• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

14. března 2012 
Ahoj Doc, už ji tam mám, jsem ani nevěděla jak si jí tam dát. :slight_smile:
1. čer 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hadi byli jste na tom dnu dětí? já tam s malým chtěla taky mrknout, ale počasí moc nepřeje, tak by mě zajímalo, jestli tam něco bylo nebo ne
1. čer 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo byly, ale pršelo tak jen tak púl hoďky. Jsou tam soutěže pro děti, ale řekla bych tak až od čtyř let a taky nějaký výhry, jako pamlsky a tak. A hrála tam kapela. Kdyby bylo hezky tak se tam dá pobýt, ale v tomhle marastu ani omylem, i když byli tam i s malými prcky. Škoda, to letošní léto bude asi o ničem. :frowning2:
1. čer 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, jako už mě to počasí fakt štve, leje a leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: , když chodí člověk do práce, tak jsou vedra a teď, když bysme mohli bývat s prckama venku, tak bude škaredý léto......já si myslela, že to bude pro větší, tak třeba příští rok tam mrknem:grinning:
2. čer 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezaprší a nezaprší :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíš chčije a chčije:grinning:
2. čer 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že by se rýsovalo krásné počasí na víkend konečně strávený s dětmi na písku nebo supr procházce? Holky, já se tááák těším.... :grinning: Věříte mi? :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se k vám přidat? Já jsem taky z Brna, ale nějak mi tu chybí maminky s kočárky:( No mame v baraku sice 12 deti :slight_smile: ale jsou odrostlejsi a maminky kolem 40 let s kterymi bych si asi nemela co rict :slight_smile:
3. čer 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
doci to víš, že věřím:slight_smile:, jsem an tom úplně stejně

ahoj sluni...odkud přesně z Brna jsi?
3. čer 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky konečně hlásí pěkné počasí, tak toho využijeme a nepojedeme domů zítra ale až v neděli, protože tu bude v sobotu dětský den u švagrové hospůdky, kácení máje....
3. čer 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Teggi ja jsem z Jundrova, clovek by rekl plno deti, ale maminky nikde :P
3. čer 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my pomalu vybíráme golfáče, no uvidíme, byli jsme v růžovým panterovi a nelíbil se mi moc přístup prodavaček, jak kdyby nechtěli prodat :confounded: Navíc nám ukázali jen jednu barevnou variantu toho kočárku a zbytek jen na obrázku, ale to bychom to rovnou mohli objednat z netu, že jo... :-/ Tak asi pujdem jinam no :grinning: Já chtěla novej kočík u na svatbu zejtra, ale asi to nevyjde, i když tam možná manžu ještě vyšlu :grinning:

sluni - vítám tě tady...

Jinak včera to vypadalo nadějně a dneska to zase stojí za starou bačkoru, přestane vůbec někdy pršet? já chci sluníčkoooooooooo a ono potvora vykoukne vždycky až když zapadá :grinning:
4. čer 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kate - v Brně prší nebo co????
Jinak my se byli podívat na kočárek, ale ne golfky v Aničce, myslím, že mají www.anicka.cz, je to malej obchod , ale bezva přístup.
4. čer 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj slunicko, vítej vítej. Jundrov je docela super. Tam chodíme často s malým na delší procházky. Seběhneme od nás z Lískovce z kopce, pěkně kolem Antroposu a pak to většinou zabalíme na Pijavě, hodíme Kofolu nebo pivko a trolejbusem zase hurá domů :slight_smile: Klidně si můžeme dát srazík a jít takhle nějak všichni kolem řeky třeba až na Prýgl. :grinning:
Kate: S tím Růžovým panterem jsme na tom byli kdysi taky tak. Od té doby jsem tam už nebyla. Scháněli jsme přebalovací pult. A když jsem řekla prodavačce, jestli by mi nějaké ukázala, otočila se u pokladny, ukázala prstem a prohlásila: " Jsou támhle vzadu!! " To mě tak vytočilo, že jsem vystřelila z toho obchodu jak namydlený blesk... Napadlo mě si už stěžovat přes internet... Ale pak jsem se na to vyprdla :unamused:
Tak co máte v plánu na krásný víkend? Ať mám inspiraci, kam vytáhnout toho našeho tátu? :grinning:

5. čer 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj docisko :slight_smile:

tak jsem tu po delsi dobe

my jsme trochu osirely, manza vyrazil rano na sluzbu a vrati se az zitra dopoledne, tak si taky rikam co s nacatym dnem... tak tu hledam inspiraci
uz mam pro malou uvareny obidek a nechystanou svacu, tak vyrazime asi pres obed na cele odpoledne, nejspis nejaka tour kolem prehrady :slight_smile:

a jak se ma ondrasek? kolik mate zoubku, kdyz jste stejne stari, my mame ode dneska 6 :slight_smile:
5. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak klidně bysme mohli dát někde scuka, ať se poznáme :slight_smile: Ale asi už nejste doma, co?
Zubu máme už 9 :slight_smile: Rostou jako po tom dešti, co trval 14 dní :grinning: Taky je teď trochu protivnější, asi ho to bolí. :frowning2:
Tak jestli vás stíhám, tak napiš. :slight_smile:
5. čer 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic. Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. :unamused: Takže to vidím na starou známou trasu.... Vláčkem z Brna do Vranovic a zpět :sweat_smile:
5. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my jsme doma se svatby, malýho všichni obdivovali, jen jsem se cejtila blbě, že byl větší než holčičky, co tam byly a byly o cca 4 nebo 5 měsíců starší než on, no co nadělám :grinning:

Kočárek jsme nakonec koupili na tomkově náměstí, takže mrňous na svatbě už drandil v novým :grinning:
6. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste si užili, co? Kate? A proč by ses měla cítit blbě? Dyť je to hezké, že máš takového kluka jako buka :grinning: Tak pak napiš, jak se ti s kočárkem jezdí. My asi budeme muset co nevidět taky pořídit golfky, protože je ten náš kočár dost velký.

Joooo a holky, co byste řekly koupališti někdy v horku? Hlásí tropy na konec týdne! Troufly byste si? Riviera má třeba už teď vodu cca 20 stupňů. Pro prcky to sice není, ale u kraje v brouzdališti bude určitě teplejší. A ještě určitě vlivem horka zteplá :slight_smile: Nebo děti schováme pod slunečníky nebo dáme v kočárcích do stínu a my budeme vesele chytat bronz a ještě pokecáme.... :grinning:
7. čer 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi,doc už vidím jak mi Kačka leží v kočárku a já chytám bronz :grinning:

O víkendu jsme byli na chajdě a musela jsem to moje dítě furt hlídat,takže o odpočinku a opalování nemohla být ani řeč :stuck_out_tongue_closed_eyes: Káťa se i koupala v malým bazénku a já s ní byla celý den pod slunečníkem :unamused:
Už aby chodila,to bude zas o něčem jiném :zipper_mouth:
7. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, my už chodíme a i tak koupaliště a ležet si tam, to ani omylem, za malou všude běhám, nápodobně, na chatě ne a ne být u chaty, za jedem den jsme byli asi 5x na procházce, nevydrží na jednom místě, teda kromě dětskýho hřiště. To bych asi několikrát obešla celou riviéru :grinning:
8. čer 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale stejně my nemůžem ve čtvrtek jdeme na očkování, tak 14 dní nesmíme na přímý slunko.
8. čer 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme dnes na dvě očkování a v neděli jsem byla s malým u tchýně na dece, dalo se to jen když spal, jinak ne, furt se točí a pak se rozčiluje, že nemlže zpět....ale hodinu spal tak sjem si na dece odpočla.
8. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás konec týdne taky nepadá v úvahu, malej má od včerejška od večera horečky, teda po nurofenu je to lepší, ale včera večer a dneska ráno měl 39,7... asi nějaká viroza nebo ta 6. nemoc :confounded: V krvi ani v moči naštěstí nic nenašli, kulíšek můj malej... Včera jsme byli v ZOO, tak až bude víc času, dám do blogu fotečky :slight_smile: Takže my jsme nějakou dobu bohužel mimo provoz, achjo... :frowning2:
8. čer 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď, když čtu vaše postřehy, tak si vlastně uvědomuju, že já bych s tím našim capartem taky určitě nemohla ležet :grinning: To máte pravdu, že bysme asi oběhli kopaliště minimálně dvakrát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale stejně to asi zkusím. A uvidíme, jak se mu bude líbit studená vodička :slight_smile:
8. čer 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kdo chcete, můžete mrknout na (nejen) mrnouska v ZOO :slight_smile:
http://tulik.rajce.idnes.cz/ZOO/#album
9. čer 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
k.ate: Krásné fotečky. Máte zrcadlovku, že? To jde hned poznat, že to není jen malý kapesní automat :slight_smile: Taky uvažujeme o pořádném foťáku :slight_smile: A malý je kouzelný. A ty zoubky! Taky se mu krásně zrcadlí v pusince :grinning:
9. čer 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
doc - díky, jojo máme zrcadlovku Nikon D40 :slight_smile: MY s manžou oba rádi fotíme, tak jsme si udělali radost, když jsme ještě netušili, že se malej povede tak rychle :grinning: No ale dobře jsme udělali, teĎ už bychom to nekoupili :slight_smile: Malej je takovej rošťák :slight_smile:

Jinak my jsme od včerejšího večera už bez teplot, tak nechápu, co to bylo :confused: :grinning:
9. čer 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky. Tak dnes jsem byla s malým v malém soukromém bazénku v Jundrově, který majitelé pronajímají za 320,- na 90 minut pro maximální počet 6 lidí. Byli jsme tam ještě s 2 kamarádkami, které mají taky dětí a bylo to úúúúžasné. Měli jsme naprosté soukromí, nikdo nás nerušil, dělali jsme si, co jsme chtěli, voda měla 32 stupňů, takže děti nebyly vůbec promodralé. Pak tam měli vířivou vanu, kterou jsme si dle libosti napustili a většinou v ní byli děti, které byli v teplíčku, v malém množství vody a my jsme jenom seděli a povídaly jsme si s holkama!!! Vřele všem doporučuju. A jestli bysme se domluvily a podělily, tak ještě ušetříme a zase nějak hezky strávíme třeba tak hnusný den, jako je ten dnešní. Však koukněte na www.bazenbrno.cz :wink:
14. čer 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska -super.To je krytej bazén jo? :slight_smile:
14. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek