Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

Jsem z Brna Kohoutovic a vzhledem k tomu, že moji kamarádi se do miminek ještě nějak nemají, hledám nějakou pohodovou mamču z Kohoutek na společné procházky, kafe, pokec...Mám dvouměsíční holčičku a ikdyž se taťka snaží být hodně s náma, ženská to prostě není 🙂
marcela200
17. pro 2011
Ahoj dámy 🙂, hledám kamarádku maminku 🙂 z Brna. S přítelem mám půlroční holčičku a chybí mi něaká dobrá duše, však víte 🙂 Budu ráda když se mi někdo ozve 🙂 Přeji hezké Vánoce
zdenka561983
17. pro 2011
ahoj holky mužu se kvám přidat.Mám 1 ročního kluka Štěpánka a jsem kousek od brna ale mám to blízko do brna....Budu ráda když se s váma seznámim a pokecáme.
dociska
26. led 2012
Ahoj Marcelo a Zdeňko. Mám radost, že jste tu napsaly, ale bohužel nevím, jestli se dočkáte nějaké odpovědi, protože tahle diskuze už je delší dobu tak trochu "zakrnělá". Já jsem se odstěhovala mimo Brno. A do Brna jezdím jen, když musím 🙂
hanka_k
26. led 2012
@dociska Ahoj gratuluji k těhu, tiše závidím, taky bych už chtěla být těhu...jak se jinak máš???A kde to vůbec ted bydlíte???
dociska
1. únor 2012
Mám se fajn. Jsme 25 km od Brna, 30 minut vlakem na vesnici, takže jsem tu moc spokojená. Mám tu hodně známých hlavně maminek a často se scházíme. Také tu funguje klub maminek, takže s dětmi tvoříme a vždycky společně něco vymýšlíme.
bunicka
11. únor 2012
Ahoj holky,tak mě napadlo sem po dloooouhé době kouknout a vidím plno změn a že se to tu trochu hejbe...
@dociska tak vy už jste v baráčku? A čekáte miminko jéééé 🙂
bunicka
11. únor 2012
Taky bych to tu ráda rozhejbala,protože to tu teda fakt "zakrnělo" a je to velká škoda! 😉
yesu
11. únor 2012
Ahoj holky, já jsem taky z Kohoutek, bydlíme hned u vodojemu. Mimčo čekáme začátkem července 🙂
bunicka
12. únor 2012
@yesu Ahoj,tak to je super,my chceme zase jarňáčka,takže na druhém začneme teprve pracovat,ale jak bude trochu tepleji,můžem se sejít a pokecat 😉
yesu
13. únor 2012
@bunicka My chtěli taky jarňáčka, ale nějak se mu nechtělo 😃
bunicka
13. únor 2012
@yesu Taky jsem zvědavá, jak se bude tentokrát chtít druhému 😃 A jinak ty jsi vdaná a bydlíš tu dlouho?
yesu
13. únor 2012
@bunicka Nejsem vdaná, sme s přítelem spolu 4 roky a svatbu jsme zatím odložili na neurčito 🙂 asi si počkáme až nám malej půjde za družbu 😃 Jsem původně s Bystrce, pak sem bydlela všude možně, nakonec s přítelem zase v Bystrci a pak sme pořídili větší byt tady v Kohoutkách....jsme tu dva roky....A ty jsi přímo z Kohoutek?
bunicka
13. únor 2012
@yesu 😃 Já jsem taky z Bystrce .....bydlíme tu cca 5 let 😃
yesu
13. únor 2012
@bunicka A na jaké ulici?
bunicka
13. únor 2012
@yesu IP 😉
dazzlle
14. bře 2012
Ahoj maminky, mám čerstvé tedy skoro již měsíční miminko a ráda bych navázala kontakt s nějakou maminkou, která by s námi chodila na procházky, popovídali si a do budoucna třeba začala chodit na plavčo či nějaké pohybové aktivity pro mimouše. Jsme z Brna-Bystrce...Mějte se krásně Verča a malá Sára

Začni psát odpověď...

Odešli