• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

Selu, ja som zas strasny strachopud a mozno aj opatrnejsia ako by som mohla byt :zipper_mouth: :sweat_smile:
4. bře 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja som si na tuto rybu robila chutky, ze spravim krpcovi, kedze nema kosti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sa mi tu teraz rehoce, bavka sa s jednym kruzkom - bavi ho donekonecna s nim buchat a buchat a krutit ho...

Boli sme vcera v rizikovej poradni a parada, doktorka bola z neho uplne nadsena, vraj je velmi bystry a sikovny a mame sa ukazat az o rok. :dizzy_face: :dizzy_face: Akurat som mala take stavy, ze stagnuje a zase nic nove nerobi a ona ho uplne vychvalila, taaak som sa tesila. A najviac ma potesilo, ked mu do spravy napisala, ze "tonus primerany" - mame po hypotonii, tak som velmi rada.

Gabou, krasne fotky zo svadby, vidim, ze aj malej sa pacilo. :dizzy_face:
5. bře 2009 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dejna - to jsou super zprávičky :dizzy_face: jsem ráda za tebe :wink:

Leni, Caramelka - tak teď jste mě zvyklaly :fearful: a pstruha jste udělaly jak??
5. bře 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pstruha jsem jeste nedelala gabi a myslim si, ze kdyz toho pangease delam cca jednou mesicne a misa ho sni asi tak ctvrtku z cele filety, ze neni duvod vysilovat, nereknu, kdyby to bylo jedine, co by mi chtela jist...ale kazdeho vec a nazor jako obvykle a jako u vseho :wink:
jinak my byli s malou rano u dr pac zase mela 38,5 a kasle vlhkym kaslem a spustila se i ryma, tak nas chtela pro jistotu videt, doporucila mi nedavat mliko a mlecne vyrobky, jinak jsme dostali jen mucosolvan a pry ma mala byt v klidu, se ji to lehce rekne,mit takoveho draka doma to neni jen tak :grinning: :rolling_eyes: :grinning:
5. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já si taky myslím, že to malé množství, co by Vendy snědla, by bylo v pohodě :sunglasses:

Luci - tak to mě mrzí, že stále teplotkujete :pensive: a celkem vysokou teplotu máte :astonished: a taky máme dračici, co nedokáže být chvilku v klidu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gabi a prej ze jsou holcicky klidne a hodne :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak k tem teplotkam, asi to neni az takova hruza, pac jsem mudre rekla, ze jsem ji vcera 3x dala nurofen, kdyz mela furt 38,5 a ona mi rikala, ze ji ho mam dat az nad 39, ze se pry ted prislo zase nad to, ze to tu imunitu jeste vic rozbourava ci co, ale ze kdyby mela vecer tak ji ho mam dat i pri 38,5...asi je fakt, ze neni treba hned do deticek valit horem dolem leky, no ale mit 40 tak to asi nepreziju :frowning2:
5. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte co sa týka rýb, ja ich lubim, ale malemu ich nedavam,lebo nejako mu to nechuti, otec je tiez rybar a kazdý rok chodi do norska, cize mame ryby od vymyslu sveta ale aj tak nikomu v nasej rodine nechutia len mne a jemu :confounded: . ozaj, spominala som ze terz cez vikend sa chystame na ten veltrh rodiny a deti alebo neviem ako sa to presne vola, boli ste tam uz niekto? ideme tam aj s malým tak ze ci to je vhodne , je tam sice napisane ze je dobre prist aj s detmi ale aj tak sa radsej pýtam
5. bře 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - no jo, tak to u nás fakt nehrozí :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale jsem ráda, aspoň je pořád co dělat a nikdy nemáme stereotyp :wink: např. včera měla super zábavu - nosila boty z botníku do obyváku na stůl a na zem a pak brala oblečení a strkala ho do toho botníku :grinning: no ohromná sranda :grinning: :grinning: Jo a ještě chtěla jednou hodit klíčky do záchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

A dračice tu měla včera sestřenku z Anglie - má 8měsíců, tak se ještě hezky válela po zemi jenom..no a Vendy pořád kolem ní létala, překračovala jí atd. :sweat_smile: :grinning:

Jo a tu teplotu - já dávám nurofen už od 38..si nedovedu představit dávat jí to až při 39 :fearful: :fearful:
5. bře 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miska - já taky miluju ryby :wink: a na veletrhu si to užijte :sunglasses: já bych šla hned
5. bře 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky :slight_smile:

gabou, krásne fotky, vendulka je parádnica :dizzy_face: :dizzy_face: inak skoré uzdravenie, aj Miške od Selu :pensive:

no moja Sandrika miluje ryby :dizzy_face: čo som uplne rada, lebo je to zdravééé

miška a kde je ten veľtrh? :confused:
5. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jett - tak dej tipy na nějaké ty rybí jídelka, ju? :wink:

už jsem si myslela, jak jsem v pohodě, ale takový kašel a bolest hlavy mě přepadl, že hrůza děs.. :pensive: :pensive:
5. bře 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska kde je ten veľtrh a kedy presne?
5. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miska na ten veltrh ideme aj my asi v sobotu a jasne, ze je normalne ze tam pojdes aj s malym, mi chodime s Vikinkou vsaaade. :grinning:

Jett je to v BA v Inchebe do nedele.

A dracicu neposednu mame aj my doma pri teplote 38 bola uplne v pohodke nic sa nejavilo na teplotu hrala sa akoby nic, len sa mi zdala tepla, tak som ju pre istotu zmerala a tot ho :astonished: , ale pri 39 uz bola ko :pensive:

Inak uz 2 dni su teploty prec a ona je stale oplakana furt by hajala, teraz uz zas spi...no nechapem.... a Luci preco sa tie mliecne vyrobky neodporucaju to by ma zaujimalo :astonished:
5. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je vsetko o tom veltrhu

http://www.dietaarodina.sk/
5. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - ty mléčné výrobky se nedoporučují při rýmě a kašli tuším..nebo spíš při tom kašli asi..ale já dávám Vendy jogurt i kaši i mléko, protože zase nechci, aby měla málo vápníku a tak..ona když toho na oběd moc nepojí, tak aby jedla aspoň něco :sweat_smile: :pensive:
5. bře 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je fajn, že už máte teploty pryč :wink: a to víš..je vysílená asi..

holky, sestřenka je s malou v nemocnici (v dubnu jí budou dva roky) :pensive: prý epilepsie asi :pensive: :pensive: jsem z toho dost hotová :pensive: a teď ještě v televizi byl pořad Diagnóza o epilepsii :cry: :cry: je to tak hrozné :frowning2:
5. bře 2009 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gabi chvilkama jsem na to koukala :frowning2:

jinak misa presne jak pise lenca, taky i pri 38,5 porad lozi, hlavne po mne :rolling_eyes: :sweat_smile: ale je jako male kaminka ale je unavenejsi, zase spinka 2x denne, prave jsem ji znovu ulozila, je takova unavenejsi, to je fakt

leni, pry to zahlenuje to mliko atd a pry jsou z toho strevni potize pri teplotach, tak jeste neco od briska, to by schazelo :unamused:
5. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně když měla Vendy min. týden tu jednodenní teplotu, tak spala 3xdenně a většinu z toho na mě :sweat_smile: a to neměla ani 38..ale nechtěla si vůbec hrát, jenom se po mně plazila a nechtěla vůbec chodit ani být na zemi :pensive:
5. bře 2009 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi my sme pri tych teplotkach spali aj 5krat, no nechapacky, ale v noci to spala aj spava celu, .. a teraz si ponechala 3 spanky a to som sa tesila, ze postupne prejdeme na jeden, no neva mame cas...

To som nevedela o tych mliecnych hmm nasa dr. mi nic nepovedala :unamused: , ale hadam jej to neublizi a aj kojenie ma vecer mliecne hm.
5. bře 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni, asi pokud ji nedas trijogurty denne a flasku kakaa z obchodoveho mlika, tak je to v poho :wink: :grinning:
6. bře 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUci :grinning: to neee mame jeden olovrantovy jogurtik, vecer kasu a potom to zakojime :grinning: tot vsjo.... Inak co ste poriesili s tym kakaom? Davate ho? Ja sa asi nechystam vdaka mne, lebo ja mlieko ciste nemozem ani citit, iba kakao a preto malej nedam ani kakao radsej, lebo sa bojim, ze bude chciet uz len kakao ako ja :grinning: ja som taky kakaovy zavyslak denne 3 salky a bez neho nezaspim :grinning: :grinning: no hruzovica....
6. bře 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...

tak že dievčatá sú kľudnejšie... :grinning: ja si myslím, že je to práve naopak..aj všetky maminky čo majú doma chlapca a dievča potvrdzujú, že s chalanmi to bolo oveľa jednoduchšie...tak neviem :sunglasses:

My sme mali teraz veselo :unamused: ale včera som pochopila prečo, malej narástli dve stoličky naraz, tak bola trošku nervoško...a zase zle spí..tak dúfam, že to bolo kvôli tým zubiskám..

Aj u vás tak prší? Zase budeme vnútri zavreté, ja chcem ísť vooooooon :zipper_mouth:
6. bře 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eli prsi a navic mame teplotky a dokina nam zakazala chodit ven :frowning2:

leni, ja byla takovy zavislak po porodu, denne tri kakaa teda ja pila to colacao ci jak se to jmenuje :grinning: no a misi jsem to kakajko zkusila, sice jsem dala jen jednu lzicenku na cely hrnek, pricichla, odstrcila rukou hrnek a tim jsem skoncila :grinning:
6. bře 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo eli a ktere stolicky vam rostou, ja mam u nas podezreni na dolni pravou a horni levou, je to mozne??? :confused:
6. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka,
ja som stále čakala očné zuby, lebo je vidieť, že sa jej tlačia..a zrazu sa raz doma rehotala a ja vidím, že má prerezané hore obidve tie vedľa očných zubov..
A podľa mňa môžu ísť hocijako tie zúbky..a podľa knižiek by mali prvé vyrásť všetky 4 stoličky a až po nich očáky..ale to je indi vindi myslím :wink:
6. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTEEE :slight_smile:

gabou, no malá veľmi ľúbi filé vyprážané, to jej dám dolu tie prézle, aby mala samotnú rybičku a to pekne spapká a ešte zvyknem na masle robiť v trúbe rybičky, tie tiež veľmi ľúbi... no a ľúbi aj kyselé z pohára :grinning: :grinning: ale tak moja aj uhorky a kapustu šrotíkuje do seba o sto šesť :grinning: :grinning:

Leni dííík, no do BA by moja cez deň cestu veru nezvládla :rolling_eyes:

Eli, ja to riešim tak, že dám malej gumáky a ideme von aj tak. dokonca, v mláčkach mi vydrží dlhšie ako keď neprší :grinning: :grinning:

gabou, to je hrozné s tou epilepsiou :pensive: :pensive: :pensive:
6. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute!!!
My vsetko po starom!!!
My ideme zajtra do tej Incheby :dizzy_face:
V mojom okoli je to tiez tak,ze dievcata su tie bujacky :grinning:
Gabou :pensive: ,drzime palce!!!
Simi mi posledne dni spi cez den 3 hodky,tak sa vytesujem :sweat_smile:
V noci by to mohlo byt aj lepsie :unamused:
Eli,nam isli vsetky 4 stolicky naraz,som myslela,ze..... :angry:
6. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

Gabi: Vendulka je krasnucka na fotoskax :wink:
joj, snad sa to tvojej sesternici (malinkej) zlepsi a bude v poriadku... je to strasne :pensive:

vsetkym chorusikom prajem skore uzdravenie!!!

my v podstate robime z ryb len sladkovodne, najma pstruhov a teraz mame este od vianoc v mrazaku kapra, tak ho asi spravim...

na veltrh sa nexystame, ja moc nemusim take masovky, ide ma z toho porazit, ale verim, ze tam snad budu mat dobre veci :wink:

my spime v celku fajn, ale cez den sa maly zmenil na certa... ja uz niekedy nexapem, co vymysla za somariny :confused: :grinning: a tiez je taky vacsi nervosko, doteraz taky vobec nebol... co uz, postupne sa menime :sunglasses:
6. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojte,
jett my presne ako vy ked zbadame kapustu, oharky a cokolvek kyslele, salie za tym a musi to mat fujjj.....

No Vikinka zacala chrchlat :angry:
6. bře 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja nestiham menit gryndaky, vcera jsem ji 3x prevlikala, pac mela promacene tricka od toho jak slinta, tecou ji uplne potoky, dneska jsem zahajila gryndakovou strategii a menim ji je stnad co pul hodky/hodku :rolling_eyes: vypada chudinka hrozne, tece ji z nosu a jeste z pusy :sweat_smile: :pensive: ...osobne si myslim, ze je mozna nachlazena + ty teploty vice od tech zubu, nez ze by nekde vylozene chytila chripku

leni at je Vikinka brzo ok :wink:

eli, ty ocne zuby jsou spicaky? trojky? pac to jsem myslim taky nekde slysela, ze ty rostou naposled, nechapu jak to ten organismus dokaze zaridit, ze vi, ze tam ma na ne nechat misto :grinning: :confused: :grinning:
6. bře 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek