• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamimky z Mikulova a okolí

4. července 2013 
povidani o miminkach
3. črc 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
nejsem z Mikulova,ale právě jsme se vrátili odtamtud z dovolené, máte moc hezké městečko a okolí :wink:
3. črc 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@leryl zdravim:slight_smile:ano Mikulov je krasne mesto plne pamatek,dobreho vina. Ja bydlim kousek od Mikulova,ve vesnicce Brezi a i zde je krasne,idealni misto pro vychovu deti. odkud si?
3. črc 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shantiom já bydlím na praze západ a jsem tu docela neštěstná, právě kvůli dětem, všude aby člověk jezdil autem nebo MHD a je to dost zdlouhavé.Pocházím z malého města od Hradce Králové, ráda bych se tam vrátila,ale bohužel manžel pražák nechce....
3. črc 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leryl ja bych odsud nikam uz nesla. moc se mi tady zalibilo. a nekde pobliz Prahy neni nejake misto ktere by bylo vhodnejsi pro vychovu deti a pritom by byl spokojeny i tvuj manzel?
3. črc 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme poblíž Prahy na vesnici, ale o to je to horší s dojížděním, nejsou tu místa ve školkách ,takže děti od nás ze sídliště chodí skoro každé jinam...
3. črc 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leryl jejda tak to je blbe,ale ma to i sve vyhody ne?ja jsem v Praze jeste nikdy nebyla. cely zivot jsem bydlela ve meste Holesov a pak jsem se zakoukala do vinare a ocitla se tak na jihu moravy.tesim se az bude mala na svete a vetsi a budeme jezdit po vyletech. tteba dojde i na tu Prahu:slight_smile:
4. črc 2013 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek