• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

14. března 2012 
Ahoj holky, tak snad nám to tentokrát vyjde, bylo by to fajn.
30. říj 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poradte mi, je lepší vystoupit na Talichově nebo Voříškově, když chceme jít na procházku tam jak jste byli minule na procházce.Dík Hanka
30. říj 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jééé tady se domlouvá srazík.....tak doufám, že tentokrát budeme mít taky šanci se zúčastnit:slight_smile:....pro nás ale nejlepší pondělí, úterý odpoledne, zbytek týdne máme dost plný :slight_smile:
30. říj 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my v pondělí nemůžem jdeme na drakiádu na Kraví horu.
30. říj 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé kate a od kolika do kolika to tam je?
31. říj 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tegga mělo by to být od čtyř :slight_smile:
31. říj 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ten příští týden určitě nemůžu v pondělí i v úterý. A bohužel nemůžu slíbit den, protože budeme mít na stavbě zedníky a možná za nimi budu muset občas zajet je zkontrolovat.
:unamused:
31. říj 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kate tak možná se tam někde potkáme:slight_smile:, půjdeme tam s prckem taky mrknout
31. říj 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tegga ještě se zeptám manžové ségry, ta mi o tom říkala, tak zjistim bližší info :slight_smile:
31. říj 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta drakiáda je dneska od 16 do 17 hodin :slight_smile: MY tam s malým určitě budem, tak se tam třeba s někým potkáme :grinning:
1. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nikdo tu přes měsíc nenapsal,tak nás trošku posunu dopředu :grinning:
18. led 2011 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka taky koukám, že je to tu nějaký mrtvý :grinning:
19. led 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate jé jsem nějak nepostřehla, že čekáš mimi, tak velká gratulace

no doufám, že se to tu zase nějak obnoví a bude zas někdy nějaký sraz

jinak já jsem se informovala ohledně toho centra lískáček, ale zjistila jsem, že s nikým nekomunikují, ale včera jsem byla v novém centru a dobré http://www.materskecentrumbrno.cz/index.html
19. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kate ty čekáš dalšího prcka :astonished: tak to taky gratuluju a obdivuju zároveň:slight_smile:

hanah o tom my říkala kamoška, je to někde u mendláku ne? chci se tam taky zajít s prckem podívat
19. led 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tegga je to na václavské 6, je to hned u zastávky v takovém dvoře
19. led 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 já to tady mám napsaný teprve od pátku :grinning: takže se ani nedivím :slight_smile: díky za gratulaci :slight_smile:

@tegga není, co obdivovat... :grinning: My jsme to neplánovali, ale tak nějak to samo přišlo, tak co naděláme, budem to muset nějak zvládnout :grinning:
19. led 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Byla jsem přes měsíc v nemocnici, tak jsem se taky dlouho neozvala.
K.ate, moc gratuluji k těhotenství :grinning: My jsme taky chtěli pomalu zkoušet druhé miminko, ale vlezlo do toho tolik problémů, že tuhle myšlenku jsme zatím opustili. Tak snad se někdy Ondra bráchy nebo ségry dočká. :unamused:
A jaké jste měli svátky, jak jste prožívali s dětmi štědrý den? A co Silvestr? Měli jste možnost ho nějak pořádně oslavit, nebo díky dětem jste seděli u TV a v deset večer šli spát? :grinning:
20. led 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Ahoj jé co ti bylo, mě asi taky čeká nemocnice.Svátky byly fajn a na Silvestra byl Petr ve službě, tak jsem byla sama doma a koukala na tv a po půlnoci šla spát, kdyby byl doma tak pokud by jsme byli v Brně tak bysme byli doma a pokud by jsme byli u rodičů tak by jsme šli s jeho bráchou a přítelkyní....

A co vy???
20. led 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,no vida jak se to tu rozhejbalo :grinning:

@k.ate tý brdo,další prcek??Také se přidávám ke gratulaci :slight_smile: My ted byli v porodnici kouknout na novorozeně a úplně se to ve mně probudilo,ale zatím čas (mám rozum nééé :grinning: :grinning: :grinning: )
Ale kdyby přišlo nečekaně,tak co bych nadělala :wink:

@dociska -copak?A už jsi v pohodě?
My štědrý den s tchánovcama u nás :wink: Spát jsme šli kolem 23h a Silvestr jsme byli do 21h na návštěvě i s malou a pak šupajdy domů a spinkat.
Silvestry mě ted točí,takže jsem se jen modlila a nadávala u okna,kdy už přestanou bouchat :confounded:
22. led 2011 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska jejda, copak ti bylo? U nás jsme byli s manželem na silvestra vzhuru do pulnoci, ale u nás je to normální, takže žádná změna :grinning:

@bunicka my jsme to taky tak uplně neplánovali (spíš vůbec). ale zadařilo se no :grinning: Mysleli jsme, že Kuba se poved náhodou :grinning: a očividně asi ne, takže po druhým prckovi to začnem řešit víc než doteď :grinning: Ale děkuju za gratulaci, já jsem ráda, že Kuba bude mít aspoň parťáka (nebo parťačku) na lumpárny :grinning:
23. led 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate :grinning: :grinning: To je potřeba,alespon si vyhrajou :wink: My plánujem až tak za rok či dva :wink: Já jsem raději proti případům náhodného otěhotnění dostatečně pojištěná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka já plánovala tak za pět let :grinning: ale "chybička" se vloudila :grinning:
27. led 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebylo mi nic, na co se umírá :wink: Spíše jsem to brala jako lázně nebo rekreaci, kdy jsem jenom ležela, odpočívala, relaxovala a nemusela jsem nic dělat :grinning: A až na arzenál léků, které jsem si z nemocnice přinesla jsem absolutně v pořádku a zase řádím :slight_smile:
Silvestra jsem slavila v nemocnici a musím říct, že to byl za posledních pár let nejzajímavější den a zábavy jsem si taky užila dost. Na Vánoce jsem byla s rodinou. Dali mi propustku.

A já doufám, že nám se taky brzy "chybička" nevloudí. Teď koncem února mají rodit dvě moje kamarádky, tak si budu moct užít mikro prťavých miminek takhle a to mi určitě bude bohatě stačit. Ale až se přestěhujeme do domečku, tak na to vlítnem, až se z nás bude kouřit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jak se říká: "V novém bytě, nové dítě!"
7. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky opět tu dávám adresu na mateřské centrum, teprve se rozjíždí, ale je to tam fajn, zatím cvičí s dětmi jedna maminka(majitelka), ale cvičení pro těhotné a po porodu cvičí zkušená paní, zatím jsou ve skupinkách tak jedno dvě děti....http://www.materskecentrumbrno.cz/index.html
8. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdo byste měl zájem o cokoliv budu nejpozději v pondělí objednávat....
http://dedra.ecpaper.cz/zima-jaro-2011/#page=1 na každý výrobek, když kliknete se zobrazí více informací
24. únor 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hannah můžu se zeptat, ty používáš něco z těch přípravků?
24. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tegga Jj používám aviváže, prací gely, čistič myčky, sůl do myčky, čistič koupelny na okna, prášek na záclony s aviváží, prací gel na tmavé prádlo....ted je akce nad 800,- poštovné zdarma, ale vy co jste z Brna tak je jasné osobní převzetí a nad 2000,- je aviváž zdarma
24. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také si objednávám z Dedry přes kamošku a ty jejich výrobky úžasně voní. A mají moc hezké doplňky do domácnosti.
12. dub 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nechcete se někdo zítra přidat, budem asi od čtvrt na tři v café manner http://www.cafe-manner.cz/ , je tam celé patro pro děti....
12. dub 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já čekám miminko!!!!! Jsem neuvěřitelně šťastná! A co je u vás nového? Dost dlouho jsme si tu nenapsaly, co?
30. říj 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek