Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

Jsem z Brna Kohoutovic a vzhledem k tomu, že moji kamarádi se do miminek ještě nějak nemají, hledám nějakou pohodovou mamču z Kohoutek na společné procházky, kafe, pokec...Mám dvouměsíční holčičku a ikdyž se taťka snaží být hodně s náma, ženská to prostě není 🙂
reny82autor
11. kvě 2010
přesně. byli jsme fajn parta, ale jsem vlastně skoro jediná, kdo má dítě. Zrovna včera jsme s něma byli na kafe a já teda dlouho hledala společný téma 😞 Vždycky je ráda vidím, ale je to prostě už jiný....což mě mrzí. Asi všem vyměním antikoncepci 🙂)))
hadimrska
11. kvě 2010
Jo jo, nemáš si s něma už co říct, my měly s holkama ze třídy v zimě sraz a maminky se bavily o těch maminkovských věcech, teda i o jiných, ale ty maminkovský převládaly, no a těm bezdětným to dokonce i vadilo 😞 .
Život se ti obrátí o 100%. Tak my taky dorazíme na tu třetí, Niki ještě spinká. 🙂
merett
11. kvě 2010
diky za info okolo pasu, asi vyrazim zavčas aby jsme to měli nachystaný pro jistotu.

koukám jaký je problém se domluvit když mám každý mimčo jiný režim 🙂
dociska
11. kvě 2010
Tak to, co tu píšete je to stejné i u mě. Kde ty věci, aby holky v mém věku měly děti 🙂 Sice mi každá klepe na rameno, jak jsem dobrá, že to zvládám a že mě obdivují, ale to by zvládla každá. Jenom chtít 🙂
A navíc, když kamošky vypráví o svých kalbách na párty a diskotékách, tak mě i někdy pak mrzí, že já jsem si mládí ani neužila. V 17 jsem si našla kluka, kterého jsem si v 21 vzala a ve 22 jsem už drndala dítě. Nelituju toho. Ale prostě to tak na mě někdy padne. Hlavně, když malý třeba zlobí a hodně pláče 😞
Jo a hlásím, že prďola se vzbudil. 😃 Takže mu dám asi ještě sváču a na tu 15:00 to stíháme úplně krásně 🙂
bunicka
11. kvě 2010
tak jsem nakoukla a vidím,že se tu mění plány,takže v 15h.u školy,ju? 😉
hadimrska
11. kvě 2010
Ano Marti, ve tři u školy. 😃
hannah23
11. kvě 2010
Hadi, tak jsem ted zjistila, že to tvoje dítko bude mít brzy 2 roky.
Jinak my jsme se po sedmé vrítili z kraví hory, byli jsme v planetáriu a pouštěli nám vesmír a malý byl v pohodě, asi dvakrát jsme šli ven.A všichni ho obdivovali.
Co vy a sraz, jak to dopadlo???
hadimrska
11. kvě 2010
Ahoj Hannah, no jo utíká nám to, šílený, ještě si pamatuju jak byla malinká a je to taková slečna, ale pro mě je to pořád prcek 😃 .
Srazík byl fajn, byly jsme nakonec ve čtyřech, teda v osmi i s prckama. 🙂
Doufám holky, že jste dojeli OK domů.
🙂
reny82autor
11. kvě 2010
Bylo to faaajn 🙂 Nejvíc si to myslím užila Kačenka (malá) 🙂) Já jsem to teď ještě završila lezením na stěně, takže toho mám dneska dost a jdu na kutě 😉
bunicka
11. kvě 2010
Nám se na srazíku moc líbilo x-) Super pokec i prochajda,doufám,že jsem nikoho svou tlučhubou neodradila 😃 Holt do kopce jsme nešly,tak jsem neměla příležitost mlčet 😃 😃
hadimrska
11. kvě 2010
Marti až budeš mít časík tak mi prosím pošly nějaký ty fotečky 🙂 . A Kačenka byla kouzelná, jak se smála, to bude nějaká komediantka....... 😃
merett
12. kvě 2010
dobré ráno všem, jsem ráda že vám včera srazák vyšek a doufám že bude brzo další abychom se s Kubou mohli přidat 🙂
nis
12. kvě 2010
dociska jako by jsi psala o mě až na to ze mi se nevzali. Chtěla jsem se zeptat chodíte s prckama na plavaní??? My se zatím rozhlížíme tak jsem se chtěla poptat jaké máte zkušenosti?
nis
12. kvě 2010
dociska jako by jsi psala o mě až na to ze mi se nevzali.
Chtěla jsem se zeptat chodíte s prckama na plavaní??? My se zatím rozhlížíme tak jsem se chtěla poptat jaké máte zkušenosti?
merett
12. kvě 2010
nis, my jdeme dnes na zapis do plaváčků ne tř gen. Píky, zatím vezmeme 5 lekcí abysme zjistili jestli nas to bude bavit 🙂
reny82autor
12. kvě 2010
Mě si buni rozhodně neodradila, naopak, já myslím, že jsem fajn pokecaly 🙂 Jinak fotečky chci takyyyy 😃
nis
12. kvě 2010
merett- to jsou mí momentální favoriti 🙂 se pak budu vyptávat jak se tam plavčí
tegga
12. kvě 2010
ahoj holky, tak to mě moc mrzí, že jsme nemohli, snad příště
merett
12. kvě 2010
nis, určitě poreferuju, plavou už od 3 měsíců v bazéně, jinak všude va vanách. Jinak se poptej tady v diskuzi docisky, ta tam chodila a právě mi je doporučila 🙂
bunicka
12. kvě 2010
Ahoj holky 😉

Hadi-Kačko tobě je pošlu na mail,až je večer stáhnu a Reny,ty je chceš kam?Kdyžtak mi taky písni mail do IP 😉
dociska
12. kvě 2010
čáááu kočky a koťata 😃 Tak srazík byl supr. Buni, žádné kecy nebyly. úúúúúúplně v pohodě. Bylo to fajn. A malá Kačka, tak ta si to určitě užila nejvíc. Reny: jsi super mamča s nohama na zemi. A určitě ti ti ta výchova půjde skvěle. Jen tak dál 🙂 A ty jsi taková sportovkyně??? To já jsem absolutní sportovní antitalent. Neuběhnu ani 500 m :-N . Ale slibuju, že přííště ten kopec nazpět poctivě vyfuním s vámi. 😃
nis: Ty jsi tu nová, že? A odkud jsi? Z které části? O plaváčcích bych mohla referovat až do aleluja. Byla jsem na 95 % spokojená. Hlavně to zázemí pro dětičky. Okolo bazénu jsou všude odkládací pulty a ohrádky na miminka, takže se můžeš před bazénem pohodlně osprchnout i po něm. I v šatnách jsou pulty, takže oblíkání pak bez problémů. Tety cvičitelky jsou šikovné. Dělají se ve vodě cviky a vždycky jsme u toho dětem zpívali písničky. Chodí tam i fotograf a je možné si sjednat i natáčení pod vodou, aby jste měli památku. My máme teda jenom fotky, protože kameramana se nám nepodařilo včas objednat.
A fotky chci samozřejmě takýýýý 😃
Tak kdy dáme další srazík? Klidně se můžeme zkusit domlouvat zase třeba na ten další týden 🙂
tegga
12. kvě 2010
já jsem proooooooooo😃
merett
12. kvě 2010
doc u plaváčků dělají i fotky? to je super, protože táta s náma nebude moct jít kvůli práci tak aspon mu přineseme ukázat jak nás to bavilo 🙂 jinak už jsme zapsaní na 6 prvních lekcí, chtěla jsem raději pro začátek mín abych viděla jak bude Kuba reagovat, a máme to až do prázdnin 🙂
reny82autor
12. kvě 2010
Doc, děkuju za krásnou poklonu 🙂 to je moc milý....Jinak musíme teď utíkat, ale určitě jsem pro další sraz 😉 paaaaaaaaaa
k.ate
12. kvě 2010
Holky, tak příště bych se možná na srazíku ukázala i já... 🙂 Mám nějak absťák po focení někoho jinýho, než jen našeho mrňouse 😃 Tak bych vzala i foťák 🙂 Snad ta dnešní zkouška dopadla dobře a už budu mít konečně volno 😃
nis
12. kvě 2010
dociska tak tak uplne nova, bydlime v cernych polich takze plavacky by jsme meli blizko. Ale hlavne na me zacina dopadat socialni izolace. Prte je fajn ale moc nepokecame..tak zacinam sjizdet net
dociska
12. kvě 2010
nis: To docela brzo. Malý má 2 měsíce+měsíc před porodem 😃 Však počkej tak za půl roku 🙂 To si možná budeš připadat jako IQ tykve 🙂 .... Bez urážky samozřejmě 😃 Já už ten pocit mám asi 2 měsíce. Úplně vyšploucháno.... Vrátit se teď do práce, tak by si mysleli, že mi mozek spadl někde do kanálu 😃 :-N
tegga
12. kvě 2010
Jé doci, tak to jsme na tom stejně, mě stačí moje pravopisný chyby😃...za tři roky, až se budu vracet do práce, tak nevím, to ze mě bude úplný idiot🙂
bunicka
12. kvě 2010
ale néééé holky,jak děti začnou mluvit,tak se to snad zlepší......doufám... 😃 😃 😃
bunicka
12. kvě 2010
fotečky se srazíku

Začni psát odpověď...

Odešli