• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamča z Brna - Kohoutovic. Hledám kamarádku

14. března 2012 
autor
přesně. byli jsme fajn parta, ale jsem vlastně skoro jediná, kdo má dítě. Zrovna včera jsme s něma byli na kafe a já teda dlouho hledala společný téma :( Vždycky je ráda vidím, ale je to prostě už jiný....což mě mrzí. Asi všem vyměním antikoncepci :slight_smile:)))
11. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, nemáš si s něma už co říct, my měly s holkama ze třídy v zimě sraz a maminky se bavily o těch maminkovských věcech, teda i o jiných, ale ty maminkovský převládaly, no a těm bezdětným to dokonce i vadilo :frowning2: .
Život se ti obrátí o 100%. Tak my taky dorazíme na tu třetí, Niki ještě spinká. :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky za info okolo pasu, asi vyrazim zavčas aby jsme to měli nachystaný pro jistotu.

koukám jaký je problém se domluvit když mám každý mimčo jiný režim :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to, co tu píšete je to stejné i u mě. Kde ty věci, aby holky v mém věku měly děti :slight_smile: Sice mi každá klepe na rameno, jak jsem dobrá, že to zvládám a že mě obdivují, ale to by zvládla každá. Jenom chtít :slight_smile:
A navíc, když kamošky vypráví o svých kalbách na párty a diskotékách, tak mě i někdy pak mrzí, že já jsem si mládí ani neužila. V 17 jsem si našla kluka, kterého jsem si v 21 vzala a ve 22 jsem už drndala dítě. Nelituju toho. Ale prostě to tak na mě někdy padne. Hlavně, když malý třeba zlobí a hodně pláče :frowning2:
Jo a hlásím, že prďola se vzbudil. :grinning: Takže mu dám asi ještě sváču a na tu 15:00 to stíháme úplně krásně :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem nakoukla a vidím,že se tu mění plány,takže v 15h.u školy,ju? :wink:
11. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano Marti, ve tři u školy. :grinning:
11. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hadi, tak jsem ted zjistila, že to tvoje dítko bude mít brzy 2 roky.
Jinak my jsme se po sedmé vrítili z kraví hory, byli jsme v planetáriu a pouštěli nám vesmír a malý byl v pohodě, asi dvakrát jsme šli ven.A všichni ho obdivovali.
Co vy a sraz, jak to dopadlo???
11. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hannah, no jo utíká nám to, šílený, ještě si pamatuju jak byla malinká a je to taková slečna, ale pro mě je to pořád prcek :grinning: .
Srazík byl fajn, byly jsme nakonec ve čtyřech, teda v osmi i s prckama. :slight_smile:
Doufám holky, že jste dojeli OK domů.
:slight_smile:
11. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bylo to faaajn :slight_smile: Nejvíc si to myslím užila Kačenka (malá) :slight_smile:) Já jsem to teď ještě završila lezením na stěně, takže toho mám dneska dost a jdu na kutě ;)
11. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám se na srazíku moc líbilo :dizzy_face: Super pokec i prochajda,doufám,že jsem nikoho svou tlučhubou neodradila :grinning: Holt do kopce jsme nešly,tak jsem neměla příležitost mlčet :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti až budeš mít časík tak mi prosím pošly nějaký ty fotečky :slight_smile: . A Kačenka byla kouzelná, jak se smála, to bude nějaká komediantka....... :grinning:
11. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem, jsem ráda že vám včera srazák vyšek a doufám že bude brzo další abychom se s Kubou mohli přidat :slight_smile:
12. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dociska jako by jsi psala o mě až na to ze mi se nevzali. Chtěla jsem se zeptat chodíte s prckama na plavaní??? My se zatím rozhlížíme tak jsem se chtěla poptat jaké máte zkušenosti?
12. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dociska jako by jsi psala o mě až na to ze mi se nevzali.
Chtěla jsem se zeptat chodíte s prckama na plavaní??? My se zatím rozhlížíme tak jsem se chtěla poptat jaké máte zkušenosti?
12. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nis, my jdeme dnes na zapis do plaváčků ne tř gen. Píky, zatím vezmeme 5 lekcí abysme zjistili jestli nas to bude bavit :slight_smile:
12. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě si buni rozhodně neodradila, naopak, já myslím, že jsem fajn pokecaly :slight_smile: Jinak fotečky chci takyyyy :grinning:
12. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
merett- to jsou mí momentální favoriti :slight_smile: se pak budu vyptávat jak se tam plavčí
12. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak to mě moc mrzí, že jsme nemohli, snad příště
12. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nis, určitě poreferuju, plavou už od 3 měsíců v bazéně, jinak všude va vanách. Jinak se poptej tady v diskuzi docisky, ta tam chodila a právě mi je doporučila :slight_smile:
12. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Hadi-Kačko tobě je pošlu na mail,až je večer stáhnu a Reny,ty je chceš kam?Kdyžtak mi taky písni mail do IP :wink:
12. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
čáááu kočky a koťata :grinning: Tak srazík byl supr. Buni, žádné kecy nebyly. úúúúúúplně v pohodě. Bylo to fajn. A malá Kačka, tak ta si to určitě užila nejvíc. Reny: jsi super mamča s nohama na zemi. A určitě ti ti ta výchova půjde skvěle. Jen tak dál :slight_smile: A ty jsi taková sportovkyně??? To já jsem absolutní sportovní antitalent. Neuběhnu ani 500 m :sweat_smile: . Ale slibuju, že přííště ten kopec nazpět poctivě vyfuním s vámi. :grinning:
nis: Ty jsi tu nová, že? A odkud jsi? Z které části? O plaváčcích bych mohla referovat až do aleluja. Byla jsem na 95 % spokojená. Hlavně to zázemí pro dětičky. Okolo bazénu jsou všude odkládací pulty a ohrádky na miminka, takže se můžeš před bazénem pohodlně osprchnout i po něm. I v šatnách jsou pulty, takže oblíkání pak bez problémů. Tety cvičitelky jsou šikovné. Dělají se ve vodě cviky a vždycky jsme u toho dětem zpívali písničky. Chodí tam i fotograf a je možné si sjednat i natáčení pod vodou, aby jste měli památku. My máme teda jenom fotky, protože kameramana se nám nepodařilo včas objednat.
A fotky chci samozřejmě takýýýý :grinning:
Tak kdy dáme další srazík? Klidně se můžeme zkusit domlouvat zase třeba na ten další týden :slight_smile:
12. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem proooooooooo:grinning:
12. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
doc u plaváčků dělají i fotky? to je super, protože táta s náma nebude moct jít kvůli práci tak aspon mu přineseme ukázat jak nás to bavilo :slight_smile: jinak už jsme zapsaní na 6 prvních lekcí, chtěla jsem raději pro začátek mín abych viděla jak bude Kuba reagovat, a máme to až do prázdnin :slight_smile:
12. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doc, děkuju za krásnou poklonu :slight_smile: to je moc milý....Jinak musíme teď utíkat, ale určitě jsem pro další sraz ;) paaaaaaaaaa
12. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak příště bych se možná na srazíku ukázala i já... :slight_smile: Mám nějak absťák po focení někoho jinýho, než jen našeho mrňouse :grinning: Tak bych vzala i foťák :slight_smile: Snad ta dnešní zkouška dopadla dobře a už budu mít konečně volno :grinning:
12. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dociska tak tak uplne nova, bydlime v cernych polich takze plavacky by jsme meli blizko. Ale hlavne na me zacina dopadat socialni izolace. Prte je fajn ale moc nepokecame..tak zacinam sjizdet net
12. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nis: To docela brzo. Malý má 2 měsíce+měsíc před porodem :grinning: Však počkej tak za půl roku :slight_smile: To si možná budeš připadat jako IQ tykve :slight_smile: .... Bez urážky samozřejmě :grinning: Já už ten pocit mám asi 2 měsíce. Úplně vyšploucháno.... Vrátit se teď do práce, tak by si mysleli, že mi mozek spadl někde do kanálu :grinning: :sweat_smile:
12. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé doci, tak to jsme na tom stejně, mě stačí moje pravopisný chyby:grinning:...za tři roky, až se budu vracet do práce, tak nevím, to ze mě bude úplný idiot:slight_smile:
12. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale néééé holky,jak děti začnou mluvit,tak se to snad zlepší......doufám... :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotečky se srazíku
12. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek