• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamiminky a těhulky z Chrudimi. Najdu?

10. prosince 2013 
Najdu tu nějaké Chrudimačky?:slight_smile:
21. lis 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, je tu přímo diskuze, z Chrudimi, ale nějak se moc nerozjela..holt sem nechodí moc chrudimaček:slight_smile:
21. lis 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paaajuska ahojky,tak já se k chrudimačkám hlásím :o)
23. lis 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarika jee, to jsou krásné starosti, budˇ ráda, ono pak vyskočí ze dne na den a na konci si budeš přát, aby už bylo mimčo venku, je to pak docela mazec, třeba jen se oholit:grinning:D a zavázat tkaničky u bot:grinning:D ale mám pocit, že mně rostlo tak nějak průběžně a vidět to bylo cca kolem 5. měsíce, ale já jsem "krev a mlíko", takže ttěhu bříško ze začátku nebylo poznat
24. lis 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eriska No,já právě nevím jestli krásné...Pač se docela bojím,že to na mě ještě není vidět.Vypadám spíš,jako kdybych se hodně najedla,takový nafouklý břicho...
Jsem prvorodička a jsem ze všeho hrozně vyděšená.Pořád se bojím,aby mimčo bylo v pořádku.Teď nás čeká sreening,tak se taky bojím,no je to děs.
Kdyby bříško už vykouklo,tak bych byla aspon krapet v klidu.No,já jsem před těhu měla 51kg a teď už mám 56kg.Na to,že jsem ve 12 týdnu jsem přibrala nějak moc,ale to bude asi tím,že jsem nějak netrpěla na nevolnosti a spíš jsem měla pořád na něco chuť :slight_smile:
24. lis 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nejsem přímo chrudimačka, ale v Chru pracuju :wink: jinak zatím čekáme na potvrzení a jdeme 6.12. dr. mám teda v Miřeticích a poslední MS 16.10... neskutečně se těším na první UTZ :grinning:
25. lis 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Ahojky :slight_smile: Tak gratuluju k miminečku :slight_smile: Nás teď 5.12. čeká screening.....Tak se strašně bojím,aby vše bylo OK.Moc si to přeju a doufám,že je.!!!!!!
jj,to se těšm,já když našrho broučínka viděla poprvé,tak i slzička ukápla :slight_smile:
25. lis 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarika Ahojky, to asi ukápne všem :wink: držím pěsti ať je všechno v pořádku ale neboj člověk si tohle nemůže moc připouštět :wink:
26. lis 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Děkuju,no to moc nemůže,ale stejně se člověku v hlavě ty ošklivé myšlenky honí.... :frowning2:
Snad nám to dobže dopadme a konečně si budeme moci začít to těhulkování užívat :slight_smile: To by byl ten nejkrásnější vániční dárek,který bych si mohla přát.Zdravé díťátko :slight_smile:
26. lis 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarika to jsme na tom dost podobně... dneska mi volala sestřička z gyndy tak mě trochu zděsila ale nakonec vlastně zapoměla že tam jdu příští týden na první kontrolu já se tak moc těším... Ty jsi přímo z Chrudimi?
29. lis 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Nooo,tak to se nedivím,že jsi byla vystrašená,ale hlavně,že volala jen kvůli banalitě :slight_smile:
No,já jsem přímo z Chrudimi.Jsme si tu s manželem koupili byt,tak už tu bydlíme něco přes 4 roky :slight_smile: Ale pocházím z vesničky od Prosetína :slight_smile:
29. lis 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda ve spolek... :slight_smile: tak se taky přidávám.... jsem z Náchoda, ale teď bydlíme s přítelem v Horním Bradle kousek od Chrudimi.... :slight_smile: nikoho tu ve směs neznám... a ráda poznám... :slight_smile: zdravím maminy, těhulky i miminka.. :slight_smile:
29. lis 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabinasretr Ahojky :slight_smile: jeeee,koukám,že ty už to máš za pár,co? :slight_smile: Juuu,jak já závidím!!! :slight_smile: Taky ráda poznávám nové lidi a hlavně teď,aspoň budu získávat nějaké zkušenosti :slight_smile:
29. lis 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarika ahojda... :slight_smile: jj za pár to už mám... konečně.. :slight_smile: taky se dočkáš, uteče to jako voda.. a ani se nenadějem a budeme mít miláčky v náručí... :slight_smile:
29. lis 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabinasretr No,já doufám,že vše bude v pořádku.Už bych za sebou chtěla mít screening a vědět,že je malé v pořádku.Tohle čekání je děsné....:(
Ty chodíš k dr.tady v Chrudimi???
29. lis 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarika určitě vše v pořádku bude.. :slight_smile: taky jsem měla vždycky hruzu ze vsech tech testu, a vsechny dopadly na vybornou... urcite to tak bude i vas.. :slight_smile: né k dr jezdím do náchoda, mám tam svého dr u ktereho jsem už od 14 let ale ted uz to dojíždění není nic moc.. :-/ za dva tydny me uz predava do porodnice do Chrudimi
29. lis 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabinasretr tyyyyjo,až do Náchoda,jo?Tak to je mazec :slight_smile: Ale tak dobré je,že tam nebudeš muset jezdit přes celou zimu,to by se mi v tom počasí nechtělo....:(
No,taky se modlím,aby to vše bylo OK,Jsem se všeho pěkně vyjukaná.Ze začátku jsem chodila pořád čůrat,to se teď krapet uklidnilo,tak nevím,zda je to dobré,zda se něco neděje.No to víš,no.Vyplašená prvorodička :slight_smile:
A když si se rozhodla rodit v Chrudimi,musela si se tam registrovat k porodu,nebo ne?
29. lis 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarika neboj s tím čuranim je to normalni nekdo to tak ma... :slight_smile: to pockej ke konci... :grinning: to budes mit co delat to dobehnout a nekdy se ti i ta nehoda stane kdyz si mrnousek ustele na mocaku... :slight_smile: taky jsem byla a stale jeste jsem vyplasena jestli je to a to v poradku... atd... ale to ma kazda kdyz poprve tehuli.. :slight_smile: registruje se az po tom co ti da tvuj dr papiry do porodnice... takze se tam teprve chystam.. ale oni me tam uz dobre znaji a vědí.. :slight_smile:
29. lis 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabinasretr děkuju moc za uklidnění :slight_smile:Ono to je právě ještě o to horší,že to maličké necítím.Kdybch ho cítila,tak aspoň krapet v klidu můžu být... Ale takhle doufám,že nám v pondělí nadělí k mikuláči jen dobré zprávy.
Jo ono to je ke konci s tím čúráním až takhle,ju?? :grinning: :grinning: Ale co by jsme pro mimouše nevytrpěli :grinning:
Já naposledy u dr byla 7.11. tak jdu docela po dlouhé době.Manžílek jde poprvé se mnou.Tak doufám,že bude mít krásný zážitek :o)
29. lis 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarika rada povzbudím. :slight_smile: vsak pockej az se prvnich kopanecku dockas, to z toho budes hotova, ja jsem jeste ted... :grinning: je to neco uzasneho... kdyz se mi zda ze malicka je dlopuho neakční tak jí zkratka vzbudim, a vim ze je vse ok.... dockas se taky neboj... urcite dostanes k mikulasi jen same dobre zpravy... jinak s tim čuranim je to chvilema sranda ted uz.. :grinning: nikdy bych neverila ze se budu citit jak 80ti letá babicka a je to tak... :grinning:
29. lis 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se k Vám přidávám.. K dr. jdu až 6. 12., teď bych měla být 5+6. Až na prsa na sobě zatím nic necítím. Přijde mi to nekonečná doba :slight_smile:..
29. lis 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petinkas tak já jdu nakonec dneska.. holky držte pěstí ať je vše jak má být :frowning2:
30. lis 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sabinasretr Tak dneska teda noc šílená....:( nemohla jsem pořádně spát,když jsem usnula,tak jsem se zase vzbudila,pač jsem potřebovala čůrat,pak mě začali bolet záda a začala jsem mít tlaky do břicha....:( Tak snad je vše v pořádku.Teď je mi OK :slight_smile: Až teda na zácpu :slight_smile:
Když si taková zkušená těhule,chtěla jsem se tě zeptat na jednu věc :slight_smile: Boleli tě prsa celé těhu?Nebo to přešlo?Mě bolej od začátku,mám chvilky kdy bolejí méně a pak zase hodně.Tak by mě zajímalo,zda to přejde,nebo ne :slight_smile:
30. lis 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Držíííme s mimíškem všechny palečky :o) Pak dej vědět :slight_smile:
30. lis 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petinkas držím palečky aby dr potvrdil to nejkrasnejsi.... :slight_smile:
30. lis 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy myslíme na tebe, a držíme palečky... :slight_smile: určitě bude krásně tlouct srdíčko.... :slight_smile: pak dej vedet... :slight_smile:
30. lis 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dám dám :wink: už abych to měla za sebou
:grinning:
30. lis 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maarika ahojda... já měla taky dneska noc na dvě věci.. maličká řádila jako blazen a já byla awsi tri hodky vzhuru, a za noc celkem 8krat na wc... no knec.. jsem nevyspala... určitě je vše v pořádku akorát jak roste děloha tak ty tlaky,píchání a mírná bolest v podbřišku je... tak bud v klidečku.. :slight_smile: je to normalní jev správného těhulení.. :slight_smile: zkušená těhule?? si mě rozesmála... :grinning: co se týče bolesti prsou, mě bolely šíleně ze začátku, měla jsem je asi tak trikrat takovove jak pred tehu, potom to tak nejak ustalo... ted jsou dny kdy je cítím, ale řekla bych že mě bolely v kuse jen ze začátku... samozrejme kazda jsme jina.... urcite to přejde a když né, tak ty bolesti budou menší.... :slight_smile:
30. lis 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy dobře to dopadne uvidíííš.. :slight_smile:
30. lis 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sabinasretr jeeee,tak to závidím,už se na ty kopanečky taky těšíím :slight_smile: Aspoň víš,že je maličká v pořádku :slight_smile: Co já bych za to dala! :slight_smile:
hmmm,koukám,že tvoje návštěvy wc jsou zajímavé :slight_smile:
No,jak jsem psala včera jsem ze všeho strašně vyplašená,takže jsem nevěděla,co to je.Ono to byli takové slabounké tlaky a občaas to připomnělo takovou bolest,jako bych to měla dostat,tak jsem se docela lekla,ale doufám,že máš pravdu a vše je v pořádku.
Jako prsa mě bolej taky méně než na začátku,to jo,ale pořád je cítím.Ale asi jsem i ráda,pač to je asi tak jediný příznak mého těhotenství,citlivá prsa!Jinak bych ani nevědela,že jsem těhotná.
Jéžišku,jak já už bych chtěla cítit toho drobečka v bříšku!!!!Když nám to v pondělí dobře dopadne tak si budeme s manželem objednávat ten přístroj na poslouchání srdíčka miminka :slight_smile:
30. lis 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maarika ty pohyby jsou nejkrasnejsi, ale na druhou stranku obcas uz je jich moc.... :slight_smile: v noci jsem se přitulila briskem k tatnkovi a on se za chvilinku vzbudil, ze ho boli ledviny, protože ho do nich maličká kopala.. :grinning: neboj kopanecku se taky dockas.. mas jeste dost casu... ja jsem je teda citila od 16tt ale od 17tt jsem si byla jista.. :slight_smile: neboj je normlni ze mas strach, ale zase moc nehlidej... pak vidis veci skreslene.. :slight_smile: ale ode me to sedi tohle psat.... ja se pozoruju jeste ted.. :slight_smile: neboj ty tlaky jsou vazne normalni.... je to tak jak pises bolest, jako pred MS .... s tema prsama to ma kazda jinak... ja uz mam asi mesic zlute mlicko.... coz je mazec protoze to se tvori az dite saje.. :slight_smile: jsem nejak napred.. :grinning: to na poslouchani srdicka jsem chtela take ale nakonec jsem to neresila.... chvilemi me to mrzi... je to krasny pocit kdyz mi ho na UZ dr pusti....
30. lis 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek