Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

Jsem z Brna Kohoutovic a vzhledem k tomu, že moji kamarádi se do miminek ještě nějak nemají, hledám nějakou pohodovou mamču z Kohoutek na společné procházky, kafe, pokec...Mám dvouměsíční holčičku a ikdyž se taťka snaží být hodně s náma, ženská to prostě není 🙂
dociska
7. říj 2010
Tak krom středy dopoledne máme zatím volné všechny dny 😉
tegga
8. říj 2010
Ahoj holky, tak my bysme se taky rádi přidali....akorát nemůžeme v pondělí, úterý a v pátek máme očkování....tak moc volných dní nezbývá🙂, tak uvidím, jak se domluvíte 🙂
hannah23
8. říj 2010
Ahoj holky my bysme se taky přidali, jen ve čtvrtek jdu na vyšetření
k.ate
8. říj 2010
my nemůžem ve čtvrtek dopoledne, chodíme cvičit (od 10 do 11 cca), takže u nás jedině pak, ale zase to máme na mendláku, tak bych to pak k vám měla blíž 😃
bunicka
10. říj 2010
Ahoj holky,tak vznáším první návrh a to v pondělí nebo úterý?Odpoledne a to by se nám hodilo v 16h,ale jinak se zkusíme podřídit 😉
k.ate
10. říj 2010
@bunicka my můžem, ale není 16 hodin už moc pozdě? přece jen je brzo zima a tma... ale kolem té 16 hodiny to je asi ještě v pohodě 😃
tegga
11. říj 2010
Ahoj, nám nee 🙂, to jsem psala, že zrovna nemůžem...ale neva 😉
dociska
11. říj 2010
V úterý v 16:00 můžeme. To by bylo fajn. 😉
bunicka
11. říj 2010
Tak se holky domluvte,my nemůžeme jen tu středu.

Nechala bych to na to úterý v 16h 😉
@k.ate -v kolik by se to hodilo tobě?My totiž po obědě spíme,tak můžem bud hned po obědě kolem půl jedné-jedné.Nebo až se Kačka vyspí..
tegga
11. říj 2010
My můžeme středu a čtvrtek.....v úterý bysme za váma mohli dojít třeba později, záleží jak dlouho a kde budete
k.ate
11. říj 2010
@bunicka nám to je celkem jedno, malej spí jak kdy 😃 takže se přizpůsobíme, ale v ty 4 to bude asi pro nás dobrý... protože ho nenechávám spát dýl jak do půl třetí, třetí...Takže ty 4 asi budou v pohodě 🙂

@tegga nebo můžem udělat ještě jednu procházku ve středu, dokud je hezky, musí se toho využít 😃
hadimrska
11. říj 2010
Ahoj, tak my nemůžeme ve čtvrtek, jinak je nám to jedno. 🙂
bunicka
11. říj 2010
super,tak předběžně v úterý v 16h.A ted ještě místo....bud u školy,nebo u vrchního Alberta?
hannah23
11. říj 2010
My bysme taky mohli, jen mě napište přesně kde, u školy nebo u alberta mi nic neříká :-|
bunicka
11. říj 2010
@hannah23 v Kohoutovicích je ZŠ Pavlovská a vystupuje se na zastávce Talichova a vrchní Albert je zastávka Voříškova.Vše je blízko zastávek,tak je to i vidět 😉
hannah23
11. říj 2010
@bunicka jj super moc děkuji za info
k.ate
11. říj 2010
@bunicka mně je to jedno, pojedem s malým asi 29 od nás ze žabin, takže si řekněte spíš vy, jak vám to vyhovuje a taky kam bude lepší procházka? 🙂
bunicka
11. říj 2010
Tak my máme blíž školu a můžeme jít cestou lesem až k prasatům a nebo to vzít někde po chodníku,ale to se můžem domluvit až na místě 😉 V nepřízni počasí dětský koutek,ale snad bude hezky,at se děti vyvětrají 🙂
k.ate
11. říj 2010
@bunicka dobře, tak já vezmu nosítko a v 16 hodin tam zejtra budem 😃 s kočárem se mi nechce tahat, protože v něm prcek stejně nechce být a chce buď chodit nebo nic 😃 nebo ještě uvidím no 🙂 možná nakonec vezmu i ten kočár, abych mohla i něco vyfotit 🙂
dociska
11. říj 2010
Tak zítra ve 4 teda kde?
hadimrska
11. říj 2010
Tak asi u té školy, je to zastávka Talichova. 😃
bunicka
11. říj 2010
jj.tak zítra v 16h u školy (velká zelená budova)😉 zastávka Talichova 🙂
hadimrska
11. říj 2010
OK. 🙂
dociska
12. říj 2010
Tak já se to pokusím také stihnout
hannah23
12. říj 2010
my snad taky dorazíme
k.ate
12. říj 2010
Tak my tam snad taky budem. 🙂 Holky, asi všechny budete mít pro deti kočár, že? 😃 Já vím, že je to blbá otázka, ale já furt nevím, jestli ten kočár vzít nebo ne 😃 Protože malýho ještě musím jistit, když ťapká, protože sem tam ještě padá na čumák a hlídat jeho a ještě vézt kočár asi nezvládnu 😃 V kočáru zas bude protivnej, protože bude chtít chodit, tak furt nevím 😞 Manžel se nabídl, že by šel s náma, ale to je zas asi blbý 😃 😃 😃 Pomooooooc 😃
bunicka
12. říj 2010
@k.ate určitě všichni budou mít kočár🙂A malej ti nevydrží chvíli v kočárku a pak se můžem zastavit,aby si všichni pocapkali 😉 nebo si vem tu klokanku,když je na ni zvyklej a chvílema může chodit 😉

Snad všechny dorazíte 😉
hadimrska
12. říj 2010
No my teda taky berem kočár, jsme sice jak koukám nejstarší, ale taky už hodně chodíme, ale až se unavíme tak se rádi vezem, mně třeba malá v klokance nikdy nevydržela, ale pokud je malej zvyklej, záleží jak to máš s ním nacvičený, jestli ti vydrží v té klokance dýl.
dociska
12. říj 2010
@k.ate Já bych na přenesení taky něco, být tebou, vzala. Náš malý sice taky už chodí, ale kočárek je kočárek. A bez něho bychom vůbec nikam nedošli. 😃
dociska
12. říj 2010
Táák holky. Je 15:33 a malý mi usnul. 😞 Takže budit ho by bylo asi dost sprosté a taky bych s ním do večera nevydržela. Takže je mi to fakt líto, ale my tentokrát nedorazíme 😞

Začni psát odpověď...

Odešli