• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

14. března 2012 
Ahoj dámy :slight_smile:, hledám kamarádku maminku :slight_smile: z Brna. S přítelem mám půlroční holčičku a chybí mi něaká dobrá duše, však víte :slight_smile: Budu ráda když se mi někdo ozve :slight_smile: Přeji hezké Vánoce
17. pro 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mužu se kvám přidat.Mám 1 ročního kluka Štěpánka a jsem kousek od brna ale mám to blízko do brna....Budu ráda když se s váma seznámim a pokecáme.
17. pro 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marcelo a Zdeňko. Mám radost, že jste tu napsaly, ale bohužel nevím, jestli se dočkáte nějaké odpovědi, protože tahle diskuze už je delší dobu tak trochu "zakrnělá". Já jsem se odstěhovala mimo Brno. A do Brna jezdím jen, když musím :slight_smile:
26. led 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Ahoj gratuluji k těhu, tiše závidím, taky bych už chtěla být těhu...jak se jinak máš???A kde to vůbec ted bydlíte???
26. led 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám se fajn. Jsme 25 km od Brna, 30 minut vlakem na vesnici, takže jsem tu moc spokojená. Mám tu hodně známých hlavně maminek a často se scházíme. Také tu funguje klub maminek, takže s dětmi tvoříme a vždycky společně něco vymýšlíme.
1. únor 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak mě napadlo sem po dloooouhé době kouknout a vidím plno změn a že se to tu trochu hejbe...
@dociska tak vy už jste v baráčku? A čekáte miminko jéééé :slight_smile:
11. únor 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych to tu ráda rozhejbala,protože to tu teda fakt "zakrnělo" a je to velká škoda! :wink:
11. únor 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem taky z Kohoutek, bydlíme hned u vodojemu. Mimčo čekáme začátkem července :slight_smile:
11. únor 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Ahoj,tak to je super,my chceme zase jarňáčka,takže na druhém začneme teprve pracovat,ale jak bude trochu tepleji,můžem se sejít a pokecat :wink:
12. únor 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka My chtěli taky jarňáčka, ale nějak se mu nechtělo :grinning:
13. únor 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Taky jsem zvědavá, jak se bude tentokrát chtít druhému :grinning: A jinak ty jsi vdaná a bydlíš tu dlouho?
13. únor 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka Nejsem vdaná, sme s přítelem spolu 4 roky a svatbu jsme zatím odložili na neurčito :slight_smile: asi si počkáme až nám malej půjde za družbu :grinning: Jsem původně s Bystrce, pak sem bydlela všude možně, nakonec s přítelem zase v Bystrci a pak sme pořídili větší byt tady v Kohoutkách....jsme tu dva roky....A ty jsi přímo z Kohoutek?
13. únor 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu :grinning: Já jsem taky z Bystrce .....bydlíme tu cca 5 let :grinning:
13. únor 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka A na jaké ulici?
13. únor 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. únor 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, mám čerstvé tedy skoro již měsíční miminko a ráda bych navázala kontakt s nějakou maminkou, která by s námi chodila na procházky, popovídali si a do budoucna třeba začala chodit na plavčo či nějaké pohybové aktivity pro mimouše. Jsme z Brna-Bystrce...Mějte se krásně Verča a malá Sára
14. bře 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek