• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

14. března 2012 
Holky tak jsem se taky dívala na počasí a na příští týden to vypadá slibněji.
4. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Teri, chodíte do kohoutek? Já jen, že my tam chceme taky zajít, jaký to tam je?
Nechala bych to asi taky na příští týden, ten srazík. :slight_smile:
4. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kači:slight_smile:...my tam jdeme dneska poprvé:grinning:, tak ti potom řeknu jo...akorát tam musíš mít koupací čepici, tak to budu frajerka:slight_smile:, všude jinde stačí vlasy do culíku, ale neva, aspoň nebudou vlasy ve vodě
4. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, to je teda blbý, čepici sice mám, ale nevím jestli tam ty vlasy narvu, no snad jo, když je mám teď kratší, mám je totiž hustý. Tak hezký pokoupáníčko. :slight_smile: :grinning:
4. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemám ani tu čepici:grinning:...ale dají se tam kdyžtak koupit....no jsem hlavně zvědavá, jak se na to malouš bude tvářit:slight_smile:.....tak se tady nějak domluvte ju, paaaa
4. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko,jdete dneska na bazén,jo?To jsem zvědavá,jaký to tam bude :wink:

Holky,taky bych to přesunula na další týden,ted by jsme ani nikde nesedly a při mluvení klepaly zubama :grinning: :grinning:
Jen pak nemůžu ve čtvrtek 13.5. jdu k zubařce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teggy, tak pak musíš poreferovat, jaké to bylo. Já jsem taky zvědavá. Chci si tam s prckem taky zajít. Já sice koupací čepici mám, ale půjčila mi ji tchýně, když se za totáče muselo vždycky do bazénu. Ale hlavně, že ji máme. :slight_smile: Sranda.. :grinning:
Já bych ten srázek taky nechala na příští týden. Nebo třeba koncem týdne. Dnes je tam fakt nevyspytatelně.
Tak snad se domluvíme.
4. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mě napadlo, když už není co jiného dělat, nezašel by někdo odpoledne aspoň na chvilku někam na kafíčko? Na chvilku. Tak hoďku nebo maximálně 2. Co jiného taky v tomhletom počasí? Mě se dneska nechce vůbec sedět doma. :wink:
4. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dociska a kam bysme zašly, moc toho v Brně neznám a v kolik???
4. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanah Na ulici Husova kousek od Pekařské je nějaká baby kavárna. Nikdy jsem tam sice nebyla, ale jsem sama zvědavá, jaké to tam je. Nebo můžeme třeba do Campusu do Pamerie. Tvůj mrňous je stejně ještě v kočárku, že? A ten můj to v kočárku taky chvilku vydrží.
4. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale když se přidáte někdo s větším dítkem, tak je pak rozhodnuto,dětská kavárna, pokud nemáte nápad na něco jiného.
4. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky bych to asi nechala na hezk ý počasí, stejně teda ven vyrazím, ale je fakt, že může kdykoliv začít pršet....A příští týden můžem kdykoliv ;)
4. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A na kafe bych se přidala hned, akorát ještě čekám na očkování, než s malou začnu jezdit MHD...takže za 14 dní už budu mobilnější ;)
4. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžeme se přidat, jsme z Brna a taky hldáme kamarádky a kamarády :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasně .) akorát ale domlouváme sraz v Kohoutkách, tak snad to nemáš moc daleko...
4. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani ne, jsme ze žabin, takže jen do pisárek a nahoru k vám :slight_smile: ale máme auti tak tam budem cobydup :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, my bydlíme v žabinách, ale v kohoutkách bydlí moje babička,jestli by to nevadilo, někdy bych se přidala? :slight_smile: Mně je 22, mrňouskovi bude příští sobotu 8 měsíců :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co říkate ve 14:30 v dětské kavárně na Husově 8A. Je to blíž než Cafe and Play, tak snad nezmokneme. Našla jsem i webovky, tak se mrkněte, co vy na to? http://www.kidsbar.cz
4. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj merett a k.ate :slight_smile: Tééda, jestli se domluvíme příští týden na ty Kohoutovice, tak nás bude opravdu hodně :slight_smile: To je bezva. Ale jestli holky chcete na chvilku vyrazit už dneska, tak se domlouvám na kafíčku. Klidně se připojte. Aspoň se poznáme.
4. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
doci - dneska nevím, malej mi vytuhnul před chvilkou a budu mu muset dát ještě obídek, až se probere... Ale zase když neprší, možná bych ho mohla hodit do nosítka a vyrazit :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
k.ate. Můj teď taky chrní. Tak jsem zvědavá, jak dlouho. Někdy to vydrží i 3 hody. Tak snad to na tu 14:30 budeme stíhat. Však můžete přijít i později. Já tam každopádně vyrážím, protože bych se jinak doma ukousala nudou. A když tam někdo příjdete, tak nás tam najdete. Zarezervovala jsem stoleček, tak se bude dát kam sednout. Mě poznáte podle oranžového kočárku, na mikádo, černé vlasy, malá holka :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
k.ate odkud jsi ze žabin? mohly bychom vyrazit spolu....
4. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
merett - bydlíme kousek od šelepky, na Kounicové :slight_smile: on je to takovej přelom žabiny x střed x krpole... Ale patříme pod žabovřesky :slight_smile:

doc - já mám fotky v blogu, aleee jsem vysoká, černý vlasy a teď ostříhaný na takový "polomikádo" :grinning: Malýho budu mít v nosítku :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my už jsme vzhůru, nabaštění, takže to vypadá, že dorazíme :slight_smile: Ať má mrňous taky nějaký kámoše :grinning:
4. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
merett- a moje mamka bydlí kousek od tábora na zborovské :grinning: a k ní to je od nás tak 300m :grinning:
4. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
k.ate to je kousek od nas, my bydlíme u toho budoucího novýho tunelu co staví na Hradecké, nechceš si dát sraz že bychom vyrazili spolu ať nám cesta líp utíká? :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
merett - jo, tak to je fakt kousíček, můžem si klidně dát sraz :slight_smile: tak navrhni kde a v kolik :slight_smile: Já už pomalu začínám vymýšlet, co oblíct mrňousovi :grinning: Takže tak za půl hoďky se můžem vybatolit :grinning:
4. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak vám to kafe holky trošlu závidím...už se těším, až budeme moct cestovat :slight_smile: A v souvislosti s tím očkováním, jdeme příští týden v pondělí na první vakcínu, asi, takže toho bude mít v Po i Út možná malá asi dost...ikdyž já nevím, jak se to snáší..? Tak ten srazík by mohl být ve středu třeba? Snad se počasí zlepší, ty předpovědi jsou všelijaký, a to jsem se už těšila, že tu máme teploučko :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi teď došli z plavča, takže to nestíháme a hlavně malej je z toho úplně mrtvej, už chrní v postýlce

reny tak dáme scuka v kohoutkách v cukrárně na kafe:grinning:

lubča s očkováním neměl nikdy problém, jsem se toho prvního bála a v pohodě, dvakrát mírnou teplotu a te´d naposledy už vůbec nic, takže neboj :wink:
4. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak se nám to tady pěkně rozrůstá :slight_smile: A to jsem si říkala, že mi nikdo neodpoví....mám radost :slight_smile: Už mi to doma leze trošku na nervy, nejvyšší čas začít něco dělat :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek