• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

Ahojte..

Všetky detičky nech sa rýchlo uzdravia..

Adelka fotky sú super :wink: malá aká herečka :grinning:

Gabou, no nech je to čím skôr preč tá bolesť...a ty už nekojíš? Mi to nejako ušlo :confused:
24. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Inak ja som asi jediná čo sa raduje zo snehu...lebo sa vždy doobeda chodíme s Nelinkou sánkovať..jej sa to strašne páči a maminka pri tom "odtučňuje" a vetráme sa spolu..ja sa teda teším... :dizzy_face:
Len keby sa to hned poobede nezačalo topiť, nech je z toho aspoň trošku osoh.. :confounded:
24. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, tak na to se taky těším a moooc :sunglasses: my snad letos začneme stavit..teda, prý letos zvládneme jenom základy, ale já pořád ještě doufám, že i hrubou stavbu trošku :sweat_smile: chceme víceméně svépomocí, tak uvidíme, no..

Vy máte kde nové bydleníčko? A domeček nebo byt? Jestli dům, jak dlouho vám trvala stavba?? :sweat_smile:
24. únor 2009 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dakujeme za pochvalu, nemyslela som si, ze sa vam fotky budu tak pacit. Na Bocu chodime, odkedy sme sa s Jurkom dali dokopy, uz 8 rokov. Je tam krasne v lete, aj v zime.

jett :sunglasses: :grinning:
24. únor 2009 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
odfotila som pohlad, ktory sa nam dnes naskytol z detskej izby http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=2436271#navigator
24. únor 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
juj baby no kym som vas nasla... sme tu dlho neboli tak vsetkych moooc zddravime chceli sme poprosit ci by ste nam nemohli poslat nejake hlasiky, mooooc vam budeme povdacne
http://www.lovelababy.sk/profil/?user_id=4055&last_from=145
24. únor 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no neviem ci to este pojde ale ked tak www.lovelababy.sk :wink:
24. únor 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no asi rok nejak tak ale opravovali jsme to po jeho dedovi... bydlime v rymarove kousek od bruntalu tak tam mame baracek... a vy?
24. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pro gabinku: http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JQRRRMCQD&id_kategorie=JNLRIRN5 :wink:
a jinak snedla tri ty brokolicove, ty jablecne jsou maxi, z cele panvicky :grinning:

adeli, super vyhled mate z pokojiku :dizzy_face: to je snad do parku ne? :confused:

lindus no ahoooooooj, ze se taky ukazes :grinning:

jett i ostatnim chorouskum hodne zdravicka a sily a at bacily tahnou :wink:
24. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo holky a chtela jsem se zeptat, davate nekdo uz detickam kakao??? :confused: dnes mi psala spoluzacka, co ma 15ti mesicniho syna a pry mu ho dela denne...tak ja nevim jestli jo nebo ne nebo co :grinning: Vim jen, ze je to alergen, ale jestli to ma jeste i nejake jine negativum :confused:
24. únor 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Selu, pred nami je len nizka skolka, v lete ju ani nevidno, lebo ju zakryvaju listy stromov. A vcera ju schovaval sneh. Mam rada toto sidlisko, je zelene, hned pri dome mame parcik s preliezkami (teraz ich sice prerobili na uplne sialene a pre male deti nepouzitelne) a dalsi, kam chodia psickami so psikmi. Skoda, ze nas byt je tak zle rieseny, mame strasne malu kuchynu, navyse hned oproti vchodovym dveram.

Co sa kakaa tyka, este som ho Olivii nerobila a zatial sa ani nechystam. Vcera sme boli u koznej, Olivia ma suche bledocervene licka. Pytala sa na jedalnicek, ktory mame stale taky opatrny a povedala, ze aj broskyne su alergen, nech ich nedavam. Tak neviem... zasa nechcem malu drzat len na jablkach a bananoch :confounded: :confounded:
25. únor 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
luci ja uz kakao davam dlouho hlavne do krupice a nekdy kdyz mu delam mliko s rohlikem tak u tam nekdy dam kakao
25. únor 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
čaute :wink:

adelka, ale váážne, čo bolo v noci?? :confused: či Olívia spinkala som sa pýtala, keď taký neskorý poobedný spánok mala, na čo ty nemyslíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte baby. :slight_smile: Boli sme tyzden prec v Terchovej na dovolenke (kuk: http://www.facebook.com/album.php?aid=18085&id=1132462905&l=4fbb6), paradne bolo. Tesila som sa, ze krpec bude nadseny zo sankovania a on nic, vobec sa mu to nepacilo. :frowning2: Bud tam zuril alebo zaspal. Napriek tomu bolo dobre.

Skoda, ze nas tatino tam prechladol a my sme to od neho dostali, ale uz je nam obom lepsie.

Ja som este kakao nedavala, ani sa nechystam, lebo alergologicka ma podzrenie, ci sa u Miska neprejavuje atopicky ekzem, takze az neskor, nebudem riskovat.

Caramelka, to su krasne fotky!
25. únor 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jooj Deina, krásne fotky..my sme boli v terchovej vo Vrátnej dvakrát lyžovať..a taaaaaaak by som išla zase..
No super dovolenku ste mali :wink:
25. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dekuju holky za odezvu na kakao, ja ho dneska rano zkusila, ve strasne malem pomeru vuci mliku a stejne ji to nejelo, tak to aspon nemusim resit. Pak mi tu pred obedem prisla kamoska co jsme spolu lezely v porodnici s o den starsim Stepankem tak s Misou dovadeli, ze ta potom ve dvanact lehla a spala do pul treti. kamoska mi pro malou donesla takovy ten dzusik od hami, tak jsem ho velice dala male k obedu, ale natahovalo ji to stejne jako rano to kakao :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze zustaneme u nasi oblibene vody z kohoutku a bylinkoveho nebo ovocneho caje :grinning:

dani, moc pekne fotecky, u tech poslednich jsem se nachalamala :grinning:
25. únor 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: ahojky :slight_smile:

používáte některá prosím digi ušní teploměr???My ho nemáme, ale kamoška si ho vydražila na MMB a není u toho návod, pomooooc?

Jinak my už jsme od pondělí OK. Jen zase samy, taťka je na cvičení, ale v pátek dorazí, tak nám ty dny pomalu utíkají, musím 3x denně venčit, teče mi do bot, vše tu taje :angry: :angry: :angry: už ať je teploučko :slight_smile: Ivošek už konečně zaspal, jako by cítil, že potřebuji jít vyvenčit Airin, musím spěchat, ale hlavně si nezlomit nohu!!!!!!!!!!!!

Caramelka, vy Winku, ale pouštíte z vodítka, co? To my nemůžem, v tu ránu by byla pryč!
25. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!

Tak jsem si libovala, že Vendy nebyla nějak nemocná a už je to tady :astonished: dneska celý den mírně zvýšená teplota, tak čekám, co se z toho vyklube - buď špičáky nebo nemoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: MM je nachlazený, spíš nemocný, tak by se dalo očekávat i toto :confounded:
Dnes jsem totál vyšťavená - Vendy chtěla být pořád jen na rukách, plakala a fňukala pořád :pensive: je mi jí tak líto..ale mě bolí pořád ten zub, tak mazec..ještěže přišli naši a trošku se ji snažili rozveselit..ale moc se nedařilo teda, ale já jsem se mohla aspoň trošku najíst..přes den mi nebylo dovoleno :sweat_smile: Vendy mi dokonce spala 3x za den, ale vždy krátce po sobě, tak jsem zvědavá, jaká bude noc :fearful:
25. únor 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lifi, k tomu teplomeru, my ho taky nevlastnime ale jednou jsme ho meli pujceny od sousedky a pamatuju si, ze se na to nasadil takovy prezervativek :grinning: neco se zmacklo, pak se dal do ouska ono to piplo (asi jako pocatek mereni) a pak to do par vterin piplo znovu a bylo hotovo, jenze nasa opica, to nikdy nevydrzela, takze bylo stejne po mereni :unamused: verim, ze kdyz ma miminko horecky a maminka je zoufala a nechce ho furt trapit zadeckovym merenim, tak si ho poridi (vim ze stoji snad kolem litru :confused: ) ale my ho zatim neshledali nutnym, takze merime normal digitalem :wink:
Tak at vam to s Ivoskem rychle utika, kdyz jste slameni a at vam rychle sleze snih i s breckama :wink:
25. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Lifinko - ušní digi nemáme..nech kamarádka popátrá na netu třebas..taky se už těším na teploučko, nebo hlavně bez sněhu :confounded: Tvůj M je voják? Jsem ani nevěděla..

Deina - super fotošky :dizzy_face: Tam by mi sníh taky nevadil :wink:

Luci - dík za receptík opět :sunglasses:
25. únor 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
selu i přes to díky, vyřídím :wink: jo na MMb ho vydražila za 400kč myslím :wink:

gabou jo je voják :frowning2: a bude se rozhodovat na další rok do Afgánistánu, se po..ru :angry:
25. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ještě nevíte některá...
švagrovka je opět těhotná super!!!Víte psala jsem vám o ní, jaké měla trápení, že jí v 6m těhu, řekli, že musí porodit, že jí chlapeček není vpořádku???Tak otěhotněla je ve 4tt, ale co v prosinci jí neprodloužili smlouvu po 2 letech v práci, byla na dobu urč.a na pracáku jí nijak nepřespějí, normálně teď bere z úř. práce Kč, a po 5 měsících bude bez koruny???chápete to? neznáte někoho v okolí, kdo by to tak měl???Nedá se v tom něco udělat? to přeci není možné, že jí nechají být, že prý žije s bud. otcem ať jí živý
25. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lifi, svagrovky je mi lito :unamused: ale asi te nepotesim, kdyz ti reknu, do jake situace se ted dostal muj bracha, zije s rodicema v baracku, ma svoje auto a nasi druhe, od srpna byl na pracaku, ktery mu ted v unoru skoncil, sel si zazadat o social a priznali mu 1700 na mesic, vubec je nezajima, ze plati 7000 za auto, ktere si vzal na uver, ja vim, je to jeho problem, oni pouze rekli, zijete s rodicema, mate v domacnosti dve auta, domluvte si v bance splatkovy kalendar...proste uzasne...navic ted ta krize takze na jedno pracovni misto i 40-50 uchazecu, no drzim mu pesti a tve svagrove taky :pensive:
25. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
selu?????????????????????,to je síla chudák brácha,no ani psát se mi nechce co bych napsala...porušila bych pravidla MK..., jaký jsme stát v tomhle, co? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Lifi, u nás v SR je niečo také,že "dávka v hmotnej núdzi".. a to je pre takých ako je tvoja švagriná..
Tak skúste zistiť, či niečo podobné nie je aj u Vás..
A nech im to tentokrát vyjde a narodí sa im krásne zdravé bábätko..

My ideme zajtra na kontrolu zo srdiečkom, tak na nás myslite :pensive:
25. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
zabka díky řeknu jí to :wink:

a jakto Má Nelinka nějaký problém, možná jsem to zapomněla.... :frowning2:
25. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
eli, myslime na vas, urcite bude beruska v poradku :wink:

lifi, no proste no coment ohledne toho kde zijeme, mm uz chtel nekolikrat emigrovat :angry: :grinning:
25. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky napsala jsem na MINISTERSTVO :grinning: :grinning: :grinning: práce a soc. věcí a budu trnout co napíší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
selu :grinning: a kam se vydáme jedem také :sweat_smile:
25. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
navrhovala bych lifi treba anglii :grinning: tam uz to mam zkoukle, dva roky jsem tam zila :grinning:
25. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek