• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

Sisi: inak mi tiez vcera volali, ze mam prist na opakovanie cytologie :confounded:
25. bře 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Marija: xcela som, ze sikulka :sweat_smile:
25. bře 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
25. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
soni, kristofko jaky rozkosnya upirek :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
snad bude cyto OK a jen blbe udelana, ja to taky tak mela, ale taky jsem stresovala :sweat_smile: myslim na tebe :dizzy_face:
25. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Soni, krásny upírik :slight_smile:. Krásne mu tie zúbky rastú :grinning:
A inak, úplne žeriem túto letnú fotku
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=1597531&vReferer=
A cyto. prečo? Nedala sa vyhodnotiť vzorka, alebo abnormálny výsledok? Dúfam, že len to prvé, a ak to druhé, tak, že druhý pokus všetko zlé vyvráti.
Ideš na druhú cyto a to ostatné o tri mesiace tiež? Mne povedali, že musím o 3, ale neviem, či o 3 od poslednej cyto., alebo od telefonátu :sweat_smile:, som sa zabudla spýtať
25. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby držím palce na cytologiu..nech je to druhýkrát min. o známku lepšie.. :pensive:

Soni, Krištofko je nádherný upírik.. :wink:

Naša Nelka je tiež dosť brbloš, opakuje po nás, alebo aj ked v rozhovore začuje nejaké slovo..a vie povedať ako sa volá a ako sa volá tatino a pod..a zvieratá všetky rad radom, ona miluje tie zvieratkovské knižky, listuje si ich a rozpráva si zvieratká..

Zajtra u nás nebude celý deň elektrika..tak to bude zaujímavé..neviem si to ani predstaviť..celý deň v tichu a ani zohriať jesť nebudem mať ako..dúfam, že bude aspoň normálne počasie a nebudeme trčať vnútri :unamused:
25. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
lifinka, my sa snazime naucit malinku hopa, ale zatial sa nedari. sa tu smejem, ked si predstavujem Ivoska ako si prelozil tu nozicku :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: juuj, to by bola fotka za milion, skoda ze si nemala ten fotak :rolling_eyes:

sisi, my mame najradsej varila mysicka, tapi tapi tapusky.. a piesen z plaveckych jasliciek - "Plava kacka po jazere, v potoku si saty perie, rybky sem a rybky tam, ja vas vsetky pochytam. prisiel kacer tapi tapi, do zobacka rybku lapi, rybky sem a rybky tam, ja vas vsetky pochytam." na rybky sem sa dava pusa na jedno licko a rybky tam na druhe :dizzy_face: alebo ide vlacik sisisi, odvezie nas k marisi, od marisi k etele, cez dva velke tunele..ked ide spinkat, tak jej spievam ( posledne 2 tyzdne mam pauzu, lebo nemam v poriadku hlas) z Medusky od Cepcekovej: "Sadlo slnko za hory, do mamkinej komory, podme domov chrobaciky, pojdeme uz spat." dalej si to nepamatam, nezohnala som to ani v knihkupectve, ani na internete. nepamata si to niekto?:( takze dalej spievam len nanana alebo hmmmkam :grinning:

soni, my mame presne take upirske zubky, ako vy: :grinning: ako keby som pozrela do pusinky malej :grinning:
26. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

baby diki, dufam, ze opakovana cyto bude lepsia :wink:

Sisi: kukala som fotky Natasky je ozaj krasnucka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no a cyto mi opakuju, lebo sa zhorsila oproti minulemu roku... mam teraz 2/3 ci ako to je...
inak nejake namety su aj tu
http://www.znakovanie.sk/index.files/hry.htm
nas ma aj tak najradsej skace zaba po blate... :sunglasses:

Eli: Nelka je teda riadna sikulka, ked tak pekne rozprava!!! :dizzy_face:

lara: fakt??? som myslela, ze sme jedini upiri :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pridas aj nejake foto???
26. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

tak jsem ráda, že dnes Ivošek už nemá teploty, snad to tělíčko tu vakcínu už vstřebalo, uvidíme...
večer mě čeká aerobik, uf,a le teším se moc.

všem co mají nějaké vyšetření ať je vše OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Este k cytologii kocky. Vsetky co idete na opakovanie drzim silno palce. Ja som sa v den, ked som isla lekarovi oznamit, ze som tehotna :D dozvedela, ze mi vysli zle cytologicke vysetrenia, mala som 3b. Samozrejme mi povedal, ze teraz s tym uz nic nenarobime, musime pockat kym babo porodim, ale budem sledovana. Po porode mi naberal opat na cyto, ale kedze som kojila, nie su vysledky vzdy presne. Vyslo mi 2/3. Po pol roku mi to nabral opat, ze pre pokoj jeho duse a aby videl ci sa to zlepsuje alebo zhorsuje. Vysledok bol 2. Povedal, ze je to velmi dobry vysledok. Asi v porovnani s 3b to aj je velmi dobry vysledok ;) ked prestanem kojit, coz je dnes :D mam sa prist opat ukazat a opat mi vezme cyto. No aj ja som zvedava, ze co a ako.
26. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Soni maly je uuuuzasny :D som sa tak smiala na tom malom upirikovi :D

Sisi Nataska je kraaaasnunka ;) a aj vsetky ostatne babatka ;) teraz kukam po albumoch, ze co ste ktora nove pridali ;)
26. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ajojte babulky, želám vám nech máte tie výsledky dobré!všetky do jednej!

soni, malý je bohovský :grinning: :grinning:

Eli u vás je to tiež ukecané :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: závidím vám to :sweat_smile: moja vie zopakovať akurát tak zakašľanie :rolling_eyes: , skríknutie :zipper_mouth:, silenie sa - to je divný zvuk :grinning:akoby kakala :grinning: :grinning: a všetko je ta-taaaaa :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
U nas sa hovori iba hava (prve slovo) a mama. Hovorila ham a mnam, ale uz dlho som ju nepocula povedat tieto slova. Ani nenapodobnuje zvieratka, knizku prelistujeme, ale to je vsetko. Stale vylieza a zlieza z vysokej stolicky, kresiel, a vari a zapina telku. A snazi sa stavat. To su jej aktivity :unamused: Samozrejme, citame knizky, hovorime si basnicky, spievame si, hlavne ludovky a Canakyho s Podhradskou, tancujeme. Neviem, ako ju viac stimulovat. :pensive:
Mam pocit, ze ju to nebav ani ukazovanie, klasickeho Ako budes velka, Ako sa mas, Varila mysicka, ci brm-brm a pa-pa, hoci to spravi. je srandovna, ked krici na Winku a robi no-no :dizzy_face:

Soni, drzim palce na tu cyto, nech je lepsia!

Sisi, na ukazovanie sa podla mna hodi aj "Padla hruska zelena, rozbila si kolena. Teraz place na zemi, dobre lieky dajte mi. Ty si hruska nezbednik, nepomoze ti uz nik. Ved si dobre vedela, ze si este nezrela."

A aj pesnicka "Cizicek, cizicek, vtacik malicky, povedz mi cizicek, ako ......" moja oblubena este zo skolky
http://www.vrana.sk/vrana/tmp/892008193645.pdf?PHPSESSID=c29519591a81c9d66ff8ccf38ce63029
26. bře 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Soni, perfektna fotka :grinning: :dizzy_face:
26. bře 2009 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
adeli, u nas je to taky jako u vas, ze knizky prolistujeme, ale zatim ji to moc nezajima, nebo spis vubec :grinning: ze zviratek umi kravicku buuuu a prasatko, ale spis je znakujeme a jinak stejne jako livinka, vsude lozit to by ji bavilo, zapinat a vypinat dvd, tv, video, radio a vubec vsechny pristroje, mobily, prenosne linky atd, jo sporak, tam furt casuje ten pipak a nase budiky v loznici :grinning: jinak ji bavi spis byt na houpacce, na konovi nebo na mne :grinning: ale sem tam povi mamiiiiiiii, tatiiiiiiiii, ciciiiiiiiii, ham, baf, mame, pryc, tac jako pocita... a vubec opakuje co prave slysi,; ale netrapi me ze ani nechodi sama ani nijak obzvlast nepovida, spis jen pisti a zuriiiiiiiiiii :grinning: :rolling_eyes: :grinning:
26. bře 2009 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

dnes fuj blé upršaný deň, ale aspoň že naša kočka mala dobrú náladu :slight_smile:.

Čo sa týka knižiek, tak tiež ju vôbec nezaujímajú, tak snáď je to vekom, lebo ja s mužom sme celkom knihomoľovia :sweat_smile: . Knižku zobere a utekáááá, alebo trhať a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: , aj dve leporelka už má celkom dotrhané :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Skôr ju baví všetko, kde je nejaký pohyb, všetky také pohybové veci, a potom, ako píše Lucka - všetky možné mobily, kalkulačky, rúra, vypínanie PC.... za tým sa až trasie, doslova :grinning: .

Za tie riekanky, baby, ďakujem, l.lara, pláva kačka po jazere, to som už aj zabudla z detstva, tá je super. Soni, pokukám ten link, čo si hodila. Adelka, padla hruška zelená, jejda, to je tiež srdcovka z detstva, baby vďaka za všetky :slight_smile:.

Soni, a tá cytológia, brrrr, ja som sa radšej nepýtala na tie čísla, lebo by som mala 3 mesiace stresy, len nech mi to povie ľudsky.. povedal že "nedobré" :confused:. Tak snáď budeme OK a boli to len nejaké
26. bře 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
.. ups, sorry, dokončím :slight_smile:

Soni - ...a boli to len nejaké chvíľkové zmeny.

Marija, prečo cyto. až keď dokojíš? Má to nejaký súvis? Lebo ja ešte kojím (máličko ráno a viac večer) a cyto. mi robil. Žeby z toho taký blbý výsledok?
26. bře 2009 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte!!!
tak my sa blizime do uspesneho konca prerabky :wink:
Fuu,to ale bola fuska :confounded: ,uplne padame.....
Zajtra este vsetko pospratuvam a idem si pre Simi :slight_smile:
My tiez veela brbleme,az sa niekedy divim,ako jej to vyliezlo z ust :dizzy_face:
My na knizkach ficime,niekedy si vydrzi aj pol hodku listovat :sweat_smile:
-drzime palce na tu cyto :dizzy_face:
26. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
to ani ja neviem, ze ked kojim cyto je skreslena :confused: bodajby, lebo tiez este kojim...

nas knizky miluje... bez nix sa ani nenaje, vzdy musia byt na stole a citame a listujeme... ja nexapem, on si vsima take detaily ze dovidenia... ale tiez doslkbe, minimalne 3knizky su uz nepouzitelne... :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Simi, super, my chceme robit kuchynu, neviem si predstavit ten bordel, lebo chceme aj novu podlahu, menit plynove potrubie, vyburavat zarubnu... Zrejme pojdem s malou k mame a vsetko ostane na Jurkovi :sweat_smile:

Mne brali cyto pocas kojenia, a ze sono prsnikov po skonceni kojenia. Tak neviem, ale myslim na vas.

Prave som objednala golfac, konecne mam klud, strasne dlho som vyberala :sweat_smile: :grinning:
http://celebritybabies.typepad.com/photos/uncategorized/2008/04/24/silvercrossdazzle2.jpg

Olivii sa tiez usta nezastavia, tak postupne hadam prejdeme na viac zmysluplnych slov :wink:

dobruuuu
26. bře 2009 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte...

Adelka: to je aky kocik??? peknyyy!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj farba :wink:
27. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
U nas sa spi, mozem sa pustit upratovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Muz s Winkou odisiel na lyzovacku, budeme cez vikend same.

Soni, je to Silver Cross Dazzle http://www.eshopbaby.cz/katalog/dazzle-golfovy-kocarek-silver-cross-p3335/
27. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,

nemam vela casu, dnes sme boli doobeda vonku, som chcela vyuzit, ze je tak krasne a este sa chystame, ale pridala som zatiall zopar fotiek z 1.narodenin. odvtedy sme nefotili, len z mobilu.

soni, tu upiriu pridam ked najdem kablik, malinka ho niekam zapatrosila :slight_smile:

caramelka, padla hruska zelena je super :dizzy_face: na tu som uz aj zabudla..

krasny dnik este zelam, pa pa:slight_smile:
27. bře 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby ešte k tej cytologii..
mne ked ju bral dr po šestonedelí, tak ma dopredu upozorňoval, že výsledky môžu byť skreslené tým, že kojím..
že aby som sa potom neplašila..
našťastie som ich mala ok, a idem až po roku, ale u vás to kľudne môže byť skreslené kojením..

Adeli, kočík je super :wink:
27. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte ;)

Eli presne ak si napisala. Tak to vysvetlil doktor aj mne.

Dnes som tam bola... ma v noci zacat boliet prsnik a domov som sa dnes rano vratila s tym, ze mam zapal prsnika... takze uz nekojime a ja strasne trpim... nielen fyzicky ale aj psychicky :( No ale povedal mi, ze o dva mesiace by som mala prist na preventivku, ze mi spravi sonografiu prsnikov a zoberie opat cytologiu nakolko posledny vysledok, ktory bol 2, podla jeho dnesnych slov nebol optimalny... No tak som zvedava...
27. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :wink:

tak tu je nas upirik :sweat_smile: ale uz tam vykuka aj jednotka.. :slight_smile:

marija, aj ja som mala zapal prsnika, strasna bolest.. :rolling_eyes: :pensive: velmi ti prajem, aby si bola co najskor v poriadku..

mna boli v hrudniku. vcera v noci som sa zobudila na hroznu bolest, ako keby som tam mala krc. stale to nepreslo, dnes v noci som mohla spat iba na lavej strane, ked som si lahla na pravu, skoro som zosalela. no ale snad to nebude nic vazne. ak zozeniem niekoho k malej, v pondelok by som sla k lekarovi.
28. bře 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mari, lara, preju brzke uzdraveni :pensive: myslim na vas :dizzy_face:

lara, mala je uzasnoucka, mi pripomina v jistych gestech tu nasi malou opici :grinning:

jinak vse nej sonce k svatecku, doufam ze to mate stejne v kalendari jako my :sweat_smile: :grinning:
28. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jaaj, a tu je link na upirika :o)

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2576700&vReferer=%2Fphotos%2Fl.lara

dakujem selu, uz som chcela ist s tym na pohotovost, ale radsej som si isla s malou lahnut :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam, ze sa to v noci nezhorsi..noo a maju tie nase potvorky nieco spolocne.. :grinning: pozeram, ze miska nosi sponky. nedava si ich dolu? ja som dala nenapadne vikinke stipec, ale za chvilku ho odhalila a dala dolu.. :grinning:

a sonicky dnes maju aj u nas meniny..pripajam sa ku gratulacii.. :dizzy_face:
28. bře 2009 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Kocky, tie co uz nekojite, ako casto a ake mnozstvo umeleho mliecka davate drobcom? Doteraz som to nemusela riesit a teraz vobec neviem :(
28. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek