• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

autor
leni, ja myslela, ze je prevenar na trikrat :confused: ale mozna je, kdyz ockujeme az ted pozdejc ne?
a dekuju za pochvalu fotecek :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ako pridam maleho do albumu>dik
21. bře 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishka, prihlasovacie meno a heslo su rovnake - januarovky08
21. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
caramelka dakujem :wink:
21. bře 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
adeli, no hej, je to nepovinne a ockuje sa to teraz v 15stom mesiaci spolu z povinným očkovaním. príplatok je okolo 2700sk :wink:
21. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej selu, krásne fotečky :dizzy_face:
21. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozerala som ten spoločný album, ale nám tie deťúrence podrástli! :astonished: a aké sú kráááásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takí malí čertíci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUci je na 3 krat, som to blbo napisala, mali sme tri davky a teraz ideme na to ockovanie ruzienka......a neviem co vsetko tam je uz nie prevenar. :wink:
21. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni, chaaaaaapu :wink:
22. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
máme prvú stoličku :slight_smile: - tak to bol asi, snáď, dúfam :grinning: dôvod skorého vstávania posledné dni - o 5,30!!!! a odvtedy plná energie až do večera, s výnimkou hodinového obedného spánku.
Včera to bola celkom sranda. Som nechala Natašku vetrať riťulu, čupla si a vycikala sa na zem, a kým som ku nej pribehla, tak už v tom kľačala a rozprskávala to dlaňami na všetky strany :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a močila v tom bodinko a triko, no a tá detská radosť pri tom :grinning: :slight_smile: . Tak šup ho do sprchy, tam si ukoristila môj košík s natáčkami a ja, naivka, že veď hrajkaj sa. Lenže dračica ho celou silou vyrazila do luftu, takže natáčky lietali na všetky strany po chodbe a aj do tej ciky na zemi :grinning: :grinning: .

Lucka, pozerala som fotky, čo si poslala, krásne :dizzy_face:. A hojdačka je bohová.
22. bře 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, a ešte niečo mixujete z detskej stravy?
Som dostala naspäť z nay peniaze za ten bosh- ponorný mixér, so sekacou nádobou, čo som si kúpila v lete na prvé príkrmy. Tak som si včera kúpila taký phillips, so všelijakými nástavcami a tak, vytešujem sa z neho, ale pre malú nemám čo mixovať :confused: :sweat_smile: - ešte nie sú jabĺčka a také veci, z ktorých chcem robiť výživky.
Tak som ráno v ňom aspoň strúhala jabĺčka a na nátierku a tak, ale chcem tak vo veľkom niečo, máte nejaké tipy?
22. bře 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

sisi, nemixujem dlho nič :slight_smile: Teda až včera, šupla som do mixéra rezeň :sweat_smile: lepšie sa malej jedol :sweat_smile:
22. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sisi ja zrovna vcera delala male bramborovo kedlubnovou kasi a tu tim tycovym mixuju, ale jinak uz taky nic :sweat_smile:

a jak si psala o tom curani na zem, tak nam se neco podobneho stalo v patek rano, ale bylo to do nocniku, akorat tam bylo i nakakano :sweat_smile: :angry: :grinning: ale mala z nej slezla a vylila to na zem, ale co, sla do sprchy i s pyzamkovym overalkem, presne jako nataska :grinning:
22. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!!!
Ani my uz poriadne dlho nemixujeme,teraz mi ale Simi nechce skoro nic jest :angry:
Obed nehrozi,ranajky ako tak a vecera tiez nula bodov :unamused:
Cely den papa len take blbosti.......sem tam chlieb,babovku,banan,ale to len po troskach :unamused:
Stale by pila iba mlieko,neviem co je to snou :confounded: ,ale aspon to mlieko,to ju zasyti :wink:
My ideme od zajtra kompletne prerabat chodbu a malovat obyvku,tak Simi bude cely tyzden u mojej maminy :wink:
Dufam,ze to zvladneme obe strany v pohode :dizzy_face:
Peknu nedelu... :dizzy_face:
22. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka, bramborovo-kedlubnová - to je zemiakovo-kalerábová? to je dobrý nápad.
to sú aké potvory, tie naše holky :grinning: :grinning:. Nočník musíte prišróbovať k zemi :grinning: :grinning:. Naša Natka keď neurobí nič do nočníka, tak ho zdvihne k tvári, pozerá tam a strašne dôležito hovorí "neni" :grinning: :grinning:. A keď niečo produkuje, väčšinou ju pritom pridržiavam, tak tam rada pridáva veci, čo drží v ručičke - minule mi takto hodila k svojmu výtvoru moje puzdro na šošovky :sweat_smile:.

Livika, možno kvôli zúbkom? Ja práve preto, aby mi zjedla všetko, nedávam nič také, že "popri". Ale ľahko sa mi radí, keď s jedením žiaden problém nemáme. Tak nech sa ti zase skoro rozpapká prajem.

Uff, to maľovanie - brrrrrrr. Nás aktuálne čakajú zárubne + dokončiť 2 steny v kuchyni, potom spálňa a potom nám prídu montovať balkón, muž dorobí elektriku.... potom skrine, to zas bude bordelu okolo toho :angry: :rolling_eyes:. Strašne pomaly sa posúvame, asi je to najlepšie tak naraz všetko bum bác a je to, ale neviem si to tak predstaviť, žiť tu a všetky miestnosti rozbombardované.
22. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja neviem co to teraz ma,ona mi papala krasne :unamused:
SSissi,aj mam z toho hrozu,ale uz je to fakt potrebne,tak co uz :wink:
22. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
livi, kliiiiiidecek, misa mela tohle obdobi presne pred 14ti dny
presne jedla jako ty popisujes, ale fakt do puntiku, vyklubaly se dve stolicky a dneska uz zase zvali na snidani cely chlebik nebo rohlik, obed taky jen se zaprasi a odpoledne i vecer taky bez problemu, takze vydrz, ono to urcite prejde :wink:

sisi, co ja vim, co je kalerab :grinning: :grinning: :grinning: a s tim nocnikem, normalne se tady sulam smichy pod stolem, pac ta nase opica to taky tak robi, jak s tim "neni" tak s tim hazenim kostek, knizecek, proste cehokoliv :angry: :grinning:
22. bře 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Selu,dik!!!
Ale som z toho taka nesvoja,stale mam pocit ze musi byt hladna :confused:
22. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja len na skok, ssissi kedlubna je tekvica :grinning:
22. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
22. bře 2009 ve 21:44 • gogos
Ahojte,
Ssissi, Lucka :grinning: :grinning: :grinning: ...ake male milucke potvorky mate :grinning: :grinning: :grinning: ...som sa schuti zasmiala....Adamko nehadze veci do nocnika, on si ich schovava do puncosiek ked na nom sedi :grinning: :grinning: ... minule som ho obliekla a az potom som zistila, ze mu tam nieco zavadzia - a to kocka :grinning: :grinning: :grinning:

Ssissi - ja mixujem este stale masko - kedze Adamkovi lezie este len 5zub, takze ma problem ho pozut....ostatne ale papa uz v pohode /zemiaky, ryza, polievky/ - teda bez mixovania.

Livika - drzim palce, nech tu prerabku zvladnete v pohode a hlavne Simonka, ale myslim, ze viac budes vystresovana ty ako mala.

Adamko sa vcera pustil uz riadne chodit.....tak ho volame, ze "baletka", lebo ma taky baletacky styl chodze... :grinning: :grinning: , ak budem mat cas, hodim video.
22. bře 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mozme sa k vam pridat? my sme uzreli svetlo sveta 7.1.2008 :slight_smile:
23. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lara, vitej :dizzy_face:

simus, jeste s tema puncoskama si mi pripomnela jednu epizodu, v patek jsem delala poradek ve formickych, chci delat na velikonoce pernicky a Misa se mi samozrejme nabidla, ze mi pomuze probrat tu obrovskou krabici se vsim moznam na peceni, to bylo asi tak ve dve odpoledne no a o pul ctvrte prijde manza z prace, vezme si ji na ruce a rika, jeeeeeeeee co to tu mas, a ona si jednu tu formicku taky nejakym zpusoben dostala do puncosek :grinning: ale vubec ji to nevadilo :grinning: jo a jeste jednou jsem ji prebalovala a v plince deseti koruna :grinning: mame doma oslicka tres se :grinning: zase kramovala v pokladnicce kam hazeme 10ti a 20ti koruny na dovcu :grinning: ja se z ni fakt jednou picnu :grinning:

jinak krasne ranko, u nas sedo a prsi :angry: :unamused: :rolling_eyes:
23. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
dnešná noc hrôza - každých 30 minút hore s krikom, kľudná bola, len ak som stála pri nej a hladkala chrbátik. Som musela zapriahnuť aj manžela. Pripisujem to tým stoličkám, asi to nie je ľahké, keď im idú von.
Lucka, tak to je sranda, ako sa tie naše opice podobajú :sweat_smile:.
A doplietla som čiapočku - aj tretí pokus je malý :sweat_smile: - tentoraz šírka OK (nerobila som vrkôčiky), ale výška neprekryje ušká, takže štvorka to istí :sweat_smile: .
Gratulujeme Adamkovi - baletke k chodeniu :dizzy_face:. Si schováva veci do punčošiek asi na horšie časy :grinning:.
Našej malej musím, ak papá sušené ovocie, robiť normálka prehliadku ústnej dutiny keď doje :grinning:, lebo si v tých líčkach vždy niečo schová a potom postupne vyťahuje a papá to. Ale ako sa pajedí pritom, ak jej robím kontrolu, nájdem a chcem to zobrať, škrečok jeden malý :sweat_smile:.

Aj tu je tak sivo, nijako a ešte aj blbý vietor do toho.
23. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A som volala ráno svojmu dr. kvôli výsledkom cytológie, ach jo.
Baby, mali ste niekedy po cytológii ďalšiu cytológiu? Akože zopakovanie.
Musím ísť o 3 mesiace znova. Keď som sa dr. spýtala, že nech mi povie bližšie, tak výsledky najskôr pripísal pôrodu, ale potom si uvedomil, že to už je 14 mesiacov, tak povedal, že to je nedobré :unamused: :frowning2:.
Tak trochu ma to vykoľajilo, aj keď ukľudňuje ma, že tak zlé to snáď nebude, ak to chce zopakovať o 3 mesiace a nikam ma neposiela a tak.
23. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
selu dakujem :slight_smile: konecne som sa sem dostala, nemohla som znovu najst tuto temu :wink:
23. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A lara, vitaj :slight_smile:
23. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ssissi, mne kedysi lekar povedal, ze nemusim volat kvoli vysledkom cytologie, ze ak by mi nieco bolo, oni sa urcite ozvu. no a ozvali sa, ale ked urobili kontrolny ster, tak to bolo v poriadku. :slight_smile: :dizzy_face: udajne sa to stava. mozno to bude aj tvoj pripad :slight_smile: drzim paste :dizzy_face:
23. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem ssissi :sunglasses:
23. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem l.lara, presne v toto verím, lebo inak by ma asi zožrala nervozita z toho trojmesačného čakania.

Ozaj, pridáš do pasu aj nejaké infošky?
23. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek