• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

14. března 2012 
autor
Mám radost, už jsem myslela, že pojedem do Kroměříže k rodičům odklízet,...ale teda těsně :slight_smile:
Jinak merett, sice máme teprve 3,5 měsíce, ale s největší pravděpodobností jsme na to podobně. Slintá, zuřivě si cpe věci do pusy, sem tam plače, v noci byla taky trochu neklidná a hlavně jsem ji masírovala dásínka (což se jí moc líbilo) a má tam bílý hrby, tak to nemůže být nic jinýho! :slight_smile: Nechci zatím pořizovat žádný gely, chemii nemám ráda...ale pokud to bude horší a opravdu se ukáže první zub, tak asi něco koupím...
20. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus ten heřmánek to nemáš chemii a třeba to pomůže
20. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
reny-na zoubky je dobrej Calgel :wink:
20. kvě 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny tak to je super, že se vám to vyhlo, snad už to počasí bude lepší, dneska teda opět vstávačka do pošmournýho dne, ale třeba už se to přes den nějak vybere :slight_smile:
21. kvě 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak super mým známým se to taky vyhlo ty záplavy, počasí vypadá líp, tak odpoledne máme v plánu výlet, ale někde jsem četla, že červen má být chladný :frowning2:
22. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Calgel už máme taky koupenej a vypadá že to trošku pomohlo a ulevilo se malýmu. No už teplotka polevila tak snad mame na chvíli klid...
24. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Merett fakt mu rostou zoubky???Zkoušela jsi ten heřmánek??Snad bude mít malý brzy po bolestech a teplotce.
Náš malý furt pokuckává a semtam mu vyistím nosík.Ale veselý je furt i přes tu nemoc a to je dobře.Ted jsme na skoro 14 dní u tchýně, tak nemám malýho 24 hodin vkuse tak si i odpočnu.
24. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tegga, koukám, že máte dnes přesně 8měsíců, tak gratulujeme malýmu.
24. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky. Tak chčije a chčije. :unamused: Ale až chcát nebude, tak by to konečně chtělo nějakou tu prochajdu... Jak to tady čtu, společných témat tu máme všechny mraky. To je supééér :grinning:
My pořád máme problémy s bakteriemi v moči. Dnes už nám doktorka napsala antibiotika a pak jsme zjistily, že to fakt bude tou předkožkou. Doktorka mu ji stáhla a měl tam fakt fujjjjjj :confounded: Tajfl. Takže se ani nedivím. Jsem si v ten moment připadala jak totálně nezodpovědná matka, která nedodržuje higienu. Ale když mě to stahování vůbec nešlo :frowning2: řekla jsem to i doktorce, tak ta mě trochu uklidnila, ať si z toho nelámu hlavu. Že to je problém skoro u každé maminky, co má chlapečka. Je to prý prostě další neduh a úděl chlapečků. Tak mi ukázala chvat hmat :grinning: , jak na to stahování a teď už jenom trénovat. A holt Ondrášek se bude muset obrnit trpělivostí a trochou výdrže. :sweat_smile:
Jinak o víkendu jsme byli ve Dvoře Králové na Safari a bylo to bezva. Malému se nejvíc líbili ptáčci a rybičky. Díval se na ně s takovým údivem, že jsem si chvilku myslela, že už z toho má rozum. Přespali jsme u kamaráda v Hradci Králové a ráno jeli domů. Konečně víkend s tatínkem a manželem, který jsem si už dlouho přála. Snad už to teď bude s tím jeho časem lepší. Už odevzdal bakalářku, tak už jenom ty státnice a opravit si jeden předmět a doufám, že bude už líp. :wink: :slight_smile:
24. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
merret: Zubíčky určitě přebolí a pak už bude hlodat jako veveřička :grinning: . My měli na zoubky mundisal gel, ale skoro vůbec jsme ho nepoužili. Jo, možná to pomohlo, ale plakal vždycky předtím tak jako tak. :wink:
24. kvě 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
řekla bych že jsou to zoubky tak na 99%, nejen že strká všechno do pusinky ale žačal všechny věci jako by kousat a ne jen žužlat. taky mu dělalo dobře když jsem mu masírovala dásínka tím Calgelem, no jještě žádný nevylezl tak kdo ví proč plláče, když by mě to tak uměl povědět...
24. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsme na tom s těma příznakama podobně. Říkala jsem si, že je to nějak brzo, ale pediatrička potvrdila, že to klidně můžou být zuby, všechno tomu nasvědčuje. A na dásních má bílý hrby, tak to jsou předpokládám zuby :slight_smile: A tu masáž dásní miluje, uplně si to užívá! :slight_smile:
Jinak na sraz se těším, ale momentálně jsem jaksi nemocná, chytly mě průdušky, ale už to zaháním čajíkem a medicínou, takže budu snad brzy ok.
Docisko, takovej víkend ti moc přeju!!!! Určitě sis to užila :wink: potřebujem to každá, to je jasný :slight_smile:)
24. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, doci a ona se má ta předkožka stahovat? já to teda nedělám a všude píšou, že se to do dvou let nemá, tak te´d nevím
24. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
reny: Na průdušky je nejlepší medicína domácí slivovica :grinning: Pěkně vypít. A nejlepší na horečku ohřát si ji s medem a mlíikem. Sice hnus, ale mám to odzkoušené a funguje to :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
tegga: Možná máš pravdu, že se to nemá. Ale do dvou let je to asi pozdě. Po prvním roce je to prý ideál. Ale my jsme museli stahovat, protože se mu tvořily ty bakterie v záhybech a bylo to moc zlé. Ale doktorka mi říkala, že se nikdy nic nezkazí, když se začne stahovat už kolem toho jednoho roku. Dítěti to jenom prospěje a právě to pomáhá proti tomu, co řešíme teď my. Ale určitě bych se být tebou na to doktorky zeptala, kdy začít a jestli třeba to první ti neudělá ona. Zároveň ti to ukáže, protože mě to fakt nešlo. Včera, jak mi to ukázala a já to pak večer zkusila, najednou to šlo a bylo to docela snadné. :slight_smile:
25. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
doc: :slight_smile: tož dobrú domácí slivovicu bych si aji dala :grinning: ovšem nevím, jak by se to líbilo malé, když kojím :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
reny malá by spala spokojeně, jak želva:slight_smile:

dc zeptámse doktorky, jdeme sice až v červenci, ale malej má teprve 8 měsíců
25. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak co vlastně tak děláte, když je teď hnušně? Ať řeč nestojí :grinning: My se už týden chystáme vyrazit na kole na malý výlet kolem Brna a počasí nám to vždycky pokazí. Jinak přežíváme střídavě doma nebo seběhneme v rámci procházky do Campusu nakoupit a rychle zase domů.
A co nového u našich malých srdíček? Nějaké pokroky? :grinning: Pochlubte se :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme už zase zpátky v Brně, minulou středu jsme sbalili sebe a malýho a vyrazili jsme na přepadovku k manžovejm rodičům :grinning: A vrátili jsme se včera... :slight_smile: Já jsem si od tam přivezla nějakýho bacila, ale malej je naštěstí v pohodě :slight_smile:
No a pokroky... Malej se snaží stát sám, sice mu to ještě moc nejde a stojí tak maximálně 10 sekund a pak kecne na zadek, ale snaží se a očividně ho to baví :grinning: No a dneska mu vykoukla jednička vpravo nahoře :slight_smile: vlevo už se taky klube, ale zatím je jen vidět, cítit zatím ne e, ale co nevidět asi bude taky venku... To teprve začnou krušný kousací časy :grinning:
28. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tegga - mně mudra říkala, že na stahování předkožky máme ještě čas, takže to zatím neřeším :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
k.ate: Tak hlavně, že padá na zadek. Máme známé, co jejich škvrně začalo brzo chodit a i stoupat a neumělo padat. Vždycky se skácelo jako pytel brambor k zemi. Tak byli nakonec nuceni mu v 7 měsících kupovat dětskou helmu a museli mu ji nasazovat i doma :sweat_smile:
28. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak počasí na prd zase bude. :frowning2:
Niki miuž celý týden přes den nespí, a v noci naříká, a je protivná, no a dnes jsem zjistila, že jí rostou všechny trojky naráz, super, tak mažeme, mám rozkousanej prst. Už aby byly venku.
30. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

U nás je to podobné,už 2 dny se Kačka v noci budí a nechce spát,dnes jsme ji museli vzít k nám do postele,jinak by jsme probdili noc :unamused:
Nevím jestli to jsou zoubky,nebo bříško,ale snad to bude zase jako dřív,jinak mě trefí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nápodobně já jsem už zase shodila kilo a to za týden, tak snad dnes budeme mít klidnější noc :slight_smile: všichni i prcci.
30. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky ! :slight_smile: Tak buni a hadimrsko, přeju hodně trpělivosti a hlavně ať to co nejrychleji přejde!!
Jinak počasí je na ho...... a propršet má prý celej červen, výborný. Už teď to začíná být pěkná otrava :angry:
31. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děkujem reny :slight_smile: , my dnes měli klidnější noc, ale po obědě spinkat ne a ne. Na zoubky máme Citrovital, malé chutná a asi jí pomáhá nejvíc. Venku je to jako na podzim :frowning2: . A to jsme se zítra chtěly jít podívat na dětský den do Montány, tak uvidíme.
31. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky přeju pevný nervy:slight_smile:....to počasí už mě taky vytáčí....jé hadi a v kolik to tam začíná?
31. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hadi a kolik je malé???
Počasí je na nic, jsem u tchýně už druhý týden na severní moravě a venku jsme zatím byli jen asi 3x, když beru procházku v kočárku jinak se nám i podařilo na chvíli vyjít ven v náruči.
31. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já jsem odpadla uplně :-/ myslela jsem si, že jsem jen nachlazená a ona je to angína, achjo :frowning2: Tejden jsem s ní sice lítala "jen tak", ale teď už mám penicilin, tak snad se srovnám, v sobotu se brácha žení :-/
31. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zítra na Montáně začíná děskej den v 16.00, ale jestli bude pršet tak nevím.
Malé je 21 měsíců, oni prej kolem druhého roku děti už moc přes den nechcou spinkat. :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hadi a buni, doufám, že to vaše děti brzo přebolí :frowning2: My teď s vervou sháníme kostým ze 60. let. Něco se mi už podrařilo, ale na manžela zatím nic nemám. Dokonce budu mít asi i retro dupajdy a kabátek na malého. Jdeme příští víkend na oslavu narozenin ve stylu 60. let. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne.
Na den dětí bych šla. Ale dneska jaksi nestíhám a navíc je tam hnusně. No hlásí, že snad koncem tohoto týdne se má vyjasnit a na chvilku oteplit. Tak snad aspoň víkend vyjde nějak líp. My už budeme zase pokračovat na stavbě, tak ať zedníkům neprší za krk.
Hadi: nechceš si do profilu zapsat malou, ať víme, jak nám roste? :grinning: Nemáš ji asi uloženou v profilu, že ji máš :grinning:
1. čer 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek