• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminka na procházky s kočárkem, Praha 10 Strašnice

Ahojky bydlím mezi stanicemi metra Strašnická a Skalka.Moc ráda bych poznala maminku na procházky po okolí a pokec.
Těším se Lucie :slight_smile: ps: ve dvou je hned veseleji
24. bře 2012 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peggylucka ahoj ja taky bydlim v teto lokalite...kdyz budes chtit muzeme dat nekdy stretko...ps...ve dvou je hned veseleji a lepe... :wink:
24. bře 2012 ve 22:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, také bydlím na Praze 10, kousek od metra Skalka. Mám 3,5 letého syna a 14 měsíční dcerku. Tak se můžeme domluvit na procházku. Jana
3. dub 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evula83 Ahojky jasně budu ráda. :slight_smile: Posílám email na kterém jsem každý den. (Peggylucka@seznam.cz)
Co třeba po velikonocích 13,nebo 16 nebo 17.4 ? někdy odpoledne? Lucka
3. dub 2012 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janeyy ja bydlim bliz k metru strasnicka,tak muzeme se nekdy dohodnut na nejaku prochadzku mozna s luckou(peggylucka)...Eva
3. dub 2012 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peggylucka urcite budu se tesit...kdyz ne pred porodem tak po porode urcite... :wink:
3. dub 2012 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lizzka.
Ahoj maminky, je tu nějaká s většími dětmi? Mám syna, kterému jsou 4 roky a hledáme kamarády ze Strašnic :slight_smile:
8. srp v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek