• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

selu...já jsem také dementka :grinning: hledám kam zmizel první příspěvek :sweat_smile:

no psala jsem ti, že právě je v tom problém, že máme kuchyň do "U", takže ty varianty jsou omezené :rolling_eyes:
13. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

poctivo som vas docitala a teraz, ked chcem reagovat som uz zase zabudla, co som chcela napisat.... :frowning2: ...to je uz ta "starecka demencia"???? :grinning: ....tak to idem este raz omrknut...

Lifi, super, ze si si pobyt uzila :slight_smile:
My sme ziadne zabrany na linku nedavali - "dohodli" sme sa s Adamkom, co moze a co nemoze vyberat (misky ano, hrnce nie, sufliky ano) a zatial sa nam to celkom dari dodrziavat.....dokonca si aj sam ukaze NONONO na veci, ktore nesmie.... :grinning: :grinning: :grinning: . Takto sme riesili aj TV, video, domace kino, izbove kvety - odmalicka sme mu nebranili ku nim ist, ale nesmie tahat kvetinky a zapinat pristroje. Jedine zabrany mame v zastrckach....
13. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marija - fotky su uuuuzasneeee....a zda sa mi, ze Melinka je cela ty... :wink: ... a teda je neskutocne sikovna, ked sa takto krasne pyta na nocnicek.....ja tiez davam Adamka asi od 8. mesiacov na nocnicek, v pohode si nan zvykol a teda sme dost uspesni, ale sam sa nepyta....zatial mi to nevadi, casu mame dost a obcas sa nam tiez podari, ze ma cely den uplne suchu plienocku.... :slight_smile:

Miska, dufam, ze ta skuska dopadla dobre a uz budes len oddychovat....

Bambulik - tak vy ste si toho s Kacenkou uz uzili :cry: ... na druhej strane, ked my ostatne budeme stresovat kvoli chorobam - ty uz ako skusena mamina to budes mat v malicku ....hlavne, ze uz je to lepsie...
Urcite si bola nalezite pysna na Kacenku, ked sa tak pekne predviedla u Dr. - a mate krasne miery :slight_smile:

Lucka - aj my mozeme niekomu poslat sneh - tento tyzden uz 2x snezilo a napadlo tak 20-30 cm snehu....akurat je problem, ze v meste sa to aj rychlo topi, ale u nasich je uplna idyla....aj dnes si MM spieval v aute - "Copak asi dostanem od Jeeeeziska, copak nam letos nadeli....." :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

idem sa len rychlo rozlucit, zajtra ideme k mojej mamine, mame tam Oliviinu narodeninovu oslavu s mojou rodinou. Ostanem tam s Lili asi aj cez tyzden a ak sa nic vynimocne nestane, chceme ist dalsi vikend do Nizkych Tatier.
Ale urcite cez tyzden nakuknem, co mate nove...

pa a dobtu nocku
13. únor 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
rumka ja som sa na to pytala nasej dokyny povedala som jej , ze chcem do 1,5 roku kojit a potom hned prejst na kravske a ona, ze to je super, tak sa to robi v praxi....mliecne vyrobky papame uz od 8 mes. :slight_smile:
14. únor 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
simuska, tak to je super, že Adámek tak poslouchá, u nás je to horší Ivošek se začal stěkat a víš co při tom dělá? normálně se předkloní a bouchne čelem o zem!!!!!!!!!!!!!!!!Čelo má pak pěkně červené, ale je to děsný...nevím jak na něho, když ho to chytne, moje máma říkala, chrstni na obličej kapky vody ať se zlekne, ale co když se lekne tak, že bude mít následky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: prostě on je zlaťučký, ale jak má tu svou náladu, tak musím být ve střehu a zabránit mu v tom stěkání, někdy si na čelovku o zem ani nevzpomene a jen zapláče....

caramelka tak si užijte oslavy a Tatry také :dizzy_face:
14. únor 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lifi, nase misa dela to same!!! :unamused: :frowning2: a presne jak pises, nekdy si na to nevzpomene a nekdy to udela i 5x za den a celicko cervene, ja vubec nevim, jak na to prisla, nejvic to dela, kdyz ji zakazujeme zapinat a vypinat radio, dvd, tv anebo u tech skrinek, nebo proste kdyz zuri
14. únor 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky holky!

Tak to Vendys se umí vztekat taky dobře..ale čelem o zem nebouchá zatím :sweat_smile: ale vzteklinka je teda řádná někdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď mi přijde, že čímdál víc :pensive: Že by nějaké roční vztekací období?? :grinning:

Já kravské dávám, Rumka..dala jsem hned, jak jsem přestala kojit a Vendy nejdřív moc nechtěla, ale pak v pohodě..vypije ráno 200-250ml a večer 150-200ml..takže dobré asi..Jenom jste mě zarazily, musí se to kravské převařovat?? :astonished: já ho jenom ohřívám :rolling_eyes: musím napsat doktorce asi..
14. únor 2009 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme byli s MM i Vendy na večeři :dizzy_face: ale moc jsme si to neužili, protože Vendy chtěla jenom chodit a chodit a vůbec ne sedět :grinning: ale i tak super :sunglasses:
14. únor 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby :grinning:
som tu nebola ani nepamatam.. tak ma napadlo nakuknut ako sa vam dari :grinning:
nase deticky su uz velke, pozeram vase albumiky a neverim vlastnym ociam :dizzy_face:
aj sa som nieco nahodila do albumu, ale len posledne starsie nestiham
vidim ze sa mate fajn, gaobu, citam ze spinkate, selu, Miska zespinka sama v izbicke, Marija, cikate do nocnicka... :dizzy_face: :dizzy_face:
lifi, mame to iste, okolo prveho roku prichadza prve obdobie vzdoru, tak musime len vydrzat :wink:

my sa mame fajn, saska nam vsade vylieza a zalieza, keca o 106, chodi si hore-dole,najradsej ma zakazane veci, stale nieco vymysla :grinning:
uz nekojime, prestali sme na rok, UM nam chuti tak sme mali stastie... tusim ste to tu rozoberali ze je to pre dieta velmi blizky kontakt a tak, ale saska odkedy ju nekojim tak sa vela vela mojka, len tak si pride kazde rano ku mne do postele sa pritulit a je prilepena jak leukoplast dlho dlho a cez den to iste, chodi ma vystiskavat a bozkavat.. musim povedat ze je to s nasimi detickami stale krajsie a krajsie :grinning:
takze spatne gratulujem vsetkym k prvemu rocku a prajem krasneho valentinka!
14. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
elfka ahojdaaaaaaaaaa :dizzy_face:

saska jake ma krasne vlasky :dizzy_face: a vubec, je to takova strasne roztomila holcicka :dizzy_face:
s tim tulenim a mazlenim u nas nastejno, co jsem dokojila tak dava pusinky a furt ke mne chodi aby se treba jen pritulila, je to boziiii :dizzy_face:
14. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
no teda, velmi ste ma nepotesili s tym obdobim vzdoru....u nas sa zatial /klop,klop/ tieto prejavy neprejavuju....tak dufam, ze to tak aj zostane.... :wink:

Dnes sme dostali s MM najkrajsi valentinsky darcek - Adamko spravil svoje prve 3 samostatne kroky... :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face: .tak sme boli uplne namakko (a vlastne aj stale sme) - je to nieco uuuuzasneeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
elfka - krasne fotky.....s tou rozpucenou tortou je perfektna....:slight_smile:))

To tulkanie je aj u nas - strasne rad dava pusinky /ked da ockovi, hned ide dat aj mne, ked da starkej, hned ide vybozkavat aj starku... :slight_smile: , mame to vsetko vzdy dvojmo/ a bozske je, ked sa pritulka a este si pritom aj rozprava Jejejeje.. :grinning: ....a rano, ked sa dokojime, tak skoci s vykrikom na MM cely stastny, ze ho moze zobudit :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY,

elfka ahoooojky :wink: Alexantrinka je pěkná holčička a má hooodně vlásků, co?Pěkné fotky :dizzy_face:

selu, no je to mazec, jsem ráda, že v tom stěkání nejsem sama, dnes zatím "čelovku" neudělal :confused:
15. únor 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Soni, dnes som pozerala na krupicu, co mame doma a na tej nasej je napisane - vhodne podavat detom starsim ako 1 rok....tak si vyber.. :frowning2:
15. únor 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
selu, lenusa, gabou ďakujem pekneza rady večer to skúsim :slight_smile:
15. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lifi, u nas dneska taky bez celovky :grinning:
15. únor 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
selu tak máme jeden den šťastný :grinning:
15. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,selu, víš jak jsme se bavily o měsíčkách?Bylo to s tebou, že? Tak si představ, že jsem je dostala ve středu, jsou ale hodně slabé,ale jsou tak jsem zavzpomínala, kdy jsem je měla naposledy po x letech přirozeně bez léků a bylo to před 2 roky,tzn, já budu mít když tak dvouročky a né měsíčky :grinning: :grinning: :grinning: vůbec to nechápu, vím asi ti připadám, jako blázen, že se raduji z MS, ale prostě se v těle možná něco přece jenom upravilo a vyvolaly se samy a né přes dr.,hormanama. :sweat_smile: :dizzy_face: No, ale určo nebudou pravidelné, nechám se překvapit :wink:
15. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no lifi, urcite mi jako blazen nepripadas, ja je tedy mela pred tehu normalne, ze prisly samy od sebe, ale uz ted si pripadam fakt divne, kdyz od dubna 2007 nic :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a si rikam ze jak budu tehotnet (cca pristi rok v teto dobe, jestli se bude darit) tak bych byla docela zvedava,jak bych to delala bez MS :sweat_smile:
15. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

selu,neboj ony přijdou a jak dlouho nekojíš?
16. únor 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lifi, cca 5 tydnu
16. únor 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!

Já taky čekám na MS..ale jako vůbec mi nechybí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nekojím tak 3týdny, tak jsem zvědavá, kdy jako dorazí a snad mně nebude špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Elfka - ráda te tu vidím!! Saška je moc krásná holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A ten spánek u nás jako není nějak moc dobrý :rolling_eyes: nejdřív mě Vendy nalákala, když prospala celou noc a teď tůdle :confounded: budí se někdy po půlnoci - jde k nám do postele a pak je hore ještě nějak kolem půl6 nebo 6 a pak kolem 7 vstává..

A to pusinkování máme taky jakoby víc od té doby, co jsem přestala kojit :dizzy_face: je to zlaťunké :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nekojíte chvíli...na jaře vám dojdou a bude vše OK. :grinning: radí dr."Jahůdková" :grinning:

my celou noc fňukali, teda jen ivošek, táta spí jak zabitej :confused: Ivošek začal strašně kašlat, spíše štěkat a tak jsem se toho lekla, tak jsme ráno byli u dr., říkal, že má slabý zánět hrtanu, ale jakmile jsme vyšli ven přestal a ani u dr, nekašlal, tak jsem si připadala, že si vymýšlím :unamused: prý se mám připravit i na tuto noc :confounded: tak to abych spala přes den :grinning:
16. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, to jsem vám psala, že mě Iv. kousl do stehna?v týdnu se zahryzl a měla jsem tam 4 zubiska :zipper_mouth: :grinning:
Jo ještě jsem poprosila dr, ať mě malého zváší, zdá se mě že je pohublý...měl dneska 10,08kg i s plínou a před měsícem a půl měl 9,94kg takže určo zhubnul, jak mi 4 noci zvracel, to jsem vám psala, že?
16. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lifinko a Ivošku :dizzy_face: nebo mám psát paní dr. Jahůdková :grinning: :grinning:

Je mi líto Ivoška :pensive: snad bude brzičko v pořádku..já bych taky letěla hned k dr. nebo jí aspoň napsala - naše funguje přes mejl a je to super :sunglasses:

My jsme dnes byly s Vnedy na saních :dizzy_face: je krásně, ale furt sněží..pak mi na zpáteční cestě (jenom jsme projely uličku) usínala, tak jsem ji jen prohodila do kočíku a hned usnula..pak garážovala, ale už za necelou hodinku byla hore a uplakaná :fearful: tak jsem ji vydělala, vysvlékla a šly jsme do postele..zase usnula..no snad nebude nemocná :confused:
16. únor 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky gabou,

je to síla, někdy s dětmi, snad nebudete nemocní :frowning2:
16. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady stále také sněží, ve čtvrtek má být až v noci -22C tak to bude zima, snad to bude jen na horách.A co vy a stavba? :slight_smile:
16. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
selu, takže další mimi plánujete za rok?Nevíš, jak to je, když bych chtěla druhé mimi s tím, že bych nešla do práce a jen prodloužila rodičák...musím jen otěhotnět do 3 let věku prvního dítěte? nebo nastoupit na MD?rozumíš mi? :confused:
16. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky..

Tak my sme strávili fajn víkend u svokry ale včera sme utekali domov, lebo Nelka dostala horúčky..
Prišli sme domov a mala 39,2 :cry: aj v noci aj dnes...
Boli sme u doktorky, a povedala, že to vyzerá na "šiestu chorobu", že uvidíme či sa vysype..pretože okrem tých horúčok nemá ani soplík, ani kašel ...
Dúfam, že to bude ono, a budeme to mať čím skôr za sebou..

Ale zvláda to chrobáčik statočne..ked má horúčku tak sa na mňa zavesí a potom zaspinká a ked ju má zrazenú tak je v pohode..a spíme 3x denne, tak som z toho normálne vedľa :zipper_mouth: :pensive:
16. únor 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek