• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

14. března 2012 
Tak kde všechny lítáte :grinning:

Nám ted asi porostou zuby,v noci se K. vzbudí a musíme si ji vzít k nám do postele.To jsem pak doliskaná a dokopaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buni to znám, to nemusí být zuby, Niki to dělávala taky a do teď někdy spává s náma, spíš si myslím, že ti prcci vyžadují pozornost a nebo se v noci bojí, Niki kolikrát musím hladit a pak spinká, ale jen s náma......... :grinning:
8. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my teď s Kubou vytváříme různé aktivity mimo domov jen aby jsme nesedeli u pc tak nějak nezbýva čas na psaní. Chodíme plavat a opalovat se na přehradu, jezdíme na chatu a za kamarádama a kamarádkama. Nejsem moc domácí typ tak jsem moc ráda že je venku krásně a snažme se ho využít na 100% :slight_smile: jak se máte vy holky? :slight_smile:
12. črc 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marett-u nás dnes v noci propukl úžeh,takže my už jsme se ted dosluníčkovaly :frowning2: Kačka má vysoké teploty a nechce jíst.Naštěstí trochu pije,tak alespon něco.

Jinak jsme taky byly pořád venku.Sluníčko se musí využít,než zase začne ta dlouhá zima-brrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava:merett :grinning:
12. črc 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merett Jéé tak to by jsme se mohli někdy přidat na tu přehradu, samotné se mi moc nechce i když ted v těch dusnech nechodíme moc ven.
12. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Merett, nápodobně :slight_smile: Ikdyž tyhle hrozný vedra malá moc nedává, nespí...takže jsme radši doma.
Buni, to mě mrzí :( Mám ze sluníčka taky obavy, takže sice nerada, ale snažíme se teď být radši doma. Velká zábava to ovšem není :unamused: takže hned jak bude líp, budem lítat po venku :slight_smile:
13. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes stále horečky přes 39 C,takže jsme doma a ted Kačka zase na chvíli usnula,tak jdu vyžehlit ,at to mám hotové,když už musíme být doma.

@reny82 jinak Renčo co to stínítko,už jsi na to přišla,nebo ještě koumáš???
13. črc 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
o žehlení mi ani nemluvta mám tu haldu, chystám se na to večer
stačilo mi vysávání v poledne, venku je na padnutí
13. črc 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme taky doma, je hic a navíc malý je včera po očkování a dost spí i z toho horka.Jdem jen do obchodu a doma se nedá nic dělat já trochu uklízím, ale je to děs.
13. črc 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 klidne se přidejte, budu moc ráda, většinou zakotvíme někde ve stínu pod stromy a tam je fajn, nejhorší je cesta autem, to je pekelna saunička ... :confounded:
14. črc 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka to mě mrzí, my to naštěstí zatím snášíme dobře, Kuba mi hodně pije a snažím se ho držet co nejvc pod stromy ve stínu kde není takový horko...
14. črc 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reny82 malej mi taky v noci hůř spinká, ale ted se snažíme co nejvíc jezdit na chatu, máme ji na vysočině a tam je trošku chladněji, aspon v noci a tak se trošku lp vyspíme všichni :slight_smile:
14. črc 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je ted otevřený kurz plavání přes celý prázdniny v řečkovicích v Kenny a je to super, v těch vedrech ani nemluvě, s malým se na koupáku koupat neda jak je to studený a v bazénu paráda :slight_smile: jeste chceme zkusit nove otevrený bazén v maloměřicích, mají tam relaxační bazén 33 stupnů a pouští tam i miminka a nebude to tak drahý jako kurzy v Kenny nebo Plaváčkách
14. črc 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,kde jste všechny?Po dovolených? :wink:
31. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. My jsme byli na chatě, tak jsem se taky nehlásila. A posledních 14 dnů mega nestíhám nic, protože jezdíme na stavbu a makáme tam až do večera. Takže doma jako když spadne granát, v ledničce prázdno, malý nejí skoro nic jiného, než kupovaná jídla.... No prostě ostudáááá všech maminek se ze mě stala :frowning2:
2. srp 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím se pochlubit "Tak mi před chvílí přišla domů kytice 19 rudých růží od toho nej manžela a táty k našemu dnešnímu dvouletému výročí.19 tj. každá růže za jeden týden, který jsme bez sebe.No byla jsem z toho v šoku a mile překvapena.Fotku dodám později."
2. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýý jo, tak to je bezva, Hani. Manža si tě hýčká, když už je daleko :slight_smile:
3. srp 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska no včera mi říkal, že je to taková malá kompenzace...
3. srp 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nechal si mě doručovatelem vyfotit....
3. srp 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To oni musí, aby měli jak doložit, že opravdu kytičky dorazily do správných rukou :grinning: A kytka opravdu náádherná :wink:
4. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska nejsi ostuda,já taky dávám kupované jídla.Tak kdy dáme zase nějaký srazík?Asi až všichni budou vydovolenkovaní,co?

@hannah23 -krásná kytička :slight_smile: A manžel už po návratu bude jen s vámi,nebo ještě někam tak daleko bude muset?To bude krásné shledání....aby s toho nebyl hned sourozeneček :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka děkuji, ne už nikam nemusí, krom takového, jako že si pojede pro nějaké věci do Prahy a klasika kurzy zatím je má teda v práci ale možná bude mít i nějaké mimo, ale to je nic a když by někdy někam ještě musel tak říkal, že jedině s námi
no sourozenec to asi ne ještě je na to brzo a taky se musím přiznat, že to možná budu mít:frowning2:
6. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
* oprava Z toho :sweat_smile:

@hannah23 tak to je dobře,že už vám neodjede :slight_smile: A ohledně tuleníčka,to může tu chvíli počkat,když to vydrželo takovou dobu :wink:
6. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka to jo, mě bude zatím stačit ho objímat, přitulit se k němu v posteli do náruče a krásně usínat.... :wink:
6. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkýýýý,

tak tady ta diskuze je úplně mrtvá :grinning: Ono možná,až bude horší počasí,tak se zase sejdeme,doufám.Byla by to škoda!

Co dělá dociska,reny a hannah,jak je doma s tatínkem a ostatní maminy?

U nás už se capká o 106 :slight_smile: A já mám za chvíli rande s teplou kamarádkou....žehličkou :grinning:
27. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka čau. No my žijeme. Přes prázdniny jsme dokončili hrubou stavbu a máme už i okna. Takže jsme mohli zvolnit tempo. Na dovolené jsme byli na chatě u rodiny kousek za Žďárem a teď už budeme pořád doma. Tak se určitě sejít můžeme. Ondrovy mezitím vyrostly 2 stoličky a pomalu se učí sám chodit.
28. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska téda,tak to je super,že už se baráček rýsuje,kdy počítáte,že se nastěhujete?

Koukám,že Ondrášek už má 13 měsíců,to letí a s tím chozením a stoličkama jste nám v patách,my máme taky 2 stoličky,ale ty dvojky nahoře nějak nechcou vylézt či co :fearful:

Určitě se sejdeme,snad nebude tak hnusně už pořád,ale kdyžtak můžem i někam do herny :wink:
28. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile: já teď nevím, kde mi hlava stojí....Jednak pořád někde trajdáme a hlavně ve volných chvílích (takže když malá spí) píšu rigorózní práci, uffff :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska ale končím a ve středu vyrážíme na dovolenou :slight_smile: tak si snad aspoň trošku odpočinu...Takže se tady zatím mějte, já se pak zase ozvu :wink:
29. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to teda koukám, baráček skoro hotovej, jaj, no my možná taky jednou nějakej uvidíme, no a při miminku psát nějakou práci tě pic, šikovná moc moc.
My zítra slavíme už dva roky tak já začínám makat na dortíku, tak mi držte palce. :slight_smile:
30. srp 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek