• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

14. března 2012 
k.ate...za půl hodiny by nám to taky vyhovovalo...a je mi docela jedno kde... chceš jet MHD? nebo si dát procházku...
4. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem pro :slight_smile: malá teď spinká, ale za pár minut se určitě ohlásí na jídlo, takže bysme mohly i dnes, jestli nezačne pršet. Tak co kolem půl 4?
4. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
reny tak klidně, pokud nebude pršet, malej taky chrní, vezmu sebou sváču a stavíme se v té kavárně, aby se mohl nabaštit ju :wink:
4. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasný :slight_smile: Jinak stihla jsem se jednou potkat s bunickou...nepřidá se s Kačenkou? :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a je to ta cukrárna u Alberta a České spoř.?
4. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsem už taky vzhůru, no my očkování díky bohu snášíme dobře, ale záleží na prckovi, jakou má imunitu a tak :slight_smile:
V cukrárně v Kohoutkách možná na zahrádku, poslední dobou se vevnitř kouří jak v hospodě, nic příjemnýho......... :frowning2:
4. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo u alberta v areálu jak je sídlo spořky.
4. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ale byli jste tam někdy v té cukrárně? dá se tam sednou nebo jak to tam vůbec vypadá?...martince jsem psala, dojde jí kamoška, ale možná se ještě ozve
4. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajo, tak to je blbý, jestli se tam hulí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
k.ate... tak se potkame na zastavce trolejbusu na Zborovské, myslím že se jmenuje Spojovací, je to ta u Táboru, ju? Poznáš mě, sem vysoká, krátký vlasy a kočárek s kytkama :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, já tam byla kouknout je to tak půl roku a stolečky tam sice jsou, ale mají tam chlapi pivko a hulí, taky bych šla, ale pro ty naše prcky........
4. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
merett - já bych jela MHD, když budu mít mrně v nosítku... Do kočáru se mi moc dávat nechce, ale mohla bych možná :slight_smile: Tak záleží na tobě, pokud chceš jít procházkou, vytáhnu kočár :slight_smile: Kdyžtak ti do IP napíšu čísl, jak malýho strojím, nějak tu nestíhám bejt :grinning:
4. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak to je asi pasé, já hlavně potřebuju prckovi dát sváču a tam by se mi teda asi enchtělo....jako enchápu proč ti chlapi lezou do cukrárny, když mají vedle hospodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: Já taky ne, tam to bylo hezký jen ze začátku, tak to tam šlo od desíti k pěti..........
4. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako to mě štve, že se v těch kohoutkách, když je tak jak dneska, nedá nikam zajít
4. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já až půjdu někdy kolem té cukrárny tak tam kouknu, ale podle mě je to tam furt stejný.
4. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co v bazénu ty čepice a tak, a malej plavej Teri? Líbilo se mu to?
4. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čepice dobrý, nekoukala jsem na sebe do zrcadla:slight_smile:....ale jinak nevím, mám z toho rozporuplný pocity, já moc nejsem an nějaký organizovaný věci a už vůbec en na potápění:slight_smile:...princip toho plavání s parckama je, aby se naučili potápět a mamky s ni´ěma...mě bavilo tam s malým blbnout, zpívat, hrát a tak, ale to potápění, to není nic na mě:slight_smile:....ale pokud tobě potápění nevadí, tak se vám tam bude s malou určitě líbit

jinak nevím, jestli jste tam někdy někdo byl, docela malý prostory, v šatně není moc místo na to, kde si prcky vyslíct, jsou tam jen na zemi asi čtyři takový podložky jak z pěnovýho puzzle
4. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to je jako přímo plavání s prckama, to já nevěděla, no ale vzhledem k tomu, že nosím čočky, tak asi potápění u nás nepřichází v úvahu, to já tak jít s malou jen tak sami nebo s někým vyzkoušet jak se jí bude líbit vodička. A to je jen pro miminka, nebo i pro větší, třeba pro nás?
Jo a malej musel mít plínku a plavečky?
4. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě Kači, to bych si přesně představovala, bazén s teplou vodou, kde si budu moct být sama s prckem, vyráchat se, zařádit, jenže to v brně prostě neexistuje....
musí mít takovou tu plavací plínu, poku už chodí na nočník, tak normoš plavky

kurz stojí přes 2.000....nevím přesně, ještě jsem to neplatila, protože se rozhoduju, jestli budeme pokračovat

je to rozdělený věkově, můžeš mrknout tady na stránky http://www.bc-kenny-brno.cz/cz/
4. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nemáte někdo taky podnikatelskýho ducha? Že bysme v Kohoutkách otevřeli kavárnu :slight_smile:)

Jinak máme teda asi dneska smůlu...tak se půjdu s malou aspoň projít :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, zajímavý, no jo, uvidíme, chtěli jsme tam jít jen tak sami jako já, manžel a Niki asi povalíme ven a na návštěvu k babi, tak snad se nám umoudří počásí a bude se dát jít ven. :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky my jsme začli s malým chodit v sobotu do plavání na poliklinice Viniční a dobré.Hlavně mi to přijde, e to není tak drahé jako jinde.http://www.plavanizabicky.websnadno.cz/
4. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani a co jste tam dělali? učí vás potápět?
4. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak podle sami si můžete zajít do jakéhokoliv bazénu ale ne přes centrum.
4. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ale jen prcek sám, já jsem se nepotápěla, zatím, byli jsme teprve na první lekci.
4. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě já si myslím, že tady to nejde, mají ten bazén plně obsazený tady těma kurzama......a do normálního bazénu, třeba jak je teď v kohoutkách ten nový postavený, tak tam se s prckem ještě určitě nechystám, tam je studená voda a moc velký riziko chycení nějakýho bacila
4. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako prostory tam jsou taky menší, ale jinak dobře vybavené.Bylo nás tam asi 7-8 a plavali jsme s různými pomůckami a nás teprve učili se potopit, ale je to jen to, že malého držím v náruči a šoupnu ho pod vodu a hned zas ven, jde o to aby zadržel dech....Jinak nám vyšlo devět lekcí a plaveme do konce června
4. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem se vrátila právě z kafíčka s K.ate a merret. Bylo to bezva. Děti máme ještě malé, tak si moc nepohrály, ale byly spokojené a dobře jsme si popovídaly. Už se těším na další setkání i s dalšími maminkami.
K tomu podnikání s cukrárnou, tak o tom jsem už taky uvažovala. Taky mi tady v okolí Nového Lískovce nějaká poctivá kavárna se zmrzlinou a zákusky chybí. :slight_smile:
A co se týče plavání, tak vřele doporučuju ze své mnohatýdenní zkušenosti www.plavacci.com. Plave se v Černých Polích na Tř. Gen. Píky, zázemí tam mají pro miminka geniální, všude přebalovací stoly, dokonce i ve sprchách, takže pohodlí pro maminky, bazén ma 30-32 stupňů, plave se v menších skupinkách. Kurzovné je buď na 5 lekcí nebo na 10 a stojí cca1990,-. V ceně už máte plavací plínky, které hned dostanete. Čepici mít nemusíte. Je to tam nové, moderní, čisté a já si to nemůžu vynachválit. Vřele doporučuji.
V kluby Kenny, kam chodila moje sousedka je bohužel nevýhoda v tom, že tam chybí právě to zázemí pro miminka, takže musíte mít nechodící dítě pořád v náručí, protože ho prostě nemáte kam položit. Také nepoužívají moc pomůcky, jako jsou pěnové polštářky, nebo takové ty destičky na plavání. To právě v Černých polích všechno bylo.
4. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme taky doma :slight_smile: Bylo to moc fajn, i když já měla strach nechat prďolíka lézt samotnýho :grinning: Hold ze mě vyrostla úzkostlivá matka :grinning: Ale asi si začnu taky uvědomovat, že už se dokáže zabavit i sám a mě k tomu nepotřebuje :grinning: (To, že radši lezl za hračkama a ode mě pryč mluví za vše :grinning: )
Těším se, že si to někdy zopákne i s více maminkama a dětma :slight_smile:
4. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek