• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamiminky a těhulky z Chrudimi. Najdu?

10. prosince 2013 
@dashyyy Moc na vás budu myslet. Určitě bude vše v pořádku. Dej pak vědět. Tfuj, tfuj (pro štěstí).
30. lis 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem se vrátila až teď to čekání v čekárně bylo neskutečně dlouhý... zjistila jsem, že jsem měla OVU skutečně až nějak 26DC takže máme teďka v bříšku bublinku 9mm - krásný UZ a dr říkal že jsem mezi 3. a 4. týdnem tak ještě o týden míň než jsem předpokládala.. každopádně vše je na svém místě a ta krev je prej z čípku že to není nic neobvyklého akorát mi ještě udělal nějaký stěry takže se nemám bát, že budu ještě dva dny špinit a 20.12. jdeme na UZ a pro těhotenskou kartičku nebo jak se tomu říká... mně se tak moc ulevilo :grinning:
30. lis 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Juuuuuuuuuuuuu,tak to obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hlavně na sebe dávej pozor!!!!! :slight_smile: Já bych si taky přála být takhle šťastná po pondělním screeningu.Bojím,bojím....:(
Neboj,příště bude už i srdíčko :slight_smile: Moc ti to přeju!!!!
30. lis 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarika no ale až za tři týdny... tolik se těším=) takovej novej smysl života.. i když já svýho chlapa miluju nadevše je to to nejúžasnější co mě mohlo potkat=) a Ty neboj screen bude v pohodě hlavně dej vědět :wink:
30. lis 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy přesně tak,je to to nej,nej,nej!!!!!! :slight_smile: neboj ty 3 týdny utečou jako voda.Já naposledy u dr byla 7.11. takže už je to taky pěkná doba,co jsem našeho miláčka viděla.Proto se asi tolik bojím,ale věřím,že je to OK!!!!!
Tatínek se už těší,až bude koukat na miláčka na Ultrazvuku,jde s námi poprvé,tak snad ho nezklameme :slight_smile:
30. lis 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
od Chrudimi mě dělí nějakých 14km..Ale,dost často tam jezdím do Teska:slight_smile:
30. lis 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, sice poslední příspěvek je už docela starý...ale i tak to zkusím :grinning: ráda bych se seznámila s nějakou maminkou z Chrudimi :grinning: :grinning: :grinning: na procházky a na pokec :wink: :wink: Znám tu jen pár lidí, tak bych se ráda seznámila.....
10. pro 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek