• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

14. března 2012 
Holky, tak my jsme konečně doma :grinning: Já blbec stopla špatnej autobus,byla to 52 co jela k ZOO, ale přes žebětín :grinning: :grinning: :grinning: malej konečně dostal něco pořádnýho k jídlu, ne jen křupky :grinning: Až malej usne, kouknu na fotky a něco hodím do blogu... Pokud vám to nevadí :slight_smile:
12. říj 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky omlouvám se, že jsme nedorazili, ale měl přijít kamarád pracovně a tak jsem nechtěla aby seděli u prázdnýho stolu, takže jsem to nestíhala a kámoš nepřišel :angry:

tak snad příště
12. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
k.ate no my zase stály na zastávce a 52 kolem nás projela a ani nepřibrzdil. Ale naštěstí pak jela ta 50. :slight_smile:
12. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už ty fotky hrnu do blogu :slight_smile: tak kdo chce, může kouknout :grinning: a kdyby něco, kdyžtak to pak zesoukromním, aby tam nemoh každej :slight_smile:
12. říj 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate Tak ještě že jel k ZOO a né někam do pryč :grinning: Fotky jsou nádherný,je vidět,že je to z profi foťáku.Takhle se mi nikdy Kačku vyfotit nepovede :frowning2: Fakt krása!!Škoda,že si je nějak od tebe nemůžu dát k sobě na blog :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jsme doma ještě povlíkly postel a trochu jsem vysála,ale s Kačkou na zádech,protože ječela jak tur,hrozně se bojí vysavače a jiných hlučných nástrojů :sweat_smile: Taky se vám tak děti bojí?

Doc-škoda,že jste to nestihli,ale snad příště :wink:

Hannah-to teda mohl dojít,když už tě připravil o procházku.No,co už,tak snad jindy :wink:
12. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka kdyby jel jen do žebětína, tak bych tam nenastoupila :grinning: i když by mi to bylo blbý :grinning: Jinak k profi foťáku má ten náš ještě hodně daleko :frowning2: ale děkuju, jsem ráda, že se fotky líbí :slight_smile: Pokud chceš, tak ti fotky, kde je malá můžu poslat mailem nebo nahrat do uschovny a můžeš si je stáhnout :wink:
12. říj 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate jůůů,super,tak bych prosila do té úschovny a zítra večer bych se tím zabývala.Děkuju moc.Jsou fakt překrásný :slight_smile:

Dobrou holky....
12. říj 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka tak mi kdyžtak do IP prosim pošli mail :slight_smile:
12. říj 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mně fakt moc mrzí, že jsem s váma nebyla, snad se příště domluvíte na den, kdy budu moct i já :slight_smile:
13. říj 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
k.ate Ty fotky jsou fakt supr. Určitě jste si to užili a my vám s Ondráškem moc závidíme. Snad se příště budeme moct zúčastnit. Malý mi spal až do 17:00, takže to fakt potřeboval. V kočárku mi spává tak maximálně půl hodiny a pak ho hned něco vzbudí. :wink:
13. říj 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate klidně pošlu,ale já je nechci poslat mailem,to by se dlouho stahovalo a měla bych je jen v mailu a nic by s tím nešlo dělat.V té úschovně si je stáhnu do manželova počítače,na mým není místo :wink:
13. říj 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka jenže abych to mohla poslat do té uschovny, potřebuju tvuj mail :slight_smile: na kterej ti přijd upozornění, že to tam je uložený :slight_smile:
13. říj 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska děkuju, jsem ráda, že se ty fotky taky někomu líbí :grinning:

@tegga však není všem procházkám konec a určitě se někdy konečně taky uvidíme :slight_smile:
13. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate ahá,tak jasnačka,posílám do IP mailík :wink:
13. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Dlouho jsem tu nebyla, když nikdo nereagoval na sraz, no a teď vidím, že už se i uskutečnil! :slight_smile: Tak třeba příště...
13. říj 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reny82 njn.a já chtěla napsat sms,ale říkala jsem si,že máš asi ještě tu práci,když se neozýváš :sweat_smile:

Tak příště :wink:
13. říj 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate Peti,děkuju,mám to stáhnutý :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kate to doufám:slight_smile: tebe znám tady z netu vlastně nejdýl a ještě jsme se neviděli:slight_smile:
14. říj 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka není vůbec za co :slight_smile:

@tegga
tak se musíme na někdy domluvit :slight_smile: Kdy by se vám to hodilo? :grinning:
14. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V pohodě, stejně toho mám teď až nad hlavu, takže moc nestíhám...Jinak holky, neznáte nějakou švadlenu z Kohoutovic??? :slight_smile:
14. říj 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reny82 Z Kohoutovic sice ne, ale z Bohunic. Šila mi nádherný kostým a nosili jsme si k ní zkracovat kalhoty.
14. říj 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj doc :slight_smile: a dáš mi číslo prosím?
14. říj 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
605 982 707 je na Šmervové 23, kousek od zastávky Osová a otevřeno má od pondělí do čtvrtka od 14:00 do 18:00
14. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji :slight_smile:
15. říj 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, 25.10.2010 odpoledne se bude konat u nás v Novém Lískovci bazar dětského oblečení, hraček a jiných užitečných věcí pro děti. Pořádá to městská část Nový Lískovec. Bazar bude v bývalém starém Albertu, u zastávky Koniklecová. Tak jestli potřebujete ještě něco nakoupit na zimu, tak máte možnost si to pořídit tzv. z ručky do ručky přímo od jiných maminek.
21. říj 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Jé doc já se sem koukla až dnes,ale stejně nic nepotřebuji.Děkuji :slight_smile: My měli bazárek ve škole o víkendu,taky jsem to sem mohla šoupnout,to mě nenapadlo :sweat_smile:

27. říj 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bydlíme u Ronda a hledám nějaké kamarádky na pokec a procházky mám 21 měsíčního kluka nemohla bych se k Vám přidat ???
28. říj 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlovac Ahoj, já myslím, že klidně :slight_smile:

Holky, nechcete spáchat zase nějakou procházku? :slight_smile: Kdyby bylo hezky, zkusila bych při té příležitosti zase něco vyfotit, přece jen fotím pořád jen toho svýho rošťáka, tak abych měla taky nějakou změnu :grinning:
29. říj 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super. už se moc těšíme teď teda valčíme s rýmou,ale jak budeme redy rádi hned něco podnikneme....
29. říj 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
k.ate: Já jsem taky pro. Když nám to nevyšlo posledně. Tak teď si to nenecháme ujít. Snad ještě bude někdy svítit sluníčko :wink:
30. říj 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek