Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

Jsem z Brna Kohoutovic a vzhledem k tomu, že moji kamarádi se do miminek ještě nějak nemají, hledám nějakou pohodovou mamču z Kohoutek na společné procházky, kafe, pokec...Mám dvouměsíční holčičku a ikdyž se taťka snaží být hodně s náma, ženská to prostě není 🙂
hadimrska
9. kvě 2010
Doc, my dnes bohužel ne, jak píšeš jsme s manželem, tak Vám přejem hezkou neděli 🙂 .
hannah23
9. kvě 2010
Jo chystíme se tam, ale ještě nevím v kolik vyjedeme, asi hned na tu druhou, musím ještě kouknout jak nám tam co jede.
merett
10. kvě 2010
Ahoj holky, jak jste se měli o víkendu? Já ten zítřek bohužel musím zrušit a nepřipojím se k vám na prochajdu, což mě docela mrzí, ale vlezl na mě nějakej bacil a pobolívá mě v krku. Musím to co nejdřív vyléčit hlavně aby to nechytl malej, Tento týden toho na nás čeká hodně tak to musíme zvládnout, V úterý rehabka, ve středu se jdeme zapsat na kurzy plavání, ve čtvrtek první očkování...uf, to bude pár náročných dní ...
reny82autor
10. kvě 2010
Zdravím Kohoutovické (a okolní) maminy 🙂 Tak víkend utekl....Ale zítra to vypadá na hezký počasí 🙂 Ještě bysme se mohly domluvit na nějakou hodinu....Právě proto, že má být hezky, toho podniknem s malou zítra možná víc, takže abysme to stihly, navrhuju sraz třeba ve 13h? Ikdyž teď si uvědomuju, že Vám možná zrovna děti spí....Tak na kolikátou to vidíte?
tegga
10. kvě 2010
Ahoj holky, my zítra asi taky nedorazíme, mám malou ségru a chce k nám na prázdniny, tak si pro ni asi zítra odpo pojedeme, ještě to nevím jistě, dám vám vědět zítra.....mrzí mě to, tak doufám, že to nebude poprvé a naposledy a že vás stihnu taky někdy poznat🙂
hadimrska
10. kvě 2010
Ahoj holky, víkend byl celkem, fajn i když mi malá 3 dny moc nespala, už jsem si odvykla, tak jsem z toho byla unavená, ale v neděli jsme byli venku na odrážedle a poprvé mi na něm chtěla jezdit, tak mi udělala radost a v sedum mi usla a spala až do osmi ráno. 😃
Zítra můžem, no v jednu mi Niki spinká, ale uvidíme, kdyby chtěly jít všichni dřív, tak my to nějak uděláme. 🙂
bunicka
10. kvě 2010
Ahojky,my zatím zítra můžeme,ale spíš až tak 14-14:30.dřív to nestíháme :-|

My o víkendu slavili tchánovi narozky a bezva,dělala jsem dortík a moc se líbil a chutnal,tak jsem spokojená 🙂
dociska
10. kvě 2010
Ahoj. Jak už jsem psala, tak já jsem měla víkend jako každý jiný den. Sama s prckem a nevěděli jsme, co roupama. Ale jinak byl fajn. Žádné problémy. Malý je šikula. Včera mi poprvé sám slezl z postele pěkně zadečkem napřed a nespadl. Tak jsem z toho byla nadšená. Jinak zítra můžeme taky klidně v těch 13:00, ale pokud to někomu vyhovuje později, tak později.
Reny, možná bysme to mohli udělat tak, že kdo může dřív, tak se můžeme sejít dřív a kdo později, tak bychom někde počkali a dali si sraz pak ještě s ostatními. Ale jak tak čtu, budeme asi jenom 3! 😞 Takže my dvě bychom mohli na tu 13:00 a bunicka by se přidala. Co ty na to Buni? 😉
dociska
10. kvě 2010
Jéééé ještě jsem zapomněla na Hadimrsku 😃 Tak vlastně budeme 4 🙂
reny82autor
10. kvě 2010
To je dobrej nápad 🙂 Tak se sejdeme v tu 1h a Hadimrska s bunickou se přidají....Já totiž stejně neodhadnu, jak to bude s kojením....takže prostě vyrazím ven a třeba si ji i venku nakojím, má být hezky, takže pohoda 🙂 Už mě to stresování s časováním jídla, spánku apod. trošku vadí....supr, že už je teplo a můžu to už řešit i venku...teda pokud je hezky 🙂 Jo a neměl se přidat ještě někdo?? Merett a tegga teda nemůžou 😞 ...a zbytek?
bunicka
10. kvě 2010
Tak my by jsme se přidaly později s Hadimrškou 😉 Niki jí taky ještě ve 13h spinká,tak at si dáchne...pokud bude chtít, co Kači?
hadimrska
10. kvě 2010
Tak ahoj holky, já jsme pro mám já se kdyžtak domluvím s Buničkou a někam za Váma dojedeme. 🙂
hannah23
10. kvě 2010
Ahoj holky, kdyby to bylo na tu jednu tak bych možná mohla na chviličku, kde to budete mít???Protože ve 14:45 musíme být na Kraví Hoře.
Doc -hezká fotečka 😉
tegga
10. kvě 2010
my zas máme ještě od jedné cvíčo, takže to taky nehrozí....doufám, že to zopakujeme a už i s náma 🙂
reny82autor
10. kvě 2010
jeeeeeeeeeeeeeeeeeee, já mám to mlíko fakt na mozku! :-o teď se dívám do diáře a zítra jdu zrovna ke kadeřníkovi 😃 takže bych to taky viděla na tu 14.30h, moc se omlouvám :-N
hadimrska
10. kvě 2010
Tak to my stihnem, já malou vzbudím a dojedem na tu 14.30. 🙂
A kde si dáme srazík? U školy na Pavlovské a nebo u Alberta, nám je to jedno 😃 .
merett
10. kvě 2010
je, holky, me to tak mrzí že za váma nemůžem, jsem se už docela tešila... snad brzy bude další kolo vycházky s prckama...
hadimrska
10. kvě 2010
Merett neboj, určitě bude, léto se blíží a počasí snad bude už jen lepší. 😃
tegga
10. kvě 2010
taky mě to mrzí 😞 ...ale merett určitě půjdem příště 😉
merett
10. kvě 2010
holky, nezajimala jste se některá o cestování do zahraničí s tak malými dětmi do 1 roku? Přemýšlíme že bychom vyrazili na podzim do řecka, tak jak je to s lítáním miminek. Jestli lítají v autosedačce nebo jsou nějaký speciální v letadle, A jaký doklady jsou k tomu pořeba, jestli stačí mít díte napsaný v mým pasu a nebo musí mít svůj vlastní a tak...budu ráda za každé info 🙂
merett
10. kvě 2010
teg určitě vyrazíme, další vychajdu si nenecháme ujít 🙂
hadimrska
10. kvě 2010
Merett, my teda s malou do roku nikde nebyli, myslím v zahraničí, říká se, že to není dobrý, ale záleží podle mě jak si to zařídíš. 🙂
Dnes jdeme malé i nám dělat pasy, tak ti pak napíšu co a jak, ale rozhodně je lepší aby i prcek měl svůj pas. 😃
Ale s letadlem ti neporadím, my pojedeme jen do Chorvatska autem do apartmánu.
merett
10. kvě 2010
hadi určitě budu moc ráda za každou informaci, malýmu bude na podzim uz 9 měsícu a to už prý není takový problém, Zatím ale nejsme pevně rozhodnutí a jen o tom uvažujeme a sháníme pro a prori cestování s takovým malým mimčem...
reny82autor
10. kvě 2010
Já se vždycky řídím tím, co mi říká tělo a intuice (od narození Aničky taky hlavně tím, co mi "říká" ona...) V těhotenství jsem přestala sportovat, ikdyž mi to moc chybělo, protože jsem cítila, že je to tak pro mimi správně. Teď do 3 měsíců jsem s malou kromě procházek a rodiny nikam nechodila, protože jsem cítila, že by to pro ni zatím nebylo fajn a že si potřebuje zvyknout na mě, na taťku, na doma,...Takže to, co se říká, mě popravdě zas tak nezajímá 🙂 My letíme za měsíc s malou do Bruselu. Taky jsem nejdřív váhala, ale pediatrička (mimochodem moc dobrá 🙂 mi řekla, že pokud je to neriziková země a let netrvá moc dlouho, tak pohoda. Že mám malou při odletu přiložit k prsu a dobrý 🙂 Lítání pro ně není nebezpečný...teda myslím to v letadle, to druhý moderní lítání miminek mi přijde docela hrozný...Jinak budu ji mít prý při letu na sobě, žádná sedačka...A jak je to s dokladama vlastně ještě nevím 🙂 ale musím to co nejdřív zjistit. Možná hadimrska dneska zjistí 🙂
dociska
10. kvě 2010
Tak my se taky přidáme v těch 14:30.
Hannah: Bodejď by nebyla hezká, když jsi to fotila ty 🙂
merett
10. kvě 2010
reny, právě taky cítím že by to i s prckem mohla být příjemná dovolená, jen vybírám právě řecko, že je to taková pohodová destinace. Do Egypta bych si třeba netroufla... Musíš mi pak povykládat jak jste zvádli let 🙂
k.ate
10. kvě 2010
ahoj holky, tak u nás víkend docela dobrý, včera jsme šli na procházku na kraví horu, malýho jsme nechali batolit po dece, i když spíš chtěl na trávu a trhat kytičky, opičák malej 😃

Jinak zítra nevím, my máme od 10 do 11 30 zkoušku... A možná, pokud bude hezky,bude chtít vyrazit někam i manža, tak se kdyžtak ozveme, kdyby jo... 🙂

Jinak s tím lítáním... Nevim, jestli bych si s mrnětem na delší let troufla, to by museli všichni spolucestující dostat špunty do uší, kdyby se začal v tom letadle nudit... 😃 Zvažuju i cestu vlakem k manžovejm rodičům, rychlík je v pohodě, tam zalezem do kupéčka a maximálně někoho tím pískáním vystrnadíme jinam 😃 Ale pak tím kodrcálkem malým další hodinu a půl, to by nás asi spolucestující moc rádi neměli 😃 Tak ještě uvidíme 🙂
merett
10. kvě 2010
kate, prej je jedna výhoda cestování letadlem se špuntem a to je nízkej tlak v letadla, prý tu cestu pak většina dětí prospinká. No i když je to jedna z věcí které se děsím, když by tam šlo aspoň pochodovat po uličce, to na našeho malýho zabírá, ale znáte ty letadla, to je takovej mini preplněnej autobus ve vzduchu a kde pořád běhaj po uličče letušky s vozíkama s jídlem...
dociska
10. kvě 2010
No a kde se zítra v těch 14:30 sejdeme? A co podnikneme? 😉 x-)
lusinta
10. kvě 2010
Omlouvám se za off topic...
Srdečně všechny zvu na týden respektu k porodu v Brně..Letos budou opravdu hodně zajímavé přednášky🙂
http://www.aktivnirodicovstvi.cz/respekt-k-porodu/

Začni psát odpověď...

Odešli