• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

aj my cemeeee receptiky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no kdyz ma mit denne porci tuku tak proc ne, ptala jsem se dokiny a rikala, ze zalezi na uprave jidla a ze kdyz je treba maso varene, tak do brambor nebo zeleniny mam porad pridavat olej...samozrejme jsem ji ty placicky vysusila ubrouskem, ale ja ji to sem tam davam, viz ta jablkova omeleta...taky smazena :wink:
20. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mohla bych se k vam pridat? mam syna mirecka narodil se 29 ledna 2008 :wink:
21. únor 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:
sutek ahojky :slight_smile: a odkud jste a tak něco napísej, ju? :slight_smile:

jé na ty stánku hned juknu, já už nevím, co vařit....tuhle jsem dělala jakési kuličky, kamoška mi napsala receptík:
žloutek utřít s trochou másla, z bílku vyšlehat pěnu, pak strouhanku namočit do mléka, a do toho žloutku s málsem přidat tu směs strouhanky,sníh z bílku a zahustit strouhankou, lžičkou dělat kuličky a dávat do mírně osolené vody vařit....je k tomu ještě nějaká majda, ale tu jsem nedělala, udělala jsem k tomu kapustičku a bylo to dobré... :wink:
21. únor 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sutek jasneze se pridej a pisni neco o sobe a o malem, jak uz psala lifi :wink:

lifi, ja jeste hodne chodim na stranky varime detem, toto se mi celkem pozdava, tak jsem si to foukla do oblibenych:
http://www.varime-detem.cz/recepty/detail/2712
http://www.varime-detem.cz/recepty/detail/2628
http://www.varime-detem.cz/recepty/detail/2562

ja totiz Misi davam vesmes jen kruti a kureci, kralici ji nejede a jeste miluje pangasiuse, ci jak se to pise :grinning: veprove ani hovezi jsem aztim nedavala a jehneci jsem tady nesehnala :unamused:
21. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajojte kočky naše zlaté, prišli sme vás so Sandrikou pozdraviť :slight_smile: . Zase sme choré - obe, ja to už nechápem, 4tý raz túto zimu :unamused: ja som nikdy nebola viac ako raz za rok chorá a teraz vždy nakazím aj moju Sandriku :cry: . ATB mi stále vyvracia :unamused: ale chutia ako zubná pasta, tak sa ani nečudujem :rolling_eyes:
22. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jett,Sandrike skore udravenie a samozrejme aj tebe :frowning2:
Aj my sme boli minuly tyzden na ATB,nastastie mi ich papala super a uz je skoro fit :wink:
22. únor 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, mrzi me vase chorobky, u nas zatim tuk tuk vse OK, vse se nam obloukem vyhyba, zrovna jsem se vratili z bazenu, mala ze zacatku kvicela ze voda studena, ale pak se rochnila jak diva :grinning: vydrzeli jsme tam hodinu :wink:

tak se vsechny brzo uzdravte, myslime na vas :pensive:
22. únor 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jett rýchlo sa uzdravte..

My sme síce šiestu chorobu v pohode zvládli, ale ďalšie 3 dni po nej bola Nelka mrzutá a stále na mne visela, tak to bolo dosť ťažké..Ale dnes už bola zase v pohode, konečne aj poriadne jedla, aj sa hrala..tak dúfam, že to už bude ok..

Inak teraz všade "zúri" chrípka a črevná chrípka..tak dúfam, že sa nám to vyhne
22. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

všem hooodně zdravíčka, no u nás je stále něco za bacily od ledna....ale naštěstí je Iv., už zdraví, doznívá jen rýma.
Zase nás zlobí zoubky, začaly Ivoškovi nějak hodně růst poslední dva měsíce, teď se mu klubou špičáky oba horní :confounded: to už bude mít 14zubů :confused: Dával si na první zub načas a teď se nestačím divit :sweat_smile:

selu, někdy top vyzkouším o víkendu, jinak placičky uspěli velice snědl 3ks. :wink: také jsme chtěli na bazén s Ivoškem, ale musím počkat až bude OK.Stýzká se mi po plavání, měli jsme chodit od ledna zas sice jinam, ale já to odřekla byli jsme stále nemocní, to by nemělo cenu, počkám si na jaro, jestli nějaké bude :astonished: dnes jsem potala traktor, jak tu projíždí cesty,,, navedla jsem ho k nám my jsme totiž v poli od hl. cesty a to je makačka, sice se jedná jen o 70m než se přebrodím sněhem na silnici,. ale stačí to, Airin říkám hyjéééééééééé, hyjéééé :dizzy_face: tak nám to protáhl, tak se jede královsky
23. únor 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak sme spat. Boli sme tyzden u mojej maminy (stihla som kadernicku aj kozmeticku, jupi) a vikendovali sme v Nizkych Tatrach. Pocasie bolo rozpravkove, pridam nejake fotky. Dufam, ze ste sa mali dobre. V Bratislave strasne nasnezilo, s kocikom sa von ani neda ist a navyse ma hlava boli ako blazon... :confounded:
23. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lifi, misa taky spapla tri ty placicky, jeste jsem ji to testicko nechala i na druhy den a vubec ji to nevadilo, ze to ma 2x po sobe :grinning:
s tim snehem mi ani nemlufte, cely den cekam, kdy konecne prestane snezit, abych se sanema vyrazila pro kasi a banany ale asi se nedockam :angry:

adeli, vitej z5, jsem rada, ze sis to uzila, tesim, tesim na fotecky :dizzy_face:
23. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co bych o nas napsala... jmenuji se Lucka je mi 20. jsem ze severni moravy z okoli bruntalu... jinak mirecek bude mit 13 mesicu mame 8 zoubku, uz chodime ale v noci spatne spime :frowning2: jinak ptejte se na cokoli
23. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci, tak konecne nekdo posilil moravackou bandu :grinning: ...jinak jsi ma jmenovkyne :slight_smile:
maly s vama spinka s v loznici? sand se to brzo upravi :wink:
23. únor 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,bydlime u rodicu myho takze spime v pokoji jeste s jeho sestrou.. takze musi malej spat semnou v posteli... ale do konce brezna by sme se meli uz konecne nastehovat do baracku... ale on se treba vzbudi jednou v noci ale stoji to za to nevim proc
23. únor 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to me mrzi, ale asi v tehle podminkach je to k tomu predurceno, drzim pesticky, at jste co nejdriv ve svem :wink: ja si to moc nedovedu predstavit s tchanovci a jeste navic dalsim sourozencem :sweat_smile: to musi byt masakr :unamused:
23. únor 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
caramelka, tak pěkné fotky jsem se na té první bála, aby Olivinka nedala zpátečku :grinning: ...Jinak i Winku jste měli sebou :wink: Já na tu naši býglici bych neměla nervy :frowning2:
23. únor 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky karamelko
23. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to uz luci s bydlenim vydrzime ale uz se moc tesim do svyho ale nez malej si zvykne ze budem jen my tri, protoze je zvyklej na hodne lidi u sebe ale to si zvykne.. a kolik je tobe? a co tvuj prcek? jak se jmenuje?
23. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lifi, istila som ju. A Winku bravame so sebou. V sobotu ju mal so sebou muz, isli skialpovat, stretli kamziky, tak ju nahanal. V nedelu sme si spravili rodinnu vychadzku. Je to s nou v lese tazke, ale je tam taka stastna, ze si neviem predstavit, ju nezobrat.
23. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelka - krasne fotky, asi vam pekne vyslo pocasie....a Lilinka s okulkami... :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj Lucka-sutek....dodatocne blahozelame Mireckovi k narodeninkam....ja som mala 29.1. termin, len Adamko sa poponahlal na svet skor...:slight_smile:))....Musis to mat tazke s byvanim, ale hlavne, ze mate super perspektivu, ze za chvilku budete sami...
23. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adeli, krasne fotecky, ta s temi brylkami je boziiiii :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
luci, je mi 27..za chvilku 28 :sweat_smile: a mala se jmenuje Michaela po tatinkovi :grinning:
23. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka, klikla som na link, co si sem dala. DAKUJEM! Super inspiracia, uz som mala pocit, ze Olivii varim stale to iste.

Som dnes uplne prekvapena, Olivia naobed spala 3 hodiny, co sa uz davno nestalo a poobedny spanok taha od 7-mej 2 a 3/4 hodiny. Myslela som, ze si pospinka tak pol hodku. Ze by to bolo tym pocasim? Nechcem vediet, co bude v noci...
23. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci pekny jmeno :wink: mirecek je taky po tatinkovi :slight_smile:
24. únor 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!

Holky, mě tak bolí osmička zubisko, že od toho celá hlava a prostě děs běs..už jsem si dala růžový prášeček (to je super, že když už nekojím, že aspoň si můžu papkat prášky) a už je to lepší..se nedivím Vendulce, že je mrzutá, když jí rostou zubiska..

Ahojky Sutek..Tak to bydlení vám teda nezávidím, ale asi jste si jakžtakž zvykli, co? Ale bydleníčko ve svém, to bude teprve to pravé :sunglasses: super..nevím, kdy my se toho dočkáme :rolling_eyes:
24. únor 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelka - super fotošky :dizzy_face:

Luci - píšeš, že Miška spapkala tři placičky, to ty brokolicovo-mrkvové nebo ty jablečné? Mimochodem, kdyby jsi sem ještě jednou hodila ty jablečné byla bych ti nesmírně vděčná!!! :sweat_smile: :wink:
24. únor 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky gabou... bydleni zvladame je to tam dobry ale uz se nemuzu dockat jak budu zarizovat a delat si tam vse uz po svem :slight_smile:
24. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

ako čítam, nie sme samé choré :unamused: Pekne otravná vie byť tá choroba, nikam ísť, len sa doma trápiť :angry: Tiež želám všetkým choručkým všetko dobré :wink:

caramelka, jééj, závidím odreagovanie sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: si si užila teda aj ty :slight_smile: a kráásne fotky :dizzy_face: :dizzy_face: a čo bolo v noci?? :grinning: :grinning:

gabou :confounded: :confounded: nezááávidííím, to je silná bolesť :confounded:
24. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek