• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

Deina dakujem!!!! ;) My uz bezkame uplne same a uz to nie je len take roztrasene chodenie ale uz fakt chodi tak rychlo, ze za nou nestiham :D ale ona sa nikdy nechcela vodit za ruky... ani teraz nechce... No co uz ;) Ale nic neboj, Misko sa co chvila tiez rozbehne a bude to zo dna na den ;)
12. únor 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marija, myslim, ze uz aj viem, kadial budu viest tie jeho prve kroky - furt totiz spekuluje pred TV, uz sa pokusal prejst od stolika k telke, ale neslo mu to... :grinning:

To je parada, ze sa tak pekne pyta. :slight_smile: Velmi je sikovna.

No asi sa mi uz pomaly krpaty budi... vonku zaspal a odvtedy chrni v kociku, ale uz sa tam mrvi a puka...
12. únor 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deina, nic neboj ;) pojde mu to :D nasa zacala par krockami, v strede miestnosi sa postavila a zacalas kusat... z par krockou to bolo kazdy den viac a viac krockou az presla z jednej izby do druhej ;)
12. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sa nebojim, viem, ze ma este cas. :sweat_smile: Ved aj mnoho donosenych deti zacne behat az po roku, on ma este minus tie dva mesiace - toto ma netrapi. Takemu by som sa viac potesila, kebyze sa pyta na nocnik - ale on spusti strasny rev, ked ho tam dam a zdrha. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Takze to Melankino pytanie sa ti zavidim - v dobrom, samozrejme. ;)

Este stale chrni... v kociku v kuchyni, takto ani nic nemozem urobit. :fearful:
12. únor 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deina, my sme malu zacali davat na nocnik, kym nelozila a nechodila :D len sedela ;) tak ochotne sedela aj na nocniku lebo z neho nevedela aj tak zliest :D a teraz je nan zvyknuta, cize s nim nema ziaden problem... neikedy ju skor z toho nocnika neviem dat dole :D
12. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, deina ani nas maly este nechodi, on aj vie chodit lebo ked chce niekam prejst tak prejde, ale je hrozne lenivy radsej sa da na styri a ide tak-bez namahy :sweat_smile: , na nocnik chodi podla nalady, ale vacsinou ked sa aj vycika hned sa postavi a chce pozret co v nom ma :slight_smile: . ale mam casopis mama a ja a tam je pisane ze deti mozes ucit na nocnik ako dlho chces, ale ze aj tak vacsinou to ma nejaky zmysel ze nemozno ovplyvnit ziadnym treningom a z kym nebude dietata zrele a je tam pisane ze najskor je to az v 18 mesiaci
12. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
malo tam byt ze tonema zmysel
12. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak zajtra mam poslednu skusku v tomto semestri tak mi drzte palce, zacala som sa to sice ucit len pred chvilou ale aj tak mi prosim drzte palce :grinning:
12. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miska drzim palce :D a co studujes?
12. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

Ika, Eli: diki za radu...
nieco vymyslime... samozrejeme, ze MM si priznava co najmenej, ale este sa v tom moc nevyzname, kedze 1. rok podnika :grinning:
Eli: super, ze Nelka sa vratila do starych kolaji :wink:

Marija: to fakt??? tak to straaasne sikovnaaa!!! teeeda obdivujem!!! nas ked zbada nocnik, tak pisti... ani to uz neskusame.... :zipper_mouth: :fearful:

miska: drzim palce!!! :wink:
12. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drzim palce, Miska. :wink:

Ten 18.mesiac sa vraj tyka viac menej len dievcat, chalani su lenivsi, tym to trva este dlhsie - ale aj tak by som chcela v lete skusit, ci sa nahodou nepodari. Ked nie, tak nevadi, co uz...
12. únor 2009 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni to fakt :D ale my sme to nejako nesilili, len sme ju priviedli do kontaktu s nocnikom :D aby vedela, ze nieco take existuje a aby sa ho nebala ;) moja mamina vravela, ze my ked sme boli male a videli sme nocnik tak hruuuuza :D a to sme uz vedeli chodit a vzdy sme jej odtial usli :D lebo sme uz ako tak rozumeli co to je :D preto som malu zacala davat ked este nevedela co to je a hlavne ked nevedela ujst :D teraz nocnik berie ako prirodzenu sucast dna ;) neuteka, nepisti, vycika sa alebo sa vykaka, nakukne vzdy co to tam nechala :D a vzdy ide zamnou ked ho idem vyliat ;) a hovori pri tom beka :D a ked uz bude teplo, tak nakupim nohavickya budeme to skusat naostro. Zatial ju tym netrapim a ani nestresujem a hlavne si neviem predstavit, ze budem prat kazdy den... cez leto predsa len to vyvesam na dvore a je to ;)
12. únor 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!

Marijka - tak to máte fakt supiš s tím nočníkem!! Melanijka je šikulka!! :dizzy_face: To já jsem Vendys párkrát na nočník dala, ale nechce se jí tam sedět..takže kromě jednoho nechtěného vyčůrání nic :grinning: a zatím to neřeším..zkusíme v létě..ale vím, že ani to se nemusí podařit, jak tak v mat.centru vidím ty 1,5 až 2leté dětičky s plenuškama :sweat_smile: :wink: no uvidíme..
A co a jak to kojení u vás? Nevím, jestli jsi to tu někde písala, ale dočítám jenom tak zběžně..Já jsem tě fakt nechtěla od toho kojení odrazovat, nevěděla jsem, že ještě kojíš i přes den, tak snad nejsi na mě naštvaná, že jsem ti písla, aby jsi už nekojila..SIsi i Soňka to napsaly hezky..taky jsem toho názoru..jenom jsem nechtěla, aby jsi z toho byla taková vyřízená, tak snad jsi mě pochopila v dobrém :wink:

Holky, slavíte s manžílkama valentýna? My s MM jsme někdy chodili na večeři nebo jsme si dali nějaký ten mls (čokoládu), ale teď ani nevím, jestli něco bude..
12. únor 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miska - držím pěsti na poslední zkoušku!!! Stejně tě obdivuju teda :wink:
12. únor 2009 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marija - nádherné fotošky!! Paní fotografka je super šikovná a nápaditá a Melanijka krásná..i celá rodinka :dizzy_face:
12. únor 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak neštovice se krásně hojí, ten týden obrovská změna teda
už jsou krásně suchý a hojí se to a postupně mizí
jsem ráda, že jsme to přetrpěli a ani nám tolik nevadilo, že jsme nesměli ven, to počasí stejně nebylo nic moc
no a zítra jdeme na kontrolu a na roční prohlídku, tak jsem zvědavá jak si vedeme
držte nám palce
pěkný večer všem
12. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tak to jsem moc ráda, že jste už takto v rámci možností v pořádku, Bambulíci :wink: jste naši první neštovičáčci, tak pak nám budete házet infošky, až nás to taky potká :sunglasses:
12. únor 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, to si piš...
už máme za sebou i šestou nemoc, ale každej mi říká než Ti půjde do školy tak to bude furt něco, tak se cvičím.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači - to můžu potvrdit (jsem učitelka ve školce) :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: děti, jak přijdou do kolektivu, tak pak jsou nemocné dost často :zipper_mouth: ale jsou i odolné výjimky :grinning: šestou jsme měli taky a z toho jsme byli s MM dost vyplašení :pensive: takové vysoké horečky Vendys měla..no, snad jste si to teď vybrali už na hooodně dlouho dopředu :wink: a my taky :sunglasses:
12. únor 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda..tu nikdo? Kdepak jste?? Snad jste nezapadli sněhem?? :grinning:
13. únor 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

Gabi: u vas je sneh? :confused:
13. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este 1 vec... neviete nahodou, preco pisu na tej klasickej krupici, ze je nevhodna pre deti do 3 rokov??? :fearful:
13. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Soni..no aspoň někdo se tu ukáže :dizzy_face: jj, tady je trošku napadnutého sněhu, ale na sáňky to asi nebude..ale padá a padá pořád, potfora jeden :confused:
Soni - dneska jsem byla v obchodě a právě jsem na to čučela!! :fearful: Taky nevím, proč :fearful: :fearful:
13. únor 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky
neštovice na ústupu, ale 10 dní jí nemám koupat, jen sprchovat
byla šikovná, dělala na roční prohlídce paci paci, ukazovala jak je velká a doktorce při odchodu mávala, asi běžná věc, ale mě to dojímá no...
měla 8840 g a 73 cm, jsme spokojení, myslím že prospívá dob

Soni s tou krupicí nevím, kdo to zase vymyslel? :grinning:
13. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my vam poslem kupu snehu jestli chceteeeeeeeee :grinning: tady dnes napadlo tak 20 cisel...od rana chumeli a zitra ma napadnout jeste 30, berem sanky a jdeme sankovat :grinning: :dizzy_face:
s krupici taky nevim, akorat ad rybi, file atd, zase jsem nekde vycetla ze pry az od tri let, ja je davala uz parkrat ad nes se na to ptala dokiny, ta je jednoznacne uprednostnuje kvuli tomu, ze jsou "dietni" a zdrave a pry jestli nealergizujou tak se toho nemam bat, tak jsem rada :slight_smile:
13. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy chcem sa vás spýtať dávate už detičkám kravské mlieko ak nie od kedy chcete? Ja som kojila do roka mesiac sme na UM a premýšlam do kedy mám pkračovať keď mliečne výrobky Lucka papá. Tak si to chcem presondovať. ďakuje za každý názor :slight_smile:
13. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsme se vrátili po týdnu domů. Jak se říká všude dobře doma nejlíp :grinning: Jo něco jsem nakoupila ve městě bylo fajn.

Chtěla jsem se zeptat, jak máte řešené kuchyňské spodní skříňky, máte někdo nějaké zábrany na dveře(šuplíky)na ty naše raubíře?Já už jsem ve stádiu, že se okamžitě musí tato věc řešit nebo zešedivým, jen stále hledám nějaké stránky a nemůžu jako napotvoru nic najít-poraďte!!!Díky
13. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rumka, ja misi zkusila dat prevarene kravske mliko (mysleno cerstve mliko z pet flasky :wink: ) a chudinku ji to natahovalo, tak to nehrotim a davam ji sunar do kase a kupu mlucnych vyrobku, ale myslim, ze pokud ti to bude, tak proc ne :wink:

lifi, zrovna jsem na tebe myslela, jaxte dojeli a jaxte se meli :slight_smile: Ja mam zablokovany jen jeden suplik v pokojicku s plinkama, kam misa s oblibou chodi, ostatni skrinky a supliky predevsim v kuchyni ne, pac jsou ty dvirka s prolise a tam ten chranic nenalepim, je to jen na rovne plochy, myslim konkretne tento http://www.rajmaminek.cz/podle-vyrobce/farlin-bezpecnostni-zamek-na-stolni-zasuvky-1ks/ ale na ty dvirka by nebylo marne toto http://www.rajmaminek.cz/podle-vyrobce/canpol-uzaver-skrinek/ :wink: zkus zadat do vyhledavace vyrobky canpol (je to canpol babies) a myslim je to v sekci vse pro bezpeci
13. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pisu jako dement :rolling_eyes: melo tam byt mlecnych vyrobku a prolisem :wink:

jinak lifi, to canpol si myslim, ze sezenes v kazdem detskem, zkus popatrat :wink:
13. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek