Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

Jsem z Brna Kohoutovic a vzhledem k tomu, že moji kamarádi se do miminek ještě nějak nemají, hledám nějakou pohodovou mamču z Kohoutek na společné procházky, kafe, pokec...Mám dvouměsíční holčičku a ikdyž se taťka snaží být hodně s náma, ženská to prostě není 🙂
hannah23
30. srp 2010
Ahoj holky, my se máme celkem fajn,, máme toho ted v září hodně, krom jednoho víkendu úplně zabité.Dneska jedeme po víc jak týdnu u tchýně domů a ve čtvrtek zase zpět, jinak přes týden jsme k dispozici a určitě se s vámi ráda sejdu.no a Maty má jeden zoubek vpravo dole a u babičky se začal stavět a po 4 leze o 106. 🙂
tegga
30. srp 2010
Ahoj holky, my taky pořád někde lítáme, tak nějak nestíhám🙂

doci to se máte, já bych taky tak brala domek 🙂

reny jsi fakt šikula

a hadimrska, ať se dortík povede 😉
dociska
31. srp 2010
@hadimrska Tak všechno nejlepší malé k narozeninám, hodně zravíčka, štěstíčka, pokroků a mnoho veselých dní přejeme i s Ondráškem 😃 😃 😃 😃 😃
tegga
31. srp 2010
taky se přidáváme, nikolce všechno neeeeeeeej 😉
k.ate
31. srp 2010
@hadimrska taky přejeme malé všechno nej...

Když bude hezky, taky bych se přidala na nějakou prochajdu. 🙂

Jinak u nás se malej snaží chodit, ale zatím se sám bojí pustit, takže s ním furt musím chodit, jinak je protivnej, má už 8 zubů a dneska jsem přišla na to, že se mu začíná prořezávat první 4... takže jsem dostala odpověď, proč tak blbě spal a dneska s ním nic moc nebylo... Achjo, to si zas užijem... :-S
hadimrska
1. zář 2010
Ahoj holky moc děkujeme za přáníčka 🙂 .
Niki včera slavila, moc se jí líbil dortík, později přidám foto, pila jahodový špunty, no prostě už je to velká holka. 😃
hadimrska
7. zář 2010
dociska
9. zář 2010
Tééda, ten dortík je úžasný. Já bych neudělala ani to 😃 Jednou jsem na své narozky pekla dort pro rodiče ke kafi a když už byl hotový, spadl mi z linky a celý se rozbil. Ani by mi nevadil ten dort, jako ten velký skleněný dortový tác, který manžel dostal svatebním darem 😢
No ale tobě se podařil, tak klobouk dolů 😉 😃
hadimrska
10. zář 2010
Doc, moc děkuji. 🙂
dociska
12. zář 2010
Čau holky. Tak jsme dneska byli s manželem a prckem v Kohoutovicích v aquaparku a musím teda říct, že jsem byla hooodně zklamaná. 😞 😞 😞 Dokud jsem si to sama nezkusila, nevěřila bych, že je to až tak špatné, ale dneska dávám za pravdu všem kritikům. Šatna je hrozná. A navíc se mi nevědomky podařilo dvakrát jít přes sprchy mužů. Nevím, jestli jsem jenom já tak blbá nebo se to stalo více lidem. člověk si prostě pochoduje rovnou za nosem k bazénu a najednou zjistí, že míjí nahaté chlapy... 😕
Ta lávka do patra je fakt kluzká. měla jsem žabky, nesla jsem malého a podkluzovalo to. A nevím, jestli jsem tak zimouhřivá, ale normálně mi tam byla zima. Ten vzduch tam byl snad chladnější jak voda. čekala bych, že s větráků podél zdi bude foukat teplý vzduch, abych si měla kde usušit ručník, ale z větráků valil severák.
Tak si asi příště rozmyslím, jestli pojedeme tam nebo na Kraví horu.
😞 😞 😞 😞 😞
tegga
12. zář 2010
ahoj holky,
doc přes pánský šatny jsem taky jednou šla a asi jsou ti chlapi zvyklí, nějak je to nezaskočilo, tak jsem ráda, že nejsem sama 😃, zima mi tam byla taky.....ale to je všechno v poho, mně úplně nejvíc vadí, jak strašně je to tam cítit chlorem, to jsem snad v žádným bazénu nezažila, proto se mi tam ani moc nechce s malým
reny82autor
15. zář 2010
Ahoj holky 🙂 Tak my se právě vrátili z Chorvatska a musím říct, že se opět nepotvrdilo co se říká, že do roku dítěte nejezdit takto daleko...Malá měla krásných 14 dní, hrozně si to užila - spokojený miminko 🙂 Takže dát na mateřskou intuici se vyplatilo 😉 A vůbec se nám nechtělo zpátky do Brna :-| No a co takhle nějak srazík třeba příští týden?
dociska
15. zář 2010
Já jsem pro 😉 🙂
bunicka
15. zář 2010
Ahojky,my nechali moříčko až na příští rok 😉 A asi dáme pro začátek Itošku 🙂

Jinak příští týden v úterý jdeme na priorix tetra,tak nevím zda Kačka nebude mít horečky a neosype se..... :-| :-|
hannah23
16. zář 2010
Ahoj holky já jsem taky pro sraz, ale ve čtvrtek odjíždíme směr sever, já jdu totiž v pátek do školy a v sobotu tchán slaví 60.
tegga
16. zář 2010
Ahoj holky, já jsem taky pro sraz, akorát teda příští týden toho mám strašně moc, to asi nestíhám
hadimrska
17. zář 2010
Ahoj holky, no příští týden mám čas, ale asi jen v té první půlce, pak budeme mít rodinnou oslavu, ale ještě přesně nevím který den.
dociska
18. zář 2010
Tak my jsme na tom obdobně. Příští týden taky vím, co musím udělat a nevím, kolik volného času mi zbyde. O víkendu totiž máme u našich hody, tak tam pojedeme už ve čtvrtek a vracíme se v úterý večer. 😉
reny82autor
20. zář 2010
Takže tento týden se to moc nikomu nehodí? Tak co příští? Akorát můžu až ve čtvrtek...
bunicka
4. říj 2010
Ahoj holky,

Tak už nám začala ta děsná kosa,která bude trvat nejmíň 8 měsíců.No s tím srázkem a brouzdáním po venku...nevím,nevím.Možná tak nějaká herna 😉

Jinak nám je dnes rok a půl...to valí :-o
dociska
5. říj 2010
Ahoj buni. No letí to letí. 🙂 My už chodíme a řádíme 🙂 🙂
bunicka
5. říj 2010
@dociska ahoj doci,a co pořád s malým děláte,nechcete se s náma sejít.Určitě se připojí i hadimrška a ostatní,pokud zrovna nebude pršet,co?

@dociska vy jste šikulky,že už capkáte,ale u vás to bylo jasný,vždyd už hezky obcházel na srazíku.Co baráček? 🙂
k.ate
6. říj 2010
ahoj holky, my bychom se taky přidali, ale spíš asi na kratší procházku, malej chce už jen chodit a kočárek ho moc nebere 😕 😞 😃 takže bychom se kdyžtak museli odpojit 😃
dociska
6. říj 2010
@bunicka Tak určitě se můžu s vámi sejít. Stává se mi, že máme třeba volné odpoledne a co s ním? Mě špatné počasí nevadí. Pokud zrovna neprší, tak chodíme ven tak jako tak. Malý naštěstí ještě v kočárku vydrží. Raději mu moc ani neukazuju, že může z kočárku vylízat, kdy se mu zachce. Takže poslušně sedí. 😃
Pokud bychom se ale domluvily na kavárničce s dětským koutkem, tak by to bylo asi nejlepší. Klidně se můžeme domluvit.
bunicka
6. říj 2010
A kdy se vám to hodí,holky.Ještě tento týden,nebo až další? 🙂
vladka1
6. říj 2010
ahoj holky, nerada vám sem lezu...jen vám chci nabídnout malý přivýdělek
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/odmena-200-/
V.
hadimrska
6. říj 2010
Ahoj holky, my se taky rádi přidáme. 🙂
dociska
6. říj 2010
Tak ten další týden by to šlo. Tento týden už se nám nahlásila návštěva a pak odjíždíme slavit 50tiny.
hadimrska
6. říj 2010
Příští týden by to šlo. 🙂
bunicka
6. říj 2010
Super,my akorát jeden den musíme na krev a ve středu jdu odpo k doktorovi,tak snad se trefíme do volných dní🙂

Začni psát odpověď...

Odešli