• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminka z Jihlavy na procházky, kafíčko, pokec?

29. ledna 2016 
Ahojky maminky, najde se tu nějaká maminka na procházky, kafíčko a takový ten ženský pokec?? :wink: :slight_smile:
2. led 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofle ahoj, ráda bych někam zašla. Na procházky chodíme sami, tak doprovod by byl fajn :slight_smile:
7. led 2013 ve 22:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky christinko200, jsi z Jihlavy??
8. led 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem z Jihlavy, bydlíme na lesnově. Mam 4měsíčního syna Matěje.
9. led 2013 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...mam 3 leteho syna a moc rada bych se seznamila jsem tu bez rodiny a mojm synovi by to prospelo :D
6. led 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, omlouvám se, ale nějak jsem nebyla dlouho na netu.
christinka200 Taky bydlím na okraji Jihlavy, ale na druhem :slight_smile:, ale to vůbec nevadí.
7yasmine7 To jsme na tom stejně, taky mám 3letou cácorku a 10 měsíčního chlapečka.
24. dub 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, funguje to tu ještě???
31. bře 2015 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky už mám dva prcky 2.5 letého chlapečka a 6 měsíční dcerku, ráda se také přidám ke společné procházce nebo vyrazím někam na hřiště, kafíčko apod., aby si měl syn s kým hrát. Budu ráda když se mi ozvete na zombicka@centrum.cz
8. srp 2015 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ja jsem z Telce ale taky bych obcas vypadla mezi lidi...nemam tu moc kamaradek...
8. srp 2015 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanushkatess Ahoj, já jsem nyní z Jihlavy, ale občas mívám cestu do Telče,resp.od září se tam podívám o něco častěji, tak se pak můžeme domluvit na procházku s kafíčkem :slight_smile:
12. srp 2015 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hledám kamarádku s miminkem na společné procházky s kočárky, popovídání, kafíčko... Nenašel by se tu někdo? Do Jihavy jsem se přistěhovala a nikoho s dětičkama neznám...
29. led 2016 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj v 16:30 se chystám do města asi jen někde projít za kaufland na stezku nebo tak něco, kdybyste některá šla tak by to bylo fajn, taky tu moc známých s dětmi nemám
29. led 2016 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek