• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

14. března 2012 
k.ate. Neboj. časem na to příjdeš, že je i fajn sednout si do křesla nebo k pískovišti a jen se dívat, jak si to mrňousek užívá a ty vlastně taky, protože ho nemusíš pořád chovat a být mu v patách. On se tzv. otrká :slight_smile:
4. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
doc - snad jo :grinning: Jinak Kubajz asi od Ondráška okoukal chození podél něčeho, když jsme přišli domů, dala jsme ho do postýálky, abych si skočila na záchod a slyšela jsem z ložnice, jak se něčemu děsně směje a když jsem tam přišla, tak ťapal kolem dokola po postýlce :grinning:
4. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no supéééér :grinning:
4. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo kate, malej už ti chodí jo, to je šikulaaaaa:slight_smile:.....už si s tebou píšu aspoň na třetí diskuzi:grinning:tak se těším, až se taky poznáme osobně:slight_smile:

super, že jste si to holky užili, my nakonec už ani venku nebyli, malej mi po tom plavču spal až skoro do pěti :astonished: :slight_smile:
4. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, taky bych v Kohoutkách uvítala nějakou tu kavárnu, my byly venku asi 40 minut a pak na návštěvě u babičky. No a ta kavárna vypadá moc hezky, taky bysme zašly s Niki příště, koukám, že tady mám asi nejstaršího prcka.
Jo to děti od sebe odkoukají spoustu věcí. :grinning:
4. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, dnešní srázek v kavárně byl moc fajn. Doufám že se nás příště sejde víc :slight_smile: Kubík byl sice ze všech dětí nejmenší a jen na ně koukal a pozoroval ale i tak ho to moc bavilo a večer byl tak unavenej že usnul jako mimino :grinning:
4. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tegga - já se taky těším, když na sebe máme takový štěstí :grinning:

merett - mrňous usnul až teď, jak byl rozblázněnej, zas chodil po postýlce doooookola :grinning: Už ani nebrečí, když spadne a ťukne se o laťky do hlavy :grinning:
4. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,to je fajn,že jste si to užily :wink: Mně nakonec přijela kámoška,tak jsme se šly projít s mrňousama po Kohoutkách :slight_smile:
Jo a kavárna tu prý bude,už se to plánuje,že bude dole v Lipsku :wink: A taky tam bude dětský koutek :dizzy_face: Takže vydržať,ale nevím kdy... :grinning:
4. kvě 2010 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
k.ate Kubíček je šikula že to tak okoukal od Ondráška a hned si to doma zkouší, to bude za chvilku běhat jak Zátopek a ty za ním :grinning:
5. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoky, tak kdy vyrazíme všichni na prochajdu ten příští týden? Asi bysme se měly domluvit, aby nás bylo co nejvíc. Zase to úterý?
5. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já jsem pro :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
taky se přidáváme, úterý by bylo super, ve středu totiž jdeme na první očkováni a netuším co nás po něm čeká...
5. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
merett, první očkování je v pohodě. Nám se trochu zvedla teplota až po 2. očkování a třetí bylo taky v pohodě. I dalším mým známým to tak fungovalo. To druhé je prý dycky nejhorší.
5. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Nám se to taky hodí to příští úterý, snad nám tentokrát počasíčko vyjde. :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jsi mě trošku uklidnila :slight_smile: snad to zvládnem v pohodě a budeme to mít konečně taky za sebou, už je na čase, jsme na to velcí dost :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, nám se taky to úterý hodí, takže se budeme těšit....to budeme docela tlupa:slight_smile:
5. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
dociska: prosimtě a jak je to u těch plaváčků když máš zaplacený lekce a prcek ti onemocní? teď zrovna začíná kurz 17.5. tak přemýšlím že bych šla ale co když nezvládem to očkování. Dá se s nima nějak domluvit aby nám lekce nepropadli?
5. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,my taky můžem v úterý :wink: My měli reakci až na 4.hexu a to mírnou teplotu,jinak vše v poho :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak my jsme z prvního očkování přišli před chvílí, dostala rovnou dvě injekce a zatím moc v pohodě není....tak snad bude líp :slight_smile:
5. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
reny: jejda, tak to na vas budeme myslet ať je brzy líp... :slight_smile:
5. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme měli první očkování prevenar 12.4. a další hexa jsme měli 26.4. a další obě dvě máme 26.5. a pokaždé byl v pohodě.Jinak my v úterý bohužel nemůžeme máme od tří akci. :unamused: Tak někdy jindy.
5. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Já v úterý mám zkoušku (musím ji udělat, aby mě nevyhodili ze školy a buď budu přerušovat nebo přejdem s manžou na kombinovaný studium :grinning: ), ale odpoledne bych mohla... No a kdyžtak bychom se přidali někdy jindy :slight_smile:
5. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
merett: Určitě, pokud nebudeš moct jít na lekci, na internetu mají hezky udělané objednávání na náhradní terminy. Jen si musíte nahradit lekce v tom období, do kterého máte zaplaceno. Takže náhradami nemůžete dobu plavání prodloužit. Jestli lekce začínají 17.5., tak je potřeba tam zajet na zápis nebo si alespoň telefonicky zarezervovat místo a pak před plaváním bys vyplnila přihlášku a zaplatila. Je o to docela velký zájem, tak aby pro vás měli místo.
A když jsme chodili na očkování a zároveň plavali, tak jsme se nesměli koupat jen ten den, kdy jsme dostali pichaneček. Na druhý den jsme už mohli. Doktorka o tom věděla a nevadilo to.
k.ate. Tak hlavně ať tu zkoušku dáš. Já mám něco podobného doma. Manžel už jednou neudělal státnice, tak bude teď v červnu opakovat a musí přepisovat bakalářku. Tak se taky modlím, aby to už dal a my měli na chvilku od stresů pokoj.
reny82: tak snad se z toho malá brzy dostane :slight_smile:
5. kvě 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
dociska - my jsme bc. naštěstí zvládli udělat ještě když jsem byla těhu, teď jsme v prváku navazujícího... No a moje motivace je na bodu mrazu s malým :grinning: Ale zase manža by byl rád, kdybych si Ing. udělala taky... Tak uvidíme :slight_smile: Pak napiš, kdy bude manžel dělat státnice, aŤ mu držíme s malým pěsti :slight_smile: Mně je malej v břiše u státnic držel asi pořádně :grinning:
5. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
No kate rozumím ti, já jsem taky na navazujícím, ale ted přecházím na obor který mi konečně akreditovali, takže znovu do prváku ale uznají mi předměty jen některé mi budou chybět, ale ted ještě musím asi tři zkoušky dodělat ale nechce se mi, nedokážu se donutit.Ale musím, řekli jsme si s manželem, že než se vrátí z USA tak to budu mít, take do 14.8.
5. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, koukám že nás studuje hodně, já teda ne, ale manžel už má Bc., a teď si dodělává Ing., ještě příští a snad to už bude za náma, je to makačka skloubit s rodinou, prací, moc :slight_smile: Vás studující obdivuju.
5. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tééda. Tak to studium v "pozdějším" věku frčí. :slight_smile: Manžel si toho nabral ještě víc. Rodinu, práci, stavba, a druhá práce. Se divím, že ještě neskončil v Černovicích. Ale je na první pohled vidět, že první, co nedělá pořádně na úkor toho ostatního je práce, pak je rodina, protože ho vídáme jenom v noci ve vedlejším pokoji spát u počítače a stavbu řeší jak se dá. Většinou tam jede hned po práci a vrací se domů za tmy.
A proto se snažím komunikovat aspoň s váma, holky, protože jinak bych asi brzo oněměla.... Dyť si ani nemám s kým pokecat :slight_smile:
5. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Doc to máš teda šikovnýho manžela, však ono se to časem sklidní a bude mít na Vás víc času. :slight_smile:
A ty jsi z Lískovce?
5. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Souhlas s hadimrskou (už se těším, až Vás poznám a nebudu muset používat jen přezdívky :slight_smile:). Všechno chce čas a manžel z toho taky asi není zrovna odvázanej...na druhou stranu ho obdivuju, že je tak cílevědomej, stejně to dělá hlavně pro Vás, abyste se měli spolu dobře :slight_smile: Tak hodně trpělivosti!! vím, o čem mluvím :slight_smile: Musí to být pro tebe docela těžký teď....se těším, až pokecáme :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo, já jsem z N.Lískovce. Takže bydlím pod vámi, maminky z Kohoutek. Ale často chodím s malým pěšky přes les do Kohoutovic a pak z kopce se svezeme trolejákem zase dolů k nám.
Tak já vím, že to manža dělá pro nás, abychom se měli dobře. Taky se to snažím co nejvíc vydržet a nenadávat mu, že jsme pořád sami. Hrozné to bylo v šestinedělí. To jsem byla někdy i zoufalá. Ale měla jsem štěstí, že Ondra je od malička neuvěřitelně hodné dítě. Do 3 měsíců jenom spal a jedl.
HOlky, těším se taky, až se poznáme. A s těmi jmény? Já jsem na jména pako, takže stejně nakonec budu muset používat přezdívky.
Ani jsem si nezapamatovala jména holek, co se mnou byly v úterý. K.ate předpokládám, že je Katka a merett, tak to nevím. Sorry holky... Já už jsem taková hlava děravá :slight_smile: :grinning:
6. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek