• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

14. března 2012 
Tak krom středy dopoledne máme zatím volné všechny dny :wink:
7. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my bysme se taky rádi přidali....akorát nemůžeme v pondělí, úterý a v pátek máme očkování....tak moc volných dní nezbývá:slight_smile:, tak uvidím, jak se domluvíte :slight_smile:
8. říj 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky my bysme se taky přidali, jen ve čtvrtek jdu na vyšetření
8. říj 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nemůžem ve čtvrtek dopoledne, chodíme cvičit (od 10 do 11 cca), takže u nás jedině pak, ale zase to máme na mendláku, tak bych to pak k vám měla blíž :grinning:
8. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak vznáším první návrh a to v pondělí nebo úterý?Odpoledne a to by se nám hodilo v 16h,ale jinak se zkusíme podřídit :wink:
10. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka my můžem, ale není 16 hodin už moc pozdě? přece jen je brzo zima a tma... ale kolem té 16 hodiny to je asi ještě v pohodě :grinning:
10. říj 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nám nee :slight_smile:, to jsem psala, že zrovna nemůžem...ale neva :wink:
11. říj 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
V úterý v 16:00 můžeme. To by bylo fajn. :wink:
11. říj 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se holky domluvte,my nemůžeme jen tu středu.

Nechala bych to na to úterý v 16h :wink:
@k.ate -v kolik by se to hodilo tobě?My totiž po obědě spíme,tak můžem bud hned po obědě kolem půl jedné-jedné.Nebo až se Kačka vyspí..
11. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My můžeme středu a čtvrtek.....v úterý bysme za váma mohli dojít třeba později, záleží jak dlouho a kde budete
11. říj 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka nám to je celkem jedno, malej spí jak kdy :grinning: takže se přizpůsobíme, ale v ty 4 to bude asi pro nás dobrý... protože ho nenechávám spát dýl jak do půl třetí, třetí...Takže ty 4 asi budou v pohodě :slight_smile:

@tegga nebo můžem udělat ještě jednu procházku ve středu, dokud je hezky, musí se toho využít :grinning:
11. říj 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my nemůžeme ve čtvrtek, jinak je nám to jedno. :slight_smile:
11. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
super,tak předběžně v úterý v 16h.A ted ještě místo....bud u školy,nebo u vrchního Alberta?
11. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bysme taky mohli, jen mě napište přesně kde, u školy nebo u alberta mi nic neříká :unamused:
11. říj 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 v Kohoutovicích je ZŠ Pavlovská a vystupuje se na zastávce Talichova a vrchní Albert je zastávka Voříškova.Vše je blízko zastávek,tak je to i vidět :wink:
11. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka jj super moc děkuji za info
11. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka mně je to jedno, pojedem s malým asi 29 od nás ze žabin, takže si řekněte spíš vy, jak vám to vyhovuje a taky kam bude lepší procházka? :slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme blíž školu a můžeme jít cestou lesem až k prasatům a nebo to vzít někde po chodníku,ale to se můžem domluvit až na místě :wink: V nepřízni počasí dětský koutek,ale snad bude hezky,at se děti vyvětrají :slight_smile:
11. říj 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka dobře, tak já vezmu nosítko a v 16 hodin tam zejtra budem :grinning: s kočárem se mi nechce tahat, protože v něm prcek stejně nechce být a chce buď chodit nebo nic :grinning: nebo ještě uvidím no :slight_smile: možná nakonec vezmu i ten kočár, abych mohla i něco vyfotit :slight_smile:
11. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra ve 4 teda kde?
11. říj 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asi u té školy, je to zastávka Talichova. :grinning:
11. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj.tak zítra v 16h u školy (velká zelená budova):wink: zastávka Talichova :slight_smile:
11. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se to pokusím také stihnout
12. říj 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my snad taky dorazíme
12. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my tam snad taky budem. :slight_smile: Holky, asi všechny budete mít pro deti kočár, že? :grinning: Já vím, že je to blbá otázka, ale já furt nevím, jestli ten kočár vzít nebo ne :grinning: Protože malýho ještě musím jistit, když ťapká, protože sem tam ještě padá na čumák a hlídat jeho a ještě vézt kočár asi nezvládnu :grinning: V kočáru zas bude protivnej, protože bude chtít chodit, tak furt nevím :frowning2: Manžel se nabídl, že by šel s náma, ale to je zas asi blbý :grinning: :grinning: :grinning: Pomooooooc :grinning:
12. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate určitě všichni budou mít kočár:slight_smile:A malej ti nevydrží chvíli v kočárku a pak se můžem zastavit,aby si všichni pocapkali :wink: nebo si vem tu klokanku,když je na ni zvyklej a chvílema může chodit :wink:

Snad všechny dorazíte :wink:
12. říj 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my teda taky berem kočár, jsme sice jak koukám nejstarší, ale taky už hodně chodíme, ale až se unavíme tak se rádi vezem, mně třeba malá v klokance nikdy nevydržela, ale pokud je malej zvyklej, záleží jak to máš s ním nacvičený, jestli ti vydrží v té klokance dýl.
12. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate Já bych na přenesení taky něco, být tebou, vzala. Náš malý sice taky už chodí, ale kočárek je kočárek. A bez něho bychom vůbec nikam nedošli. :grinning:
12. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táák holky. Je 15:33 a malý mi usnul. :frowning2: Takže budit ho by bylo asi dost sprosté a taky bych s ním do večera nevydržela. Takže je mi to fakt líto, ale my tentokrát nedorazíme :frowning2:
12. říj 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek