• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a jejich prckové z ledna 2008

autor
lara, se sponeckama tak isto jako u vas :grinning: nekdy ji tam ma dve sekundy, nekdy pul hodky, ale to je strop :angry: :grinning: ze se mi ji podarilo vyfotit, to byl asi nejaky svetly okamzik :grinning:
jeste jsem vam zapomnela napsat nas ctvrtecni karambol :cry: byli jsme nakoupit ajak ji vzdycky dame do voziku tak ona se vzdycky naschval hlavickou boucha do toho madla voziku :sweat_smile: :unamused: tak jsme ji uz 1000x rikali at to nedela no a ted na to chudera dojela, bouchla se tak, ze si rozrazila horni rtik, no kriku bylo :sweat_smile: :frowning2: a tekla ji i krev, ale hned jsem ulomila kousek rohliku a behem sekundy na to zapomnela, ale by se ve mne krve nedorezal v ten okamzik jaxem videla tu krev :sweat_smile:
mari, jelikoz miska UM vubec nechce, tak to delam tak (vim ze jsem to tu uz psala, tak snad se nikdo nebude zlobit, ze to pisu jeste jednou :wink: ) ze jsem koupila NEmlecne kase a zadelavam ji to tim sunarem, takze u nas je to "pouze" tech 150ml na vecer do kase :wink:
28. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
marija no my sme na mlieku este v noci umelom vypije 2flase po 210ml a pred spanim este asi 120ml to je vsetko inak tlaci vsetko co vidi ale neni to nanom vidiet upirkovia su podareny sranda ze prve vysli ocne nam asi idu dalsie som zvedava lebo uz kuse zase vsetko aj nas :grinning: a uz je aj nacase aby sme konecne ozubeli kedze ich mame len 4 :grinning:
28. bře 2009 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,
Ssissi - mna este napadli - Ja som koza rohata....,pec nam spadla...., kom-kom-kominar..., zlata brana..., abeceda zjedla deda..., jedna druhej riekla.., recitujeme Moj macik, Zabiatko, chory medvedik a pod a s Adamkom si spievame a ukazujeme /teda zatial len ja :wink: / Hlava, ramena, kolena, palce,kolena, palce....

I.lara - krasne fotky :slight_smile: , aby ste ju aj nasli, ked sa takto schovava po polickach, suflikoch :grinning: :grinning: :grinning:
a upiriky su bozske - aj Kristofko, aj tvoja princeznicka :grinning: :grinning:

marija - zelam skore uzdravenie, musi to byt strasna bolest :frowning2: ... ja som to nastastie nikdy nemala, tak dufam, ze uz to teraz ani nedostanem....
I.lara - takisto sa rychlo uzdrav, nemohla si sa niekde nejako natiahnut? presilit?....dufam, ze ti to rychlo prejde a ze to nie je nic vazne.

My sme mali teraz zase horsie dni...Adamko zacal v stredu teplotovat, 2 dni mal vysoke horucky :frowning2: , myslela som ze zo zubkov - idu mu 4 naraz, z toho 2 stolicky, ale ked mu to po dvoch dnoch nepreslo, tak som utekala k Dr.....ten zistil, ze ma velmi zapalene hrdlo....tak sa mu bud vratila choroba spred tyzdna (ked sme uspesne zazehnali hnisavu anginu) alebo by to vraj mohla byt siesta choroba.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Takze ak by mal do nedele teploty - uz by sme nasadili antibiotika :frowning2:
Stal sa ale zazrak - ako sme v piatok rano prisli od Dr. teplota zacala sama pekne klesat :dizzy_face: :dizzy_face: a vlastne odvtedy je to uz v pohode - tak sama neviem, co to bolo - lebo do hrdla sa Adamkovi pozriet neviem (teda viem, ale neda si :wink: ) a siesta choroba to asi nebola, lebo sa nevyhadzal - zatial. Dufam, ze uz to bude v pohode, lebo v podstate uz 3 tyzdne nikam poriadne nechodime - prechadzky len take minimalne....uz som ako tiger v klietke.
Ale dnes sme boli neterke na oslave 3. narodenin, tak sme jedli - pili (poniektori) - hodovali :grinning: a ja som konecne bola aj medzi ludmi :grinning:
28. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucka, to muselo byt hrozne :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....neboli to Misku, ked papa?
Adamko tak raz padol na hrniec, tiez mu trosku tiekla krv pri zubku a my dvaja s MM uplne v soku a Adamko v podstate v pohode :slight_smile: - akurat pri kojeni ho to asi trosku bolelo, ale inak nastastie nic :slight_smile:

Najhorsie je to, ze si tie nase deturence nedaju povedat, kym to nevyskusaju na vlasnej kozi....Adamko chce teraz stale strkat kable do zasuvky :frowning2: :frowning2: :frowning2: , mame sice ochrany, ale stale ho ucime, ze to nesmie, sice sa hrozi zastrckam NONONO, ale aj tak to stale skusa...bojim sa, aby namiesto kabla tam nechcel pchat nieco ine....

Mishka - aj mi sme mali do minuleho tyzdna len 4 zuby a uz nam zrazu idu 4 dalsie, takze pohodaaaa, neboj, raz urcite narastu aj Sebastiankovi :wink:
28. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
simi, evidentne neeeeeeeeeeeee :wink:
29. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,
dlho som sa neozvala, ale priebežne vás čítam.
Náš malý poklad rastie a denne nás niečim prekvapí. Je o podobné, ako opisujete vy.

Môj. gyn. mi tiež povedal, že citológia môže byť skreslená keď kojím. Ja som Radku už prestala kojiť (asi 2 týždne). Ráno si prestala pýtať sama a potom večer už mi dosť ubližovala - kúsala a tak. TAk som to ukončila. Som ale strááááááášne šťastná, že pijeme Sunar. Je to zatiaľ iba 120 ml ráno a 120 ml večer. Skúšala som UM aj keď som kojila - nechcela. Naša Dr. povedala, že je to zbytočné, že keď ju odstavím, ona si sama vezme. A potom som to takto spravila, Sunar som jej ponúkla po týždni a ona ho zobrala. SUPER! Vodu pijeme z flaše so slamkou. Chvíľu trvalo, kým pochopila, že už nemá flašu pretáčať ... potom som jej urobila mlieko do flaše a zas nechápala, prečo by mala flašu dvíhať ... tak aj UM pijeme slamkou.

Marija, zápal je strašná vec, prežila som ich niekoľko, nech sa ti skoro uľaví.
29. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ešte som si spomenule:
poznáte?
http://projekty.infovek.sk/pesnicky/
sú tu texty asi všetkých pesničiek, skúste podľa abecedy, alebo slová pesničky ...
29. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
30. bře 2009 v 00:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte ja len na skok pridala som fotecky vymysedelnicky, tak ak mate cas mrnite http://picasaweb.google.sk/lenka.kakalikova/Marec?authkey=Gv1sRgCNzLmfbuxc390AE#

pekny den :wink: vecer nakuknem...
30. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!!

Leni - kukala jsem na fotošky, jako vždy suprové!! :dizzy_face: Vikinka je moc krásná a šikovná kudrnatá holčinka :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak my jsme už snad (klep klep) v pohodě..ale bylo to šílené teda..Vendy se bála normálně jíst, aby se opět nepoblinkala :astonished: :confounded: děs, chuďatko naše..MM už dobral antibiotika a už šel do práce..ale jsme si zvykly celkem rychle na jeho stálou přítomnost domka :confused: tak dnes nám už chyběl..
Dneska se Vendy sama najedla - poprvé sama lžičkou snědla oběd :dizzy_face: bylo to tááák moc roztomilé a úžasné prostě :dizzy_face: byla jsem na ni hrdá a musela jsem si ji i natočit, jak se tak důležitě snažila :sunglasses:
Marija, doufám, že zánět budeš mít co nejdřív pryč..taky jsem jich už pár zažila a vím, jaká je to bolest :pensive: A Vendy pije kupované kravské mléko (plnotučné) 250ml ráno a večer tak 150-200ml..ale teď večer nepijeme..mám strach, aby se nepoblinkala ještě, tak zatím má jen ráno..už jsem si totiž min. čtvrtek myslela, že je oka a dala jí večer mléko a vyblinkala ho :pensive: děs, můžeme tady ten koberec vyhodit asi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ještě k tomu mluvení - Vendulka mluví opravdu hodně (mami, tati, babi, děda, Ben - pes, Yk - pes, pták, drak, krtek, ježek, pes, čiči, ryba, oko atd., snaží se o rohlík, čajík a tak), dost opakuje, knížky miluje, taky samozřejmě zpívání a básničky..jelikož jsem učitelka ve školce, tak mám celkem slušnou zásobu (naštěstí) :sunglasses:

Luci - Vendy si už taky zkousla ret a bylo teda pláče a krve až až :fearful: ale za chvilinku bylo po pláči a na druhý den to skoro nebylo už ani vidět :sunglasses:
30. bře 2009 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
babulky, želám vám hlavne veselý prvoaprílový deň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,
jeho, jett, dnes je prvý apríl?
Včera tu nik nebol :confused: Sa nám rozutekali prckovia na všetky strany a my poďho za nimi :grinning: .
Som dnes poobede nechala po dlhom čase strážiť muža malú, som sa nasr... , tak som si robila v izbe a z kuchyne len samé nonono, nesmieš, Nataškáááááá!!!! Natašááááá!!! Po hodine bol celý hotový a uznal, že toto fakt nie je nejaká dovolenka. Aj keď ja sa nesťažujem, s malou je mi fajn, len ten jeho prístup niekedy, júúúúj, chlap jeden.

Gabou, to je moc dobré, že je Vendulka už fit. Ste to mali strašné s tým blinkaním. A gratulka k papkaniu lyžičkou, Vendy je šikuľka :dizzy_face:.
1. dub 2009 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte kocky,

snad k nam uz jar prisla nadobro. Dnesnu slnecnu vychadzku som si fakt uzila :slight_smile: Vcera sme kupili pouzivany Maclaren Techno xlr, Hartan som uz ledva vliekla po schodoch. Chcela by som ho mat stabilne v aute a jazdit s Dazzlom. Ten vsak pride az o 3 tyzdne.
Vcera som na prechadzke stretla mamicku s len o malicko starsim synom od Olivie, nadherne bezkal popri kociku, s absolutnou istotou, bol to uzasny pohlad. Uz aby sa aj nasa hviezda odvazila :dizzy_face:

Babenka su nam zdrave? Dufam, ze ano.
Sisi :grinning: take pozname :wink:
1. dub 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte!!!
Tak u nas bolo dnes konecne kraasne :dizzy_face:
Skoro cely den sme boli vonku a Simi si to uzivala :wink:
Konecne sa nemusi tolko obliekat....
Neboj,caramelka,aj to pride :wink:
My uz chodime s kocikom malo,ked ideme,tak Simi sa nechce drzat a zdrha na vsetky strany,takze neviem na ktoru stranu skorej :sweat_smile:
-takze bez kocika to mam istejsie a tu na dedine je to pohoda :dizzy_face:
SSissi,u nas to je podobne,ale MM ju strazi casto,nemozem povedat :grinning:
Akurat pomaha hasit susedovi auto,zacalo mu z nicoho nic horiet :unamused:
1. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
livi, ty brdo s tim horicim autem :confused: :sweat_smile:

nase babenko dnes dostalo vcelicku, byli jsme na prevenar, ale zvladla to o5 na jednicku a ani teplotky nema, sikula :dizzy_face: jen me zase postihnul bacil, uz me z toho fakt jebne, uz jsem od vanoc potreti nemocna :rolling_eyes: tak snad se mala udrzi a nechytne to :pensive:

vcera jsme byli v parku a malou jsme vytahli z kociku, ikdyz jeste sama nechodi, jen za ruku, tak si to fakt uzivala, byla uplne unesena, uz at to pocasi takhle vydrzi, dneska ji vzal manza na dve a pul hodky ven, tak jsem si i spocla, ale stejne jsem nevydrzela moc dlouho lezet :grinning: uz to nejak neumim pri tom neustalem frmolu s malou :grinning:
1. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja neviem,ono to zacalo z nicoho nic horiet,uz prisli hasici,ale uz to bolo aj tak skoro uhasene :confounded:
fakt som zvedava na pricinu :confounded:
Nas doktor nas stale nevolal na vcelicku a pritom povedal,ze zaciatkom marca :confused:
Selu,skoro sa uzdrav :frowning2: :wink:
Ja tu mam celu rodinu,dost casto mi beru malu,ale odpocivat uz fakt asi neviem :confused: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
livi dekuju, snad se toho brzo ztrepu :angry: jako ja vzdycky rikam, ze kdyz jsem mela zanet prsa a mela jsem jednactyricitky, tak to nebyla takova katastrofa, jako kdyz me trapi blba ryma, chjooooo

jo a snad i Marijka je z toho zanetu uz venku :pensive:
1. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko...

babyyyy ja som dnes prvýkrát ráno vstala skôr ako Nelka :dizzy_face: už som si zacvičila, naraňajkovala sa, kukla správy a ona ešte stále hajá......no paráda :wink:

Inak aj ja sa teším zo slniečka..len mám teraz trošku problém ju obliecť tak akurát, aby sa nespotila a ani jej nebolo chladno..bodaj by to už takto zostalo..
želám Vám všetkým krásny slnečný dník :sunglasses:
2. dub 2009 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
eli, toto se mi podarilo asi 2x :dizzy_face: a uzivala jsem si to presne jako ty :grinning:

u nas zacina krasne svitit slunicko tak i pres muj bacil vyrazime da dlouhou prochajdu spojenou s nakupem jarnich boticek, zatim mame jen zimni kotnickove vevnitr s koziskem, tak uz musime odlehcit :slight_smile:

pa a taky krasny den vseeeeeeeem :dizzy_face:
2. dub 2009 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

Eli, aj ja som sa uz o 9.30 mrvila v posteli, Lili vstavala 9.50 :confused: :dizzy_face:

A presne som sa chcela spytat, ako obliekate deticky? Doobeda sme boli vonku este s nanoznikom, ale nakoniec som jej ho rozopla, bolo fakt horuco. Oblecene mala tielko, dlhorukavove tricko, svetrik, jarnu flisovu bundicku, pancusky, riflicky, tenku ciapku. Neviem ci nevypustit nejaku vrstvu, prip. namiesto bundicky nedat len vesticku.
A treba uz kremovat opalovacim kremom???

Uzite si krasny dnik :wink:
2. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja som dala malej body s dlhým rukávom, tenké tričko s dlhým a takú prechodnú bundičku..a podšite gate..
a zdala sa mi trošku studená..tak fakt neviem..

A dnes ked pôjdeme na dlhšie von, tak ju určite natriem na tváričke s opaľovacím.. :wink:
2. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, krem urcite, jak pise Elinka :wink: to slunicko je strasne zradne, ikdyz psat to ted vecer je trosku mimo misu ze :grinning:

adeli, my byly rano venku a mala byla oblecena presne jak pises, akorat ne natelnicek a mela flisovou mikcu misto svetriku, boty jsme meli jeste zimni ale uz mame nakoupene jarni heeeeeeeeec :slight_smile: :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,
vidím, že aj u vás doma rieši dilema čo obliecť prckom :grinning:.
Ja vždy dávam bodynkové tielko, aby nemala holé kríže, keď sa vrtí a tak. Potom tričko s dlhým rukávom. Na to svetrík. A bundička. Ak je na slniečku, tak bundička ide dole.
Pod rifle pančušky. A čiapka (ak si ju práve nedá dole).
A tenisky. V zimných sa jej už nožičky potili.

Včera sme boli na ihrisku, také stretko s väčším množstvom mamičiek. Malá tam lietala ako drak, stále niekde inde behala a chcela kradnúť bábätkám v kočíku cumlíky a hračky, z košíkov od kočíkov vyberala cudzím ľuďom veci, a tak, dvakrát si ľahla na zem od jedu, no psycho, ale dobre inak bolo :sweat_smile: :grinning:.
3. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
A včera sme skúsili prvú jahodu. Tak polku z nej. Urobila sa po nej jedna vyrážka na líčku. To musí byť fakt veľmi silný alergén, lebo malej doteraz nič nikdy nevadilo, ani citrusy. Myslím, že jahody sú alergén aj pre veľa dospelých (hlavne tie prvé jahody). Tak ešte počkáme.
3. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!!

Tak už jsme snad oka, ale radši Vendulce mléko večer ještě nedávám, protože už jsem si myslela, že je v pohodě a dala jí večer mléko a opět blinkala..tak radši nech má delší pauzu..mléko dostává jenom ráno zatím..

Dneska večer jdeme s MM na svícu (rozlučku se svobodou) těm kamarádům, co jim jdeme 25.dubna na svatbu..mají to kluci zvlášť a holky zvlášť, tak bude sranda aspoň :sunglasses: A Vendulka bude spát poprvé u babičky (mojí mamky), tak jsem fakt zvědavá, jak to zvládne :sweat_smile: ale když ji já uspím, tak snad ano..

Venku už je fakt nádherně, Vendys dávám už jenom vestu a z fusaku jsem oddělala horní díl jakoby a hned se jede líp v kočárku :sunglasses: Sice, Vendy už je víc vedle kočárku než v něm, ale pořád se to ještě dá :sunglasses:
3. dub 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte..

Sisi my tak isto sme boli včera na ihrisku...prišli sme tam 3 maminy s detičkami spolu a nakoniec sme bola každá v inom rohu a naháňali svoje dieťa :grinning: :grinning:
ale bola som prekvapená, Nelke sa páčilo v piesku, hrala sa pekne, nerozhadzovala ho a pod...tak uvažujeme, že si kúpime domov na dvor také kryté pieskovisko, nech by sa hrala..

A sú aj vaše detičky teraz také lakomé? Naša nechce nikomu nič požičať, ešte zoberie aj cudzie a nechce to dať, a ked jej to vezmem, tak sa hodí na zem a jeduje sa..no tiež to je niekedy zaujímavé :unamused: :sunglasses:

Tak vám želám krásny deň, Gabi, užite si rozlúčku so slobodou a nie že sa opiješ :grinning: :grinning: :grinning: paaa
3. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky ako sa mate? tu som nebola snad sto rokov... :dizzy_face:
3. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Zabka, naša Radka sa chová presne tak ako Nelinka. Nič nikomu nepožičia, začne hneď pišťať a mám pocit, že mi vôbec nerozumie keď jej dohováram. Tak aj preto sme sa dnes vybrali k Dunaju. Hádzali sme kamienky do vody. Veľmi sa jej to páčilo a ja som nemusela "nič" riešiť. :grinning:
3. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Eli,aj ja som prekvapena,ale aj Simi je dost lakoma :unamused:
A presne tak,ako to opisujes :confounded:
5. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
gabi, doufam ze sis svicu uzila :wink: ja bych sla zase hned nekomu na svadbu :grinning: naposledy jsem byla na te nasi :grinning: pred tremi lety :sweat_smile:

jinak nase Misa neni "zatim" lakoma, ale zase se vzteka kvuli jinym vecem a taky se s ni nejde domluvit, tak zkousim taktiku rychleho obcerstveni v mekaci :grinning: je to z jedne zajimave knizky, co se jmenuje nejstastnejsi batole v okoli :sunglasses:

yasmi ahojdaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ze se taky ukazes :grinning: klukanci jsou krasnoucci, ani nevim ktereho bych driv vybrala Mise za zenicha :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:

jinak my byli cely vikend temer venku, v sobotu dopolko na prochajde a pak jsme zasli do parku a tam jsme tu nasi dracici i vypustili, chtela furt do rybnika za kacenama :grinning: pak jsme se jen najedli a pockali nez se mala vyspi a vyrazili jsme na brusle, bylo to uuuuuuzasne, pak jsme se rychle prezuli a valili jeste na prochajdu spojenou s piveckem :stuck_out_tongue_closed_eyes: domu jsme dorazili pred sedmou a dnes rano jsme na bruslich byli uz o pul devate, lidi co nas potkavali si museli myslet, ze jsme asi potrhli :grinning: pak zase jen obed, spanek a jeli jsme k tchanovcum na chatu, kde jsme byli az do sesti, venku bylo fajn, mala ve svem zivlu a hlavne byla vecer tak vystavena, ze sla spinkat uz o pul osme :sweat_smile: Tento tyden budeme mit tatuldu doma uz od ctvrtku, tak snad nam pocasi vydrzi :slight_smile:

tak paaaaaa a dobrou
5. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek