• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminka dvou dětí, okolí Prahy 9

13. května 2012 
Ráda bych se seznámila s milou maminkou podobně starých dětí (dítěte), jako mám já (dcerka 3,5 roku,syn 1,5 roku) a to nejlépe v okolí Prahy 9 , Černý Most,Rajská Zahrada,Hloubětín.Mám kamarádky po Praze,ale doíždění přes celou Prahu kvůli hodinové procházce nemá smysl. Bydlíme na ČM a už mě nebaví chodit sama na procházky, ráda zajdu i bez dětí třeba do pizzerie, na vínko, zacvičit si- prostě hledám spřízněnou duši v okolí bydliště:slight_smile:
28. únor 2012 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žádná?:slight_smile:
28. únor 2012 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Žádná mamča dvou dětiček?:slight_smile:
19. bře 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
dvě děti bych měla, ale bydlíme "až" ve Vysočanech jestli to stačí. :slight_smile: Ale metrem je to chvíle.
23. bře 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé tak je super to je kousíček.Jak máš staré dětičky?:slight_smile:
27. bře 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo už to vidím.\tak gratuluji k holčičkám.\kde bydlíte ve Vysočanech?
27. bře 2012 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my bydlíme na praze 9 - libeň. Mám 22 měsíční holčičku Klárku.
28. bře 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunik11 Zatím bydlíme na Balabence a budeme se stěhovat na Palmovku, oboje je kousek od sebe. A hlavně je to všechno na metru.:slight_smile:

@klaraalucka Koukám, další Klárka :slight_smile: Poslední dobou se jich vyrojilo nějak hodně. Jestli bydlíte Praha 9 libeň tak to musí být kousek od nás. Kde bydlíte?
29. bře 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
madlena: Bydlíme u obchodního centra Harfa.
29. bře 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaraalucka To kolem vás asi chodíme skoro každý den nakupovat.:slight_smile: Vsadila bych se, že vás od vidění znám.
29. bře 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, též nemám nikoho známého v místě bydliště a za kámoškama jezdím přes celou Prahu... Já jsem z Horních Počernic, dříve jsem bydlela v Kyjích :slight_smile: Mám holčičku 20 měsíců :wink: Popojedu kamkoliv - Čerňák, Vysočany, Harfa (tam chodíme bruslit)...
29. bře 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
madlena: je to docela možné, nechodíte do parku na vysočanské? určitě jsme se možná někdy viděli :slight_smile:
29. bře 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka : ahojky, tak počernice nejsou tak daleko a pokud jezdíte do harfy tak je to super. My bydlíme hned u ní, tak by jsme se někdy mohli sejít a zajít třeba tady i do parku co je kousek od harfy? Lucka
29. bře 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaraalucka jojo až bude hezky můžem se domluvit :slight_smile:
29. bře 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaraalucka Přiznám se, že do parku teď moc nechodíme, nějak to nestíhám. Jsem rády, když jdeme na nákup, už to vydá na půldenní výlet.:slight_smile: Ale sem tam se tam dostaneme.

@mpavlinka Počernice jsou hezký, jenom trochu z ruky když není auto. Ale pokud jezdíme na Harfu, tak se s váma i Luckou rády uvidíme.:slight_smile:
29. bře 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mpavlinka ahojky tak to je fajn Počernice jsou kousíček jezdíme tam na hřiště u té základní školy.My jsme z Černého Mostu tak se můžeme sejít:slight_smile:
1. dub 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak co se teda konečně sejít?:slight_smile:
13. kvě 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek