• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

no cafte,

vsetky fotky su uuuuzasne!!! Eli, Luci...
Leni, tesim sa na vase!!!

boli sme u tej dr., hnacky neprestavali, ale dnes uz mal naposledy rano, tak snad je to za nami... teraz aby sme sa znova rozjedli... baby, mne kristof sxudol na 7600g :frowning2: som z toho trosku nestastna, ale snad to dobehneme, xce nas dr. poslat na gastro...
inak maly sa absolutne nejavi, ze by mu nieco bolo (len jeden den) a teraz lieta jak drak po byte, aj dokina bola prekvapena, ze aky je spokojny :astonished:
19. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gabi to je divne, pac ja mela materskou kolem 13tis. do pulky cervna + jeste 25 dnu dovolene, takze podle me se to tam fakt nepocita :confused:
tu houpajdu mame navrtanou ve futrech, skrz futra kovove dira a pak jeste zavrtane do betonu :wink:

soni, to me mrzi s tim prujmem a schudnutim, ale on je kluk sikovny a urco to brzicko pribere, hlavne ze je vesely :dizzy_face:
19. únor 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - volala jsem si zaměstnavatelovi - teda paní, co mi dělá mzdu a prý započítává :confused: :confused:
19. únor 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prý se mám o to zajímat příští rok
19. únor 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo gabi, ja se ptala manzela a pry zapocitava, timto se omlouvam, ale tim padem nechapu,j ak to nase mzdofky vykouzlily ze mi to vyslo :confused: snad to nebudu muset vracet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm..tak to ti můžu jenom závidět :sunglasses: ale přeju ti to, neboj, já nejsem nepřející :grinning: ale já chci takyyyyyyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani nevis, jak mi to pichne :dizzy_face: plat jsem mela skoro 2,5x rodicak a jsem povaha,ze nejsem zvykla byt na nekom financne zavisla, holt ted to jinak nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
selu dávám ti přes IP zabrat co???? :grinning:
19. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem :wink:

musím vás dočíst,
ty daně!aby se v nich čert vyznal :angry:
19. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lifi IP :grinning:
19. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Luci..taky to opravdu nesnáším :angry: a to jsem plat teda neměla o moc vyšší než ten rodičák, ale i o těch pár tisícovek míň jde prostě poznat :confounded: :confounded:

Ahojky Lifi!!
19. únor 2009 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě ty daně nevyšly :frowning2:
19. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už mám ty měsíčky 9 den a stále jsou :unamused: zas tak to přehánět nemusejí (MS) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lifi, at jde mrcha do kelu :grinning: :wink:

pristi rok si na ty dane posvitime vsechny :wink: stejne je to bordel, chodime do prace, pul roku delame na stat a ted nektery dostanou kulovy, chjoooo :unamused:
19. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
selu, no jo už ať mrcha zmisí, ale za ten měsíc bych jí opět uvítala :grinning: věděla bych, že by to mohlo jít vše lépe, myslím tím plánování dalšího prcka :slight_smile:
no jo to je naše země s daněmi :confused:

kamošce se dnes ve 3.05h ráno narodila Hanička 3340g a 50cm. den po termínu :slight_smile: je to druhé mimi má doma Adámka 2r 6m.
19. únor 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lifi - to je hezké..tak že kamarádce gratulujeme..mají fajn páreček teda :dizzy_face: ikdyž já bych další brala zase klidně holčičku :grinning:
19. únor 2009 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabou, díky já bych brala holčiiičku, myslím si, že jsou i klidnější oproti klukům, co mě začal malej vyvádět hrůza :pensive: normálně jsem si dnes vzala celou čokoládu a MM říkal, že jsme právě přišli o 5000kč, víš soutež Orion :sweat_smile: :grinning:
ale to se nedalo, začal se vztekat, "čelovka sice nebyla, ale kopal nohama a tak jsem ho chytla ze zeme a dala do do postýlky, a šla jsem vedle, ale pozorovala jsem ho, ale to bylo strašné, čtvrt hodiny řval vzteky...pak jsem ho vzala teda a okamžitě úsměv a pohodička, ale na zem nechtěl, chápeš to??? :astonished: :confounded:
19. únor 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lifi, ze holcicky jsou klidnejsi :grinning: :grinning: :grinning: ti pujcim tu nasi a uvidis, jak rychle zmenis nazor :grinning: nase se chova do puntiku jako tvuj ivosek, taky bez celovky ale cely den rev, zrovna badam ze porusim dietni rezim a dam si cokoladku :stuck_out_tongue_closed_eyes: bo me asi brzo jebne :grinning:
19. únor 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lifi - že klidnější :grinning: taky se teda musím smát, jak Lucka..my máme opravdu dračici..dneska tu byla jedna i druhá babí a jeden děda a malá řádila jak čertisko :astonished: :grinning: fakt, to nekecám :sweat_smile:

Luci - ty dietíš? Zrovna si říkám, že bych taky měla asi, ale toto se bez čokolády zvládnout nedá :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gabi aby ne, sem po vanocich zjistila, ze mam jeste furt o tri kila vic nez kdyz jsem s Misou otehotnela :sweat_smile: :zipper_mouth: ...ale uz na tom pracuju, tatulda hlida a ja chodim cvicit anezeru cokoladu :wink:
19. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky, zbyly mi jen oci pro plac, mzdofky me namlsaly s temi danemi a dneska manzovi rekly, ze na to nemam narok, ze az pristi rok :angry: :frowning2: :cry: chjooooooooooo, takze jsme lifi a gabi vsechny na tom stejne...blbe :grinning:
20. únor 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, Luci, tak je mi líto!! Jsem fakt myslela, že ti to nějak vykoumají..tak až příští rok, jako my, jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:
20. únor 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gabi vis co je prdel, ze kdyby se manza nesel jeste jednou zeptat, pac mi to furt vrtalo hlavou, jak mi to vyslo, kdyz vam ne a oni to TEPRVE jako spocitaly a rekly, ze mi to nevyjde a ze teda az pristi rok :angry: jako nedovedu si predstavit ty opletacky, kdyby mi ty penize poslali a pak bych je musela vracet, nehlede na jejich pruser...
20. únor 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm..to vracení by byl asi fakt průšvih..kdyby jsi je třebas už utratila a tak..no, tak ještěže tak..asi můžeš být ráda :sweat_smile: :pensive: :wink:

holky, co dneska vaříte????????? :unamused:
20. únor 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
selu a gabou, tak to je síla, když tak řádí i holčičky :grinning:
já také chci zase jíst dělenou stravu, už to měsíc slibuji, ale nějak néé se odhodla, prostě mi to přijde, že musím mít čoko-jen jak vidím, jak se vzteká :confused:

selu s těmi daněmi, volala jsem mzdové a říkala, až jak píšete další rok....to by bylo teda hotovo, kdyby ti to vyplatili a pak by jsi musela do kačky vrátit prašule :astonished: :astonished: :astonished: mě by omývali :confused: aspoň, že jsi si to ještě nechala od nich spočítat, co? :wink:
20. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gabi, lifi presne s tim vraceni, by jeblo :rolling_eyes: :angry:

jinak gabi my dnes meli brokolicovo mrkvove placicky z te tve stranky posli recept a mala se mohla utlouct, vyyyyyyyyyyborne, dekujeme za tip na stranecky :wink:
20. únor 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
...s tim vracenim by me jeblo...nejak mi vyskakuji pismenka i slova :grinning:
20. únor 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
20. únor 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sutek vitej :dizzy_face:
20. únor 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, Luci!! Tak ty brokolicovo-mrkvové placky jsem dělala tento taky, ale pro sebe..nechtěla jsem Vendys smažené ještě dávat :sweat_smile: ale ty už jo a v pohodě, joooo?? Tak to asi dám taky, protože to bylo fakt výýýborné :wink:
20. únor 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek