Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Maminka z Prahy 6 - Dejvic, našla by se tu?

beremeseanicka
16. únor 2015

Ahoj, nasla by se tu nejaka maminka z Prahy 6 Dejvic nebo blizkeho okoli na spolecne prochazky s kocarkem a pak i treba plavco, cviceni a tak. Me je 28, mam 4 mesicniho chlapecka a bydlime kousek od metra Dejvicka... 😉 Diky

siebs
16. únor 2015

Ahoj, my bydlíme na Malé Straně, mám kloučka 9 m

beremeseanicka
autor
16. únor 2015

Ahoj a kam chodite na prochazky? My treba do Stromovky nebo na Letnou to nemame tak daleko...Ale muzem metrem i popojet 🙂

slunickova123
16. únor 2015

@beremeseanicka ahoj! Moji princezne bude uz rok, ale stale je samozrejme v kocarku, me bude 29,bydlime cca 5 min od dejvicke, stromovku i letnou uz zname nazpamet, ale ve dvou to bude zabavnejsi;) muzeme se nekdy domluvit, zacina byt venku krasne...

siebs
17. únor 2015

Nejvíc Kampa a Petřín, ale i do Stromovky 🙂

smudlinkaj
11. bře 2015

Ahoj holky, chodíte někam? už mě nebaví sedět doma. Mám 10m klučinu a kolem jsou všechny děti už jezdící na motorkách a kole tak nás k sobě moc neberou

okton
16. bře 2015

Ahoj, je mi 33, mám syna 6 měsíců a bydlíme u Petynky. Chodíme do Hvězdy, na Ladronku, Petřín, Stromovka, Letná.. přidal by se někdo? A cvičit chodíme do Tatranu. A plavat budeme chodit od dubna do pk-rejnok do Hostivic.. 🙂

slunickova123
18. bře 2015

@smudlinkaj
@okton
Ahoj holky muzem nekam klidne vyrazit. Do hvezdy bych sla moc rada - samotne se mi tam nechce,jsme z dejvic, ale kdyz nas bude vic, bylo by to prima! Ja cvicit chodim leda sama, malou s tim nezatezuju;) liny rodic - stastny rodic;)

klami
18. bře 2015

Ahojte 🙂 Mě je 30, prckovi 13měsíců, už ťapká, ale v kočárku ještě chvíli vydrží. Bydlíme na Suchdole a v okolí tu nemáme nikoho. Rádi bychom se připojili 🙂

slunickova123
18. bře 2015

@klami prima! Muzem se domluvit, moji princezne je 12 m a taky obcas uz tape;) jsem z dejvic ale suchdol neznam. Muzu tam klidne busem dojet;)

klami
18. bře 2015

@slunickova123 to by bylo super! Máme tu i několik hřišť a dá se tu jít i do přírody nebo kouknout na zvířátka ve stáji ČZU

slunickova123
18. bře 2015

@klami a kdy by se ti to hodilo? My chodime ven idealne uz po obede, po dvanacte..

klami
18. bře 2015

@slunickova123 bezva, my to samý 🙂 Akorát teď jsem nemocná ☹ Možná příští týden pondělí nebo čtvrtek?

slunickova123
19. bře 2015

@klami tak co to pondeli? Ze bych dojela busem s malou nekam do suchdola? Snad se neztratime;)

klami
19. bře 2015

@slunickova123 dobře! super 🙂 neztratíte se..my na vás počkáme na zastávce Zemědělská univerzita 😉 jede tam bus z Dejvický 107 nebo 147.. akorát každý staví trochu jinde.. tak si musíme určit nějaký poznávací znamení 😀 jakej máte kočár?

slunickova123
19. bře 2015

My mame sedy sportak a asi budu mit tmavecervene sacko, kdyz bude teplo.. v kolik se tam sejdem? Treba v 12.45? Nebo drive?

kajushe
25. bře 2015

Ahoj holky, jsem jsem maminka tříměsíční holčičkou, strašně ráda bych si našla nějakou kamarádku z okolí. Je mi 23 a bydlím na Bílé hoře, zašel by někdy někdo na prochajdu např. na Ladronku? 😉

monsuer
22. kvě 2015

@okton Ahoj, ráda se přidám na procházku do Hvězdy či na Ladronku😃 Bydlím u Malého Břevnova. Mam 10 měsíční holčičku. Ozvi se pa.

radum
21. čer 2015

Holky, mam 9mesicniho kluka, bydlime na Kajetance, rada se potkam🙂

welliw
26. čer 2015

Ahoj holky, najde se tu maminka okolo Hanspaulky? Mám rok a půl starého chlapečka. Chodíme do Stromovky, jinak to tu moc neznáme.

monsuer
17. srp 2015

Ahoj maminky, mam 12 měsíční holčičku bydlíme v Praze krátce a ráda bych se seznámila s maminkami s dětmi v podobném věku. Často chodíme do Hvězdy, ale nebráníme se i jiným výletům poblíž Prahy 6 😀☺️. Těšíme se na nová setkání.

klami
17. srp 2015

Maminky z Prahy 6, nejlépe Suchdol, chodíme cvičit s kočárkama právě po Suchdole, je to fajné 🙂 dětičky si pohrajou, maminky zapotí a pokecaj

slunickova123
18. srp 2015

@klami cauky! V cem spociva cviceni s kocarkem? To si nejak neumim predstavit;)

klami
18. srp 2015

@slunickova123 Ahoj Slunickova! Jeste jsem neodepsala na sms..pardon 🙂 Jde o strollering: http://web.strollering.cz/

okton
18. srp 2015

@monsuer Ahoj, mýmu klukovi je 11 měs. Do Hvězdy chodíme se psem. Rádi se někdy přidáme. Když tak napiš na můj soukromý mail: okton@seznam.cz

monsuer
18. srp 2015

Ahoj Okton, @okton. OK, napíšu zítra snad bude už lépe 🙂 Ale jdeme na výstavu večerníčka. Tak bych mohla ve čtvrtek od 14h hlásí polojasno. Přidá se k nám ještě někdo?

waldmannovav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klami
7. zář 2015

Holky z Prahy 6, nechystáte se s dětmi na cvičení? Sháníme někoho do skupinky 15-21 měsíců v pátek od 11:00 Zatím jsme tam jen dvě ☹ https://cviko.webooker.eu/Courses/Register/3156...

fyzioter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitavrtule
15. pro 2015

@fyzioter možná by nebylo od věci začít tím, že nebudeš spamovat diskuze napříč fórem, bez jakékoliv souvislosti s jejich tématem. 😠