• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

14. března 2012 
Doc, my dnes bohužel ne, jak píšeš jsme s manželem, tak Vám přejem hezkou neděli :slight_smile: .
9. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo chystíme se tam, ale ještě nevím v kolik vyjedeme, asi hned na tu druhou, musím ještě kouknout jak nám tam co jede.
9. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak jste se měli o víkendu? Já ten zítřek bohužel musím zrušit a nepřipojím se k vám na prochajdu, což mě docela mrzí, ale vlezl na mě nějakej bacil a pobolívá mě v krku. Musím to co nejdřív vyléčit hlavně aby to nechytl malej, Tento týden toho na nás čeká hodně tak to musíme zvládnout, V úterý rehabka, ve středu se jdeme zapsat na kurzy plavání, ve čtvrtek první očkování...uf, to bude pár náročných dní ...
10. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím Kohoutovické (a okolní) maminy :slight_smile: Tak víkend utekl....Ale zítra to vypadá na hezký počasí :slight_smile: Ještě bysme se mohly domluvit na nějakou hodinu....Právě proto, že má být hezky, toho podniknem s malou zítra možná víc, takže abysme to stihly, navrhuju sraz třeba ve 13h? Ikdyž teď si uvědomuju, že Vám možná zrovna děti spí....Tak na kolikátou to vidíte?
10. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my zítra asi taky nedorazíme, mám malou ségru a chce k nám na prázdniny, tak si pro ni asi zítra odpo pojedeme, ještě to nevím jistě, dám vám vědět zítra.....mrzí mě to, tak doufám, že to nebude poprvé a naposledy a že vás stihnu taky někdy poznat:slight_smile:
10. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, víkend byl celkem, fajn i když mi malá 3 dny moc nespala, už jsem si odvykla, tak jsem z toho byla unavená, ale v neděli jsme byli venku na odrážedle a poprvé mi na něm chtěla jezdit, tak mi udělala radost a v sedum mi usla a spala až do osmi ráno. :grinning:
Zítra můžem, no v jednu mi Niki spinká, ale uvidíme, kdyby chtěly jít všichni dřív, tak my to nějak uděláme. :slight_smile:
10. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,my zatím zítra můžeme,ale spíš až tak 14-14:30.dřív to nestíháme :unamused:

My o víkendu slavili tchánovi narozky a bezva,dělala jsem dortík a moc se líbil a chutnal,tak jsem spokojená :slight_smile:
10. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Jak už jsem psala, tak já jsem měla víkend jako každý jiný den. Sama s prckem a nevěděli jsme, co roupama. Ale jinak byl fajn. Žádné problémy. Malý je šikula. Včera mi poprvé sám slezl z postele pěkně zadečkem napřed a nespadl. Tak jsem z toho byla nadšená. Jinak zítra můžeme taky klidně v těch 13:00, ale pokud to někomu vyhovuje později, tak později.
Reny, možná bysme to mohli udělat tak, že kdo může dřív, tak se můžeme sejít dřív a kdo později, tak bychom někde počkali a dali si sraz pak ještě s ostatními. Ale jak tak čtu, budeme asi jenom 3! :frowning2: Takže my dvě bychom mohli na tu 13:00 a bunicka by se přidala. Co ty na to Buni? :wink:
10. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé ještě jsem zapomněla na Hadimrsku :grinning: Tak vlastně budeme 4 :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je dobrej nápad :slight_smile: Tak se sejdeme v tu 1h a Hadimrska s bunickou se přidají....Já totiž stejně neodhadnu, jak to bude s kojením....takže prostě vyrazím ven a třeba si ji i venku nakojím, má být hezky, takže pohoda :slight_smile: Už mě to stresování s časováním jídla, spánku apod. trošku vadí....supr, že už je teplo a můžu to už řešit i venku...teda pokud je hezky :slight_smile: Jo a neměl se přidat ještě někdo?? Merett a tegga teda nemůžou :( ...a zbytek?
10. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my by jsme se přidaly později s Hadimrškou :wink: Niki jí taky ještě ve 13h spinká,tak at si dáchne...pokud bude chtít, co Kači?
10. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahoj holky, já jsme pro mám já se kdyžtak domluvím s Buničkou a někam za Váma dojedeme. :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdyby to bylo na tu jednu tak bych možná mohla na chviličku, kde to budete mít???Protože ve 14:45 musíme být na Kraví Hoře.
Doc -hezká fotečka :wink:
10. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zas máme ještě od jedné cvíčo, takže to taky nehrozí....doufám, že to zopakujeme a už i s náma :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeeeeeeeeeeeeeeeeeee, já mám to mlíko fakt na mozku! :astonished: teď se dívám do diáře a zítra jdu zrovna ke kadeřníkovi :grinning: takže bych to taky viděla na tu 14.30h, moc se omlouvám :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my stihnem, já malou vzbudím a dojedem na tu 14.30. :slight_smile:
A kde si dáme srazík? U školy na Pavlovské a nebo u Alberta, nám je to jedno :grinning: .
10. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, holky, me to tak mrzí že za váma nemůžem, jsem se už docela tešila... snad brzy bude další kolo vycházky s prckama...
10. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Merett neboj, určitě bude, léto se blíží a počasí snad bude už jen lepší. :grinning:
10. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mě to mrzí :frowning2: ...ale merett určitě půjdem příště :wink:
10. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nezajimala jste se některá o cestování do zahraničí s tak malými dětmi do 1 roku? Přemýšlíme že bychom vyrazili na podzim do řecka, tak jak je to s lítáním miminek. Jestli lítají v autosedačce nebo jsou nějaký speciální v letadle, A jaký doklady jsou k tomu pořeba, jestli stačí mít díte napsaný v mým pasu a nebo musí mít svůj vlastní a tak...budu ráda za každé info :slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
teg určitě vyrazíme, další vychajdu si nenecháme ujít :slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Merett, my teda s malou do roku nikde nebyli, myslím v zahraničí, říká se, že to není dobrý, ale záleží podle mě jak si to zařídíš. :slight_smile:
Dnes jdeme malé i nám dělat pasy, tak ti pak napíšu co a jak, ale rozhodně je lepší aby i prcek měl svůj pas. :grinning:
Ale s letadlem ti neporadím, my pojedeme jen do Chorvatska autem do apartmánu.
10. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hadi určitě budu moc ráda za každou informaci, malýmu bude na podzim uz 9 měsícu a to už prý není takový problém, Zatím ale nejsme pevně rozhodnutí a jen o tom uvažujeme a sháníme pro a prori cestování s takovým malým mimčem...
10. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se vždycky řídím tím, co mi říká tělo a intuice (od narození Aničky taky hlavně tím, co mi "říká" ona...) V těhotenství jsem přestala sportovat, ikdyž mi to moc chybělo, protože jsem cítila, že je to tak pro mimi správně. Teď do 3 měsíců jsem s malou kromě procházek a rodiny nikam nechodila, protože jsem cítila, že by to pro ni zatím nebylo fajn a že si potřebuje zvyknout na mě, na taťku, na doma,...Takže to, co se říká, mě popravdě zas tak nezajímá :slight_smile: My letíme za měsíc s malou do Bruselu. Taky jsem nejdřív váhala, ale pediatrička (mimochodem moc dobrá :slight_smile: mi řekla, že pokud je to neriziková země a let netrvá moc dlouho, tak pohoda. Že mám malou při odletu přiložit k prsu a dobrý :slight_smile: Lítání pro ně není nebezpečný...teda myslím to v letadle, to druhý moderní lítání miminek mi přijde docela hrozný...Jinak budu ji mít prý při letu na sobě, žádná sedačka...A jak je to s dokladama vlastně ještě nevím :slight_smile: ale musím to co nejdřív zjistit. Možná hadimrska dneska zjistí :slight_smile:
10. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se taky přidáme v těch 14:30.
Hannah: Bodejď by nebyla hezká, když jsi to fotila ty :slight_smile:
10. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
reny, právě taky cítím že by to i s prckem mohla být příjemná dovolená, jen vybírám právě řecko, že je to taková pohodová destinace. Do Egypta bych si třeba netroufla... Musíš mi pak povykládat jak jste zvádli let :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak u nás víkend docela dobrý, včera jsme šli na procházku na kraví horu, malýho jsme nechali batolit po dece, i když spíš chtěl na trávu a trhat kytičky, opičák malej :grinning:

Jinak zítra nevím, my máme od 10 do 11 30 zkoušku... A možná, pokud bude hezky,bude chtít vyrazit někam i manža, tak se kdyžtak ozveme, kdyby jo... :slight_smile:

Jinak s tím lítáním... Nevim, jestli bych si s mrnětem na delší let troufla, to by museli všichni spolucestující dostat špunty do uší, kdyby se začal v tom letadle nudit... :grinning: Zvažuju i cestu vlakem k manžovejm rodičům, rychlík je v pohodě, tam zalezem do kupéčka a maximálně někoho tím pískáním vystrnadíme jinam :grinning: Ale pak tím kodrcálkem malým další hodinu a půl, to by nás asi spolucestující moc rádi neměli :grinning: Tak ještě uvidíme :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kate, prej je jedna výhoda cestování letadlem se špuntem a to je nízkej tlak v letadla, prý tu cestu pak většina dětí prospinká. No i když je to jedna z věcí které se děsím, když by tam šlo aspoň pochodovat po uličce, to na našeho malýho zabírá, ale znáte ty letadla, to je takovej mini preplněnej autobus ve vzduchu a kde pořád běhaj po uličče letušky s vozíkama s jídlem...
10. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a kde se zítra v těch 14:30 sejdeme? A co podnikneme? :wink: :dizzy_face:
10. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se za off topic...
Srdečně všechny zvu na týden respektu k porodu v Brně..Letos budou opravdu hodně zajímavé přednášky:slight_smile:
http://www.aktivnirodicovstvi.cz/respekt-k-porodu/
10. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek