Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

Jsem z Brna Kohoutovic a vzhledem k tomu, že moji kamarádi se do miminek ještě nějak nemají, hledám nějakou pohodovou mamču z Kohoutek na společné procházky, kafe, pokec...Mám dvouměsíční holčičku a ikdyž se taťka snaží být hodně s náma, ženská to prostě není 🙂
hannah23
28. čer 2010
My se holky taky nepřidáme, jsme u babičky na 14dní a do 10.7. by mělo být horko....
slunicko6_12
28. čer 2010
ahoj holky tak se pridavam po delsi odmlce. Byli jsme s malym u babicky a tam bohuzel internet neni :/... Premyslim kdyz je dneska tak krasnej den tak zbalim malyho a pojedeme se nekam koupat 🙂
dociska
28. čer 2010
čaues 🙂 Tak manžel dnes složil státnice a je z něho konečně Bc. takže dneska asi vyrazíme někam na véču a pak zpět k všedním dnům. Zítra bych mohla jít s vámi ven. Myslím, že to nějak stihnu. Jen kam? Šla bych někam, kde nebude svítit moc sluníčko. Tak mě napadá jít od nás z Lískovce k hotelu Myslivna a odtud třeba sejít do Pisarék a když se nám bude chtít, tak bysme pokračovaly třeba kolem řeky do Jundrova. 🙂
reny82autor
28. čer 2010
doc: tak to je super! 😉 manžel je šikula 😎 Asi se nechám inspirovat...Celý těhotenství jsem sepisovala rigorózní práci, bohužel mi ji jedna docentka v Brně, kterou jsem chytla jako oponentku, docela shodila. Chtěla jsem se na to vybodnout, ale včera jsem se rozhodla, že zabojuju. Zkusím to v Praze na fakultě a třeba ze mě nakonec ještě bude JUDr. 😃 No, uvidíme...Jinak jsem pro procházku (ve stínu!) 🙂 Malé ty vedra vůbec nedělají dobře...A nebo co ten bazén?? Bavila jsem se s bunickou a ta je taky pro...
bunicka
28. čer 2010
@dociska moc gratuluju manželovi,super 🙂
reny-ty to určitě zvládneš
😉

Holky, my se taky rády sejdem,ale zítra už něco máme :-|
tegga
29. čer 2010
doci taky gratuluju manželovi 😉

reny ty do toho určitě jdi, nenech si to jednou ženskou pokazit

já už jsem psala včera, že my dnes už taky něco máme....ale kterýkoliv jiný den jsme pro cokoliv😃
dociska
29. čer 2010
Tak bazének dáme, až se konečně všechny domluvíme 🙂 Ve dvou bychom se nedoplatily.
@reny82 Tak jestli chceš vyrazit, tak na tu prochajdu můžeme klidně i ve dvou. A jestli se ještě někdo přidá, tak samóška, že tím líp. 🙂
dociska
29. čer 2010
No a v kolik dáme sraz? Malý bude dnes jíst asi až tak kolem jedné, tak o půl druhé u nás na zastávce Oblá? Z Kohoutek sem jede 50 a 29.
reny82autor
29. čer 2010
Doc, já se po podrobnějším nahlédnutí do skříně rozhodla, že dneska provedu velký úklid. Takže to na procházku nevidím.. 😞 .Ale pojďme se teda domluvit na sraz tento týden...vyhovuje Vám čtvrtek? 🙂
dociska
29. čer 2010
Ve čtvrtek můžu zatím. 🙂
tegga
29. čer 2010
ve čtvrtek máme taky volno:-)
hadimrska
29. čer 2010
Ahoj, moc gratuluju manželovi Doc, jinak my jsme dnes zvládly nákup a všechno bez kočárku, malé se moc líbí jízda trolejbusem, zítra časík nemáme, ale ve čtvrtek zatím jo. Ale záleží na situaci, děláme koupelnu, ale jestli to zvládneme tak se přidáme. 🙂
Reny, ty oponemti jsou pěkný potvory, to vím od manžela, taky mu to když dělal Bc. shodil oponent, ale naštěstí to manžel dal, tak snad za rok bude Ing. 😃
bunicka
29. čer 2010
Ahoj holky,

my taky ve čtvrtek můžem 🙂 🙂
reny82autor
29. čer 2010
Takže je to jasný, ve čtvrtek máme sraz 🙂 bezva. Jinak hodině se přizpůsobíme, takže spíš navrhněte vy, kdo máte nějaký svůj režim...A kde se sejdeme?
hadimrska
29. čer 2010
My jsme momentálně totálně bez režimu 😃 .
Tak až se domluvíte, tak my dáme vědět jestli zvládneme dorazit, a místo srazu to nevím, možná zase u školy, nebo u alberta? 🙂
bunicka
29. čer 2010
My můžeme určitě až po obídku kolem 14h. a taktéž jak Hadimrška navrhuji u školy nebo u Alberta 😉
k.ate
29. čer 2010
achjo, tak koukám, že ve čtvrtek plánujete sraz, mně přijde ve čtvrtek babička popřát k narozkám, takže zase nic 😞 Tak snad někdy příště...
reny82autor
30. čer 2010
14.30 zítra u školy?
hadimrska
30. čer 2010
My klidně, kdybysme to náhodou nestíhaly, tak písnu někomu na mobil a někde si Vás najdem. 🙂
bunicka
30. čer 2010
@reny82 -jsem pro 🙂
tegga
30. čer 2010
já jsem taky pro, ale pokud bude takový vedro, jako dnes, tak se k vám taky připojíme později, protože to by mi lubča v kočáře padl🙂 a musíme chodit nebo být spíš někde ve stínu🙂
hadimrska
30. čer 2010
Ok, kdybysme to náhodou nestíhaly, tak písnu na mobil Buničce, a stín snad někde najdeme, dneska jsem si spálila ramena. 🙂
dociska
30. čer 2010
Tak já to začínám vidět na zítřek docela kriticky. Nic sice nemáme, ale musím už podruhé za tento týden uklidit a povytírat podlahu, protože manža dal sotva poté, co jsem uklidila, rohlík a ten ho rozmetal po celém bytě. Taky mám koš plný prádla a v kuchyni jako po výbuchu atomovky... Jestli to ale do tří všechno stihnu, tak zkusím přiběhnout.
A z toho vedra mám taky trochu strach. Dnes jsme byli celý den ve městě a hrůza. Nebýt vychlazené Vaňkovky, tak asi zdechneme. Tak zítra jedině někde ve stínu. 😉
dociska
30. čer 2010
@merett a kde jsi zmizela??? Už jsem tě tu dlouho neviděla 😞
tegga
30. čer 2010
Holky tak mi asi nakonec taky nedorazíme, tak si to pěkně užijte 😉
hadimrska
1. črc 2010
Tak my za chvilku valíme k babi prát a pak na srazík 🙂
bunicka
1. črc 2010
Ahoj holky,my to stíháme až v 15h.K. ted vstávala 😉

Teg-proč nedorazíte?? =-)
reny82autor
1. črc 2010
taky nestiham, takze ve 3??
reny82autor
1. črc 2010
nebo kdo se teda nakonec ucastni?? nechavam to na 14.30, za chvili vyrazim
dociska
1. črc 2010
Tak já jsem dnes fakt nestíhala. A pak jsem se šla jenom na chvilku s malým svlažit na koupaliště. Na víc jsem se nezmohla 😞

Začni psát odpověď...

Odešli