• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

14. března 2012 
My se holky taky nepřidáme, jsme u babičky na 14dní a do 10.7. by mělo být horko....
28. čer 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak se pridavam po delsi odmlce. Byli jsme s malym u babicky a tam bohuzel internet neni :/... Premyslim kdyz je dneska tak krasnej den tak zbalim malyho a pojedeme se nekam koupat :slight_smile:
28. čer 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
čaues :slight_smile: Tak manžel dnes složil státnice a je z něho konečně Bc. takže dneska asi vyrazíme někam na véču a pak zpět k všedním dnům. Zítra bych mohla jít s vámi ven. Myslím, že to nějak stihnu. Jen kam? Šla bych někam, kde nebude svítit moc sluníčko. Tak mě napadá jít od nás z Lískovce k hotelu Myslivna a odtud třeba sejít do Pisarék a když se nám bude chtít, tak bysme pokračovaly třeba kolem řeky do Jundrova. :slight_smile:
28. čer 2010 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
doc: tak to je super! ;) manžel je šikula :sunglasses: Asi se nechám inspirovat...Celý těhotenství jsem sepisovala rigorózní práci, bohužel mi ji jedna docentka v Brně, kterou jsem chytla jako oponentku, docela shodila. Chtěla jsem se na to vybodnout, ale včera jsem se rozhodla, že zabojuju. Zkusím to v Praze na fakultě a třeba ze mě nakonec ještě bude JUDr. :grinning: No, uvidíme...Jinak jsem pro procházku (ve stínu!) :slight_smile: Malé ty vedra vůbec nedělají dobře...A nebo co ten bazén?? Bavila jsem se s bunickou a ta je taky pro...
28. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@dociska moc gratuluju manželovi,super :slight_smile:
reny-ty to určitě zvládneš
:wink:

Holky, my se taky rády sejdem,ale zítra už něco máme :unamused:
28. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
doci taky gratuluju manželovi :wink:

reny ty do toho určitě jdi, nenech si to jednou ženskou pokazit

já už jsem psala včera, že my dnes už taky něco máme....ale kterýkoliv jiný den jsme pro cokoliv:grinning:
29. čer 2010 v 06:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak bazének dáme, až se konečně všechny domluvíme :slight_smile: Ve dvou bychom se nedoplatily.
@reny82 Tak jestli chceš vyrazit, tak na tu prochajdu můžeme klidně i ve dvou. A jestli se ještě někdo přidá, tak samóška, že tím líp. :slight_smile:
29. čer 2010 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
No a v kolik dáme sraz? Malý bude dnes jíst asi až tak kolem jedné, tak o půl druhé u nás na zastávce Oblá? Z Kohoutek sem jede 50 a 29.
29. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Doc, já se po podrobnějším nahlédnutí do skříně rozhodla, že dneska provedu velký úklid. Takže to na procházku nevidím.. :frowning2: .Ale pojďme se teda domluvit na sraz tento týden...vyhovuje Vám čtvrtek? :slight_smile:
29. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ve čtvrtek můžu zatím. :slight_smile:
29. čer 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ve čtvrtek máme taky volno:slight_smile:
29. čer 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, moc gratuluju manželovi Doc, jinak my jsme dnes zvládly nákup a všechno bez kočárku, malé se moc líbí jízda trolejbusem, zítra časík nemáme, ale ve čtvrtek zatím jo. Ale záleží na situaci, děláme koupelnu, ale jestli to zvládneme tak se přidáme. :slight_smile:
Reny, ty oponemti jsou pěkný potvory, to vím od manžela, taky mu to když dělal Bc. shodil oponent, ale naštěstí to manžel dal, tak snad za rok bude Ing. :grinning:
29. čer 2010 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

my taky ve čtvrtek můžem :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Takže je to jasný, ve čtvrtek máme sraz :slight_smile: bezva. Jinak hodině se přizpůsobíme, takže spíš navrhněte vy, kdo máte nějaký svůj režim...A kde se sejdeme?
29. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme momentálně totálně bez režimu :grinning: .
Tak až se domluvíte, tak my dáme vědět jestli zvládneme dorazit, a místo srazu to nevím, možná zase u školy, nebo u alberta? :slight_smile:
29. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
My můžeme určitě až po obídku kolem 14h. a taktéž jak Hadimrška navrhuji u školy nebo u Alberta :wink:
29. čer 2010 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
achjo, tak koukám, že ve čtvrtek plánujete sraz, mně přijde ve čtvrtek babička popřát k narozkám, takže zase nic :frowning2: Tak snad někdy příště...
30. čer 2010 v 01:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
14.30 zítra u školy?
30. čer 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
My klidně, kdybysme to náhodou nestíhaly, tak písnu někomu na mobil a někde si Vás najdem. :slight_smile:
30. čer 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@reny82 -jsem pro :slight_smile:
30. čer 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem taky pro, ale pokud bude takový vedro, jako dnes, tak se k vám taky připojíme později, protože to by mi lubča v kočáře padl:slight_smile: a musíme chodit nebo být spíš někde ve stínu:slight_smile:
30. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ok, kdybysme to náhodou nestíhaly, tak písnu na mobil Buničce, a stín snad někde najdeme, dneska jsem si spálila ramena. :slight_smile:
30. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já to začínám vidět na zítřek docela kriticky. Nic sice nemáme, ale musím už podruhé za tento týden uklidit a povytírat podlahu, protože manža dal sotva poté, co jsem uklidila, rohlík a ten ho rozmetal po celém bytě. Taky mám koš plný prádla a v kuchyni jako po výbuchu atomovky... Jestli to ale do tří všechno stihnu, tak zkusím přiběhnout.
A z toho vedra mám taky trochu strach. Dnes jsme byli celý den ve městě a hrůza. Nebýt vychlazené Vaňkovky, tak asi zdechneme. Tak zítra jedině někde ve stínu. :wink:
30. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@merett a kde jsi zmizela??? Už jsem tě tu dlouho neviděla :frowning2:
30. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak mi asi nakonec taky nedorazíme, tak si to pěkně užijte :wink:
30. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my za chvilku valíme k babi prát a pak na srazík :slight_smile:
1. črc 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,my to stíháme až v 15h.K. ted vstávala :wink:

Teg-proč nedorazíte?? :confused:
1. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
taky nestiham, takze ve 3??
1. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nebo kdo se teda nakonec ucastni?? nechavam to na 14.30, za chvili vyrazim
1. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jsem dnes fakt nestíhala. A pak jsem se šla jenom na chvilku s malým svlažit na koupaliště. Na víc jsem se nezmohla :frowning2:
1. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek