• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

14. března 2012 
Ahoj holky, my se máme celkem fajn,, máme toho ted v září hodně, krom jednoho víkendu úplně zabité.Dneska jedeme po víc jak týdnu u tchýně domů a ve čtvrtek zase zpět, jinak přes týden jsme k dispozici a určitě se s vámi ráda sejdu.no a Maty má jeden zoubek vpravo dole a u babičky se začal stavět a po 4 leze o 106. :slight_smile:
30. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my taky pořád někde lítáme, tak nějak nestíhám:slight_smile:

doci to se máte, já bych taky tak brala domek :slight_smile:

reny jsi fakt šikula

a hadimrska, ať se dortík povede :wink:
30. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Tak všechno nejlepší malé k narozeninám, hodně zravíčka, štěstíčka, pokroků a mnoho veselých dní přejeme i s Ondráškem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se přidáváme, nikolce všechno neeeeeeeej :wink:
31. srp 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska taky přejeme malé všechno nej...

Když bude hezky, taky bych se přidala na nějakou prochajdu. :slight_smile:

Jinak u nás se malej snaží chodit, ale zatím se sám bojí pustit, takže s ním furt musím chodit, jinak je protivnej, má už 8 zubů a dneska jsem přišla na to, že se mu začíná prořezávat první 4... takže jsem dostala odpověď, proč tak blbě spal a dneska s ním nic moc nebylo... Achjo, to si zas užijem... :confounded:
31. srp 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc děkujeme za přáníčka :slight_smile: .
Niki včera slavila, moc se jí líbil dortík, později přidám foto, pila jahodový špunty, no prostě už je to velká holka. :grinning:
1. zář 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2010 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééda, ten dortík je úžasný. Já bych neudělala ani to :grinning: Jednou jsem na své narozky pekla dort pro rodiče ke kafi a když už byl hotový, spadl mi z linky a celý se rozbil. Ani by mi nevadil ten dort, jako ten velký skleněný dortový tác, který manžel dostal svatebním darem :cry:
No ale tobě se podařil, tak klobouk dolů :wink: :grinning:
9. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doc, moc děkuji. :slight_smile:
10. zář 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky. Tak jsme dneska byli s manželem a prckem v Kohoutovicích v aquaparku a musím teda říct, že jsem byla hooodně zklamaná. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Dokud jsem si to sama nezkusila, nevěřila bych, že je to až tak špatné, ale dneska dávám za pravdu všem kritikům. Šatna je hrozná. A navíc se mi nevědomky podařilo dvakrát jít přes sprchy mužů. Nevím, jestli jsem jenom já tak blbá nebo se to stalo více lidem. člověk si prostě pochoduje rovnou za nosem k bazénu a najednou zjistí, že míjí nahaté chlapy... :fearful:
Ta lávka do patra je fakt kluzká. měla jsem žabky, nesla jsem malého a podkluzovalo to. A nevím, jestli jsem tak zimouhřivá, ale normálně mi tam byla zima. Ten vzduch tam byl snad chladnější jak voda. čekala bych, že s větráků podél zdi bude foukat teplý vzduch, abych si měla kde usušit ručník, ale z větráků valil severák.
Tak si asi příště rozmyslím, jestli pojedeme tam nebo na Kraví horu.
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. zář 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
doc přes pánský šatny jsem taky jednou šla a asi jsou ti chlapi zvyklí, nějak je to nezaskočilo, tak jsem ráda, že nejsem sama :grinning:, zima mi tam byla taky.....ale to je všechno v poho, mně úplně nejvíc vadí, jak strašně je to tam cítit chlorem, to jsem snad v žádným bazénu nezažila, proto se mi tam ani moc nechce s malým
12. zář 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile: Tak my se právě vrátili z Chorvatska a musím říct, že se opět nepotvrdilo co se říká, že do roku dítěte nejezdit takto daleko...Malá měla krásných 14 dní, hrozně si to užila - spokojený miminko :slight_smile: Takže dát na mateřskou intuici se vyplatilo :wink: A vůbec se nám nechtělo zpátky do Brna :unamused: No a co takhle nějak srazík třeba příští týden?
15. zář 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pro :wink: :slight_smile:
15. zář 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,my nechali moříčko až na příští rok :wink: A asi dáme pro začátek Itošku :slight_smile:

Jinak příští týden v úterý jdeme na priorix tetra,tak nevím zda Kačka nebude mít horečky a neosype se..... :unamused: :unamused:
15. zář 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já jsem taky pro sraz, ale ve čtvrtek odjíždíme směr sever, já jdu totiž v pátek do školy a v sobotu tchán slaví 60.
16. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem taky pro sraz, akorát teda příští týden toho mám strašně moc, to asi nestíhám
16. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no příští týden mám čas, ale asi jen v té první půlce, pak budeme mít rodinnou oslavu, ale ještě přesně nevím který den.
17. zář 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme na tom obdobně. Příští týden taky vím, co musím udělat a nevím, kolik volného času mi zbyde. O víkendu totiž máme u našich hody, tak tam pojedeme už ve čtvrtek a vracíme se v úterý večer. :wink:
18. zář 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže tento týden se to moc nikomu nehodí? Tak co příští? Akorát můžu až ve čtvrtek...
20. zář 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak už nám začala ta děsná kosa,která bude trvat nejmíň 8 měsíců.No s tím srázkem a brouzdáním po venku...nevím,nevím.Možná tak nějaká herna :wink:

Jinak nám je dnes rok a půl...to valí :astonished:
4. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj buni. No letí to letí. :slight_smile: My už chodíme a řádíme :slight_smile: :slight_smile:
5. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska ahoj doci,a co pořád s malým děláte,nechcete se s náma sejít.Určitě se připojí i hadimrška a ostatní,pokud zrovna nebude pršet,co?

@dociska vy jste šikulky,že už capkáte,ale u vás to bylo jasný,vždyd už hezky obcházel na srazíku.Co baráček? :slight_smile:
5. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my bychom se taky přidali, ale spíš asi na kratší procházku, malej chce už jen chodit a kočárek ho moc nebere :-/ :frowning2: :grinning: takže bychom se kdyžtak museli odpojit :grinning:
6. říj 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka Tak určitě se můžu s vámi sejít. Stává se mi, že máme třeba volné odpoledne a co s ním? Mě špatné počasí nevadí. Pokud zrovna neprší, tak chodíme ven tak jako tak. Malý naštěstí ještě v kočárku vydrží. Raději mu moc ani neukazuju, že může z kočárku vylízat, kdy se mu zachce. Takže poslušně sedí. :grinning:
Pokud bychom se ale domluvily na kavárničce s dětským koutkem, tak by to bylo asi nejlepší. Klidně se můžeme domluvit.
6. říj 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy se vám to hodí,holky.Ještě tento týden,nebo až další? :slight_smile:
6. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nerada vám sem lezu...jen vám chci nabídnout malý přivýdělek
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/odmena-200-/
V.
6. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my se taky rádi přidáme. :slight_smile:
6. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten další týden by to šlo. Tento týden už se nám nahlásila návštěva a pak odjíždíme slavit 50tiny.
6. říj 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příští týden by to šlo. :slight_smile:
6. říj 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super,my akorát jeden den musíme na krev a ve středu jdu odpo k doktorovi,tak snad se trefíme do volných dní:slight_smile:
6. říj 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek