky chtěly, můžeme se domluvit. Nové dělám za 500,- a doplnění 450,-. Možná se vám zdá, že to není moc levné, ale já nedělám gel, ale tzv. porcelán (acryl). Víc vydrží, je tvrdší a od gelovek je k nerozeznání. Ten je dražší. V salonech stojí tak 600,- a víc. Moje minulá nehtařka ho dělala za 750. :slight_smile:
Taky bych se k umělým nejraději vrátila. Malý je už větší a už bych se toho ublížení nebála. Já mám nehty sice rovné, ale hrozně se mi lámou. Jenomže, když jsem si je dělala sama sobě, tak mi skoro všechny upadaly :slight_smile: Tak musím sehnat nějakou známou, co mi je taky za malou úplatu udělá. :slight_smile:
17. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
reny: Určitě to dobře dopadne. Zítra už pršet moc nemá a koncem týdne se má vrátit sluníčko a letní teploty :wink: Určitě to rodiče nějak ustojí a nakonec k záplavám nedojde. Taky jsem zažila na vlastní kůži záplavy v 97, když jsem byla na prázdninách u babičky, která bydlí kousek od Moravy. Ble. Nic příjemného. :confounded:
17. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, no už je to fakt hnus to počasí, ale já taky doufám, že už brzy přestane pršet.....akorát teda jsme byli hned ráno venku a pokud bude zítra taky taková kosa, tak bych to teda spíš viděla někam dovnitř, než na nějaký procházky
17. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak já nevím, venku hnus, nezamluvíme nějaký stolečky v té dětské kavárně?
17. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
holky co jste měli zájem, zjistila jsem vám toho fotografa, dá se s ním domluvit kdykoliv i běhěm víkendu a fotí děti za 1500-2000, jsou v tom fotky na cd a a vybrané fotky upravené a vytisknuté. My už se teď těšíme až tam půjdeme zase :slight_smile:

jinak k tomu počasí, už dlouho nebylo tak hnusně na konci května. Na tu zítřejší vycházku to moc nevidím, to by bylo spíš za trest než za odměnu. Pokud se domluvíte někde v kavárně tak by to bylo lepší :slight_smile:
17. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme nachlazení a dostali jsem fenistil kapky a sterimar do nosíku, takže zítra nepřijdeme.
JInak ten déšt, hlavně na moravě je děs, ted jsem koukala na fotky na FB a hrůza, já jsem taky zažila povodně v 97, v Opavě, kde jsme bydleli a není to dlouho co jsme nesli nějaké věci do Jeseníku nad Odrou a už zas tam mají vodu, no hnus, snad se to brzy umoudří a bude líp.
17. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani mi nemluvte, mám v záplavové oblasti známý a je to špatný, už jsou odříznutý od světa :frowning2:
17. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Je to obrovskej stres, je mi těch lidí strašně líto...když si to člověk jednou prožije, pochopí, jak jsou záplavy hrozný.

hannah: přeju rychlý uzdravení!
17. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Hannah taky Vám přeju ať jste rychle zdravý :slight_smile:
A jak to teda vidíte zítra se srazíkem, myslím, že ven ani omylem, leda ta kavárna a šel by někdo? :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já to na kavárnu asi moc nevidim, dneska jsme s malým byli v kavárně, tak zítra si asi dáme pauzu... :-/ Snad se už to počasí umoudří a bude možný nějak normálně procházkovat...
17. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak já nevím, jestli to nenecháme, až bude trošku líp.....nebo jak kdo chcete, my se přizpůsobíme
18. kvě 2010 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já se holky dneska určitě nezúčastním. Vypadá to, že to ty záplavy asi taky schytáme, takže nervózně doma sledujeme aktuální zprávy...a půjdu se maximálně s malou provětrat na chvíli ven. Tak příště.
18. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já dnes taky ne, jsem nachlazená. :frowning2:
18. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže dneska to padá. OK :frowning2:
18. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky tak se tomu asi vyhneme, těsně, ale joo, uf! :slight_smile: Snad už se nic nečekanýho nestane....a počasí se umoudří a příští týden se sejdeme :wink:
19. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
reny tak to je super zprava, doufám že se to bude už jen zlepšovat. Jiank nám už asi fakt rostou zuby, máme teplotku, průjem, špatně spíme a jsme děsně uplakaní, chjo...
19. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky nevíte o někom kdo by půjčil na 14 dní cestovní postýlku, jedu v neděli k rodičům a u tchýně ještě malý nemá postýlku, spí se mnou ve velké posteli, ale tchýně si ho chce na noc vzít k sobě at se vyspím.Postýlku sháním i dr¨řevěnou ale zatím bez výsledku, nechci nějakou drahou.A vracíme se 4.6.Tak kdyby některá jsmte věděla tak prosím dejte dvědět, moc děkuji
19. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky hoky,

Venku je pěkně hnusně,ale snad bude někdy ještě sluníčko,co myslíte? :confused: :sweat_smile:

Reny-super zpráva,tak snad se Vám to vyhne a už konečně přestane pršet a všechny v záplavových oblastech to přestane ohrožovat :wink:

Hannah-my máme cestovní postýlku na chalupě.Koukala ses na Aukro?Tam mívají hodně nabídek :wink:
19. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
akorát teda nevím,sháníš to dost pozdě,když už v neděli odjíždíš :pensive:
19. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
19. kvě 2010 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé díky moc už to řeším
19. kvě 2010 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek