• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

14. března 2012 
No já bych si asi na cestu letem netroufla, i když kdybych ted mohla za manželem letět, tak asi hned i s malým.Jinak je tu už někde diskuze.A jsou maminy co letěly s prckem po šestinedělí, je to na každé z nás jak to cítí....
10. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:
Ahoj holky, tak mám nakonec malou v pase, jedeme jen do Chorvatska a to stačí. :grinning:
Jinak jsem zaplatila 600,-. A za měsíc si mám pro něj přijít, ale jelikož tam mám malou tak mi ho hned nedají až za tři dny.............nechápu, asi papírování.
No a když byste chtěly aby měl prcek samostatnej pas, tak musíte jít požádat do třetího patra o potvrzení občanství(dělá se to vždy pokud se pas vystavuje pro někoho poprvé v životě).
A kde si teda dáme zítra srazík?
10. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hadi: Já si byla pro pas minulý týden. Sice jsem binometrický měla už dávno, ale 3 dny to trvá proto, že mimo nálepku se jménem dítěte musí ještě nahrát dítě i do toho čipu, co je v pase umístěný. Vysolila jsem 50,- Kč a už ho mám taky v dokladech. Jen budeme muset stejně koncem příštího roku jít vyřídit pas přímo pro prcka, protože zápisy do pasů pozbydou platnost v červnu 2012. Od té doby bude muset mít každý svůj pas... Tak nevím, jak to chcou dělat :sweat_smile:
A kde si teda dáme ten srazík? A co podnikneme? Kam půjdeme? :confused:
10. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sraz 14.30 před ZŠ Pavlovská? (zastávka Talichova)
11. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, my tam s Niki budem. :grinning:
11. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo :slight_smile: A kam půjdeme Reny? Abych si třeba vzala vhodné obutí a ošatí :slight_smile: Na písek nebo do lesa asi baleriny nebudou moc vhodné :grinning:
11. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok.my tam taky dorazíme. :wink: Snad nebude pršet :unamused:
11. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to počasí se docela mračí. Ale snad se to do 14:30 spraví a mraky se roztrhnou :grinning:
11. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad to bude dobrý, včera taky trochu sprachlo a pak bylo celkem hezky, tak snad už nám to vyjde ten srazík. :slight_smile:
11. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my se bohužel nezúčastníme, tak snad příště, jinak dneska jsem jela přes zastávku Talichova.Tak si to užijte a někdy příště.
11. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nám už je trošku líp, ale raději budeme doma aby jsme na vás nepřenesli nějakého bacila. Ráno jsme byli na obilnáku cvičit a byli jsme pochválení jak jsme šikovní, mám obrovskou radost když vidím že to "mučení" aspoň k něčemu je a přináší výsledky :slight_smile:
11. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééda, tam se teď jaksi zatáhlo. To snad není možné, my se buď nesejdeme nebo zmokneme :fearful:
11. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
merett tak to je super, máš doma malýho šikulku :wink:

my to taky teda nestíháme, takže snad někdy příště, chtěli jsme do cvíča, ale asi nestihneme ani to, začíná v jednu a prcek zrovna vytuhnul
11. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem koukala na meteo a pršet by mělo až ve 23h,akorát bude celý den pod mrakem,ale teplota kolem 18 C,tak snad mají pravdu :wink:
11. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem koukala, tak snad to tak bude. Vezmu sebou nějaký oblečení navíc a pláštěnku na kočár :grinning: .
11. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak zkoušku máme za sebou, jsem zvědavá na výsledky, ale tady teda poprchává, takže my asi dneska nikam nepůjdem... snad příště :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
k.ate: Tak pak dej vědět, jak jsi dopadla a oslavíme to třeba zmrzkou :slight_smile: :grinning:
11. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kate, budeme držet pěstičky ať to dobře dopadne..
11. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
počasí trošku aprílový :slight_smile: ale my tam budem, snad. Vůbec mi nevychází kojení, tak to budu muset pořešit venku. Já se asi přizpůsobím, my chodíme na procházky do lesa, ale chápu, že ti vaši už chtějí víc akce :slight_smile: takže se připojím kamkoliv a a uvidím, co malá...kdyžtak s ní na chvíli zajedu do lesíka, ať hezky usne...takže počítám dociska, bunicka a hadimrska? :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: Reny když ti to kojení nevyjde tak písni na mobil a my počkáme :slight_smile: .
11. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo. My počkáme :grinning: A do lesíka můžeme. Nevím jak drobci holek, ale ten náš je nejspokojenější v kočárku. Tak zatím moc akční není. Uvidíme na místě. :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme, můžeme dát lesík i hřiště, spíš podle počasí, já Niki vysadím z kočárku a uvidím jak se jí bude chtít. :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, tak malá před chvílí usla, tipuju tak na hodinku, a pak budem kojit asi...takže nám to vychází tak na 15h. Holky, tak někam asi jděte, nechci měnit plány jen kvůli mně...a já za váma dorazím :wink: mám mobil na bunicku i hadimrsku, tak brnknu.

Jinak merett, byla jsem dneska zapsat malou do pasu a nic jiného potřeba není - teda co se týče toho letu. Pak ji budu mít na klíně. Já myslím, že jestli to vnímáš tak, jak jsi psala, těšili byste se s manželem na to, tak to je nejlepší začátek dovolené :slight_smile: Ti malošci jsou hrozně citliví a pokud je maminka ( ta hlavně :slight_smile:) a taťka v pohodě, chtějí do toho jít a nestresují se z toho, tak bude v pohodě i prďolka :slight_smile: Nebo já to tak u malé vnímám...My teď máme nejdůležitější, že je mamka psychicky v pohodě, usměvavá, že teče mlíčko proudem a konečně netrápí prdíky a to Aničce stačí ke štěstí :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýý, tak my to začínáme nestíhat. Je tři čtvrtě a malý spí jak zařezaný :fearful: Neposuneme to o 30minut? Aspoň to reny vyjde s kojením. Co vy na to?
11. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já to beruuuu :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A buni nebo Hadimrsko, poslete mi do IP na sebe aspoň jedna číslo? Jestli vyrazíte napřed, tak abych vám taky mohla napsat, kde se potkáme.
11. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Můj telefon:728 163 903, Niki ještě taky spinká, uvidím jak dlouho jí to vydrží, kdybych šla ven dřív tak písnu a počkáme někde u školy.
11. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak teď jsem zjistila, že se dají dát k fotečkám komentáře a objevila jsem tam nějaké moc milé :slight_smile: to potěší :slight_smile:

Mám docela radost za tuhle diskuzi....popravdě i bez toho, abysme se sešli, je fajn tak být přes den s někým v kontaktu - kdo má mimčo :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda, já mám jen bezdětný kamarádky, moc v kontaktu nejsme, zájmy a vše je tak nějak jinde......... :frowning2:
11. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda myslím kromě Vás holky :grinning: .
11. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek