Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

Jsem z Brna Kohoutovic a vzhledem k tomu, že moji kamarádi se do miminek ještě nějak nemají, hledám nějakou pohodovou mamču z Kohoutek na společné procházky, kafe, pokec...Mám dvouměsíční holčičku a ikdyž se taťka snaží být hodně s náma, ženská to prostě není 🙂
hannah23
30. říj 2010
Ahoj holky, tak snad nám to tentokrát vyjde, bylo by to fajn.
hannah23
30. říj 2010
Holky poradte mi, je lepší vystoupit na Talichově nebo Voříškově, když chceme jít na procházku tam jak jste byli minule na procházce.Dík Hanka
tegga
30. říj 2010
Ahoj holky, jééé tady se domlouvá srazík.....tak doufám, že tentokrát budeme mít taky šanci se zúčastnit🙂....pro nás ale nejlepší pondělí, úterý odpoledne, zbytek týdne máme dost plný 🙂
k.ate
30. říj 2010
tak my v pondělí nemůžem jdeme na drakiádu na Kraví horu.
tegga
31. říj 2010
Jé kate a od kolika do kolika to tam je?
k.ate
31. říj 2010
@tegga mělo by to být od čtyř 🙂
dociska
31. říj 2010
Já ten příští týden určitě nemůžu v pondělí i v úterý. A bohužel nemůžu slíbit den, protože budeme mít na stavbě zedníky a možná za nimi budu muset občas zajet je zkontrolovat.
:-|
tegga
31. říj 2010
kate tak možná se tam někde potkáme🙂, půjdeme tam s prckem taky mrknout
k.ate
31. říj 2010
@tegga ještě se zeptám manžové ségry, ta mi o tom říkala, tak zjistim bližší info 🙂
k.ate
1. lis 2010
Tak ta drakiáda je dneska od 16 do 17 hodin 🙂 MY tam s malým určitě budem, tak se tam třeba s někým potkáme 😃
bunicka
18. led 2011
Ahoj holky,nikdo tu přes měsíc nenapsal,tak nás trošku posunu dopředu 😃
k.ate
19. led 2011
@bunicka taky koukám, že je to tu nějaký mrtvý 😃
hannah23
19. led 2011
@k.ate jé jsem nějak nepostřehla, že čekáš mimi, tak velká gratulace

no doufám, že se to tu zase nějak obnoví a bude zas někdy nějaký sraz

jinak já jsem se informovala ohledně toho centra lískáček, ale zjistila jsem, že s nikým nekomunikují, ale včera jsem byla v novém centru a dobré http://www.materskecentrumbrno.cz/index.html
tegga
19. led 2011
ahoj holky, kate ty čekáš dalšího prcka :-o tak to taky gratuluju a obdivuju zároveň🙂

hanah o tom my říkala kamoška, je to někde u mendláku ne? chci se tam taky zajít s prckem podívat
hannah23
19. led 2011
@tegga je to na václavské 6, je to hned u zastávky v takovém dvoře
k.ate
19. led 2011
@hannah23 já to tady mám napsaný teprve od pátku 😃 takže se ani nedivím 🙂 díky za gratulaci 🙂

@tegga není, co obdivovat... 😃 My jsme to neplánovali, ale tak nějak to samo přišlo, tak co naděláme, budem to muset nějak zvládnout 😃
dociska
20. led 2011
Ahoj holky. Byla jsem přes měsíc v nemocnici, tak jsem se taky dlouho neozvala.
K.ate, moc gratuluji k těhotenství 😃 My jsme taky chtěli pomalu zkoušet druhé miminko, ale vlezlo do toho tolik problémů, že tuhle myšlenku jsme zatím opustili. Tak snad se někdy Ondra bráchy nebo ségry dočká. :-|
A jaké jste měli svátky, jak jste prožívali s dětmi štědrý den? A co Silvestr? Měli jste možnost ho nějak pořádně oslavit, nebo díky dětem jste seděli u TV a v deset večer šli spát? 😃
hannah23
20. led 2011
@dociska Ahoj jé co ti bylo, mě asi taky čeká nemocnice.Svátky byly fajn a na Silvestra byl Petr ve službě, tak jsem byla sama doma a koukala na tv a po půlnoci šla spát, kdyby byl doma tak pokud by jsme byli v Brně tak bysme byli doma a pokud by jsme byli u rodičů tak by jsme šli s jeho bráchou a přítelkyní....

A co vy???
bunicka
22. led 2011
Ahojky,no vida jak se to tu rozhejbalo 😃

@k.ate tý brdo,další prcek??Také se přidávám ke gratulaci 🙂 My ted byli v porodnici kouknout na novorozeně a úplně se to ve mně probudilo,ale zatím čas (mám rozum nééé 😃 😃 😃 )
Ale kdyby přišlo nečekaně,tak co bych nadělala 😉

@dociska -copak?A už jsi v pohodě?
My štědrý den s tchánovcama u nás 😉 Spát jsme šli kolem 23h a Silvestr jsme byli do 21h na návštěvě i s malou a pak šupajdy domů a spinkat.
Silvestry mě ted točí,takže jsem se jen modlila a nadávala u okna,kdy už přestanou bouchat :-S
k.ate
23. led 2011
@dociska jejda, copak ti bylo? U nás jsme byli s manželem na silvestra vzhuru do pulnoci, ale u nás je to normální, takže žádná změna 😃

@bunicka my jsme to taky tak uplně neplánovali (spíš vůbec). ale zadařilo se no 😃 Mysleli jsme, že Kuba se poved náhodou 😃 a očividně asi ne, takže po druhým prckovi to začnem řešit víc než doteď 😃 Ale děkuju za gratulaci, já jsem ráda, že Kuba bude mít aspoň parťáka (nebo parťačku) na lumpárny 😃
bunicka
23. led 2011
@k.ate 😃 😃 To je potřeba,alespon si vyhrajou 😉 My plánujem až tak za rok či dva 😉 Já jsem raději proti případům náhodného otěhotnění dostatečně pojištěná :-p
k.ate
27. led 2011
@bunicka já plánovala tak za pět let 😃 ale "chybička" se vloudila 😃
dociska
7. únor 2011
Nebylo mi nic, na co se umírá 😉 Spíše jsem to brala jako lázně nebo rekreaci, kdy jsem jenom ležela, odpočívala, relaxovala a nemusela jsem nic dělat 😃 A až na arzenál léků, které jsem si z nemocnice přinesla jsem absolutně v pořádku a zase řádím 🙂
Silvestra jsem slavila v nemocnici a musím říct, že to byl za posledních pár let nejzajímavější den a zábavy jsem si taky užila dost. Na Vánoce jsem byla s rodinou. Dali mi propustku.

A já doufám, že nám se taky brzy "chybička" nevloudí. Teď koncem února mají rodit dvě moje kamarádky, tak si budu moct užít mikro prťavých miminek takhle a to mi určitě bude bohatě stačit. Ale až se přestěhujeme do domečku, tak na to vlítnem, až se z nás bude kouřit 😃 😃 😃 😃 😃
Jak se říká: "V novém bytě, nové dítě!"
hannah23
8. únor 2011
Holky opět tu dávám adresu na mateřské centrum, teprve se rozjíždí, ale je to tam fajn, zatím cvičí s dětmi jedna maminka(majitelka), ale cvičení pro těhotné a po porodu cvičí zkušená paní, zatím jsou ve skupinkách tak jedno dvě děti....http://www.materskecentrumbrno.cz/index...
hannah23
24. únor 2011
Holky kdo byste měl zájem o cokoliv budu nejpozději v pondělí objednávat....
http://dedra.ecpaper.cz/zima-jaro-2011/#page=1 na každý výrobek, když kliknete se zobrazí více informací
tegga
24. únor 2011
Hannah můžu se zeptat, ty používáš něco z těch přípravků?
hannah23
24. únor 2011
@tegga Jj používám aviváže, prací gely, čistič myčky, sůl do myčky, čistič koupelny na okna, prášek na záclony s aviváží, prací gel na tmavé prádlo....ted je akce nad 800,- poštovné zdarma, ale vy co jste z Brna tak je jasné osobní převzetí a nad 2000,- je aviváž zdarma
dociska
12. dub 2011
Také si objednávám z Dedry přes kamošku a ty jejich výrobky úžasně voní. A mají moc hezké doplňky do domácnosti.
hannah23
12. dub 2011
holky nechcete se někdo zítra přidat, budem asi od čtvrt na tři v café manner http://www.cafe-manner.cz/ , je tam celé patro pro děti....
dociska
30. říj 2011
Holky, já čekám miminko!!!!! Jsem neuvěřitelně šťastná! A co je u vás nového? Dost dlouho jsme si tu nenapsaly, co?

Začni psát odpověď...

Odešli