• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

14. března 2012 
Jé, to zní moc dobře, malá mi očkování hezky zvládla, ale objevila se nám vyrážka na zádech, ale to je normální reakce, myslela jsem si, že má potničky jak byly ty vedra :slight_smile: .
14. čer 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, je to jakoby přístavek u rodinného domu. Když bych si to měla představit, tak mi to příjde, že je ten bazén místo obýváku a jak je ta výřivka, tak je to nějaká bývalá kuchyň s chodbou. Ale je to tam fakt docela hezké. Přes léto sice oficiálně fungovat nebudou, ale borec říkal, že na zavolání se to dá vždycky nějak domluvit. Ale do konce června taky ještě času dost. Zvažuju, jestli tam neuspořádáme nějakou oslavu :slight_smile:
15. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jé doci to je parádní, to budeme muset využít:slight_smile:...jak jsi to objevila?
15. čer 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
věděla jsem o tom už dlouho, jenom jsem neměla lidi, kteří by tam se mnou šli. Ale včera mi volala kamoška, že to zařídila a že bychom se s malým mohli přidat. Tak jsem to omrkla a bylo to docela fajn. Nechtěla jsem to doporučovat, když jsem sama nevěděla, jaké to tam bude :slight_smile:
15. čer 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, tady to začíná nějak váznout. Reni, ty už jsi tu dlouho nebyla. Založila jsi tuto supr diskuzi a vypařila si se :frowning2:
A to nemluvím o tom, že jsme se pořád ještě nesešli všichni! :slight_smile: Domluvíme se někdy?
17. čer 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem pro:slight_smile:...dneska to vypadá, že by mohlo být docela pěkně :wink:
17. čer 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem taky pro, ale dnes ne, mám zánět spojivek a a odpoledne jedeme nakupovat, příští týden snad bude líp........... :frowning2:
17. čer 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky pro.Příští týden kromě čtvrtka dopoledne můžeme a pak zas 14 dní ne jedeme ke tchýni.
17. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dopoledne budeme taky moct, ale protože nebudu mít přístup na internet, tak jestli se domluvíte, napíšete mi SMS? Třeba den nebo dva dopředu? Hadimrska má na mě číslo. :slight_smile:
17. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Doc, určitě písnu :slight_smile:
17. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Učíme se na nočník, nejde nám to, tak si aspoň zaperu, prej by už malá měla dávno chodit, no nevím, mám pocit, že si to ještě nespojuje, po spaní ráno se vyčůrá ale pak ne a ne. :frowning2:
17. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doc já myslela, že můžeme kdykoliv kromě čtvrtka dopoledne to máme cvičení.A ještě chci v tdnu zajet na výstavu zpátky do pohádky...
17. čer 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, příští týden jsem vyhoštěna na týden k rodičům i s prckem, protože manža se bude učit na státnice. Takže nakonec budu mimo Brno. :frowning2:
18. čer 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holkyyyyyyyyyyyyyy :slight_smile:
Dlouho jsem tady nebyla...Právě jsme se vrátili z Belgie, malá to všechno zvládla, i let, takže uf! :slight_smile: Jak se všechny máte?? Já jsem určitě pro sraz, akorát jdeme tento týden na očkování, ve středu, takže to je do pátku pasé...Ale příští týden bych určitě šla!

Jinak ten bazén zní parádně...akorát my jsem na to ještě trošku malincí :sweat_smile: tak si ještě musíme počkat...
Doc, přeju, ať to manžel zvládne, ať máte doma pohodu a klid! :sunglasses:
20. čer 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ahoj Reny, tak to jste šikulky, že jste to zvládly. Počasí má být lepší stejně až na víkend, no tak snad už ten další týden bude léto hergot, tohle je jako podzim.
20. čer 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak to počasí mě už fakt štve, taková kosa na konci července, to jsem nezažila, pak zas najednou bude přes třicet a pak nemají být ti prcci nemocní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

malej někde chytl zánět oka, takže léčíme a snad příští týden budeme fit, jestli teda klapne ten sraz, ať se k vám můžeme přidat :slight_smile:
21. čer 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s těma očima koukám mají teď problémy prcci i dospělý a všichni furt nemocní, to jsou ty výkyvy teplot. :angry:
21. čer 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, chtěla bych slyšet Váš názor...Přemýšlím nad očkováním proti rotavirům, máte s tím někdo zkušenost? A co si o tom myslíte? Musím se rozhodnout tento týden, pak už by na to bylo pozdě. Já jsem ale obecně i proti normálnímu očkování :slight_smile: a takovým zásahům vůbec. Jenže bez toho se to asi neobejde. Tak si říkám, jestli to není zbytečný...ikdyž toho bylo letos prý hodně. Budu ráda za názor...
21. čer 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reny82 Urcite si nemyslim, ze je to zbytocne - a hlavne nema ziadne vedlajsie ucinky, nepicha sa (je to roztok, ktory sestricka da babatku do pusinky ako mnamku). Rotavirusove infekcie su hnusy, casto sa vracaju (hlavne ked uz deculo chodi do skolky). Hrozi rychla dehydratacia, kamaratkina rocna dcera teraz stravila 4 dni v kuse na infuzkach v nemocnici kvoli tomu. Nas maly mal tiez pred 2 mesiacmi nejaku enteritidu - mozno prave rotavirusovu, ale je ockovany a zvladli sme to doma. Takze ja som rada, ze som ho dala zaockovat.
21. čer 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha...Kamoška mi říkala, že po tom měli probdělou noc...ale nevím, jestli to náhodou nedávali ještě s nějakým očkováním společně.
21. čer 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj reny, s tímhle ti neporadím, já ani když byla Niki malinká nevěděla, že něco takového je, tak fakt nevím, ale malá měla taky málen dehydrataci v necelým půl roce, průjmy a zvracení, a to se dává jen malinkým prckům?
21. čer 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reny82 Renčo,ani já o tom nic nevím,tak bohužel :unamused: A co jste dělali v Belgii?Procházky a tak..?

Hadi-brzy se uzdrav!A Lubíček taky :wink:

Doc-však léto nekončí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. čer 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reny82 To bolo asi z hexavakciny - jedna davka sa myslim dava spolocne s vakcinou proti rotavirusom. Ked dostal ockovanie len proti rotavirusom (su to bud 2, alebo 3 davky), nemal vobec ziadne problemy, po prvej hexe horucka, po druhej nespavost, po tretej uz vsetko ok.
22. čer 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem proti rotavirům malého taky nenechala naočkovat. Dle mého je to zbytečné. Takže jsem se po tom ani už nezajímala.
Ten bazén je i pro malé děti. Zrovna minulý týden v Sama doma říkala nějaká odbornice, že děti, pokud má voda víc jak 30 stupňů, mohou do vody už po konci šestinedělí. Ba je to nejlepší doba, protože dítě si ještě živě pamatuje plodovou vodu. Takže určitě tvoje malá na ten bazén malá není. Ta kamoška, se kterou jsem tam byla má holšičku narozenou letos v dubnu. A té se to líbilo. Vůbec neplakala a byla spokojená.
My jsme teď u prarodičů v Moravanech u Kyjova, takže doufám, že až se vrátíme, bude už teplíčko a sluničko bez mráčků. Snad už zítra bude hezky, tak se nemůžu dočkat, až s malým půjdeme na zahradu a budu ho moct nechat, ať si lozí po trávě a honí psa, kočky, slepice a další zvířectvo. :slight_smile:
22. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky prominte že vstupuju do diskuze, nemáte někdo zájem o pleny sleep and play4až9kilo????

jinak rotaviry jsme taky neočkovali
22. čer 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, tak to bych se někdy přidala :slight_smile: Malá má vodu ráda, někdy plavem ve vaně, ale to je trochu o ničem. A chci ji na vodu určitě zvykat, ať s ní pak nemá problém jako já :sweat_smile:
Jinak včera jsme byli na druhé hexe a synflorixu a teda moc jsme se nevyspali, reaguje hůř než po první, chuďátko :( Horečka a nemůže moc spinkat. Tak jsem jí dala nurofen, ať se jí uleví, no a aspoň se vyspinkala :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny:No chudinka, někteří prcci to očkování prostě asi snáší líp a jiní hůř...... Tak ať se jí brzy uleví. :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny-chudáček malá,já se netěším na Priorix,to bude prý hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Doc-na ten bazén by jsme se taky přidaly.Malá jak ted běhala po chalupě nahá a byla furt v bazénku,tak mi ted nechce vylézt z vany,když večer koupeme.Ta vodu doslova miluje :slight_smile:

Sunysara-my už jsme velicí nad 9kg a navíc já ty slípky neměla moc ráda,když nejde natahovat ten pásek u té plínky,tak my určitě ne-e :wink:
22. čer 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už je to konečně lepší...fuj, hnusný očkování :angry: Tak bysme příští týden mohly do bazénu, ne? :slight_smile:
buni: V Belgii na poznávačce :slight_smile: Manželova sestra tam teď rok studovala, takže jsme využili příležitosti...a podívali se do Brugg...kráásný :slight_smile: ale náročný
hadi: Dává se to kojencům do 24 týdnů věku...
sunea: Díky za postřehy a zkušenost...asi jsem se rozhodla pro :slight_smile:
23. čer 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé reny, tak to závidím, to muselo být super:slight_smile:, hlavně, že už je malá v pohodě

co ten srazík holky, počasí je ukázkový, tak bysme to někdy tento týden mohli spáchat:slight_smile:....my akort nemůžeme dnes a a zítra :slight_smile:
28. čer 2010 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek